Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Pitesti (https://forum.4tuning.ro/65-pitesti.html)
-   -   Duminica 14 noiembrie 2010 Liniute la Stadion (https://forum.4tuning.ro/65-pitesti/217884-duminica-14-noiembrie-2010-liniute-stadion.html)

bobby_gsi2 01-11-10 08:17

Duminica 14 noiembrie 2010 Liniute la Stadion
 
Am vazut pe un alt thread ca s-ar organiza pe 13 o "competitie de liniute " :). Stie careva mai multe detalii? Am inteles ca e locatie noua....sa fie la stadion?

FullSpeedSAT 01-11-10 14:34

Re: Linii pe 13????
 
De pe unde ai auzit Boby...este ceva oficial?Sti organizatori ceva?:)Nea` Iancu?:))

MMihai 01-11-10 15:26

Re: Linii pe 13????
 
Duminica 14 noiembrie 2010 va avea loc o competitie de tip drag race la stadion

info si inscrieri 0721673074 d-ul Iancu

florinfty 01-11-10 15:53

Re: Sambata 13 noiembrie 2010 Liniute la Stadion
 
Mai multe detalii?

bobby_gsi2 01-11-10 17:26

Re: Sambata 13 noiembrie 2010 Liniute la Stadion
 
Multumim mihai de completare, in sfarsit linii la stadion....sa vezi culmea si nu o sa fiu pe aici, s-a mai intamplat odata :( . Am vb cu un organizator si mi-a confirmat ca se tin, grupe Lr, sistem piramidal, taxa de inscriere 50 ron .

viorelu 01-11-10 18:33

Re: Sambata 13 noiembrie 2010 Liniute la Stadion
 
...sa speram ca nu se vor anula,ca data trecuta:???:
Un loc super bun la stadion.

bobby_gsi2 02-11-10 12:49

Re: Sambata 13 noiembrie 2010 Liniute la Stadion
 
Ideal ar fi sa puna cineva poze din zona...multi zic ca iar se face curbiliniuta :)

KillerINC 02-11-10 19:26

Re: Sambata 13 noiembrie 2010 Liniute la Stadion
 
Locatia se poate vedea foarte usor pe NORC . Singura diferenta fata de pozele respective este ca strada a fost asfaltata recent, iar tampeniile alea de incetinire au fost scoase .

Link NORC > http://www.norc.ro/pano/3jBqjsJT/

bolidu' 02-11-10 19:38

Re: Sambata 13 noiembrie 2010 Liniute la Stadion
 
Este oficiala treaba?cand aflam ce si cum?grupe ceva?

KillerINC 02-11-10 19:40

Re: Sambata 13 noiembrie 2010 Liniute la Stadion
 
din cate am inteles si eu , grupele LR , si ar fi destul de sigura treaba. sa speram ca tine si vremea cu noi

bolidu' 02-11-10 19:42

Re: Sambata 13 noiembrie 2010 Liniute la Stadion
 
Atunci vin...:D
Am vorbit cu domnul Iancu si este totul aranjat.
Pt inscriere trimteti datele voastre si ale masinii de concurs la adresa: [email protected]

bolidu' 02-11-10 20:21

Re: Sambata 13 noiembrie 2010 Liniute la Stadion
 
am gresit adresa de mail: [email protected]
scuze!

FullSpeedSAT 02-11-10 21:02

Re: Sambata 13 noiembrie 2010 Liniute la Stadion
 
Mama mama...abea astept :X

bolidu' 02-11-10 22:29

Re: Sambata 13 noiembrie 2010 Liniute la Stadion
 
vremea pare sa fie si ea buna fara ploi si frig :) http://www.portal-info.ro/vremea/pro...u-pitesti.html

22VIN 03-11-10 18:14

Re: Sambata 13 noiembrie 2010 Liniute la Stadion
 
E cumva ultimul eveniment din an?
O sa vin si eu, ca spectator, ca ai mei 90cp nu au ce demonstra:lol:

ag14liv 04-11-10 07:19

Re: Sambata 13 noiembrie 2010 Liniute la Stadion
 
sper sa fiu si eu prezent la start si asteptam detalii despre grupe

squid 04-11-10 11:05

Re: Sambata 13 noiembrie 2010 Liniute la Stadion
 
Si eu prezent.

Transmiteti detalii privind distanta de concurs + distanta franare, sper sa nu fi ein curba ...

FullSpeedSAT 04-11-10 12:54

Re: Sambata 13 noiembrie 2010 Liniute la Stadion
 
Prezent si eu la start! :) @Squid: Din cate am vorbit cu domnul Iancu..oragnizatorul acestui eveniment se va face la stadion unde este asfaltat de curand + de asta..distanta de franare este maaaaare si vorbesc cat se poate de serios..deci din punctul asta de vedere..parerea mea va cea mai buna locatie de pana acum!Aici s-au desfasurat si demonstratia celor de la Renault F1 Team de anul trecut!Deci..in concluzie este loc..o sa pun o poza daca fac rost sa vedeti ce si cum!Pana atunci...mai lucram la masini ;))Multa bafta tuturor!

