Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Vanzari Cumparari Machete (https://forum.4tuning.ro/508-vanzari-cumparari-machete.html)
-   -   COMANDA - HOBBYLAND (https://forum.4tuning.ro/508-vanzari-cumparari-machete/229783-comanda-hobbyland.html)

world_eye007 28-12-10 13:59

COMANDA - HOBBYLAND
 
Vreau sa imi comand o macheta de pe hobbyland si mai am nevoie de cineva pentru a completa pana la 100 de euro (pentru transport gratuit). Deci daca doreste cineva, ceva de acolo anuntati-ma rapid pentru ca vreau sa dau comanda saptamana asta.
In principiu mai e nevoie de ceva in valoare de 30 de euro (macheta mea e deja 71).

cash_banck 28-12-10 15:01

re: Comanda hobbyland.bg
 
ai PM!

world_eye007 30-12-10 12:44

re: Comanda hobbyland.bg
 
Deci suntem pana acum eu si cash_banck cu cate o macheta la "christmas sale" fiecare. Mai avem nevoie de o persoana care sa vrea o macheta care sa fie "available", aceasta o sa beneficieze de 5% reducere.
Ar fi ok daca am putea da comanda saptamana viitoare... deci inghesuiti-va :-)

alex_muresan2009 30-12-10 18:17

re: Comanda hobbyland.bg
 
ai pm!!!!

glockedprod 31-12-10 18:57

re: Comanda hobbyland.bg
 
vreau si eu sa ma lipesc.

am 4 produse in valoare de 34 eur

codurile machetelor: 20293, 20632, 20351 si 640120520

contact: iftimeadrian88 sau 0740 514 983

cash_banck 01-01-11 15:44

re: Comanda hobbyland.bg
 
eu ma retrag din comanda! ms

bmwh548 01-01-11 17:02

re: Comanda hobbyland.bg
 
Aveti sticky, sa vada lumea topicul mai usor.

alex_muresan2009 01-01-11 17:14

re: Comanda hobbyland.bg
 
multumim!

world_eye007 03-01-11 10:59

re: Comanda hobbyland.bg
 
Quote:

Originally Posted by bmwh548 (Post 3945117)
Aveti sticky, sa vada lumea topicul mai usor.

Merci frumos ;)
S-au schimbat putin datele comenzii: o sa fie data de glockedprod, pentru ca el mai are niste comenzi de pe site-ul lor la activ astfel v-a exista o reducere putin mai mare (pentru machetele la pret normal).

world_eye007 03-01-11 18:22

re: Comanda hobbyland.bg
 
Imi pare rau de dublu post, dar o sa va rog ca din acest moment sa posteze doar cei cu adevarat interesati sa isi ia o macheta, nu toti bagatorii de seama care se plictisesc pe aici si vor doar sa f...rece timpul celorlalti!
Multumesc. ;)
EDIT: Si pentru toti nelamuritii: banii ii trimiteti inainte, celui care face comanda, deoarece contrar aparentelor banii nu ne cresc in copaci si nici nu ne cad din avion si poate nu avem de unde sa punem chiar pentru toti "doritorii".

Tako 03-01-11 19:59

re: Comanda hobbyland.bg
 
ma bag si eu cu 1 sau 2 machete f sigur...

glockedprod 06-01-11 15:02

re: Comanda hobbyland.bg
 
ok, suntem 3, mai avem nevoie de o persoana.

glockedprod 12-01-11 21:51

re: Comanda hobbyland.bg
 
comanda a fost trimisa azi, 1/12/2011

liquido 13-01-11 09:21

re: Comanda hobbyland.bg
 
data viitoare poate ma bag si eu ... sunt curios cat dureaza pana vin

dr_alecs2 13-01-11 17:27

re: Comanda hobbyland.bg
 
Vin in 24-48 de ore. Mai da careva comanda? Eu am un 37 de euro.
Quote:

