![]() |
Duminica 14 noiembrie 2010 Liniute la Stadion
Am vazut pe un alt thread ca s-ar organiza pe 13 o "competitie de liniute " :). Stie careva mai multe detalii? Am inteles ca e locatie noua....sa fie la stadion?
|
Re: Linii pe 13????
De pe unde ai auzit Boby...este ceva oficial?Sti organizatori ceva?:)Nea` Iancu?:))
|
Re: Linii pe 13????
Duminica 14 noiembrie 2010 va avea loc o competitie de tip drag race la stadion
info si inscrieri 0721673074 d-ul Iancu |
Re: Sambata 13 noiembrie 2010 Liniute la Stadion
Mai multe detalii?
|
Re: Sambata 13 noiembrie 2010 Liniute la Stadion
Multumim mihai de completare, in sfarsit linii la stadion....sa vezi culmea si nu o sa fiu pe aici, s-a mai intamplat odata :( . Am vb cu un organizator si mi-a confirmat ca se tin, grupe Lr, sistem piramidal, taxa de inscriere 50 ron .
|
Re: Sambata 13 noiembrie 2010 Liniute la Stadion
...sa speram ca nu se vor anula,ca data trecuta:???:
Un loc super bun la stadion. |
Re: Sambata 13 noiembrie 2010 Liniute la Stadion
Ideal ar fi sa puna cineva poze din zona...multi zic ca iar se face curbiliniuta :)
|
Re: Sambata 13 noiembrie 2010 Liniute la Stadion
Locatia se poate vedea foarte usor pe NORC . Singura diferenta fata de pozele respective este ca strada a fost asfaltata recent, iar tampeniile alea de incetinire au fost scoase .
Link NORC > http://www.norc.ro/pano/3jBqjsJT/ |
Re: Sambata 13 noiembrie 2010 Liniute la Stadion
Este oficiala treaba?cand aflam ce si cum?grupe ceva?
|
Re: Sambata 13 noiembrie 2010 Liniute la Stadion
din cate am inteles si eu , grupele LR , si ar fi destul de sigura treaba. sa speram ca tine si vremea cu noi
|
Re: Sambata 13 noiembrie 2010 Liniute la Stadion
Atunci vin...:D
Am vorbit cu domnul Iancu si este totul aranjat. Pt inscriere trimteti datele voastre si ale masinii de concurs la adresa: [email protected] |
Re: Sambata 13 noiembrie 2010 Liniute la Stadion
am gresit adresa de mail: [email protected]
scuze! |
Re: Sambata 13 noiembrie 2010 Liniute la Stadion
Mama mama...abea astept :X
|
Re: Sambata 13 noiembrie 2010 Liniute la Stadion
vremea pare sa fie si ea buna fara ploi si frig :) http://www.portal-info.ro/vremea/pro...u-pitesti.html
|
Re: Sambata 13 noiembrie 2010 Liniute la Stadion
E cumva ultimul eveniment din an?
O sa vin si eu, ca spectator, ca ai mei 90cp nu au ce demonstra:lol: |
Re: Sambata 13 noiembrie 2010 Liniute la Stadion
sper sa fiu si eu prezent la start si asteptam detalii despre grupe
|
Re: Sambata 13 noiembrie 2010 Liniute la Stadion
Si eu prezent.
Transmiteti detalii privind distanta de concurs + distanta franare, sper sa nu fi ein curba ... |
Re: Sambata 13 noiembrie 2010 Liniute la Stadion
Prezent si eu la start! :) @Squid: Din cate am vorbit cu domnul Iancu..oragnizatorul acestui eveniment se va face la stadion unde este asfaltat de curand + de asta..distanta de franare este maaaaare si vorbesc cat se poate de serios..deci din punctul asta de vedere..parerea mea va cea mai buna locatie de pana acum!Aici s-au desfasurat si demonstratia celor de la Renault F1 Team de anul trecut!Deci..in concluzie este loc..o sa pun o poza daca fac rost sa vedeti ce si cum!Pana atunci...mai lucram la masini ;))Multa bafta tuturor!
