![]() |
Irmscher Opel Corsa
2 Attachment(s)
Irmscher Opel Corsa Irmscher ofera pentru Opel Corsa un set de modificari ce include: kit exterior, elemente de design interior, toba finala sport, suspensie ce coboara garda la sol cu 30 mm, si mai multe modele de jante cu dimensiuni de 16 sau 17''. |
Re: Irmscher Opel Corsa
draguta masinuta
|
Re: Irmscher Opel Corsa
bun pt o gagica la inceputul carierei in tuning:D
|
Re: Irmscher Opel Corsa
Frumusel kitul si gentzile din prima poza....................
:evil: :evil: In loved with bmw:twisted: :twisted: |
Re: Irmscher Opel Corsa
eu zic ca e buna si mai pt un pustan dar culoarea inchisa
|
Re: Irmscher Opel Corsa
masca radiator nu-mi place... uitati-va si voi ce urat vin usile uc rama... ce nu le-au facut fara ..erau super asa ! in rest e beton
|
Re: Irmscher Opel Corsa
buna masina asta pt neveste atrase de tuning
|
Re: Irmscher Opel Corsa
urat spate mai are
|
Re: Irmscher Opel Corsa
de-a dreptul oribila...........din cate vad sa cam ales prafu de Opel in general ...atat Corsa si Vectra sunt din ce in ce mai urate
|
Re: Irmscher Opel Corsa
mie-mi place si corsa asta si vectra noua....frumoase...si astra...toate
|
Re: Irmscher Opel Corsa
Adevarul este k majoritatea opelurilor sunt mf si opel astra si opel vectra si opel corsa( modelul mai vechi ) dar acesta le intrece pe toate este mai ridicata de la sol si are eleronul ala care face toata mashina:-? parearea mea cel putzin ;)) :D
GO!GO!GO |
Re: Irmscher Opel Corsa
E chiar misto ... da parca tot d femeie ramane :|
|
Re: Irmscher Opel Corsa
Quote:
masinuta ii draguta.. poate nu ii cel mai reusit kit, dar mai bine decat stock |
Re: Irmscher Opel Corsa
Ma nu am zis ca nu e lume care nu a r vrea sa circule cu ea .... din clasa mica mai e si polo ... care parca nu e kiar asa pe fatza ca asta :) oricum vb ta .... mai bine cu kit ul asta deecat stock :D
|
Re: Irmscher Opel Corsa
mie imi place la nebunie.....arata super pacat ca pentru noul opel corsa deocamdata sunt niste motoare de....... cel mai puternic este un 1.4 de 90 de cai asteptam sa intre opc in priza si sa veedem ce motor o sa arunce pe corsa... sigur va fi ceva sa faca senzatie in clasa mica;) aa si opel sigur o sa mai adauge ceva motoare la corsa
|
Re: Irmscher Opel Corsa
Cred ca o sa mai adauge un 1.6 ceva .... nimik mai mult parerea mea :)
|
Re: Irmscher Opel Corsa
e destul de frumos kitu....dar masina asta nu prea da bine la public....cam uratatzica....oricum....vorba romanului "decat dacie" :))
|
Re: Irmscher Opel Corsa
Quote:
|
Re: Irmscher Opel Corsa
in fine am vazut prezentarea la pro motor sau ceva de genu cu masina asta , si e chiar frumusica , sigur un 1.6 16v ar fi ideal 100 si ceva de cai la greutatea ei si dimensiunile ei ar fi o masina ideala de oras
|
Re: Irmscher Opel Corsa
Quote:
|
Re: Irmscher Opel Corsa
Quote:
|
Re: Irmscher Opel Corsa
sa imi zica si mie cineva daca stie care e turatia optima la o corsa 1,3 cdti de 70 cp ptr o plecare super buna de la start .
|
Re: Irmscher Opel Corsa
@GABBY_ sa fie undeva in zona in care intra turbo.....si sa nu fie nici foarte turata ca sa nu pierzi aderentza.....un 1700-1800 de ture parerea mea
|
Re: Irmscher Opel Corsa
opc arunca un 1.6 turbo de 190 cai pe micuta cu 2 usi ;) o sa fie cam nebunie :)))
|
Re: Irmscher Opel Corsa
nice pt nevasta :D
|
Re: Irmscher Opel Corsa
Tot a mea este mai tare !!! Nu ? de ce sa oftam la poze? sa ne multumim cu ce avem !
|
Re: Irmscher Opel Corsa
Inafara de toba care este super, ia sta bine si la a mea, este naspa rau de tot mai bine pe jos decat asa....Ce au patit aia cred ca in ziua in care au proiectato nu dormisera bine cu o seara inainte!!!!
|
Re: Irmscher Opel Corsa
2 Attachment(s)
Attachment 938646
Attachment 938647 Imi cer scuze. Poate nu e locul mau pe aici dar nu mai stiu de sa fac. de 3 luni caut eleronul asta si nu dau de el. Stie cineva pe unde il pot gasi? Multumesc |
| All times are GMT +2. The time now is 23:24. |
- Copyright 2026 4Tuning