![]() |
Guess The Game!
1 Attachment(s)
Jocul se desfasoara in felul urmator:
- fiecare va pune o poza sau o parte dintr-o poza dintr-un joc - ceilalti vor trebui sa posteze numele jocului care cred ca este - nu se admite mai mult de un joc/post - cel care posteaza poza trebuie sa dea si hinturi in cazul in care nu se ghiceste jocul - cine a ghicit numele jocului pune o poza in format JPG a unui joc de PC Incep eu: |
Re: Guess The Game!
NFS World cumva???
|
Re: Guess The Game!
:)) nu nu-i ala....;)
|
Re: Guess The Game!
Split second ?
|
Re: Guess The Game!
ala-i baga poza!
|
Re: Guess The Game!
1 Attachment(s)
sa vedem ...
|
Re: Guess The Game!
clutch?
|
Re: Guess The Game!
nu....
|
Re: Guess The Game!
Zombie Taxi...............3 cred!
|
Re: Guess The Game!
Quote:
|
Re: Guess The Game!
Zombie Driver
|
Re: Guess The Game!
Quote:
|
Re: Guess The Game!
Oldtudorhand pui poza ??
|
Re: Guess The Game!
1 Attachment(s)
Poza.......
|
Re: Guess The Game!
Just Cause 2
|
Re: Guess The Game!
si eu cred ca este Just cause dar cred ca este 1
|
Re: Guess The Game!
Quote:
|
Re: Guess The Game!
Quote:
//NEW RULE pt a tine thread-ul alive: DACA CINEVA GHICESTE JOCUL SI NU POSTEAZA IN URMATOARELE 3 ZILE ALTCINEVA (oricine) VA PUTEA PUNE POZA PT A FI GHICITA |
Re: Guess The Game!
1 Attachment(s)
Atunci pun eu poza.........
|
Re: Guess The Game!
cabelas 4x4 offroad?
|
Re: Guess The Game!
Nop.........tot cu off road! :P
|
Re: Guess The Game!
hummer off road racing/uaz off road racing
|
Re: Guess The Game!
Niet! :lol:
|
Re: Guess The Game!
offroad extreme daca nici asta nui...
|
Re: Guess The Game!
Pai...........nu e! :lol:
|
Re: Guess The Game!
Ok, indicii.............e din 1999, si e creat de Infogrames si....ATARI ;)! Hai ca e simplu acuma.......
|
Re: Guess The Game!
test drive offroad
|
Re: Guess The Game!
Da, Test Drive Off-Road 3..........puneti poza!
|
Re: Guess The Game!
1 Attachment(s)
guess the game...
|
Re: Guess The Game!
nfs shift?
|
Re: Guess The Game!
Race 07: The WTCC Game ??
|
Re: Guess The Game!
race on...?
|
Re: Guess The Game!
GTR Evolution?
(hai ca le luam pe toate la rand......) :lol: |
Re: Guess The Game!
gtr 2 ? :D
|
Re: Guess The Game!
Quote:
|
Re: Guess The Game!
nimic...e dezvoltat de Image-Space Inc. si e open source...
|
Re: Guess The Game!
juiced 2
|
Re: Guess The Game!
e vorba despre Rfactor, unul dintre cele mai tari simulatoare, in plus mai e si open-source si ai acces la sute de mod-uri...mai deblocati`va si voi de la gunoaiele astea comerciale :D
|
Re: Guess The Game!
ideea topicului nu era sa pui un joc si daca nu la ghicit 5 oameni sa spui tu.ramane neghicit pana cand cineva vine cu ideea corecta,le luam pe toate jocurile gen RACE la rand,ca doar nu era asa greu:)))
in fine daca tot ai zis sa puna cineva poza....sa inviem topicu asta |
Re: Guess The Game!
1 Attachment(s)
scuze in cazul asta...uite...sa ma revansez, unu usor :D
|
| All times are GMT +2. The time now is 11:43. |
- Copyright 2026 4Tuning