Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   4Tuning International (https://forum.4tuning.ro/230-4tuning-international.html)
-   -   4tuning International (https://forum.4tuning.ro/230-4tuning-international/22048-4tuning-international.html)

CJ-01-WOB 15-08-06 21:08

4tuning International
 
Salut , dupa aproape 2 ani alaturi de forumul 4tuning (din afara tzarii) m-am gandit ca ar fi super sa existe si o ''comunitate internationala'' 4tuning sau macar un spatiu unde cei de ''afara'' pot schimba pareri , impresii , poze, cunostintze ... cam tot ceea ce se intampla ppe celelalte ORSE din interiorul frumoasei noastre tari Romania.
Am observat ca exista multi useri care sunt peste hotare !
Fratilor astept ideile voastre
ne adunam cumva? (daca nu fizic macar virtual )
BAFTA!!!!!

:drunk::drunk: TOPICUL 4tuning International e oficial deschis https://forum.4tuning.ro/230-4tuning-international.html

fredtga 15-08-06 21:16

Re: 4tuning International
 
sunt de acord... deci, i'm in :)

CJ-01-WOB 15-08-06 22:00

Re: 4tuning International
 
Hai fratiuci ca e plin de voi :)

anne 15-08-06 23:34

Re: 4tuning International
 
count me in 2

BogdanNZ 16-08-06 01:16

Re: 4tuning International
 
Sunt total de acord cu voi dar intrebarea este daca vor fi si admini forumului de acord pt a crea un spatiu special pt cei din diaspora...

anne 16-08-06 01:21

Re: 4tuning International
 
Quote:

Originally Posted by BogdanNZ
Sunt total de acord cu voi dar intrebarea este daca vor fi si admini forumului de acord pt a crea un spatiu special pt cei din diaspora...

thatz my boy

BogdanNZ 16-08-06 01:30

Re: 4tuning International
 
Quote:

thatz my boy
:oops: really? ;)
m-am scos 8)

turbojack 16-08-06 08:36

Re: 4tuning International
 
Buna idee.Intru si eu.Asta va fi cea mai dispersata comunitate locala.:) O comunitate mondiala in fapt.

mihai88 16-08-06 11:19

Re: 4tuning International
 
intru si io...dar e o prb :D.....io stau mai mult in romania....acum e un fel de vizita de 2 luni si ceva......pe 5 sept is in buc......daca e bine intru daca nu asta e


cum zice cj-01-wob poze cu ce e pe aici prin strainezia......care are sa arate


salut

CJ-01-WOB 16-08-06 17:42

Re: 4tuning International
 
ideea acum e alta!
Dupa ce o se fie formata ''comunitatea'' acolo v-om avea topikurile noastre cu ce vrem !
poze si alte minuni!

sa ne adunam aici (prin o simpla semnatura) sa vedem cam cati suntem , si pe urma trebuie vorbit cu zolia_t .. si v-om face demersurile! asa ca USERI INTERNATIONALI , datzi si voi cu un PREZENT pe topicul acesta sa vedem daca iese ceva !!!!
BAFTA

CJ-01-WOB 16-08-06 22:53

Re: 4tuning International
 
Stimati colegi ! Avand in vedere ce nu am reusit sa iau legatura cu absolut toti membrii internationali ai forumului 4tuning ! as avea rugamintea sa promovati ptutin aceasta idee !
MULTUMESC

DAFTEK 19-08-06 22:47

Re: 4tuning International
 
Im in too, Midwest USA, mai sint cativa din zona mea deja pe forum.

CJ-01-WOB 19-08-06 22:48

Re: 4tuning International
 
daftek WELLCOME
daca ai posibilitatea de a ''racola'' colegi .. please do so ;)
anyway mai asteptam ''membrii'' sa vedem cati suntem si cum ne organizam !!
bafta la toti

vnool 19-08-06 23:11

Re: 4tuning International
 
haidetzi fratzilor la scris, voi scrietzi dar eu voi citi....bafta

Lawrence1 20-08-06 05:35

Re: 4tuning International
 
gata bai ... im in too.

ma referit Daftek la forumu asta btw.

sant din zona sacramento, California in state.

CJ-01-WOB 20-08-06 13:17

Re: 4tuning International
 
zupa cool
vedetzi ca se poate!
hai mai inca catzi-va sa putem fi luatzi in seama
USA e cu noi :) :)

celelalte coltzuri ale europei , lumii ?

Seat_TDI 20-08-06 14:00

Re: 4tuning International
 
ma inscriu si eu aci cu voi,mi se pare geniala ideia:D

CJ-01-WOB 20-08-06 14:36

Re: 4tuning International
 
Quote:

Originally Posted by vnool (Post 525438)
haidetzi fratzilor la scris, voi scrietzi dar eu voi citi....bafta

vnool salutare- fratzii depeste Prut sunt cu noi !!

Quote:

Originally Posted by Lawrence1 (Post 525563)
gata bai ... im in too.

ma referit Daftek la forumu asta btw.

sant din zona sacramento, California in state.

