![]() |
Evo 9 vs.Golf 4 R32
2 Attachment(s)
ce ai alege?
|
Re: Evo 9 vs.Golf 4 R32
evo 9 pentru design si pentru potentialul pe care il are pentru drifting
|
Re: Evo 9 vs.Golf 4 R32
Personal aleg Evo! :twisted: doar fiindca imi plac mult mai mult
masinile japoneze in detrimentul celor nemtesti.. |
Re: Evo 9 vs.Golf 4 R32
e cea mai prosta comparatie frate
deci daca nu esti dinala picat in cap sa zi frate vw e cel mai tare nai cum sa nu alegi evo |
Re: Evo 9 vs.Golf 4 R32
poate sunt oameni carora le-ar place mai mult un r32 decat un evo ce ti se pare asa imposibil?
|
Re: Evo 9 vs.Golf 4 R32
Nu prea vad multe atuuri pe care are putea sa le aiba un R32 in fata unui EVO.
|
Re: Evo 9 vs.Golf 4 R32
Hahaha aleg R32`ul..
Am a fost la top gear acum multi ani comparatia asta, iar pe linie dreapta sunt la fel deoarce evo are mai multi cai dar este mai grea. Si inca ceva inainte sa va alegeti o masina eu zic ca ar fi bine sa interesem de intretinere...plus ca evo 9 am mai vazut pe strada dar golf r32 mai rar.. |
Re: Evo 9 vs.Golf 4 R32
Evolution9 ofera cam tot ce ti-ai putea dori de la o masina sport in banii astia. de ce naiba sa alegi un golf 4 r32?
|
Re: Evo 9 vs.Golf 4 R32
Eu zic sa renuntam la topicurile facute d`an p**ea si sa miscam rotitle putin inainte sa cascam gura, nu-i asa galbejitule ?
Poti folosii cu succes sectiunea de Consiliere. Acolo poti sa debitezi ce vrei, ca nu ma uit. |
Re: Evo 9 vs.Golf 4 R32
Care "banii asta"? La ce pret a fost el scos la vanzare cand a fost pe linia de productie ti s-a parut putin de spui " banii astia "? Ca nu vorbesti de pretul unui logan chel si la care ai mai dat si 3 rable ?
Si in plus de asta la evo ( excluzand modelul 2009-2010 ) eu nu suport interioru !! |
Re: Evo 9 vs.Golf 4 R32
Este stupida comparatia.
Vorbim de 2 masini sport in care una exceleaza (Evo) si una este mediocra (R32). R32 probabil ar putea sa castige la capitolul lux si confort in rest sasiu mai slab, tren de rulare mai slab, 4x4 mai slab, motor mai slab si mult mai slab la capitolul posibilitati tuning. |
Re: Evo 9 vs.Golf 4 R32
Quote:
|
Re: Evo 9 vs.Golf 4 R32
Quote:
Mai curand putea fi comparat un R32 cu un WRX non STI. |
Re: Evo 9 vs.Golf 4 R32
Maine - poimaine am sa vad comparatie gen: Ferrari v.s Fiat ! Ce ati alege ?
|
Re: Evo 9 vs.Golf 4 R32
Cred ca singurul avantaj al lui R32 e ca o parchezi mai usor in orase mari:lol:
|
Re: Evo 9 vs.Golf 4 R32
Quote:
Facand abstractie de la faptul ca e cel mai inutil versus ever sau de la faptul ca unii isi formeaza pareri dupa niste review-uri cel putin subiective ale englezilor...chiar nu ai cum sa compari un hatch cu motor puternic, cu o masina facuta sa manance asfalt. Comfort ai si in Evo, sunt oameni care folosesc masina aia zilnic, si au copii si familie si bagaje si nu se plang :rolleyes2 In fine, ar merge R32 doar sa ii dai jos toate badge-urile si sa pui bara stock like sa faci misto de zei prin trafic, in rest...EVO fara nici un regret. |
Re: Evo 9 vs.Golf 4 R32
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 18:03. |
- Copyright 2026 4Tuning