Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   radio pe forum (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/221217-radio-forum.html)

MM11AJJ 17-11-10 17:30

radio pe forum
 
rog un admin sa faca un pool ,ce ziceti de un radio pe forum ?:)

aleks 17-11-10 22:46

radio
 
S-a făcut şi poll :)

Alex30 17-11-10 23:32

Re: radio pe forum
 
Ar fi caterinca....sa se faca radio 4Tuning :-)

cristianic 18-11-10 10:19

Re: radio pe forum
 
sau sa se voteze ce radio am vrea sa auzim aici...ce radio iese mai bine cu voturile ala sa fie pus....eu cred ca e o treaba buna pt divertismentul forumului.

bmwm5 18-11-10 15:23

Re: radio pe forum
 
se vor da si dedicatii?

aleks 18-11-10 16:22

Re: radio pe forum
 
Quote:

Originally Posted by bmwm5 (Post 3823025)
se vor da si dedicatii?

De ce, să scuteşti un telefon cu la mulţi ani băi chitră? :lol:

MM11AJJ 18-11-10 20:47

Re: radio pe forum
 
poi ideea e sa fie un radio special pt 4tuning,il pot hosta eu

plictisit 18-11-10 20:55

Re: radio pe forum
 
ar fi interesant .. pro !

cristianic 18-11-10 21:49

Re: radio pe forum
 
atunci e bine si asa!

DTH 19-11-10 00:31

Re: radio pe forum
 
De ce nu ? :D Eu zic că ar merge , deci pro şi din partea mea :D

cangri 19-11-10 00:36

Re: radio pe forum
 
Hai cu Radio`ul,

FED express 19-11-10 18:07

Re: radio pe forum
 
si eu sunt pro, ar fi frumos un radio care sa difuzeze toate genurile de muzica, sa fie fair:mrhappy:

plictisit 19-11-10 20:08

Re: radio pe forum
 
si cate o stire, gen cum mai apare pe prima pagina un articol despre o masina la care s-a muncit mult, si alte chestii, sau evenimente, etc

RoByNeT 19-11-10 20:09

Re: radio pe forum
 
Pro si eu sa vedem ce iese :) Daca se hotaraste cine sa il tina, pot ajuta si eu la broadcast cu anumite cunostinte :lol:

MM11AJJ 19-11-10 22:31

Re: radio pe forum
 
am zis ca il tin eu ,de aceea am si sarit cu idea :D

razvy_91 19-11-10 23:44

Re: radio pe forum
 
Pro !

Promoo 20-11-10 08:32

Re: radio pe forum
 
Pro !

mihairadu 20-11-10 09:59

Re: radio pe forum
 
Pro si eu!

rs-dey 20-11-10 11:58

Re: radio pe forum
 
Pro,dar degeaba votam

deniel 20-11-10 13:36

Re: radio pe forum
 
Pro. Pro

DrifterGT 20-11-10 18:04

Re: radio pe forum
 
Pro, doar sa nu se difuzeze manele :shock:

ZaNe94 20-11-10 18:16

Re: radio pe forum
 
totusi pana la briz-briz-uri de astea sa aranjeze motorul de cautare de la anunturi auto, de genul sa existe posibilitatea de a bifa la bmw "seria 3", "seria 5" etc., la mercedes "e classe" "g classe" etc

MM11AJJ 21-11-10 16:33

Re: radio pe forum
 
Quote:

Originally Posted by ZaNe94 (Post 3829040)
totusi pana la briz-briz-uri de astea sa aranjeze motorul de cautare de la anunturi auto, de genul sa existe posibilitatea de a bifa la bmw "seria 3", "seria 5" etc., la mercedes "e classe" "g classe" etc

tu tanaru ,afara cu offtopicu :) aici e sectiunea difertisment

marian92 21-11-10 17:10

Re: radio pe forum
 
Pro, dar cand intri pe site sa nu inceapa direct sa cante cum am vazut pe alte site-uri,daca vrei sa asculti dai play;)

plictisit 21-11-10 20:29

Re: radio pe forum
 
cred ca ideea era mai mult sa asculti la calculator pe winamp cu adresa, daca ai adus vorba de forum(calculator) si mai mult pentru ascultat in masina, cand nu esti acasa

MM11AJJ 22-11-10 21:05

Re: radio pe forum
 
sapt asta is tare ocupat dar de sapt viit o sa apara aici linkul :)

HoricutzWSR 02-12-10 14:18

Re: radio pe forum
 
foarte tare...respect pt initiativa man, asteptam :D

ZaNe94 02-12-10 16:04

Re: radio pe forum
 
da daca se voteaza sa fie se face sau doar se afla ca asta e opinia "poporului" fara rezulate?

MM11AJJ 03-12-10 04:11

Re: radio pe forum
 
deseara sau cel tarziu sambata dimineata o sa fie on air :)_

MM11AJJ 03-12-10 13:44

Re: radio pe forum
 
It's alive :X:X http://4tuning.idle.ro:8888/listen.pls acum trimiteti la toata lista sa il poluam

BoDySh01 03-12-10 15:20

Re: radio pe forum
 
Quote:

Originally Posted by MM11AJJ (Post 3866485)
It's alive :X:X http://4tuning.idle.ro:8888/listen.pls acum trimiteti la toata lista sa il poluam

La mine nu merge:sad:

MM11AJJ 03-12-10 19:49

Re: radio pe forum
 
Quote:

Originally Posted by BoDySh01 (Post 3866738)
La mine nu merge:sad:

incearca acum;)

Racer21 03-12-10 20:42

Re: radio pe forum
 
am incercat si eu, ideea e buna, dar ... nu merge :sad:

rpopescu 04-12-10 06:35

Re: radio pe forum
 
Este o optiune care da bine...; reliefeaza forumul fata de altele fara radio. Let go on !

abby3325 04-12-10 08:03

Re: radio pe forum
 
Sustin ideea ! E chiar binevenita, ar fi ceva intr-adevar indedit ;)

(P.S. - nici la mine nu merge link-ul)

MM11AJJ 04-12-10 11:06

Re: radio pe forum
 
va rog incercati unu acuma

MM11AJJ 04-12-10 11:08

Re: radio pe forum
 
http://4tuning.idle.ro:8888/listen.pls

abby3325 04-12-10 11:14

Re: radio pe forum
 
Nop .. nici acum :|

cangri 04-12-10 11:16

Re: radio pe forum
 
nu merge

RoByNeT 04-12-10 13:12

Re: radio pe forum
 
O sa il configurez eu luni la munca daca am timp, si o sa iti dau setarile sa il ti tu sus.


All times are GMT +2. The time now is 01:10.

- Copyright 2026 4Tuning