![]() |
Mitsubishi EVO IX ... Chargespeed
7 Attachment(s)
merge unu si in romania ? :) ....
P.S. se mai anuntza un drac pe strazile patriei >:) >:) >:) |
Re: Mitsubishi EVO IX ... Chargespeed
pentru mine nu? :)))
|
Re: Mitsubishi EVO IX ... Chargespeed
Printre cele mai tari ki-urit de evo IX care l-am vazut pana acum.Imi place combinatia de culori alb-negru, spoilere,eleron,praguri, fanta de aerisire din lateral nu am mai intalnit-o la evo. Intr-un cuvant OZN.
|
Re: Mitsubishi EVO IX ... Chargespeed
nice tuning
|
Re: Mitsubishi EVO IX ... Chargespeed
frumoasa masinutsa :D
|
Re: Mitsubishi EVO IX ... Chargespeed
masina visurilor mele mitsubishi evo....peste 7...
e...bestiala |
Re: Mitsubishi EVO IX ... Chargespeed
superb,imi place cum cad culorile. :D
|
Re: Mitsubishi EVO IX ... Chargespeed
Superba mashinutza. Felicitari!
|
Re: Mitsubishi EVO IX ... Chargespeed
asta da in final o masina rapida un motor mivec ca asta doar cu intake exaust si remap ECU scoate 320 bhp si inca odata ma repet aci pe forumu ala ceea ce vedeti voi pe masina este bodykit NU E TUNING BA !
|
Re: Mitsubishi EVO IX ... Chargespeed
misto masina ,dar nu stiu de ce am io impresia ca ala e evo8!
|
Re: Mitsubishi EVO IX ... Chargespeed
si parerea mea e ca masina din poza e evo 8 nu 9 uitativa umpic la grila de la radiator si cine cunoaste umpic familia evo isi va da seama repede
|
Re: Mitsubishi EVO IX ... Chargespeed
cel din poza da...e evo 8 .. ideea e ca kitul asta e si pt EVO IX ...
|
ce parere aveti ??? asta vreau eu sa o cumpar in mai !!!
Masina
EVO IX Echipare GSR S37 Caroserie Sedan, 4 usi Motor 2.0 DOHC TURBO MIVEC, 280 CP Pret Pret culoare : 200 Pret CIP : 30999 Standard Garantie: 3 ani, in limita a 100.000 km Servodirectie Airbag-uri frontale pentru conducator si pasager Centuri de siguranta cu prindere in trei puncte si pretensionare pentru toate locurile Bare de protectie suplimentare usi fata/spate Parbriz laminat cu tenta de culoare verzuie Oglinzi exterioare reglabile electric si incalzite Geamuri termoizolante fata / spate actionate electric si cu protectie la inchidere Inchidere centralizata cu telecomanda Aer conditionat automat Sistem de franare cu ABS si EBD, fata - discuri ventilate 17 Brembo, spate -tambur in disc ventilat 16cu etrier dublu Brembo Scaune sport Recaro cu tapiterie piele - material Alcantara si tetiere integrate Jante aliaj usor Enkei 17 si anvelope sport 235/45R17 Kit de pregatire sistem audio (6 incinte acustice, antena exterioara, cabluri de legatura) Ornamente comenzi geamuri si consola bord cu finisaj de tip titanium Ornament bord cu finisaj din fibra de carbon Lampa ceata spate Roata de rezerva compacta Faruri halogen reglabile pe inaltime Volan sport Momo cu trei spite, imbracat in piele, reglabil pe inaltime Schimbator de viteze imbracate in piele cu ornament titanium si logo Lancer Evolution Diferential central activ, diferential fata cu alunecare limitata, diferential spate cu S-AYC Eleron spate marit din fibra de carbon cu a treia lampa de stop montata pe luneta Imobilizator electronic |
Re: Mitsubishi EVO IX ... Chargespeed
Daca ai bani de ea....felicitari. Si eu am cochetat cu ideea dar nu prea mi-o permit (mi-am luat lancer2.0)....e cea mai tare masina scoasa din WRC si pusa direct pe sosea....dupa parerea mea......oricum daca mai astepti un an ai sanse sa-ti iei EVO X
|
Re: Mitsubishi EVO IX ... Chargespeed
Quote:
|
Re: Mitsubishi EVO IX ... Chargespeed
Deci...cum sari de la peugeot 206 la mitshubishi EVO IX ???
