Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Opel tuning (https://forum.4tuning.ro/136-opel-tuning.html)
-   -   Irmscher Opel Corsa (https://forum.4tuning.ro/136-opel-tuning/23070-irmscher-opel-corsa.html)

RoSonic 05-09-06 13:12

Irmscher Opel Corsa
 
2 Attachment(s)
Irmscher Opel Corsa
Irmscher ofera pentru Opel Corsa un set de modificari ce include: kit exterior, elemente de design interior, toba finala sport, suspensie ce coboara garda la sol cu 30 mm, si mai multe modele de jante cu dimensiuni de 16 sau 17''.

puercolino 05-09-06 15:00

Re: Irmscher Opel Corsa
 
draguta masinuta

Seat_TDI 05-09-06 20:41

Re: Irmscher Opel Corsa
 
bun pt o gagica la inceputul carierei in tuning:D

weedboy 05-09-06 21:30

Re: Irmscher Opel Corsa
 
Frumusel kitul si gentzile din prima poza....................





:evil: :evil: In loved with bmw:twisted: :twisted:

solo24 06-09-06 00:01

Re: Irmscher Opel Corsa
 
eu zic ca e buna si mai pt un pustan dar culoarea inchisa

Eugen_TL 06-09-06 00:27

Re: Irmscher Opel Corsa
 
masca radiator nu-mi place... uitati-va si voi ce urat vin usile uc rama... ce nu le-au facut fara ..erau super asa ! in rest e beton

DeeJey KooL 06-09-06 00:32

Re: Irmscher Opel Corsa
 
buna masina asta pt neveste atrase de tuning

STREET 06-09-06 15:22

Re: Irmscher Opel Corsa
 
urat spate mai are

mihaimicron 06-09-06 16:58

Re: Irmscher Opel Corsa
 
de-a dreptul oribila...........din cate vad sa cam ales prafu de Opel in general ...atat Corsa si Vectra sunt din ce in ce mai urate

nepotu 07-09-06 06:27

Re: Irmscher Opel Corsa
 
mie-mi place si corsa asta si vectra noua....frumoase...si astra...toate

Dice 07-09-06 09:41

Re: Irmscher Opel Corsa
 
Adevarul este k majoritatea opelurilor sunt mf si opel astra si opel vectra si opel corsa( modelul mai vechi ) dar acesta le intrece pe toate este mai ridicata de la sol si are eleronul ala care face toata mashina:-? parearea mea cel putzin ;)) :D

GO!GO!GO

sprinter 07-09-06 23:28

Re: Irmscher Opel Corsa
 
E chiar misto ... da parca tot d femeie ramane :|

PauL.LFS 08-09-06 21:18

Re: Irmscher Opel Corsa
 
Quote:

Originally Posted by sprinter (Post 547084)
E chiar misto ... da parca tot d femeie ramane :|

''masina de femeie" :rolleyes2 asta pt ca face parte din clasa mica.. dar poate is si altii care vor masina ca sa circule mai usor prin oras.. ;)
masinuta ii draguta.. poate nu ii cel mai reusit kit, dar mai bine decat stock

sprinter 08-09-06 21:46

Re: Irmscher Opel Corsa
 
Ma nu am zis ca nu e lume care nu a r vrea sa circule cu ea .... din clasa mica mai e si polo ... care parca nu e kiar asa pe fatza ca asta :) oricum vb ta .... mai bine cu kit ul asta deecat stock :D

Alexutzzz 08-09-06 21:52

Re: Irmscher Opel Corsa
 
mie imi place la nebunie.....arata super pacat ca pentru noul opel corsa deocamdata sunt niste motoare de....... cel mai puternic este un 1.4 de 90 de cai asteptam sa intre opc in priza si sa veedem ce motor o sa arunce pe corsa... sigur va fi ceva sa faca senzatie in clasa mica;) aa si opel sigur o sa mai adauge ceva motoare la corsa

sprinter 08-09-06 23:06

Re: Irmscher Opel Corsa
 
Cred ca o sa mai adauge un 1.6 ceva .... nimik mai mult parerea mea :)

