Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Timisoara (https://forum.4tuning.ro/39-timisoara.html)
-   -   Sambata - etapa judeteana de viteza (cred)! 16.oct.2004 (https://forum.4tuning.ro/39-timisoara/2155-sambata-etapa-judeteana-viteza-cred-16-oct-2004-a.html)

n0namee 13-10-04 13:00

Sambata - etapa judeteana de viteza (cred)! 16.oct.2004
 
Sambata dimineata in parcarea aia mare de la Iveco (dupa Metro) se tine o etapa judeteana de viteza sau indemanare. Sincer nu stiu ce drac e! Se invart in cerc si au ceva jaloane gagii! Participa si akimoto! Daca bineinteles nu i se face lene! Care veniti? Ideia este ca pana la max 9.30 trebuie sa ajungem acolo ca altfel nu mai putem intra, circuitul se inchide ca sa nu dea doamne fereste o masina buzna pe strada! Eu unul ma duc. Daca vreti ne intalnim la 8.45 sa zicem in parcare la Capitol si plecam de acolo! La maxim 9.15 sa plecam. Dati si voi semne care veniti! Nu cred ca se plateste nimic ca spectator. By the way sambata e si ziua lu' Ova!

n0namee 13-10-04 13:11

apropos ... eu mai pot sa duc inca 3 maxim 4!

Øvi 13-10-04 13:18

Suna bine de tot ! Vin si eu, daca se poate, bineinteles :oops: :P
Si eu mai pot duce inca 3 ...

Corse 13-10-04 15:31

i'll be there. abia astept sa vad Type-R-u' in actiune.
@Ovi: normal ca se poate.
PS: nu e cam tarziu sa plecam la 9:15 din parcare? eu a-s zice pe la 9:00, ca poate o sa fie si plin de lume si sa prindem si locuri bune.
PSS: inca o intrebare: nu e mai bine sa ne intalnim tot la Dracula? si plecam de acolo

akimoto 13-10-04 16:22

la cupa pacii sa va dati voi, io nu

Speedy5 13-10-04 20:51

yo zic ca la 8.30 la Dracula sa ne adunam.
stam pana la 9.00 si apoi plecam inspre Metro
e bine ?

Speedy 13-10-04 21:02

:cry2: :cry2: :cry2: :cry2:

CrisRai 13-10-04 22:00

beton vin si eu!!!!deci cum ramane unde ne intalnim si la ce ora???? :bong: :bong:

Corse 13-10-04 22:54

hai mai speedy5 ca nu ma scol cu noaptea in cap acuma. pana la 9:00 zic eu sa ne trangem, si pe la 9:10 maxim sa plecam. acuma depinde de ce decide majoritatea
deci nu vedem Civic in actiune :( , dar merem sa ne holbam :shock: si noi. da?

n0namee 14-10-04 14:34

bah nu mai stanga dreapta. ce nu ii bine la ce spun eu de trebuie sa dai tu alte idei. sa ai tu ultimul cuvant. speedy asa iti dau un spitz in (cuvant urat) de nu te aduni. ramane la 8.45 in parcare la capitol. nu are rost sa mai traversam jumate de oras sa ajungem in Dracula. plus ca si pentru tine e in drum desteptule.

Corse 14-10-04 15:06

bine mah, ce te ataci asa? am venit si eu cu o propunere. deci ramane la capitol.

Speedy5 14-10-04 22:21

bine mah , ramane sa ne intalnim in parcare la Capitol , sambata , 8.45 am. nu de alta , dar n-as vrea sa imi tragi un spitz in (cuvant urat) :P
dar sper ca suntem mai multi.... Jeff , akimoto , etc. ?????

n0namee 14-10-04 22:57

nu m-am atacat. imi era somn. faceam baza!