|
Re: Sambata 13 noiembrie 2010 Liniute la Stadion
Uitati locatia...mai sunt filmulete pe youtube: https://www.youtube.com/watch?v=gAJ9F...eature=related
|
Re: Sambata 13 noiembrie 2010 Liniute la Stadion
si pe pagina 1 am pus eu linkul de la NORC , sa vada poze exacte din zona , si sa vada si locurile de parcare , franare , etc
|
Re: Sambata 13 noiembrie 2010 Liniute la Stadion
Am scris mi in spate, grupele or sa fie Lr, pe putere...nu pe cilindree. pana in 75 de cai, 75-100 etc etc.Cel putin asa a zis Iancu.
|
Re: Sambata 13 noiembrie 2010 Liniute la Stadion
1 Attachment(s)
Va fii LR...sa speram ca toti participantii vor fii FAIR-PLAY!!!:D
|
Re: Sambata 13 noiembrie 2010 Liniute la Stadion
Cu toate ca nu prea cred...ramane de vazut
|
Re: Sambata 13 noiembrie 2010 Liniute la Stadion
Sa speream ca ne ajuta si vremea Sti cineva daca au fotografi ceva:-?
|
Re: Sambata 13 noiembrie 2010 Liniute la Stadion
iedii : pe pagina 1 a threadului asta ai un link de la NORC . da click acolo sa vezi zona. singura diferenta e ca s-a asfaltat recent.
2. o sa facem tot posibilul sa adauge si coeficienti la grupele de mai sus , sa nu fie probleme |
Re: Sambata 13 noiembrie 2010 Liniute la Stadion
Mda sa speram ca va fi ceva frumos:X FullSpeed-Racing Crew
|
Re: Sambata 13 noiembrie 2010 Liniute la Stadion
1 Attachment(s)
afisul de la liniute...va fi si categorie pentru marca dacia
|
Re: Sambata 13 noiembrie 2010 Liniute la Stadion
Un poster mai bun nu puteai sa faci emy:)
|
Re: Sambata 13 noiembrie 2010 Liniute la Stadion
Emy cat e taxa te participare:-?
|
Re: Sambata 13 noiembrie 2010 Liniute la Stadion
Quote:
No offence, dar vrei sa te bagi cu bicicleta? |
Re: Sambata 13 noiembrie 2010 Liniute la Stadion
Am auzit de voi:))) Si de Night :)))
|
Re: Sambata 13 noiembrie 2010 Liniute la Stadion
1 Attachment(s)
afisul oficial
|
Re: Sambata 13 noiembrie 2010 Liniute la Stadion
COMUNICAT DE LA CLUBUL PROCAR RACING:
Numarul limita de masini care se pot inscrie este de 150, pentru a facilita derularea optima a 2 manse pentru fiecare masina. S-a tinut cont de timpul de iarna, timpul suplimentar pt demonstratii -Vali Porcisteanu, timpi de organizare + premiere (33 premii). Practic pentru 150 de masini o singura mansa dureaza cca 3 ore. PRIORITARE VOR FI INSCRIERILE FACUTE ON-LINE. Sebastian as dori o confirmare daca este in regula acest aspect pentru buna organizare a evenimentului. |
Re: Sambata 13 noiembrie 2010 Liniute la Stadion
Formular de inscriere ceva????cumva?:) sau trimitem mail asha...cu date..chestii?
|
Re: Sambata 13 noiembrie 2010 Liniute la Stadion
De 2 minute am vb domnul Iancu la telefon si...se va amana !Mai concret se va desfasura a 2-a zi pe data de 14 din cauza meciului Fc.Arges - Valcea care va ave loc sambata pe data de 13 :( ! Deci oficial liniutele vor fi pe data de 14 Noiembrie adica Duminica!
|
Re: Sambata 13 noiembrie 2010 Liniute la Stadion
a venit si neprevazutul.
Data se amana pentru 14 (duminica) in loc de 13. Este meci de fotbal la stadion si nu au fost anuntati :) Comunicatul este oficial, anuntat de d-ul Cristian Otobicu Ole |
Re: Sambata 13 noiembrie 2010 Liniute la Stadion
sa refaci posterul cosmin te rog , sa pui noua data , si sa adaugi si taxa de inscriere
|
Re: Sambata 13 noiembrie 2010 Liniute la Stadion
scuze FullSpeedSAT
n-apucasem sa dau refresh |
Re: Sambata 13 noiembrie 2010 Liniute la Stadion
maine se va posta afisul cu data de 14 11 2010
|
Re: Sambata 13 noiembrie 2010 Liniute la Stadion
Deabia astept:X
|
| All times are GMT +2. The time now is 15:08. |
- Copyright 2026 4Tuning