Todorutz 11-09-06 00:29

Re: Irmscher Opel Corsa
 
e destul de frumos kitu....dar masina asta nu prea da bine la public....cam uratatzica....oricum....vorba romanului "decat dacie" :))

sonik89 18-09-06 14:17

Re: Irmscher Opel Corsa
 
Quote:

Originally Posted by sprinter (Post 547084)
E chiar misto ... da parca tot d femeie ramane :|

lol haha . si atunci si S class si Touareg sunt masini de fete ? k in ultima vreme mai multe femei vad in masini tari decat in destea mici , sincer decat un logan mai bine o corsa :D

sonik89 18-09-06 14:19

Re: Irmscher Opel Corsa
 
in fine am vazut prezentarea la pro motor sau ceva de genu cu masina asta , si e chiar frumusica , sigur un 1.6 16v ar fi ideal 100 si ceva de cai la greutatea ei si dimensiunile ei ar fi o masina ideala de oras

sprinter 18-09-06 20:31

Re: Irmscher Opel Corsa
 
Quote:

Originally Posted by sonik89 (Post 558004)
lol haha . si atunci si S class si Touareg sunt masini de fete ? k in ultima vreme mai multe femei vad in masini tari decat in destea mici , sincer decat un logan mai bine o corsa :D

Ma sti ca ai dreptate ... in masini mari de teren am vazut mai multe femei decat barbati in ultima vreme ... ceva nu e bine :) acum a aparut si loganu ala de 105 cai ... da parca ... tot logan e :) deci la ce masina ramanem ? :) Apropo .. sti faza aia cu blonda care a bagat in tuareg benzina in loc de diesel ? :))

tha_nox 29-09-06 20:37

Re: Irmscher Opel Corsa
 
Quote:

Originally Posted by nepotu (Post 546160)
mie-mi place si corsa asta si vectra noua....frumoase...si astra...toate

vectra noua?? e de tot rahatu botu..arata mai bine inainte..

GABBY_ 01-10-06 15:48

Re: Irmscher Opel Corsa
 
sa imi zica si mie cineva daca stie care e turatia optima la o corsa 1,3 cdti de 70 cp ptr o plecare super buna de la start .

loopushor 26-03-07 11:30

Re: Irmscher Opel Corsa
 
@GABBY_ sa fie undeva in zona in care intra turbo.....si sa nu fie nici foarte turata ca sa nu pierzi aderentza.....un 1700-1800 de ture parerea mea

22VIN 26-03-07 21:14

Re: Irmscher Opel Corsa
 
opc arunca un 1.6 turbo de 190 cai pe micuta cu 2 usi ;) o sa fie cam nebunie :)))

Draqq 27-03-07 14:19

Re: Irmscher Opel Corsa
 
nice pt nevasta :D

CT 76 LEV 26-04-07 23:06

Re: Irmscher Opel Corsa
 
Tot a mea este mai tare !!! Nu ? de ce sa oftam la poze? sa ne multumim cu ce avem !

foss 09-05-07 21:31

Re: Irmscher Opel Corsa
 
Inafara de toba care este super, ia sta bine si la a mea, este naspa rau de tot mai bine pe jos decat asa....Ce au patit aia cred ca in ziua in care au proiectato nu dormisera bine cu o seara inainte!!!!

HellDriver85 28-05-09 00:19

Re: Irmscher Opel Corsa
 
2 Attachment(s)
Attachment 938646

Attachment 938647
Imi cer scuze. Poate nu e locul mau pe aici dar nu mai stiu de sa fac.
de 3 luni caut eleronul asta si nu dau de el. Stie cineva pe unde il pot gasi?
Multumesc


All times are GMT +2. The time now is 23:24.

- Copyright 2026 4Tuning