Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   4 Speed Squad (https://forum.4tuning.ro/57-4-speed-squad.html)
-   -   23 septembrie - Calarasi (https://forum.4tuning.ro/57-4-speed-squad/22708-23-septembrie-calarasi.html)

Lucian 30-08-06 09:34

23 septembrie - Calarasi
 
Va asteptam in numar cat mai mare pe 23 septembrie la Clarasi pt o cursa de viteza pe distanta de 402.5 m . Aveti cativa membri "periculosi" iar lipsa lor ar fi simtita ! Sper sa ne vedem acolo ! Mai multe detalii aici - https://forum.4tuning.ro/234-a.html

viviesp 31-08-06 21:49

Re: 23 septembrie - Calarasi
 
Cine merge la Calarasi?

200SX 01-09-06 11:05

Re: 23 septembrie - Calarasi
 
Nu promit nimika, dar fac tot posibilul

RoSonic 02-09-06 21:17

Re: 23 septembrie - Calarasi
 
Eu merg mai mult ca sigur!

viviesp 02-09-06 22:53

Re: 23 septembrie - Calarasi
 
doar 2 pana acum

Lucian 03-09-06 00:30

Re: 23 septembrie - Calarasi
 
350z nu zice nimic ?

DVDValy 03-09-06 02:51

Re: 23 septembrie - Calarasi
 
vin si eu pe 23 dar nu promit ca particip

TufY 03-09-06 22:56

Re: 23 septembrie - Calarasi
 
s-ar putea ar fi frumos daca ar veni mai multi la calarasi ca la buzau am fost eu, maioneza si rosonic :( si nu ne-am dat nici unu doar eu putin la libere adic 2 curse :)
poate va ganditi si mergem si noi mai multe masini ..............

Hondarul 05-09-06 18:40

Re: 23 septembrie - Calarasi
 
Si eu vin, cu Vivi pt 4tuning :lol:

AYF_stilo 05-09-06 22:21

Re: 23 septembrie - Calarasi
 
vin si eu cu bogdan.....dar ca spectatori !!!!in prop de 90% venim

Lucian 05-09-06 22:38

Re: 23 septembrie - Calarasi
 
De ce doar spectatori ?

ggd_87 10-09-06 10:27

Re: 23 septembrie - Calarasi
 
e posibil sa merg si yo,tot ca spectator! nu promit nimik!

viviesp 10-09-06 19:15

Re: 23 septembrie - Calarasi
 
poate macar demonstrativ, asa intre prieteni.

DVDValy 11-09-06 01:26

Re: 23 septembrie - Calarasi
 
fac eu asta pt tine da imi dai avans :lol:

ahoe 13-09-06 23:07

Re: 23 septembrie - Calarasi
 
in proportie de 99 la suta vin si eu .

viviesp 18-09-06 21:36

Re: 23 septembrie - Calarasi
 
sa-mi trag una...
pe 23 sunt la nunta... in Calarasi

DVDValy 19-09-06 11:18

Re: 23 septembrie - Calarasi
 
am vb cu sgm-u si el zice ca sar putea sa nu fie curse !!!!!!!!

Hondarul 19-09-06 12:37

Re: 23 septembrie - Calarasi
 
nici nu mai este... hal de legale ce se mai fac si al noi... te apuca rasul:lol:


All times are GMT +2. The time now is 00:28.

- Copyright 2026 4Tuning