Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Cluj (https://forum.4tuning.ro/37-cluj.html)
-   -   Off -Road / Etapa Cj / 06.06.2006 (https://forum.4tuning.ro/37-cluj/21593-off-road-etapa-cj-06-06-2006-a.html)

smoke 06-08-06 22:34

Off -Road / Etapa Cj / 06.06.2006
 
8 Attachment(s)
ceva poze si impresii de la cine o fost..

smoke 06-08-06 22:36

Re: Off -Road / Etapa Cj / 06.06.2006
 
10 Attachment(s)
pics 2.........

smoke 06-08-06 22:39

Re: Off -Road / Etapa Cj / 06.06.2006
 
10 Attachment(s)
pics 3.......

smoke 06-08-06 22:43

Re: Off -Road / Etapa Cj / 06.06.2006
 
10 Attachment(s)
more pics....

smoke 06-08-06 22:53

Re: Off -Road / Etapa Cj / 06.06.2006
 
10 Attachment(s)
and more pics.. pt cei ce vor sa vada ce a fost pe acolo.. de pe probe

smoke 06-08-06 22:55

Re: Off -Road / Etapa Cj / 06.06.2006
 
7 Attachment(s)
and more... to came....

tekno 07-08-06 07:39

Re: Off -Road / Etapa Cj / 06.06.2006
 
Quote:

Originally Posted by smoke
ceva poze si impresii de la cine o fost..

fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuck, tot am vazut maisnile prin oras... stiam ca o sa urmeze, si am uitat :evil: :sad: tu' dece n-ai zis ninica?

Piry 07-08-06 09:15

Re: Off -Road / Etapa Cj / 06.06.2006
 
el vine numa dupa eveniment, sa ne faca ciuda :D nu inainte, sa ne cheme

smoke 07-08-06 09:27

Re: Off -Road / Etapa Cj / 06.06.2006
 
si io aflai tarziu.. si // cum is fara permis... nici nu stiam de o sa am cu ce mere....

dacia 500 lastun 07-08-06 10:20

Re: Off -Road / Etapa Cj / 06.06.2006
 
foarte fain asa ceva nu am mai vazut veci, aia de acolo nu is normali ce pot face pacat ca nu ati fost mai ales cel mai fain o fost prima seara :D:D:D

DoDo_Dorin 07-08-06 11:09

Off-Road Rules
 
Pacat ca nu ati fost cei care nu ati fost sa vedeti acolo forja la motoare adevarate motoare ce nu vedeti pe toate gardurile si soferie adevarata in concluzie mie mi-a placut acolo am avut ce vedea ...... pacat ca nu am avut eu aparat sa fac poze si acuma astept sa iasa filmu poate vi-l procurati si voi sa vedeti macar in film ce o fost acolo

smoke 07-08-06 11:12

Re: Off -Road / Etapa Cj / 06.06.2006
 
pune un link cu filmu' pe forum.. ca numai poze am :)

DoDo_Dorin 07-08-06 11:16

Re: Off -Road / Etapa Cj / 06.06.2006
 
filmu o sa fie pe DVD si dureaza cateva zile pana face montaju ca 9 casete s-o filmat pana inatnte de ultima zi de speciala cand o sa aflu unde se gaseste o sa va anunt si pe voi

smoke 07-08-06 11:19

Re: Off -Road / Etapa Cj / 06.06.2006
 
sa nu uiti :), all the best from SmokeDesign...

tekno 07-08-06 12:00

Re: Off -Road / Etapa Cj / 06.06.2006
 
ba voi imi faceti in ciuda :evil:
macar am fost anii trecuti :-P

DoDo_Dorin 07-08-06 17:36

Re: Off -Road / Etapa Cj / 06.06.2006
 
pai numa acuma m-am inregistrat amu nu va suparati si voi lasa ca va spun unde-i urmatoarea ca tot cluenii o organizeaza urmatoarea http://www.offroadcluj.ro/ uitativa aci si vedeti calendaru ;)

DoDo_Dorin 07-08-06 17:45

Re: Off -Road / Etapa Cj / 06.06.2006
 
ma scuzati 23-30 octombrie da inca nu stiu unde va fi

DoDo_Dorin 07-08-06 20:36

Re: Off -Road / Etapa Cj / 06.06.2006
 
cum imi pun o sigla acolo ma ajutati zi pe mine ????