Miodrag 15-10-04 00:24

Ok la 08:45 la capitol! aveti loc si pt. noi?(Mio si CrisRai) :D

daflyer_oradea 15-10-04 01:23

Stiu ca e cam tarziu dar astept raspuns:sunt din Oradea si a fost anuntat pe data de 16 oct curse legale.Banuiesc ca shitul asta nu eoto aia dar am da o fuga din Oradea pana acolo.Voi ce ziceti?PLs raspuns repede ca tresa vb atunci sa plecam sambata dimineata de tot...Participa mai multi maniaci ?
Astept raspuns urgent.PLS
Va salut!!!!!!! :roll:

n0namee 15-10-04 03:32

nu prea pricep ce vrei sa intrebi. e o etapa judeteana de indemanare care are loc pe un circuit care permite viteze destul de mari. taxa de participare pentru masini este de 450 000 parca si singura conditie este sa ai casca. si da vin destui maniaci si masini faine.

cris si mio aveti loc veniti linistiti. :wink:

Uberman 15-10-04 11:59

vin shi io. pastrati loc in mashina :lol:

Corse 15-10-04 13:03

totusi sunt 2-3 care vin cu masini. suntem prea multi pasageri, vb careva cu sebi{ si jeff. akimoto vad ca nu s-a anuntat, iar Ova, maine e ziua lui si nu stie dak vine.

daflyer_oradea 15-10-04 13:18

Mersi de informatie
Venim de ci maine dimineata...inca ceva:cine organizeaza etapa asta?ACR-u?
Daca e cineva on astept raspuns, dar cred ca venim indiferent...
Daca e cazul cum dau de voi?
:lol:
Thanks again...
Pe maine

Corse 15-10-04 16:00

pai ne gasesti la 8:45 la cinema \"Capitol\" in parcare.
PS: vezi ca ti-am dat un PM

Jeff 15-10-04 19:42

Vine si io 8)

Corse 15-10-04 20:21

am vb si cu sbi{, si-a anuntat prezenta in cazu in care vremea e favorabila
akimoto? nu a zis nimik. banuiesc ca va fi acolo (la IVECO) :roll:

Sc0OTeR 15-10-04 20:40

OK deci ne vedem maine la 8.45 in parcare la capitol. Mai avem loc eu si un prieten in vreo masina :?:

akimoto 15-10-04 21:20

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"Corse\"
akimoto? nu a zis nimik. banuiesc ca va fi acolo (la IVECO) :roll:

va fi

Speedy 15-10-04 21:23

numa yo nu pot sa merg :cry: :cry: :evil: :x :x :evil: :x

PaulH 15-10-04 23:59

I`m in .

CrisRai 16-10-04 00:39

Mersi noname vom fi la 8:45 in parcare la capitol!! hai ca ne auzim maine! (cristi si mio) :D :D :D

n0namee 16-10-04 01:18

na hai gata. toata lumea la culcare maine trebe trezit de dimineata! si pana la 9 sa fiti toti in parcare la capitol!

Øvi 16-10-04 01:27

Bine spus n0namee :)

Noapte buna si ne vedem maine dimineata :wave:

akimoto 18-10-04 11:19

3 Attachment(s)
ete timpii si cateva pozne

akimoto 18-10-04 11:50

4 Attachment(s)
alte pozne

akimoto 18-10-04 12:04

4 Attachment(s)
ultimele

Speedy 18-10-04 12:13

felicitari akimoto pt locu 2 :wink: :wink: :wink:

one 18-10-04 12:30

ba fraiere teo facut teo facut ala cu mertzanu ba! vai de beeep ta pune mana si antreneazate ten beeep

akimoto 18-10-04 13:22

ce ma henerveaza chibitzii astia care numa' comenteaza, da' cand e vorba sa se dea....\"-pai sa vezi ca mi-s rotile dezumflate\", \"nu-mi mere dezaburirea\" etc..

Corse 18-10-04 14:44

felicitari akimoto, you kicked ass :woowoo: . ai mers belea. felicitari inca o data.

WannaDie 21-10-04 17:11

felicitari akimoto !!!
se pare ca v-ati distrat putin pe acolo :)
Ma bucur pt voi,cred ca a fost misto de tot
apropo
akimoto cu care masina ai concurat ??? cu Type-R sau Prelude, sau amandoua :) ??
off topic am vazut Prelude-ul de vanzare :(( intr-o revista de anunturi , sper sa te razgandesti :) !
Oricum inca odata Felicitari !!!


All times are GMT +2. The time now is 00:45.

- Copyright 2026 4Tuning