|
Re: Mitsubishi EVO IX ... Chargespeed
frate sincer te apuci sa faci muncesti pe undeva unde e bine !! dupa aia faci niste baniori pe lanag dfupa care un imprumut la banca si dupa ai pleci in "nemtzia " si iti iei evo IX!!!
|
Re: Mitsubishi EVO IX ... Chargespeed
p masina asta da bine orice iai face :X:X e pur si simplu superba :X iar cu kittu asta e si mai superba..negru alb supeeer
|
Re: Mitsubishi EVO IX ... Chargespeed
Chiar as vrea sa vad kitu ala si pe o masina de la noi bin batatura...da cine stie? care vreau n-au bani...care au bani isi iau audi, mercedes, bmw si alte masini scumpe :-<
|
Re: Mitsubishi EVO IX ... Chargespeed
evo alb de sus din poze reiese ca ii un evo 8 nu evo 9, a mai atras cineva atentia pe forum la treaba asta,mie imi place evo-ul si astept evo x pe piata la noi si baieti ,daca ma mai sponsorizeaza si batranu , cu ce mai am eu schimb cocosatul din 2003 pe un evo x . mai puneti care aveti poze cu masina asta indiferent ce este : evo 7 , 8 , 9, x.
|
Re: Mitsubishi EVO IX ... Chargespeed
super tare, nice veryyy..:D:D
|
Re: Mitsubishi EVO IX ... Chargespeed
e foarte mijto...imi place mult de tot.albul o prinde foarte bine...
|
Re: Mitsubishi EVO IX ... Chargespeed
E bestiala...daca o sa o vad pe strada mi-e frica sa nu fac un stop cardiac....dar daca nu fac lacrimile precis imi dau...nu chear ca dupa un SL 65 AMG,dar...e tare si evoul asta.
|
Re: Mitsubishi EVO IX ... Chargespeed
mda toti asteptati evo X dar oare stiti voi ca motoru 4G63 de pe evo 8 si respectiv 9 rezista mult mai bine decat noul motor din evo x care este din aluminiu si nu din otel forjat evacuare este in spate catre firewall ceea ce imiedica folosirea turbinelor mari fara decupari din tabla iar motorul rezista pana la un anumit punct , ca si caroserie si design este frumoasa dar ca si fiabilitate pentru modificari este slaba ! eu prefer evo 8MR l-am avut si cred ca tot la unu de ala ma intorc !
|
Re: Mitsubishi EVO IX ... Chargespeed
foarte tare evo-ul...shi culorile o prind foarte bine
|
Re: Mitsubishi EVO IX ... Chargespeed
De-a dreptul dementiala...o frumusete..
|
Re: Mitsubishi EVO IX ... Chargespeed
|
Re: Mitsubishi EVO IX ... Chargespeed
ceva deosebit. dar indiferent cat ar costa eu unu nu as schimba nimic la exterior fata decum arata originalul. mai bine merita investiti banii sub capota ca este loc suficient.Aceasta este umila mea parere.
|
Re: Mitsubishi EVO IX ... Chargespeed
am fost cu unu de are evo x da de ala mai lenes cu motor de 1,5 benzinar da imi place cum se aseaza pe drum
|
Re: Mitsubishi EVO IX ... Chargespeed
ala nu e evo, e lancer simplu
|
Re: Mitsubishi EVO IX ... Chargespeed
sal all
as vrea sami iau un mitsubishi evo x ce ziceti de ea merita 35000 euro |
Re: Mitsubishi EVO IX ... Chargespeed
masina in general costa mai putin daca vrei sa o si tunezi sa arate ca cea din poze cred ca te duce peste :) HF
|
Re: Mitsubishi EVO IX ... Chargespeed
nice...mistoaca :)
|
Re: Mitsubishi EVO IX ... Chargespeed
Arata foarte bine.Cred ca este un raport bun privind pretul si calitatea:D
|
| All times are GMT +2. The time now is 10:09. |
- Copyright 2026 4Tuning