Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Audi tuning (https://forum.4tuning.ro/149-audi-tuning.html)
-   -   audi a4 de la prostreet-tuning (https://forum.4tuning.ro/149-audi-tuning/21944-audi-a4-prostreet-tuning.html)

protuning 13-08-06 17:24

audi a4 de la prostreet-tuning
 
6 Attachment(s)
astept parerile voastre!!!mersi!!

theabsolutesound 13-08-06 19:04

Re: audi a4 de la prostreet-tuning
 
sincer parerea mea ....pacat de masina ....sorry dar aste parerea mea ...

Bicuss 13-08-06 19:06

Re: audi a4 de la prostreet-tuning
 
bate spre skoda sau passat:D

protuning 13-08-06 22:41

Re: audi a4 de la prostreet-tuning
 
Quote:

Originally Posted by theabsolutesound
sincer parerea mea ....pacat de masina ....sorry dar aste parerea mea ...

daca proprietraul asa a vrut?!ai ce face decat sa-i indeplinesti dorinta?mie personal bara de spate mi-e f urata! asta e CLIENTUL NOSTRU ,STAPANUL NOSTRU!!!

Bogdan YBR 14-08-06 00:43

Re: audi a4 de la prostreet-tuning
 
a4 modelul asta e printre preferatele mele si imi pare rau sa spun asta dar arata de 100x mai bine stock

theabsolutesound 14-08-06 00:53

Re: audi a4 de la prostreet-tuning
 
Quote:

Originally Posted by protuning
daca proprietraul asa a vrut?!ai ce face decat sa-i indeplinesti dorinta?mie personal bara de spate mi-e f urata! asta e CLIENTUL NOSTRU ,STAPANUL NOSTRU!!!

te inteleg ...pacat ca nu are gusturi omu ...

Eugen_TL 14-08-06 00:59

Re: audi a4 de la prostreet-tuning
 
mmm F URAT! dar ar merge reparat un pik cu schimbarea plasei.. de exemplu neagra..dar din plastic

TopArt 14-08-06 01:08

Re: audi a4 de la prostreet-tuning
 
Quote:

Originally Posted by protuning
daca proprietraul asa a vrut?!ai ce face decat sa-i indeplinesti dorinta?mie personal bara de spate mi-e f urata! asta e CLIENTUL NOSTRU ,STAPANUL NOSTRU!!!

din cand in cand ar fi bine sa educi gusturile clientului ;)

parere sincera si obiectiva (si se pare ca sunt in asentimentul tuturor) - s-a stricat bunatate de masina stock. pacat. un design dubios (partea frontala e mai bibilita un pic, spatele e total din alt film, eleronul - forma lui - nu are ce cauta acolo, iar plasa... imi da fiori...) ce nu justifica sintagma "clientul nostru/stapanul nostru".

de-abia acum am observat pragurile... brrrrrr... :rolleyes2

WTT79 16-08-06 22:14

Re: audi a4 de la prostreet-tuning
 
cata plasa ....

Seat_TDI 16-08-06 22:25

Re: audi a4 de la prostreet-tuning
 
acest tip de plasa nu se mai poarta.plasa din plastic neagra ar mai schimba ceva

steaua23 17-08-06 05:12

Re: audi a4 de la prostreet-tuning
 
s-a lucrat frumos ... dar kitul in sine este unul foarte urat.

Alexutzzz 17-08-06 06:10

Re: audi a4 de la prostreet-tuning
 
mie fata chiar imi place.....spoileru spate si pargurile nasoale... eleron acceptabil

RuDoLf3721 17-08-06 07:01

Re: audi a4 de la prostreet-tuning
 
la fata e chiar belea... spatele... pffffff ... si cu capacele care`i faza??? :)))

m4x 17-08-06 07:08

Re: audi a4 de la prostreet-tuning
 
mult prea multa plasa

Sasha_z 18-08-06 20:50

Re: audi a4 de la prostreet-tuning
 
uhhhh ti`ai batut joc de frumusetea ei !!!!

