![]() |
Danger Toys Club
Din pasiunea si dragostea de mashini si-au facut aparitia in Bucuresti un nou club auto/moto el se numeste All 4 Speed.
All 4 speed totul pentru viteza de oarece suntem un grup in care adrenalina este des intalnita. Adrenalia cat si nebunia sunt doua din atuurile care definesc memberii acestui club, dar si pasiunea pentru masini. Uni dintre noi mai au si alte placeri in afara de tuning, precum sex-ul frumos pe capota (DJB & UOS) Povestea club-ului este foarte simpla,totul a inceput de la o intalnire in cartier ca intre prieteni,unii proveniti din alte anturaje cu teluri asemanatoare,dar din gluma in gluma totul a devenit serios iar acum nu suntem numai prieteni suntem o familie! |
re: Danger Toys Club
9 Attachment(s)
O parte din membrii
|
re: Danger Toys Club
Eu va doresc succes :lol:
|
re: Danger Toys Club
Multumim :D
|
re: Danger Toys Club
Va doresc si multi HP
|
re: Danger Toys Club
Si noi tie sub capota sau la roata:lol:
|
re: Danger Toys Club
Bine ati venit, aveti grija de voi, si mult succes din parte clubului DreamWorks.
|
re: Danger Toys Club
Quote:
|
re: Danger Toys Club
multumim mult!!! speram sa mergem numai drept......fara marsarier....
|
re: Danger Toys Club
Avem onoare de a va invita la deschiderea oficiala a clubului All 4 Speed in care sunt asteptati atata membrii clubului cat si prietenii lor...
Tot odata ne dorim sa avem alaturi toti membrii cluburilor de racing din Bucuresti.La acest eveniment va vor fi alaturi cele mai sexy animatoare si promotorite:iar pe parcursul petreceri pana dimineata veti avea parte numai de surprize placute! Petrecerea va avea loc in club The Gate pe data de 12 Dec 2010 incepanad cu orele 23.00 Confirmarile de prezenta se pot face la :0762.537.860 Virginia 0761.633.447 Andrei Va asteptam! All 4 Speed |
re: Danger Toys Club
Quote:
|
re: Danger Toys Club
Surprize ,surprize ...........oricum va asteptam cu ce-a mai mare placere!!!!si apropo nu accept refuzuri e urat sa refuzi o fata!!!:))
|
re: Danger Toys Club
Sper din tot sufletul sa ajungeti unde v-ati propus. Bafta cu clubul si multe realizari. Daca aveti nevoie de ajutor sau de un sfat stiti cum sa dati de mine, nu de alta dar va cunosc pe marea majoritate.
|
re: Danger Toys Club
Multumesc mult horia sti destul de bine k daca o sa am nevoie de ceva te voi suna ,dar sper k de data asta sa ai nr meu in tel ,k sa dus de mult uleiul ala din el :)) (xena)
|
re: Danger Toys Club
1 Attachment(s)
o poza q rapciuga mea :)
|
re: Danger Toys Club
Quote:
|
re: Danger Toys Club
Quote:
|
re: Danger Toys Club
3 Attachment(s)
Buna seara, a sosit momentul sa postez si eu niste poze cu masina, cum arata ea la momentul de fata nu cum arata in iarna.
|
re: Danger Toys Club
hmmmmmmm................oricum cu siguranta surpriza va fi in primavara,dar totusi esti al nostru si va iubim si pe u si pe ea.......:P
|
re: Danger Toys Club
uos :))
|
mda
lasa k pe urma vin ALX-urile k na sunt mai multe la nr.........:))
|
membrii clubului
DJB-membru fondator-Andrei(Renault Megane sedan)
318ALX-membru fondator(purtator cuvant)-Virginia(BMW 318is) 717ALX-membru fondator(presedinte)-Alex (opel tigra) CRB-vice presedinte-Megabyt DGL-membru(BMW 316) UOS-membru(Peugeot 407) CZN-membru(Opel corsa B) KVF-membru(Rover) FZR-membru(peugeot307) ULH-membru(logan) |
All 4 Speed
2 Attachment(s)
......
|
Cateva poze cu masina mea:P
6 Attachment(s)
......:D
|
cea mai mica!!!!
5 Attachment(s)
dar na .......sunt si eu roz acum:))
|
:((
din pacate nu am fost toti .......:( in poze
|
KVF
7 Attachment(s)
:Dsi masinuta mea
|
All 4 Speed
O noua membra in club !!!Bine ai venit 882 ALX
|
re: Danger Toys Club
Salutare
|
asa da
Quote:
|
re: Danger Toys Club
Bun venit in club pentru noua membra, 882 ALX, te asteptam la intalniri.
|
re: Danger Toys Club
salut multumim molt ptr caldura cu care ne-ati primit ...frumoase jucarii aveati poate cine stie ne intalnim odata ..schimb de ideei seminte cola si caterinca
|
re: Danger Toys Club
Quote:
|
re: Danger Toys Club
eh ne intalnim sa facem schimb de experienta
|
re: Danger Toys Club
Quote:
depinde de masina ? :idea: |
re: Danger Toys Club
da armand :)) pe reno 15 t :)) moca:))
|
re: Danger Toys Club
Quote:
:)) |
re: Danger Toys Club
Quote:
|
re: Danger Toys Club
Quote:
|
re: Danger Toys Club
Un sex frumos pe capota costa destul de mult :P sex-ul pe capota...hmmm.... intreaba-ti iubita :)) ....
|
| All times are GMT +2. The time now is 11:20. |
- Copyright 2026 4Tuning