![]() |
radio pe forum
rog un admin sa faca un pool ,ce ziceti de un radio pe forum ?:)
|
radio
S-a făcut şi poll :)
|
Re: radio pe forum
Ar fi caterinca....sa se faca radio 4Tuning :-)
|
Re: radio pe forum
sau sa se voteze ce radio am vrea sa auzim aici...ce radio iese mai bine cu voturile ala sa fie pus....eu cred ca e o treaba buna pt divertismentul forumului.
|
Re: radio pe forum
se vor da si dedicatii?
|
Re: radio pe forum
Quote:
|
Re: radio pe forum
poi ideea e sa fie un radio special pt 4tuning,il pot hosta eu
|
Re: radio pe forum
ar fi interesant .. pro !
|
Re: radio pe forum
atunci e bine si asa!
|
Re: radio pe forum
De ce nu ? :D Eu zic că ar merge , deci pro şi din partea mea :D
|
Re: radio pe forum
Hai cu Radio`ul,
|
Re: radio pe forum
si eu sunt pro, ar fi frumos un radio care sa difuzeze toate genurile de muzica, sa fie fair:mrhappy:
|
Re: radio pe forum
si cate o stire, gen cum mai apare pe prima pagina un articol despre o masina la care s-a muncit mult, si alte chestii, sau evenimente, etc
|
Re: radio pe forum
Pro si eu sa vedem ce iese :) Daca se hotaraste cine sa il tina, pot ajuta si eu la broadcast cu anumite cunostinte :lol:
|
Re: radio pe forum
am zis ca il tin eu ,de aceea am si sarit cu idea :D
|
Re: radio pe forum
Pro !
|
Re: radio pe forum
Pro !
|
Re: radio pe forum
Pro si eu!
|
Re: radio pe forum
Pro,dar degeaba votam
|
Re: radio pe forum
Pro. Pro
|
Re: radio pe forum
Pro, doar sa nu se difuzeze manele :shock:
|
Re: radio pe forum
totusi pana la briz-briz-uri de astea sa aranjeze motorul de cautare de la anunturi auto, de genul sa existe posibilitatea de a bifa la bmw "seria 3", "seria 5" etc., la mercedes "e classe" "g classe" etc
|
Re: radio pe forum
Quote:
|
Re: radio pe forum
Pro, dar cand intri pe site sa nu inceapa direct sa cante cum am vazut pe alte site-uri,daca vrei sa asculti dai play;)
|
Re: radio pe forum
cred ca ideea era mai mult sa asculti la calculator pe winamp cu adresa, daca ai adus vorba de forum(calculator) si mai mult pentru ascultat in masina, cand nu esti acasa
|
Re: radio pe forum
sapt asta is tare ocupat dar de sapt viit o sa apara aici linkul :)
|
Re: radio pe forum
foarte tare...respect pt initiativa man, asteptam :D
|
Re: radio pe forum
da daca se voteaza sa fie se face sau doar se afla ca asta e opinia "poporului" fara rezulate?
|
Re: radio pe forum
deseara sau cel tarziu sambata dimineata o sa fie on air :)_
|
Re: radio pe forum
It's alive :X:X http://4tuning.idle.ro:8888/listen.pls acum trimiteti la toata lista sa il poluam
|
Re: radio pe forum
Quote:
|
Re: radio pe forum
Quote:
|
Re: radio pe forum
am incercat si eu, ideea e buna, dar ... nu merge :sad:
|
Re: radio pe forum
Este o optiune care da bine...; reliefeaza forumul fata de altele fara radio. Let go on !
|
Re: radio pe forum
Sustin ideea ! E chiar binevenita, ar fi ceva intr-adevar indedit ;)
(P.S. - nici la mine nu merge link-ul) |
Re: radio pe forum
va rog incercati unu acuma
|
Re: radio pe forum
|
Re: radio pe forum
Nop .. nici acum :|
|
Re: radio pe forum
nu merge
|
Re: radio pe forum
O sa il configurez eu luni la munca daca am timp, si o sa iti dau setarile sa il ti tu sus.
|
| All times are GMT +2. The time now is 01:10. |
- Copyright 2026 4Tuning