![]() |
Ce masini v-au placut in 2010?
Ce masini din lumea curselor v-au placut in 2010? Pe plan national. Au fost cateva aparitii noi, alte masini mai vechi, dar cu multe imbunatatiri, altele au disparut. Ce pareri aveti?
|
Re: Ce masini v-au placut in 2010?
Quote:
|
Re: Ce masini v-au placut in 2010?
de mom se stia ca e fortza....
masina care a facut senzatie anul asta[parerea mea] e masina lui nebunu,care sincer nu prea a avut adversar anul asta;) la grupa lui. pe bobi l-au mai batut unii ca era ploaie,ca nu tragea masina [satu mare],dar nebunu a fost fortza!!! bravo nebune!!!! sa nu uitam si ne masina lui ionut nsl si mai mi-a placut foarte mult fiatul lui lascarica,a adevarata bestie,pacat ca e fwd si pierde f mult pe plecare. si era sa uit,mihai cu al sau citroen a facut senzatie!!!!!!si a si fost rasplatit cu o cupa,la mai mare mihaitza!!!anul asta care vine sa fii nr 1 diesel la grupa ta!!! |
Re: Ce masini v-au placut in 2010?
Da... deci Taz, azi 31 decembrie 2010 esti dat afara din club pentru ca n-ai enumerat si masina mea printre restul jafurilor! Glumesc! :p
Mie in 2010 mi-a placut Dacia Duster!!! :lol: FORTZA URSUL TURBO COSMOTE!!! EUGLENA VERDE! ROSALU'!!! |
Re: Ce masini v-au placut in 2010?
Quote:
|
Re: Ce masini v-au placut in 2010?
se pare ca harbu lu nebunu a fost in top anu asta , chiar a facut treaba buna , bineinteles si mom`u albastrui care a facut senzatie :D
Proiecte mai sunt sa vedem ce ne pregateste noul an competitional :D Taz , strang piesele pentru masinica , sper sa fac treaba mai buna anul acesta :D in 2010 am progresat fata de 2009 ... daca mai reusesc sa o mai ridic inca pe atat va fi foarte ok |
Re: Ce masini v-au placut in 2010?
Quote:
|
Re: Ce masini v-au placut in 2010?
Mda... deci eu fac lista celor exclusi din club...
TAZ Mihaistan ... |
Re: Ce masini v-au placut in 2010?
Quote:
|
Re: Ce masini v-au placut in 2010?
Hmm...impresionante pe 2010...
Sa incep cu un top 5 national... Surpriza anului cred ca a fost Igor cu "Fosila"...ne-au facut fratii nostri o mare demonstratie de profesionalism... Pe locul doi trebuie sa il pun pe Ghita cu Porsche Pe trei il trec pe Bobi Mom...pacat ca nu a prins nici o cursa mare fara probleme...altfel cred ca trecea pe 1 sau 2... Pe patru Nebunu fortza... Trebuie sa il trec pe 5 pe Giany cu CRx-ul...motivul: 13.6 cu motor aspirat de 1.6...in 2011 alearga cu Nebunu in grupa... Acum sa trec la nivel local... Locul 1 Bobi Mom...prezent peste tot si cu ursul si cu balena...alternativ... Locul 2 Nebunu...ii cam place la Tulcea, dar e prezent si la nivel local...plus ca ne reprezinta si la Bucuresti in echipa cu Bobi... Locul 3 pentru ambitie si perseverenta il acord dricului rosu fumegator...cred ca ne bate si la consum pe 400 de metri... apoi trebuie sa apara ursii...care mai de care mai fioros...plus pisicile Fane cu 2.7 inca e stock, dar se tine bine, si se da de fiecare data...astept 2011 cu configuratia finala...BEWARE...:D Campina ne face numai surprize placute... Argesul e in stare sa manance asfalt numai sa fie prezent la start... Sacalu s-ar da toata noaptea, benzina sa fie... Opelistii trebuie amintiti apoi...in frunte cu Droopy si Ady cu Ascona...astept multe surprize de la ei in 2011... Ma opresc aici, cu toate ca ar trebui sa fac ditamai listoiul... PS: Nu pot sa inchei fara sa fac o lista cu topul dezamagirilor pe 2010... M5 Gollum...tinta 1000 de cai...dar nu a aratat nimic...poate la anu... GT-R Exelixis...901 cai si nici o prezenta la curse... Don-u...verde si degeaba...in 2011 poate nu ne arati ce poate masina aia... Mustang Elspa...frumos...fioros...si lent... 300zx Gaj-u...masina stiu ca poate mai mult...poate nimereste configuratia anul asta... AAA...si o mentiune speciala tot pentru GAJ-u, pentru tot efortul depus anul asta la organizarea curselor... |
Re: Ce masini v-au placut in 2010?
Hmmm hai sa raspund si eu ca initiator al topicului. Din oras de aici, respect ptr Bobi MOM si Mihai Nebunu, ptr. masinile lor, dar mai ales ptr. pasiunea lor, care intr-un final a adus si rezultate ptr. oras. Mi-au placut si alte masini chiar daca unele le-am vazut pe la curse, altele nu. Kaddet-ul lui Droopy, Ascona rosie, Ascona visinie, cam toti ursii din oras. Sa nu uitam de Jetta cu Vr6, Golful lui Bengy si golful lui Grasu. Dac-am uitat pe cineva sigur n-a fost cu intentie.
Pe sectorul meu adica "baietii cu daciile" multe proiecte in desfasurare dar nimic notabil ptr. a fi prezentat. As aminti doar dacia alba care e finalizata 90% si se tine bine in orice conditii. Felicitari! Sa speram ca anul ce tocmai a inceput va fi mai bine si mai bun ptr. toti. Cheerz! |
Re: Ce masini v-au placut in 2010?
Quote:
Ideea este alta. Desi n-am facut palmares in 2010, numai prezentza masinii mele acolo unde a fost a demonstrat faptul ca exista niste schimbari totale in bine la ursache. Si daca nu m-am dat anul asta macar am dat startul la aproape toate ilegalele locale... Verde si degeaba? Vezi ca eu daca scot masina pe strada nu merg mai mult de 2 km si primesc cateva zeci de telefoane ca am fost vazut in trafic. Verde-le nu e niciodata degeaba! ;) |
Re: Ce masini v-au placut in 2010?
Cel mai mult mi-a placut ... parerea mea MOM a lu jakalu'
|
Re: Ce masini v-au placut in 2010?
Quote:
|
Re: Ce masini v-au placut in 2010?
Quote:
|
Re: Ce masini v-au placut in 2010?
Quote:
haahhahahahahahaha:):):):):) |
Re: Ce masini v-au placut in 2010?
Mi-a zis ca nu mai are probleme dastea masina. Are o solutie ieftina si sigura - si-a luat sufa :)))
|
| All times are GMT +2. The time now is 14:27. |
- Copyright 2026 4Tuning