![]() |
4tuning International
Salut , dupa aproape 2 ani alaturi de forumul 4tuning (din afara tzarii) m-am gandit ca ar fi super sa existe si o ''comunitate internationala'' 4tuning sau macar un spatiu unde cei de ''afara'' pot schimba pareri , impresii , poze, cunostintze ... cam tot ceea ce se intampla ppe celelalte ORSE din interiorul frumoasei noastre tari Romania.
Am observat ca exista multi useri care sunt peste hotare ! Fratilor astept ideile voastre ne adunam cumva? (daca nu fizic macar virtual ) BAFTA!!!!! :drunk::drunk: TOPICUL 4tuning International e oficial deschis https://forum.4tuning.ro/230-4tuning-international.html |
Re: 4tuning International
sunt de acord... deci, i'm in :)
|
Re: 4tuning International
Hai fratiuci ca e plin de voi :)
|
Re: 4tuning International
count me in 2
|
Re: 4tuning International
Sunt total de acord cu voi dar intrebarea este daca vor fi si admini forumului de acord pt a crea un spatiu special pt cei din diaspora...
|
Re: 4tuning International
Quote:
|
Re: 4tuning International
Quote:
m-am scos 8) |
Re: 4tuning International
Buna idee.Intru si eu.Asta va fi cea mai dispersata comunitate locala.:) O comunitate mondiala in fapt.
|
Re: 4tuning International
intru si io...dar e o prb :D.....io stau mai mult in romania....acum e un fel de vizita de 2 luni si ceva......pe 5 sept is in buc......daca e bine intru daca nu asta e
cum zice cj-01-wob poze cu ce e pe aici prin strainezia......care are sa arate salut |
Re: 4tuning International
ideea acum e alta!
Dupa ce o se fie formata ''comunitatea'' acolo v-om avea topikurile noastre cu ce vrem ! poze si alte minuni! sa ne adunam aici (prin o simpla semnatura) sa vedem cam cati suntem , si pe urma trebuie vorbit cu zolia_t .. si v-om face demersurile! asa ca USERI INTERNATIONALI , datzi si voi cu un PREZENT pe topicul acesta sa vedem daca iese ceva !!!! BAFTA |
Re: 4tuning International
Stimati colegi ! Avand in vedere ce nu am reusit sa iau legatura cu absolut toti membrii internationali ai forumului 4tuning ! as avea rugamintea sa promovati ptutin aceasta idee !
MULTUMESC |
Re: 4tuning International
Im in too, Midwest USA, mai sint cativa din zona mea deja pe forum.
|
Re: 4tuning International
daftek WELLCOME
daca ai posibilitatea de a ''racola'' colegi .. please do so ;) anyway mai asteptam ''membrii'' sa vedem cati suntem si cum ne organizam !! bafta la toti |
Re: 4tuning International
haidetzi fratzilor la scris, voi scrietzi dar eu voi citi....bafta
|
Re: 4tuning International
gata bai ... im in too.
ma referit Daftek la forumu asta btw. sant din zona sacramento, California in state. |
Re: 4tuning International
zupa cool
vedetzi ca se poate! hai mai inca catzi-va sa putem fi luatzi in seama USA e cu noi :) :) celelalte coltzuri ale europei , lumii ? |
Re: 4tuning International
ma inscriu si eu aci cu voi,mi se pare geniala ideia:D
|
Re: 4tuning International
Quote:
Quote:
Quote:
Bafta la totzi! sper adminii sa ne ia in considerare cat de curand |
Re: 4tuning International
Where do i sign :) lol
buna ideea ...multumesc DAFTEK pentru link. |
Re: 4tuning International
I'm in
Nebraska redneck :P |
Re: 4tuning International
Yeah, here's me redneck boys :lol: Hai ba ne adunam la mici aia?
|
Re: 4tuning International
Eu sunt plecat din SUA pana in 19 septembrie, o vizita in Romania. Dupa 19 cam oricand, poate mai putin week-end-ul ala ce urmeaza ca probabil o sa fiu praf
|
Re: 4tuning International
I´m in.......sper sa pot sa vin prin romania la anu cu masina mea.
|
Re: 4tuning International
ma bucur ca incepem sa ne adunam!
keep up the good work guys! stefan_a ce masina vrei sa aduci in ro? |
Re: 4tuning International
Salutare.........primiti-ma si pe mine...Los Angeles, California.
Ii salut si pe baietii de aici in Cali daftek si cu fredtga. Cred ca pe fredtga l-am si cunoscut in persoana......are o gramada de mazde in fata casei.......... ;) |
Re: 4tuning International
i'm in too
Montreal, Canada......eu sunt de multi ani pe forum aici dar n-am mai activat prea mult in ultimii 2... |
Re: 4tuning International
si eu ... Polonia :)
|
Re: 4tuning International
damn... ce mare e comunitatea internationala :D
am o propunere pentru voi :) sa faceti aici topicuri fiecare cu masina lui... , poze dl cursele.. Internationale.. si alte chesti ;) ar fii interesant |
Re: 4tuning International
multumim administratorilor sitului si celor ce au sa contribuie la dezvoltarea lui si al acestei ''comunitati internationale''
POSTATI BAIETI ;) https://forum.4tuning.ro/forumdisplay.php?f=230 |
Re: 4tuning International
eu is din romania dar mi se pare o idee f buna pt voi astia plekati sa va prezentati fiecare achizitiile aici ...numa bine astept poze
|
Re: 4tuning International
Hai ca ma alatur si eu voua dragii mei colegi de forum.
|
Re: 4tuning International
Va invit pe toti colegii sa postati pe sectiunea oferita noua!:dance:
si nu uitati ! Prezentati-va ;) https://forum.4tuning.ro/forumdisplay.php?f=230 :peace::peace::peace::peace: |
Re: 4tuning International
Quote:
bineinteles daca vrea cineva sa faca un Thred CU SI DESPRE masina personala aici pe TOPIKUL 4tun international, e invitatul meu! pe langa asta e bine ca avem si sprijinul colegilor din RO ;) |
Re: 4tuning International
asha copii, treaba merge bine.... bafta tuturor
|
Re: 4tuning International
Quote:
|
Re: 4tuning International
Hello boys Phoenix Arizona e prezenta :) daca mai e vreunu din zona asta care se da pe aci pe forum sa ma caute in weekend prin Dear Valley :))
|
Re: 4tuning International
Salutari din Chicago Illinois.
Eu nu prea stau pe Internet in ultima vreme...dar in fine, am fost invitat aici, si m-am conformat ! |
Re: 4tuning International
no daca te-i coformat si ai vinit acu i musai sa renunti la job si sa stai 24/7 pe forum ca doar de aia te-i inscris :D
|
Re: 4tuning International
Quote:
atzi facut un juramant .. ! e cazu sa va tzineti de el TOTI :D Ca in armata DREPTI POSTATI :D :D :D :D |
Re: 4tuning International
posteaza :twisted: eu scriu ba :) da oricum tuturor de pana acu BINE ATI VENIT (da stati mult?)
|
| All times are GMT +2. The time now is 07:40. |
- Copyright 2026 4Tuning