Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Talcioc (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc.html)
-   -   CUMPAR k750i (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc/21978-cumpar-k750i.html)

topser 14-08-06 13:41

CUMPAR k750i
 
sariti cu oferte!.

steaua23 14-08-06 17:44

Re: CUMPAR k750i
 
fereste-te de k750i de la sony-ericsson. E un model ce stie sa faca multe, dar fiabilitatea lasa de dorit. Am mai multi prieteni care intampina aceeasi "bola" la k750 ... si anume ca nu se mai apasa unele taste.Unul dintre ei lucreaza intr-un service de telefoane mobile si mi-a zis ca e o problema frecventa la modelele astea ...
mai bine orienteaza-te spre W800i

Snoopy 14-08-06 18:21

Re: CUMPAR k750i
 
La acelasi nivel recomand 6280 de 2 zile miam luat si eu unul si e misto ;)
Am ramas placut surprins de calitatea video si de cea foto.

bogdan C.E.T. 14-08-06 19:48

Re: CUMPAR k750i
 
am impresia topser ca o sa stam amandoi sa asteptam pentru telefoane.

topser 14-08-06 20:25

Re: CUMPAR k750i
 
fara nokia , nu vreau nokia...raman tot la k750i...are varul meu de 1 an si nu are nici o problema cu el...si telefonu pe exterior e varza...adica..nu a avut grija de el dar merge perfect

claudiu lucian 15-08-06 13:05

Re: CUMPAR k750i
 
am eu un k750i dak te intereseaza, are o sg problema..nu mai am card am avut unu d 1gb si...a disparut, m-a aranjat un.."prieten".

topser 15-08-06 13:17

Re: CUMPAR k750i
 
de cand il ai si cat ceri pe el

claudiu lucian 15-08-06 18:10

Re: CUMPAR k750i
 
pai il am d prin mai-iunie si pretz...nush cat mai mere. 650 ?

topser 15-08-06 18:19

Re: CUMPAR k750i
 
multumesc dar imi cumpar de la orange la fidelizare cu 5 mil,zilele astea , se poate inchide !

claudiu lucian 15-08-06 19:30

Re: CUMPAR k750i
 
la 6 mil nu t aranjeaza?? pai iti cumperi u cu 5 mil, da...si abonamentu p 2 ani..:rolleyes2

topser 15-08-06 21:27

Re: CUMPAR k750i
 
am deja abonament , iar dupa un an , poti sa-ti cumperi telefon la pret de abonament :D m-am dus azi si m-am interesat

steaua23 15-08-06 21:31

Re: CUMPAR k750i
 
da ... da la fidelizare tre' sa-ti prelungesti abonamentul cu 2 ani ca sa beneficiezi de reducere.

xxdadixx 15-08-06 21:32

Re: CUMPAR k750i
 
Eu am K750i de vreo 7 luni si merge impecabil. L-am scapat de multe ori pe jos, carcasa s-a rupt putin pe o laterala, fata de langa butoane e de metal din cate am vazut ca s-a julit. Odata l-am scapat pe un beton tare si vibra casca cand vorbeam la telefon, a doua oara cand l-am scapat si-a revenit... Card am eu de vanzare.. originalul cu 200.000 :) W800 e practic acelasi telefon. Singura diferenta sesizabila e ca se aude mai tare la casti.

steaua23 15-08-06 21:58

Re: CUMPAR k750i
 
si are 512 (card) standard. si are si alt meniu + optiunea de a folosi telefonu inchis ca mp3

bogdan C.E.T. 15-08-06 23:32

Re: CUMPAR k750i
 
nu vindeti si 7610?

topser 16-08-06 09:42

Re: CUMPAR k750i
 
la k750i merge resoftat cu soft de w800...300 de mii

topser 24-08-06 21:27

Re: CUMPAR k750i
 
se poate inchide aici , am intrat in posesia telefonului ;)

steaua23 24-08-06 22:04

Re: CUMPAR k750i
 
in ce bani ?

sebaaa 24-08-06 23:32

Re: CUMPAR k750i
 
si eu vroiam sa imi cumpar k750i ..dar nu am mai gasit la VF la promotia aia si mi-am luat pana la urma v630i.. 3g ,2mp,alea alea..e marfa telu recomand
si ..ca o alternativa la k750i.. w810 i ..smecher telu..rupe normele
ce nu are al meu:((blitz si radio..cu radio ma obijnuisem de la k700i ..si blitz vroiam si eu. avea k700 un pseudo-blitz..o lumina puternica care puteai sa o stingi si sa o aprinzi dupa bunul plac..dar atat..si asta nu are..si noaptea nu face poze calumea :(pacat...
dar ziua ..e super tare

topser 25-08-06 10:06

Re: CUMPAR k750i
 
4.8 mil , nou nout , luat de la orange , la fidelizare.


All times are GMT +2. The time now is 08:06.

- Copyright 2026 4Tuning