![]() |
Off -Road / Etapa Cj / 06.06.2006
8 Attachment(s)
ceva poze si impresii de la cine o fost..
|
Re: Off -Road / Etapa Cj / 06.06.2006
10 Attachment(s)
pics 2.........
|
Re: Off -Road / Etapa Cj / 06.06.2006
10 Attachment(s)
pics 3.......
|
Re: Off -Road / Etapa Cj / 06.06.2006
10 Attachment(s)
more pics....
|
Re: Off -Road / Etapa Cj / 06.06.2006
10 Attachment(s)
and more pics.. pt cei ce vor sa vada ce a fost pe acolo.. de pe probe
|
Re: Off -Road / Etapa Cj / 06.06.2006
7 Attachment(s)
and more... to came....
|
Re: Off -Road / Etapa Cj / 06.06.2006
Quote:
|
Re: Off -Road / Etapa Cj / 06.06.2006
el vine numa dupa eveniment, sa ne faca ciuda :D nu inainte, sa ne cheme
|
Re: Off -Road / Etapa Cj / 06.06.2006
si io aflai tarziu.. si // cum is fara permis... nici nu stiam de o sa am cu ce mere....
|
Re: Off -Road / Etapa Cj / 06.06.2006
foarte fain asa ceva nu am mai vazut veci, aia de acolo nu is normali ce pot face pacat ca nu ati fost mai ales cel mai fain o fost prima seara :D:D:D
|
Off-Road Rules
Pacat ca nu ati fost cei care nu ati fost sa vedeti acolo forja la motoare adevarate motoare ce nu vedeti pe toate gardurile si soferie adevarata in concluzie mie mi-a placut acolo am avut ce vedea ...... pacat ca nu am avut eu aparat sa fac poze si acuma astept sa iasa filmu poate vi-l procurati si voi sa vedeti macar in film ce o fost acolo
|
Re: Off -Road / Etapa Cj / 06.06.2006
pune un link cu filmu' pe forum.. ca numai poze am :)
|
Re: Off -Road / Etapa Cj / 06.06.2006
filmu o sa fie pe DVD si dureaza cateva zile pana face montaju ca 9 casete s-o filmat pana inatnte de ultima zi de speciala cand o sa aflu unde se gaseste o sa va anunt si pe voi
|
Re: Off -Road / Etapa Cj / 06.06.2006
sa nu uiti :), all the best from SmokeDesign...
|
Re: Off -Road / Etapa Cj / 06.06.2006
ba voi imi faceti in ciuda :evil:
macar am fost anii trecuti :-P |
Re: Off -Road / Etapa Cj / 06.06.2006
pai numa acuma m-am inregistrat amu nu va suparati si voi lasa ca va spun unde-i urmatoarea ca tot cluenii o organizeaza urmatoarea http://www.offroadcluj.ro/ uitativa aci si vedeti calendaru ;)
|
Re: Off -Road / Etapa Cj / 06.06.2006
ma scuzati 23-30 octombrie da inca nu stiu unde va fi
|
Re: Off -Road / Etapa Cj / 06.06.2006
cum imi pun o sigla acolo ma ajutati zi pe mine ????
|
Re: Off -Road / Etapa Cj / 06.06.2006
A fost beton.....
Mi-a placut ce a facut IMS-ul....super tare:) |
Re: Off -Road / Etapa Cj / 06.06.2006
nu era IMS era sasiu de mercedes G class numa caroseria era de IMS deaia mergea asa de bine
|
Re: Off -Road / Etapa Cj / 06.06.2006
Quote:
|
Re: Off -Road / Etapa Cj / 06.06.2006
cum ai tu golfu ala acolo eu cum imi pun ceva acolo ?
|
Re: Off -Road / Etapa Cj / 06.06.2006
4 Attachment(s)
am mai pus si eu ceva poze is de anu asta de la etapa de la mures
|
Re: Off -Road / Etapa Cj / 06.06.2006
more pics.. more pics.. more pics... :))
|
Re: Off -Road / Etapa Cj / 06.06.2006
5 Attachment(s)
am uitat ceva cred ca ce-i mai important
|
Re: Off -Road / Etapa Cj / 06.06.2006
am pozeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee numa is multe si tre sa ma uit dupa ele ;) si imi merge si netu ca prastia
pun mai tarziu |
Re: Off -Road / Etapa Cj / 06.06.2006
da un resize la poze ca is mari si deaia tzi se incarca greu!
on topik ! superb dodo pune o poza si cu tine ;) ;) |
Re: Off -Road / Etapa Cj / 06.06.2006
6 Attachment(s)
greu reusesc sa pun poze o jumate de ora astept sa se faca upload
|
Re: Off -Road / Etapa Cj / 06.06.2006
8 Attachment(s)
inca ceva poze va las pe voi sa comentati .....
|
Re: Off -Road / Etapa Cj / 06.06.2006
1 Attachment(s)
ala in plan indepartat is eu nu ala mare ala in gri tot asa de mare :)))))))))))))) ;) si eu pacolo :)))):rolleyes2
|
Re: Off -Road / Etapa Cj / 06.06.2006
noi credeam ca ai participat
|
Re: Off -Road / Etapa Cj / 06.06.2006
nu pot participa inca ca nu am masina de teren inca si nici permis nu am inca .... da o sa particip si eu in viitor
|
Re: Off -Road / Etapa Cj / 06.06.2006
deocamdata le mai repar la astea la cativa masinile cu un prieten ;) s iti dai seama ca le mai fac o proba ;)
|
Re: Off -Road / Etapa Cj / 06.06.2006
aha deci tu esti un fel de elev =))))))) hai ca glumesc mah!!!
|
Re: Off -Road / Etapa Cj / 06.06.2006
una dintre masinile participante a fost implicata intr-un accident de circulatzie saptamana trecuta
|
Re: Off -Road / Etapa Cj / 06.06.2006
care nu stiuu ????
|
Re: Off -Road / Etapa Cj / 06.06.2006
suzuky ala negru cu gri..era o tipa cu taso cu el...cu nr de leasing
|
Re: Off -Road / Etapa Cj / 06.06.2006
Quote:
|
Re: Off -Road / Etapa Cj / 06.06.2006
DECI ???
@DoDo_Dorin,cind vedem pozele alea multe? |
Re: Off -Road / Etapa Cj / 06.06.2006
1 Attachment(s)
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 10:44. |
- Copyright 2026 4Tuning