FullSpeedSAT 04-11-10 12:58

Re: Sambata 13 noiembrie 2010 Liniute la Stadion
 
Uitati locatia...mai sunt filmulete pe youtube: https://www.youtube.com/watch?v=gAJ9F...eature=related

KillerINC 04-11-10 17:30

Re: Sambata 13 noiembrie 2010 Liniute la Stadion
 
si pe pagina 1 am pus eu linkul de la NORC , sa vada poze exacte din zona , si sa vada si locurile de parcare , franare , etc

bobby_gsi2 04-11-10 18:09

Re: Sambata 13 noiembrie 2010 Liniute la Stadion
 
Am scris mi in spate, grupele or sa fie Lr, pe putere...nu pe cilindree. pana in 75 de cai, 75-100 etc etc.Cel putin asa a zis Iancu.

bolidu' 04-11-10 19:39

Re: Sambata 13 noiembrie 2010 Liniute la Stadion
 
1 Attachment(s)
Va fii LR...sa speram ca toti participantii vor fii FAIR-PLAY!!!:D

FullSpeedSAT 04-11-10 21:37

Re: Sambata 13 noiembrie 2010 Liniute la Stadion
 
Cu toate ca nu prea cred...ramane de vazut

Iedii 04-11-10 21:55

Re: Sambata 13 noiembrie 2010 Liniute la Stadion
 
Sa speream ca ne ajuta si vremea Sti cineva daca au fotografi ceva:-?

KillerINC 05-11-10 06:16

Re: Sambata 13 noiembrie 2010 Liniute la Stadion
 
iedii : pe pagina 1 a threadului asta ai un link de la NORC . da click acolo sa vezi zona. singura diferenta e ca s-a asfaltat recent.

2. o sa facem tot posibilul sa adauge si coeficienti la grupele de mai sus , sa nu fie probleme

Iedii 05-11-10 11:08

Re: Sambata 13 noiembrie 2010 Liniute la Stadion
 
Mda sa speram ca va fi ceva frumos:X FullSpeed-Racing Crew

09shh 05-11-10 11:31

Re: Sambata 13 noiembrie 2010 Liniute la Stadion
 
1 Attachment(s)
afisul de la liniute...va fi si categorie pentru marca dacia

Iedii 05-11-10 12:09

Re: Sambata 13 noiembrie 2010 Liniute la Stadion
 
Un poster mai bun nu puteai sa faci emy:)

Iedii 05-11-10 12:11

Re: Sambata 13 noiembrie 2010 Liniute la Stadion
 
Emy cat e taxa te participare:-?

22VIN 05-11-10 12:14

Re: Sambata 13 noiembrie 2010 Liniute la Stadion
 
Quote:

Originally Posted by Iedii (Post 3786916)
Emy cat e taxa te participare:-?

50 lei, scrie si la inceput.
No offence, dar vrei sa te bagi cu bicicleta?

Iedii 05-11-10 12:23

Re: Sambata 13 noiembrie 2010 Liniute la Stadion
 
Am auzit de voi:))) Si de Night :)))

cosminpilot 05-11-10 12:45

Re: Sambata 13 noiembrie 2010 Liniute la Stadion
 
1 Attachment(s)
afisul oficial

cosminpilot 05-11-10 13:14

Re: Sambata 13 noiembrie 2010 Liniute la Stadion
 
COMUNICAT DE LA CLUBUL PROCAR RACING:

Numarul limita de masini care se pot inscrie este de 150, pentru a facilita derularea optima a 2 manse pentru fiecare masina.
S-a tinut cont de timpul de iarna, timpul suplimentar pt demonstratii -Vali Porcisteanu, timpi de organizare + premiere (33 premii).

Practic pentru 150 de masini o singura mansa dureaza cca 3 ore.
PRIORITARE VOR FI INSCRIERILE FACUTE ON-LINE.

Sebastian as dori o confirmare daca este in regula acest aspect pentru buna organizare a evenimentului.

FullSpeedSAT 05-11-10 13:51

Re: Sambata 13 noiembrie 2010 Liniute la Stadion
 
Formular de inscriere ceva????cumva?:) sau trimitem mail asha...cu date..chestii?

FullSpeedSAT 05-11-10 13:58

Re: Sambata 13 noiembrie 2010 Liniute la Stadion
 
De 2 minute am vb domnul Iancu la telefon si...se va amana !Mai concret se va desfasura a 2-a zi pe data de 14 din cauza meciului Fc.Arges - Valcea care va ave loc sambata pe data de 13 :( ! Deci oficial liniutele vor fi pe data de 14 Noiembrie adica Duminica!

cosminpilot 05-11-10 14:06

Re: Sambata 13 noiembrie 2010 Liniute la Stadion
 
a venit si neprevazutul.
Data se amana pentru 14 (duminica) in loc de 13. Este meci de fotbal la stadion si nu au fost anuntati :)

Comunicatul este oficial, anuntat de d-ul Cristian Otobicu

Ole

KillerINC 05-11-10 14:09

Re: Sambata 13 noiembrie 2010 Liniute la Stadion
 
sa refaci posterul cosmin te rog , sa pui noua data , si sa adaugi si taxa de inscriere

cosminpilot 05-11-10 14:12

Re: Sambata 13 noiembrie 2010 Liniute la Stadion
 
scuze FullSpeedSAT
n-apucasem sa dau refresh

09shh 05-11-10 16:19

Re: Sambata 13 noiembrie 2010 Liniute la Stadion
 
maine se va posta afisul cu data de 14 11 2010

Iedii 05-11-10 20:12

Re: Sambata 13 noiembrie 2010 Liniute la Stadion
 
Deabia astept:X


All times are GMT +2. The time now is 15:08.

- Copyright 2026 4Tuning