Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Virtual Tuning 3D (https://forum.4tuning.ro/162-virtual-tuning-3d.html)
-   -   Bmw 327 - 1937 (https://forum.4tuning.ro/162-virtual-tuning-3d/21826-bmw-327-1937-a.html)

adit1001 11-08-06 06:18

Bmw 327 - 1937
 
Asta e ultimul model facut de mine in 3D Studio Max, si randat cu Vray. E o masina mai veche BMW 327 - 1937, dar sper sa va placa. Cunosc pe cineva care o are desi e in stare mai proasta, dar vrea omu sa o refaca si eventual sa ii faca unele mici modificari

http://img.photobucket.com/albums/v4...2734double.jpg

ad1 11-08-06 07:29

Re: Bmw 327 - 1937
 
frumos frumos!!
baga mai multe randari daca mai ai

Ace Axel 11-08-06 10:45

Re: Bmw 327 - 1937
 
foarte foarte misto... dak are masina in realitate .... eu zic k ar trebui sa o pastreze kt mai originala pt k e o masina clasik

cata_tm 11-08-06 10:55

Re: Bmw 327 - 1937
 
la fel ca si ad1, lucrezi foarte fin, si foarte precis. e atent lucrat

c i k y 11-08-06 11:00

Re: Bmw 327 - 1937
 
Foarte frumoasa fara greseala :O

patriotu90 11-08-06 11:13

Re: Bmw 327 - 1937
 
extraordinara ... felicitari ...

Piry 11-08-06 11:37

Re: Bmw 327 - 1937
 
frumos randat!

adit1001 11-08-06 12:08

Re: Bmw 327 - 1937
 
Aici e inca o randare, de fapt am schimbat putin culorile doar
http://img.photobucket.com/albums/v4...3275double.jpg

legat de masina nu cred ca vrea sa modifice omu prea mult la ea, ramane de vazut ca doar e a lui. Dar apropo de asta, mai are inca 6 masini la fel de raritati iar cea mai scumpa a lui valoreaza sute de mii de euro, iar daca o pune la punct ajunge sus de tot la bani. As iubi si eu masinile de epoca daca m-ar imbogati si pe mine :D

Ace Axel 11-08-06 12:51

Re: Bmw 327 - 1937
 
pai da nu cred k le are pt a le vinde... legat de randare... cred k se potrivea mai bine beju la exterior cu interioru ;)

adit1001 11-08-06 13:03

Re: Bmw 327 - 1937
 
Da, si mie imi place mai mult beju
Legat de vanzare, nu stiu. El zice ca a facut bani frumosi din asta, si ca e super rentabil. Acuma nu stiu daca ce mai are vrea sa vanda, sau le tine pt colectie. In fine, isi permite :D

MeHiGH 12-08-06 11:56

Re: Bmw 327 - 1937
 
in primul rand, ma lasa masca finetea randarii.
in al doilea rand , m-a impresionat nespus asemanarea intre modelul 3D si originalul ... nu vad nicio schimbare...


bravo ! foarte frumos ! CONTINUA !!! SUCCES !!!

TazAless 12-08-06 20:47

Re: Bmw 327 - 1937
 
super tare masina felicitari

Sleepy_85 25-09-06 01:06

Re: Bmw 327 - 1937
 
Misto de tot imi place masina, materialele ti-au iesit marfa, si imi place calitatea randarii. O mik problema, poate nu stiu sigur, dar afisajul de la bord pare cam modern.

alex_15 19-11-06 13:30

Re: Bmw 327 - 1937
 
Misto. Arata mai bine grena cu negru. Felicitari

rider on wheel 18-08-07 06:41

Re: Bmw 327 - 1937
 
SUpERbA ... FELICITARI

PepsY 02-01-08 19:24

Re: Bmw 327 - 1937
 
super masina,se vede ca u chiar stii sa lucrezin in 3d,bv,la mai mult


All times are GMT +2. The time now is 23:24.

- Copyright 2026 4Tuning