Xdriver 08-08-06 11:08

Re: Off -Road / Etapa Cj / 06.06.2006
 
A fost beton.....
Mi-a placut ce a facut IMS-ul....super tare:)

DoDo_Dorin 08-08-06 21:48

Re: Off -Road / Etapa Cj / 06.06.2006
 
nu era IMS era sasiu de mercedes G class numa caroseria era de IMS deaia mergea asa de bine

CJ-01-WOB 08-08-06 21:50

Re: Off -Road / Etapa Cj / 06.06.2006
 
Quote:

Originally Posted by DoDo_Dorin
cum imi pun o sigla acolo ma ajutati zi pe mine ????

te referi la semnatura / poza alea?

DoDo_Dorin 09-08-06 10:31

Re: Off -Road / Etapa Cj / 06.06.2006
 
cum ai tu golfu ala acolo eu cum imi pun ceva acolo ?

DoDo_Dorin 14-08-06 21:22

Re: Off -Road / Etapa Cj / 06.06.2006
 
4 Attachment(s)
am mai pus si eu ceva poze is de anu asta de la etapa de la mures

smoke 14-08-06 21:35

Re: Off -Road / Etapa Cj / 06.06.2006
 
more pics.. more pics.. more pics... :))

DoDo_Dorin 14-08-06 21:42

Re: Off -Road / Etapa Cj / 06.06.2006
 
5 Attachment(s)
am uitat ceva cred ca ce-i mai important

DoDo_Dorin 14-08-06 22:05

Re: Off -Road / Etapa Cj / 06.06.2006
 
am pozeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee numa is multe si tre sa ma uit dupa ele ;) si imi merge si netu ca prastia
pun mai tarziu

CJ-01-WOB 14-08-06 22:08

Re: Off -Road / Etapa Cj / 06.06.2006
 
da un resize la poze ca is mari si deaia tzi se incarca greu!
on topik ! superb
dodo pune o poza si cu tine ;) ;)

DoDo_Dorin 14-08-06 22:17

Re: Off -Road / Etapa Cj / 06.06.2006
 
6 Attachment(s)
greu reusesc sa pun poze o jumate de ora astept sa se faca upload

DoDo_Dorin 14-08-06 22:44

Re: Off -Road / Etapa Cj / 06.06.2006
 
8 Attachment(s)
inca ceva poze va las pe voi sa comentati .....

DoDo_Dorin 14-08-06 22:49

Re: Off -Road / Etapa Cj / 06.06.2006
 
1 Attachment(s)
ala in plan indepartat is eu nu ala mare ala in gri tot asa de mare :)))))))))))))) ;) si eu pacolo :)))):rolleyes2

Piry 15-08-06 08:41

Re: Off -Road / Etapa Cj / 06.06.2006
 
noi credeam ca ai participat

DoDo_Dorin 15-08-06 10:18

Re: Off -Road / Etapa Cj / 06.06.2006
 
nu pot participa inca ca nu am masina de teren inca si nici permis nu am inca .... da o sa particip si eu in viitor

DoDo_Dorin 15-08-06 10:25

Re: Off -Road / Etapa Cj / 06.06.2006
 
deocamdata le mai repar la astea la cativa masinile cu un prieten ;) s iti dai seama ca le mai fac o proba ;)

DaNuTzU' 16-08-06 15:31

Re: Off -Road / Etapa Cj / 06.06.2006
 
aha deci tu esti un fel de elev =))))))) hai ca glumesc mah!!!

CJ-86-UHE 16-08-06 15:33

Re: Off -Road / Etapa Cj / 06.06.2006
 
una dintre masinile participante a fost implicata intr-un accident de circulatzie saptamana trecuta

DoDo_Dorin 16-08-06 21:08

Re: Off -Road / Etapa Cj / 06.06.2006
 
care nu stiuu ????

CJ-86-UHE 16-08-06 22:39

Re: Off -Road / Etapa Cj / 06.06.2006
 
suzuky ala negru cu gri..era o tipa cu taso cu el...cu nr de leasing

DoDo_Dorin 18-08-06 21:28

Re: Off -Road / Etapa Cj / 06.06.2006
 
Quote:

Originally Posted by CJ-86-UHE
suzuky ala negru cu gri..era o tipa cu taso cu el...cu nr de leasing

nu ai poza ;) ca dupa culoare nu il stiu si este unu negru da ala nu o avut accident

turbojack 18-08-06 22:11

Re: Off -Road / Etapa Cj / 06.06.2006
 
DECI ???
@DoDo_Dorin,cind vedem pozele alea multe?

CJ-86-UHE 24-08-06 16:52

Re: Off -Road / Etapa Cj / 06.06.2006
 
1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by DoDo_Dorin (Post 524400)
nu ai poza ;) ca dupa culoare nu il stiu si este unu negru da ala nu o avut accident

asta..la cateva zile dupa concurs


All times are GMT +2. The time now is 10:44.

- Copyright 2026 4Tuning