Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   SPORT Fans (https://forum.4tuning.ro/652-sport-fans.html)
-   -   Baschet (https://forum.4tuning.ro/652-sport-fans/215828-baschet.html)

BULLDOG 22-10-10 12:31

Baschet
 
Sa vedem ce fani/jucatori de baschet sunt pe forum

Fan U Mobitelco BT prezent

Mustang 26-10-10 14:18

Re: Baschet
 
Quote:

Originally Posted by BULLDOG (Post 3748147)
Sa vedem ce fani/jucatori de baschet sunt pe forum

Fan U Mobitelco BT prezent

Eu sper sa se trezeasca Asesoftul si sa revina la meciurile de acum 1-2 ani.

Grasu'XxL 27-10-10 20:45

Re: Baschet
 
Şi eu. Nu ar fi ceva rău o revenire din partea Asesoftului.

JeJeJe jucător amator, căpitanul echipei de baschet gimnaziu Liceul de Artă Slobozia. Īn ianuarie avem meci cu şcolile din oraş; promit pozeeee.:)

b01uxd 28-10-10 21:43

Re: Baschet
 
fan NBA, fan LeBron si jucator amator de streetball

BULLDOG 29-10-10 10:34

Re: Baschet
 
Quote:

Originally Posted by b01uxd (Post 3765896)
fan NBA, fan LeBron si jucator amator de streetball

LeBron cam o inceput cu strangu sezonu asta :)

DTH 16-12-10 02:24

Re: Baschet
 
Hhehehe ...ce mult īmi plăcea mie jocul ăsta pe care l-aş practica şi acum dar din păcate nu găsesc adversari :lol: Am fost īn echipă , 3 ani īn generală :D

Grasu'XxL 16-12-10 20:59

Re: Baschet
 
4 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by MillionDollarBaby (Post 3901686)
Hhehehe ...ce mult īmi plăcea mie jocul ăsta pe care l-aş practica şi acum dar din păcate nu găsesc adversari :lol: Am fost īn echipă , 3 ani īn generală :D

Heheee MBD uite că eu chiar practic! Şi, desigur, pozele promise! AM ĪNVINS!! Locul unu numai unu ......:))))( eu sunt in portocaliu:shock:)

DTH 16-12-10 22:17

Re: Baschet
 
Felicitări ! Ce dor īmi e de vremurile astea ....:-):rolleyes2

xfactor 16-12-10 22:42

Re: Baschet
 
Am jucat la C.S.S Tulcea vre-o 6 ani.Cand eram la juniori in clasa a7a am obtinut locul 3 pe tara impreuna cu echipa.La liceu locul 1 pe judet.Acum joc din cand in cand streetball asta in anotimpul cald si merg la sala impreuna cu cativa fosti coechipieri sa ne antrenam cu tinerele talente.

mihai88 04-02-11 19:22

Re: Baschet
 
uitati ceva frumos din baschet
http://sports.yahoo.com/nba/blog/bal...urn=nba-316747

CSU SIBIU 07-02-11 01:58

Re: Baschet
 
Acum am descoperit acest topic si...nick-ul spune tot. :D

BULLDOG 07-02-11 11:17

Re: Baschet
 
:D Saracii de voi, numa sa nu picati in B :poke::lol:

CSU SIBIU 07-02-11 12:54

Re: Baschet
 
Nu cred ca o sa picam in B, am incredere in Levar. ;)
Sper sa ne intalnim in play-off.

BULLDOG 07-02-11 15:38

Re: Baschet
 
LeVar? Atat? E cam inconstant, dar ce sa zic, bafta:!:D

CSU SIBIU 07-02-11 18:10

Re: Baschet
 
Levar si...cam atat deocamdata. A mai venit un sarb bun in iarna asta, dar inca nu s-a acomodat. Restul slabi,iar antrenorul nu face exceptie. Totusi sper sa nu se intample in acest sezon rusinea (de cand merg eu la meciuri nu am prins sezon fara play-off).

Grasu'XxL 07-02-11 18:21

Re: Baschet
 
Quote:

Originally Posted by CSU SIBIU (Post 4062900)
Levar si...cam atat deocamdata. A mai venit un sarb bun in iarna asta, dar inca nu s-a acomodat. Restul slabi,iar antrenorul nu face exceptie. Totusi sper sa nu se intample in acest sezon rusinea (de cand merg eu la meciuri nu am prins sezon fara play-off).

Baftă maximă din partea mea, băieţi. Te rog, pune nişte poze de la meciuri, īncălzire, antrenament etc. să ţinem topicul īn viaţă:). Noi meci avem acum, īn februarie, pe 28 sau 26 am impresia:). Promit că revin cu poze, rezultate poate chiar si filme:).

Grasu'XxL 15-02-11 20:28

Re: Baschet
 
Update: sāmbătă se pare că va fi etapa judeţeană! Echipa mea se are că are şanse mari la victorie! Promit(din nou se pare) poze şi wish me luck guyz


All times are GMT +2. The time now is 23:28.

- Copyright 2026 4Tuning