Cr1Sty_xxl 18-08-06 21:04

Re: audi a4 de la prostreet-tuning
 
fara gust....restu..se putea si mai bine

Mondeo 18-08-06 21:06

Re: audi a4 de la prostreet-tuning
 
exista una identika shi in craiova - bleah urate ambele

vlad_Mafiotu 21-08-06 17:50

Re: audi a4 de la prostreet-tuning
 
poate daca ii pui niste jante o sa arate mai bine :D

Criwar 22-08-06 21:09

Re: audi a4 de la prostreet-tuning
 
nu mai criticati omu...criticati masina...sincer nici mie nu imi place cum arata...mai ales spatele, pragurile si eleronul ala mare...plus k lipsesc jentile care schimba tot aspectul...e dorinta proprietarului si banii lui...asa k...fiecare cu gusturile sale...

vlad_Mafiotu 23-08-06 13:09

Re: audi a4 de la prostreet-tuning
 
parerea mea e ca cea mai esentiala piesa dintr`un tuning vizual este jantele care la aceasta masina lipsesc cu desavarsire.daca omul alege sa isi puna niste jentzi sigur masina o sa arate altfel :D

B-83-DAC 27-08-06 20:15

Re: audi a4 de la prostreet-tuning
 
TopArt are dreptate.Masina asta in loc sa emane putina clasa si stil mai mult emana Vitan Racing. Clientul trebuie si el indrumat cu argumente plauzibile si cred ca daca stateai cu el 10 minute si ii aratai ceva mai simplu si mai frumos ar fi fost de acord cu tine pana la urma

r3sp3cT 05-10-06 16:00

Re: audi a4 de la prostreet-tuning
 
Bara fatza mai merge dar aia spate ii urata ! No offence ! :)

Duruselu 07-10-06 10:16

Re: audi a4 de la prostreet-tuning
 
arata bine masinuta .. dar daca i-ai pune niste jante ar schimba aspectul masini ;)

clyde_bt 08-10-06 01:09

Re: audi a4 de la prostreet-tuning
 
mm.... nu mi se pare cine stie ce .... e destul de bazaresc

vlad_Mafiotu 08-10-06 13:41

Re: audi a4 de la prostreet-tuning
 
hmzz cred ca am inteles care e scopul masinii asteia . sa intoarca privirile oamenilor si sincer daca as vedea o masina dinasta pe strada m`as intoarce sa o privesc chit ca e urata sau frumoasa

Zerofast 08-10-06 18:04

Re: audi a4 de la prostreet-tuning
 
dac vrea sa mai repare cva sa puna plasa neagra ;)

vladdaman 22-01-07 00:59

Re: audi a4 de la prostreet-tuning
 
doamne...nu puteai sa faci asa un bmw ???? ca totusi alea sunt cele mai multe in genul asta...sasha stiu ce simti cand te gandesti ca si tu ai una

Quattro27 19-02-07 01:19

Re: audi a4 de la prostreet-tuning
 
un design mult prea curat... nu merita sa-si bata joc de ea, ma refer la proprietar! cat despre protuning----> daca esti ala ce lasai in parcare la Hotel Mara un ford escort albastru... lasa-te de meserie frate! Si o intrebare de baraj... Tu poti garanta ca un spoiler facut de tine, montat pe o masina capabila, un 4.2 de exemplu, daca suntem la Audi acum, nu-mi zboara de pe masina la 250?!

protuning 19-02-07 23:15

Re: audi a4 de la prostreet-tuning
 
Quote:

Originally Posted by Quattro27 (Post 757759)
un design mult prea curat... nu merita sa-si bata joc de ea, ma refer la proprietar! cat despre protuning----> daca esti ala ce lasai in parcare la Hotel Mara un ford escort albastru... lasa-te de meserie frate! Si o intrebare de baraj... Tu poti garanta ca un spoiler facut de tine, montat pe o masina capabila, un 4.2 de exemplu, daca suntem la Audi acum, nu-mi zboara de pe masina la 250?!

esti varza!!!!dute la psiholog!!!!:)))

dj16xxs 20-02-07 12:22

Re: audi a4 de la prostreet-tuning
 
Quote:

Originally Posted by Mondeo (Post 524363)
exista una identika shi in craiova - bleah urate ambele

bolovane e una si aceeasi!!!!....

@protuning-kitul de pe ea nu este chiar pe gustul multora dar finisajele sunt de nota 20....nu am vazut spoiler de fibra sa se imbine atat de bine cu aripa!!!felicitari pentru acesta treaba!!! masina daca ar avea alte jante ar fi ffff frumoasa....un mare minus zic eu ca sunt jantele si suspensia!!!

protuning 20-02-07 16:42

Re: audi a4 de la prostreet-tuning
 
Quote:

Originally Posted by dj16xxs (Post 760304)
bolovane e una si aceeasi!!!!....