America e mai aproape cu tine si cu daftek si cu fredtga ;)

Quote:

Originally Posted by Seat_TDI (Post 525837)
ma inscriu si eu aci cu voi,mi se pare geniala ideia:D

ms Seat_Tdi sper sa iasa ceva frumos si interesant din asta! mai adu spanioli :)

Bafta la totzi! sper adminii sa ne ia in considerare cat de curand

DJ BeBe 20-08-06 16:02

Re: 4tuning International
 
Where do i sign :) lol

buna ideea ...multumesc DAFTEK pentru link.

fishbone 20-08-06 18:24

Re: 4tuning International
 
I'm in
Nebraska redneck :P

DAFTEK 20-08-06 18:44

Re: 4tuning International
 
Yeah, here's me redneck boys :lol: Hai ba ne adunam la mici aia?

fishbone 20-08-06 19:05

Re: 4tuning International
 
Eu sunt plecat din SUA pana in 19 septembrie, o vizita in Romania. Dupa 19 cam oricand, poate mai putin week-end-ul ala ce urmeaza ca probabil o sa fiu praf

stefan_a 20-08-06 19:38

Re: 4tuning International
 
I´m in.......sper sa pot sa vin prin romania la anu cu masina mea.

CJ-01-WOB 20-08-06 21:03

Re: 4tuning International
 
ma bucur ca incepem sa ne adunam!
keep up the good work guys!
stefan_a ce masina vrei sa aduci in ro?

zzero 21-08-06 06:23

Re: 4tuning International
 
Salutare.........primiti-ma si pe mine...Los Angeles, California.
Ii salut si pe baietii de aici in Cali daftek si cu fredtga.
Cred ca pe fredtga l-am si cunoscut in persoana......are o gramada de mazde in fata casei.......... ;)

pimp_lex 21-08-06 13:31

Re: 4tuning International
 
i'm in too

Montreal, Canada......eu sunt de multi ani pe forum aici dar n-am mai activat prea mult in ultimii 2...

zetemte 21-08-06 14:09

Re: 4tuning International
 
si eu ... Polonia :)

GolfuletzS 21-08-06 18:09

Re: 4tuning International
 
damn... ce mare e comunitatea internationala :D

am o propunere pentru voi :)

sa faceti aici topicuri fiecare cu masina lui... , poze dl cursele.. Internationale.. si alte chesti ;) ar fii interesant

CJ-01-WOB 21-08-06 20:30

Re: 4tuning International
 
multumim administratorilor sitului si celor ce au sa contribuie la dezvoltarea lui si al acestei ''comunitati internationale''
POSTATI BAIETI ;)
https://forum.4tuning.ro/forumdisplay.php?f=230

serjuju 22-08-06 00:08

Re: 4tuning International
 
eu is din romania dar mi se pare o idee f buna pt voi astia plekati sa va prezentati fiecare achizitiile aici ...numa bine astept poze

EyeKyu 22-08-06 10:45

Re: 4tuning International
 
Hai ca ma alatur si eu voua dragii mei colegi de forum.

CJ-01-WOB 22-08-06 18:18

Re: 4tuning International
 
Va invit pe toti colegii sa postati pe sectiunea oferita noua!:dance:
si nu uitati ! Prezentati-va ;)

https://forum.4tuning.ro/forumdisplay.php?f=230

:peace::peace::peace::peace:

CJ-01-WOB 24-08-06 18:19

Re: 4tuning International
 
Quote:

Originally Posted by GolfTuning (Post 527089)
damn... ce mare e comunitatea internationala :D

am o propunere pentru voi :)

sa faceti aici topicuri fiecare cu masina lui... ,

GOLFi faza e urmatoar4a , majoritatea din noi avem masinile prezentate la ''MASINA MEA'' in alt topic si , ca sa nu fie DUBLURI pe forum am decis pe thread-ul CAR SPEC. fiecare sa isi prezinte masina cu poze , alte ''performante'' deja fiind prezentate pe topicurile deja existente!
bineinteles daca vrea cineva sa faca un Thred CU SI DESPRE masina personala aici pe TOPIKUL 4tun international, e invitatul meu!

pe langa asta e bine ca avem si sprijinul colegilor din RO ;)

vnool 25-08-06 19:01

Re: 4tuning International
 
asha copii, treaba merge bine.... bafta tuturor

anne 25-08-06 22:21

Re: 4tuning International
 
Quote:

Originally Posted by vnool (Post 532337)
asha copii, treaba merge bine.... bafta tuturor

VNOOL ASTEPTAM SA TE PREZINTZI SI TU CA TOT OMUL ;)

draculas 28-08-06 13:03

Re: 4tuning International
 
Hello boys Phoenix Arizona e prezenta :) daca mai e vreunu din zona asta care se da pe aci pe forum sa ma caute in weekend prin Dear Valley :))

f1anatic 28-08-06 18:27

Re: 4tuning International
 
Salutari din Chicago Illinois.
Eu nu prea stau pe Internet in ultima vreme...dar in fine, am fost invitat aici, si m-am conformat !

draculas 02-09-06 22:59

Re: 4tuning International
 
no daca te-i coformat si ai vinit acu i musai sa renunti la job si sa stai 24/7 pe forum ca doar de aia te-i inscris :D

CJ-01-WOB 02-09-06 23:02

Re: 4tuning International
 
Quote:

Originally Posted by draculas (Post 541001)
no daca te-i coformat si ai vinit acu i musai sa renunti la job si sa stai 24/7 pe forum ca doar de aia te-i inscris :D

si nu numai tu !
atzi facut un juramant .. ! e cazu sa va tzineti de el TOTI :D
Ca in armata DREPTI
POSTATI
:D :D :D :D

draculas 02-09-06 23:13

Re: 4tuning International
 
posteaza :twisted: eu scriu ba :) da oricum tuturor de pana acu BINE ATI VENIT (da stati mult?)


All times are GMT +2. The time now is 07:40.

- Copyright 2026 4Tuning