Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Piese BMW de vanzare (https://forum.4tuning.ro/641-piese-bmw-vanzare.html)
-   -   vand ploape e30 (https://forum.4tuning.ro/641-piese-bmw-vanzare/217466-vand-ploape-e30.html)

sparly 30-10-10 02:34

vand ploape e30
 
vand ploape e30
pret 40 ron
0764284830

sparly 31-10-10 07:25

Re: vand ploape e30
 
am 11 seturi disponibile

sparly 02-11-10 02:20

Re: vand ploape e30
 
valabil

sparly 05-11-10 07:41

Re: vand ploape e30
 
valabil

sparly 09-11-10 00:27

Re: vand ploape e30
 
VALABIL

sparly 13-11-10 00:19

Re: vand ploape e30
 
valabil

sparly 16-11-10 07:24

Re: vand ploape e30
 
valabil

alex_maniacu_91 16-11-10 08:52

Re: vand ploape e30
 
Ai cumva modelul asta?

sparly 16-11-10 21:59

Re: vand ploape e30
 
da am si modelul asta 100 ron ,

nospherat 16-11-10 23:03

Re: vand ploape e30
 
Hai noroc, urca si tu te rog o poza cu pleoapa clasica pentru E30, aia dreapta simpla si fa-mi si un pret la ea.

Multumesc!

sparly 17-11-10 00:32

Re: vand ploape e30
 
1 Attachment(s)
salut ,pretul este scris 40 ron setul

nospherat 17-11-10 00:41

Re: vand ploape e30
 
Quote:

Originally Posted by sparly (Post 3818899)
salut ,pretul este scris 40 ron setul

Scuze, n-am vazut.Cele pe care le vinzi sunt la fel de brute (nefinisate)?

sparly 17-11-10 18:40

Re: vand ploape e30
 
sunt finisate dea gata

sparly 21-11-10 19:22

Re: vand ploape e30
 
ploape 30 ron setul si prelungirea aia de capota 80 ron buc ,oferta disponibila doar in aceasta saptamana

sparly 24-11-10 07:57

Re: vand ploape e30
 
valabil

sparly 28-11-10 16:47

Re: vand ploape e30
 
valabil si ploape si bod boy

sparly 30-11-10 08:32

Re: vand ploape e30
 
valabil

tzunny 30-11-10 08:33

Re: vand ploape e30
 
Nu ii spune nimeni ca de fapt cuvant corect este "Pleoape"? :rolleyes2

sparly 30-11-10 08:38

Re: vand ploape e30
 
bai cum se face de atata inteligenta pe voii,sincer nu iti bubuie capul cand te uiti in ograda altuia

tzunny 30-11-10 09:37

Re: vand ploape e30
 
It's useless. I rest my case! :rolleyes2

GolfuletzS 30-11-10 12:09

Re: vand ploape e30
 
vreau si eu un set de pleoape stanga dreapta , din ce sunt fibra sau plastic?

sparly 30-11-10 22:52

Re: vand ploape e30
 
sunt din fibra ,0764284830

sparly 30-11-10 23:36

Re: vand ploape e30
 
1 Attachment(s)
asta este poza pt cel care a ceruto pt ploape sau dintro bucata

sparly 02-12-10 07:54

Re: vand ploape e30
 
valabil

sparly 03-12-10 08:30

Re: vand ploape e30
 
valabil

sparly 04-12-10 19:00

Re: vand ploape e30
 
valabil

sparly 12-12-10 08:21

Re: vand ploape e30
 
valabil

sparly 13-12-10 07:25

Re: vand ploape e30
 
valabil

sparly 15-12-10 07:19

Re: vand ploape e30
 
valabil inca un set

sparly 17-12-10 02:35

Re: vand ploape e30
 
valabil


All times are GMT +2. The time now is 08:04.

- Copyright 2026 4Tuning