@protuning-kitul de pe ea nu este chiar pe gustul multora dar finisajele sunt de nota 20....nu am vazut spoiler de fibra sa se imbine atat de bine cu aripa!!!felicitari pentru acesta treaba!!! masina daca ar avea alte jante ar fi ffff frumoasa....un mare minus zic eu ca sunt jantele si suspensia!!!

mersi! si nu zic ca e frumoasa masina!!! din pacate cu proprietarul nu am avut cu cine sa povestim!am fost la inceput si am facut cat si cum am putut.dar epoca aia sa terminat de un an incoace nu numai ca facem masini cu imbinarile pe care le-ai vazut ci le facem si un design deosebit!nu mai facem compromisuri ca ne stricam image-ul.poate la expozitia din primavara va va convinge masinile cu care vom participa la 4 tuning day.respect!

dj16xxs 20-02-07 18:37

Re: audi a4 de la prostreet-tuning
 
Quote:

Originally Posted by protuning (Post 760921)
mersi! si nu zic ca e frumoasa masina!!! din pacate cu proprietarul nu am avut cu cine sa povestim!am fost la inceput si am facut cat si cum am putut.dar epoca aia sa terminat de un an incoace nu numai ca facem masini cu imbinarile pe care le-ai vazut ci le facem si un design deosebit!nu mai facem compromisuri ca ne stricam image-ul.poate la expozitia din primavara va va convinge masinile cu care vom participa la 4 tuning day.respect!

am citit si revista 4tuning despre voi si am vazut si cum faceti spoilerele de la o(zero)...eu stiu ce inseamna fibra si apreciez foarte mult micile detalii!!!...am mai vazut masini facute de voi si sunt impresionat!!!...stiu ca de multe ori masina nu arata cum ati vrea voi sa arate ci cum vrea proprietarul,pentru ca pana la urma el este cel care plateste proiectul si de cele mai multe ori,acesta face alegerea gresita a kitul-ului....dupa mine sunteti printre cei mai buni din tara,asta nu inseamna si ieftin,calitatea se plateste,nu??? astept cu interes noile lucrari!!!keep up the good work!

I5@k 20-02-07 22:11

Re: audi a4 de la prostreet-tuning
 
dupa parerea mea....cel mai nasol tuning vazut vreodata la a4....k fanu!!! pacat de masina....:(

dj16xxs 22-02-07 18:35

Re: audi a4 de la prostreet-tuning
 
Quote:

Originally Posted by I5@k (Post 761748)
dupa parerea mea....cel mai nasol tuning vazut vreodata la a4....k fanu!!! pacat de masina....:(

la cei 17 ani ai tai nici nu ma mira ca nu-ti place...tu ai avut o alegere grea si in privinta nick-ul tau!!!...ai putea oare sa ne explici si noua cum ti-ai ales asa nume? te-a indrumat cineva?

SFW 24-02-07 12:14

Re: audi a4 de la prostreet-tuning
 
Kit-ul nu vine bine pe A4, dar imaginea masinii este stricata cum a spus si dj16xxs de garda masinii, de jante si eu zic ca o strica enorm plasa argintie care nu se potriveste de nici un fel.

Totusi, si cu aceste modificari, cred ca kitul nu ar da bine pe A4, dar ar arata mai uman...

Oricum, finisarile par a fi de calitate.

cid84 06-05-07 19:27

Re: audi a4 de la prostreet-tuning
 
m un a4..model mai vechi putin.generatia 97` rosu . arata impecabil.jante misto,praguri, tapiterie piele in 2 culori rosu/negru,stopuri tunning,un eleron finutz,mai multe..in fine. vreau bara fata/spate tunning. ma poate ajuta cineva ?

nutzuXXL 01-06-07 23:41

Re: audi a4 de la prostreet-tuning
 
Quote:

Originally Posted by protuning (Post 518169)
astept parerile voastre!!!mersi!!

parerea mea: in fata mere . bara fata este destul de reusita ( merge plasa neagra) , grila fata parca e mai najpa k cea standard ,
in spate .... pare prea inalta ( trebuia mai putina plasa ) si mergea scoasa evacuarea prin partea de jos a plasei ) . \
da' daca asta a vrut proprietaru... treaba lui ...

nick_nasta 05-06-07 13:23

Re: audi a4 de la prostreet-tuning
 
nasol design.
si-a ales ori masina gresit ori kit-ul

alexzander407 09-06-07 04:14

Re: audi a4 de la prostreet-tuning
 
da de un timp incoace nu am mai zarito prin cv ... tipu era frecvent la McDonalds sa manance :lol: :lol:spoilerul spate ma lasa rece nu prea are treaba cu designul masinii si nici eleronul, spoilerul fata mai treaca mearga ... cei de la protuning sau conformat cerintelor clientului ei sunt chiar de laudat pt calitate ...

Slim29 12-06-07 12:32

Re: audi a4 de la prostreet-tuning
 
bleah.. urat rau .. gusturile nu se discuta


All times are GMT +2. The time now is 06:25.

- Copyright 2026 4Tuning