Originally Posted by liquido (Post 3980755)
data viitoare poate ma bag si eu ... sunt curios cat dureaza pana vin


world_eye007 13-01-11 18:03

re: Comanda hobbyland.bg
 
... dupa razboi, multi eroi!
Saptamanile astea cat ne-am chinuit sa dam comanda abia gaseam pe cineva care repede se razgandea, acuma apareti toti ca ciupercile dupa ploaie ;)

mistre89 15-01-11 22:02

re: Comanda hobbyland.bg
 
Vreau si eu comanda, dar numai daca pot contacta pe cineva din buc

maveriks 17-01-11 19:21

re: Comanda hobbyland.bg
 
se mai dau comenzi????

world_eye007 17-01-11 19:48

re: Comanda hobbyland.bg
 
Prima comanda a venit deja.
Glocked a zis ca mai vrea sa faca una curand, deci puteti vorbii cu el ;)

maveriks 17-01-11 20:13

re: Comanda hobbyland.bg
 
cine se mai baga la o comanda pe http://www.hobbyland.bg
asteptam doritori

glockedprod 17-01-11 23:45

re: Comanda hobbyland.bg
 
Cine vrea sa faca comanda, ma gaseste la id: iftimeadrian88.

Conditiile in care se va desfasura comanda:

1. id de messenger si numar de telefon
2. codurile machetelor
3. banii pe card, inainte de a se da comanda
4. adresa
5. dau comanda imediat dupa ce scot toti banii de pe card

* comanda de la bulgari vine in 2 zile. in functie de distanta si de cheremul postei romane, 2+3sau4 zile pana la casuta voastra.

liquido 17-01-11 23:46

re: Comanda hobbyland.bg
 
si eu m-as baga la o comanda ...

glockedprod 18-01-11 02:08

re: Comanda hobbyland.bg
 
nu iau in considerare decat raspunsurile sigure. lucrez cu seriozitate si nu am chef sa ascult sau sa imi pierd vremea cu cineva care se va razgandi.

maveriks 18-01-11 07:54

re: Comanda hobbyland.bg
 
hai ...suntem 3 pana acum...eu, glockedprod, liquido


hai si alti doritoti, ii asteptam...:D

liquido 18-01-11 10:36

re: Comanda hobbyland.bg
 
glockedprod ai p.m.

bmwh548 19-01-11 16:36

Re: Comanda hobbyland.bg
 
Sticky pe termen nelimitat!

world_eye007 19-01-11 19:41

Re: Comanda hobbyland.bg
 
Cea mai buna idee in legatura cu thread-urile astea de comenzi din afara, ar fi ca in apropierea comenzilor sa primeasca sticky pentru a fi mai usor vizibile pentru cei interesati, iar in restul timpului sa fie normale.
...dar nu stiu daca are vre-un moderator timp/chef sa tot dea sticky-unsticky la infinit :-)

SOF320 28-01-11 12:37

Re: Comanda hobbyland.bg
 
As avea si eu 2 machete pe care le as vrea de pe site'ul asta....Daca pe site scrie 46Euro ( mercedes E Class 1/18 Minichamps) cat ma costa de fapt?? Cu tot cu transport in tara, transport la mine acasa, pret macheta si alte taxe ce or mai fi ??? Multumesc...

glockedprod 28-01-11 13:10

Re: Comanda hobbyland.bg
 
da, sof, tu intri la comanda, cine se mai baga?

maveriks 28-01-11 16:03

Re: Comanda hobbyland.bg
 
+ eu...:D

glockedprod 28-01-11 21:37

Re: Comanda hobbyland.bg
 
da, te am in vedere si pe tine

sergini0 28-01-11 22:16

Re: Comanda hobbyland.bg
 
Şi eu dacă nu se mai adună nimeni la Modelissimo...

SOF320 29-01-11 14:40

Re: Comanda hobbyland.bg
 
Quote:

Originally Posted by sergini0 (Post 4030647)
Şi eu dacă nu se mai adună nimeni la Modelissimo...

