![]() |
E30 - tm;)
3 Attachment(s)
salut sunt nou pe aicea de curand am achizitionat ursulet astept pareri si probabil niste rasp la niste viitoare intrebarii
|
Re: E30 - tm;)
bine ai venit :-) frumoasa masina..da`ne mai multe detalii despre an de fabricatie, motor, dotari, ce planuri ai cu masina?
P.S. Rentunta la taurul de pe capacul de la benzina..arata mult mai bine fara :D |
Re: E30 - tm;)
da ms :P chiar trebe dat jos ala .Pai an 86 motor a fost schimbat din pacate si e pe carburator 1,8 m10 daca nu ma insel aia este partea proasta pt inceput am sa il trec pe mine dupa care as vrea sa i pun un m50b25 daca stie cineva cat mar costa toata distractia si cam ce modfiicari trebe facute ?
|
Re: E30 - tm;)
salut amigo ba mie chiar imi place masina ta eu zic sa o aranjezi pe asta frumos si sa ii pui alt motor sfatul meu..acuma tu sti :D bafta colegu cu el
|
Re: E30 - tm;)
da ma gandesc si eu sa il fac pe asta ... cred ca asa o sa si fac :P
|
Re: E30 - tm;)
Frumoasa masina...daca stau sa ma gandesc toti ursii is frumosi:|
Parerea mea ce iti trebuie tie la masina aia : O suspensie sport un kit M-tech un motor 2.5 12v sau 24 v jante (cat mai late 9J 10 J) Nui pune spoilere umflate actipilduri sau mai stiu eu ce .... Un urs ca sa arate bine trebuie sa fie cat mai original...;) Cam atat. Spor la treaba!! :| |
Re: E30 - tm;)
cat ai dat pe ea? baga poze si de la interior...
Pastreazo cat mai originala ca asa e frumos...oricum imi place :):) |
Re: E30 - tm;)
da stai linistit ca nici mie nu imi plac tiganiile
si eu ma gandeam la un kit m tech 2 am gasit cv pe 4 tuning facute cu matritza cat despre motor va veni si el ceva mai tarziu dar va veni :)) |
Re: E30 - tm;)
Quote:
|
Re: E30 - tm;)
ceau ms mult da nu il gasesc pe al tau sau nu ai urs ? :D stare f buna nu e mai este de lucru la el se vor rezolva toate cu timpu ca doare e criza :)) lasa linku cu al tau urs :))
|
Re: E30 - tm;)
Quote:
|
Re: E30 - tm;)
Quote:
|
Re: E30 - tm;)
Quote:
|
Re: E30 - tm;)
sa ai parte de el! mai pune si u ceva poze daca ai mai facut ceva la el.
ce ai de gand cu el si ce motor vrei sa ii pui? |
Re: E30 - tm;)
ms pai as vrea un m50b25 ca asta ce e acuma e cam aiurea :)) pe carburator asta e o fost skimbat de cineva ..poze incerc sa pun ms
|
Re: E30 - tm;)
alte scaune iam pus racaro de e36 deocamdata da cred ca tot la recaro de urs o sa ajung ;))
|
Re: E30 - tm;)
Quote:
|
Re: E30 - tm;)
inca nu dar pe viitor probabil ca da :D is semi piele cu incalzire te anut daca esti interesat sau daca ai tu cv pt urs recaro poate facem o invarteala .:D noroc lasa pagina linku :D
|
Re: E30 - tm;)
Quote:
|
Re: E30 - tm;)
3 Attachment(s)
cateva cu interioru :)
|
Re: E30 - tm;)
Quote:
|
Re: E30 - tm;)
sa vad cum fac cu actele dupa aia ma apuc de treaba ;)) asa nu are rost :(sper sa reusesc
|
Re: E30 - tm;)
Negru in jurul ceasurilor de bord ar arata mult mai bine:) parerea mea. tu oricum faci cum vrei
|
Re: E30 - tm;)
se vede fain seara :) lasa si mie linku cu pagina ta :P
|
Re: E30 - tm;)
Sunt scump la vedere ca si curvele :):):):):)
|
Re: E30 - tm;)
DE VANZARE URSU ! URGENT
|
Re: E30 - tm;)
Quote:
|
Re: E30 - tm;)
nush daca pot scoate fiscalu frate
:(( |
Re: E30 - tm;)
900 neg ! arcuri sport scaune recaro ......
|
Re: E30 - tm;)
Cand ma pregateam sa zic si eu sa-l stapanesti sanatos, il vinzi.Pacat sincer ca nu iti poti rezolva problema.Daca ai tine-o si ai pune-o la pct cu un M50 pe ea ar fi fortza ursul.A fost bine intretinut cel putin in poze asa arata.Poate te razgandesti si gasesti o solutie sa nu-l mai dai.:sad:
|
Re: E30 - tm;)
stiu frate si mie imi place ca nu o fost lovita nici odata si o fost a lu un thinichigiu dar sper si eu sa rezolv cv dar nush daca o sa fac cv in privinta fiscalului daca ai vreo idee i buna venita ms
|
Re: E30 - tm;)
Quote:
La actaraie sunt tufa de venetia crede-ma nu stiu exact ce trebuie de facut.Cea mai mare lovitura sub centura sunt actele de ce ordin ar fi ele.Oricum incearca sa mai intrebi pe-aici pe forum de baeti ca te vor ajuta sigur.Acu esti de-al nostru.:-) |
Re: E30 - tm;)
ok ms ori cum :)
|
Re: E30 - tm;)
nu se mai vinde ! :X
|
Re: E30 - tm;)
Quote:
Ai gasit lampa lui Aladin sa inteleg.S-a gasit o solutie, foarte bine.Acu asteptam faptele:-) |
Re: E30 - tm;)
da :D are cineva idee cum se pune frana pe disk pe spate ?
|
Re: E30 - tm;)
nu stie nimeni ?
|
Re: E30 - tm;)
?? :)
|
Re: E30 - tm;)
ce mai face ursu frate hai ca asteptam o noua motorizare pt domnul ursache de la mosu sa ii aduca ca eu zic ca o fost urs cuminte nu o terorizat pe nimeni:D hai craciun fericit alaturi de cei dragi
|
Re: E30 - tm;)
la multi ani ionicaa sa te ajute Dumnezeu sa iti faci ursu cum doresti:D
|
| All times are GMT +2. The time now is 09:41. |
- Copyright 2026 4Tuning