Poi deci te bagi sau nu ??? Ai si tu de macar 40 euro comanda ???

sergini0 29-01-11 19:41

Re: Comanda hobbyland.bg
 
Am zis foarte clar:rolleyes2, mă bag dacă nu se bagă nimeni la Modelissimo, nu am văzut niciun termen limită postat aşa că nu cred că īncurc planurile nimănui, am postat doar ca se ştie că s-ar putea să particip. Şi da, vreau să iau o machetă de 51 euro.

SOF320 29-01-11 19:50

Re: Comanda hobbyland.bg
 
Poi si tu pana cand astepti dupa Modelismo ?? Noi vrem sa dam comanda cat mai repede de aia te intrebam...ca asa tu poti sa astepti 4 luni ca sa se dea comanda pe Modelismo....Care e termenul limita al tau ??? Adica pana cand astepti dupa comanda Modelismo??

sergini0 29-01-11 20:29

Re: Comanda hobbyland.bg
 
Quote:

Originally Posted by sergini0 (Post 4032586)
Am zis foarte clar:rolleyes2, mă bag dacă nu se bagă nimeni la Modelissimo, nu am văzut niciun termen limită postat aşa că nu cred că īncurc planurile nimănui, am postat doar ca se ştie că s-ar putea să particip. Şi da, vreau să iau o machetă de 51 euro.

Prin "nu am văzut niciun termen limită" mă refeream la această comandă de pe hobbyland:-P. Cānd se va stabili un termen limită aici voi avea grijă să mă hotărăsc la timp.

SOF320 29-01-11 23:59

Re: Comanda hobbyland.bg
 
Quote:

Originally Posted by sergini0 (Post 4032795)
Prin "nu am văzut niciun termen limită" mă refeream la această comandă de pe hobbyland:-P. Cānd se va stabili un termen limită aici voi avea grijă să mă hotărăsc la timp.

Poi nu e niciun termenlimita aici dar noi vrem sa dam comanda cat mai repede, normal , si te intrebam pe tine care e termenul limita la Modelismo...gen cat stai dupa modelismo ca sa vii pe hobbyland....Ma intelegi tu ce am vrut sa zic!!!

Te astept cu un raspuns pozitiv cat mai repede ca sa bagam si noi comanda...mersi...numai bine...

maveriks 30-01-11 11:06

Re: Comanda hobbyland.bg
 
sergini0 ...
suntem 3 care vrem sa dam comanda..:)
eu ,tu si inca cineva ...trimitem bani la glockedprod in cont sa dea comanda???
asteptam un raspuns si de la tine...:D

SOF320 30-01-11 11:37

Re: Comanda hobbyland.bg
 
Quote:

Originally Posted by maveriks (Post 4034199)
sergini0 ...
suntem 3 care vrem sa dam comanda..:)
eu ,tu si inca cineva ...trimitem bani la glockedprod in cont sa dea comanda???
asteptam un raspuns si de la tine...:D

SI eu al 3lea dar nu auzi ca OMUL asteapta dupa Modelismo 2 ani de zile si daca nu se da comanda acolo se baga la noi....Daca nu se baga nimeni intr o saptamana ma bate gandul sa mi iau eu 2 machete care insumeaza 94 E si cu ce mai ai tu macar iese transportul gratuit....

maveriks 30-01-11 11:43

Re: Comanda hobbyland.bg
 
corect...nu stam dupa altii :))...facem treaba singuri...
deci sa dea un raspuns sigur si sergini0 si apoi vorbim cu glockedprod sa ii dam banii si gata cu discutiile si cu astia care nu sunt hotarati...
stiu una si buna :glockedprod e un baiat serios si daca suntem si noi seriosi o sa mai dea comenzi pentru noi ...


All times are GMT +2. The time now is 03:51.

- Copyright 2026 4Tuning