![]() |
Fenomenul Griffo
Dragi baieti, multi cred ca-l cunoasteti pe Griffo ... nu-i stiu numele adevarat asa ca-l numim asa :-)
Am deschis acest topic deoarece pe multi i-am auzit intreband "stii unde sta griffo ?" "cine e griffo asta de spune la toti ca-i taie?" si intrebarile pot continua :-) Domnul Griffo a facut-o de oaie, povesti precum "pozat prietena unui baiat cu motivul ca va publica fotografiile in reviste/site special dar le-a pus pe facebook iar la cererea acestuia sa le scoata l-a injurat si a zis ca-l taie", se da mare la lume ca el a venit cu platforma care transporta M5-ul Turbo :-), se da mare ca el cunoaste pe X si Y dar ei au spus clar ca nu-l cunosc ... Pana acum am intalnit peste 10-15 persoane care vor sa-l intalneasca face to face dar el este atat de inteligent incat se volatilizeaza de fiecare data cand cineva il invita la o discutie serioasa pentru a clarifica situatiile neplacute generate de el ! :-) Acum nu ramane decat sa-i las pe cei care inca mai au cont aici sa-mi dea dreptate sau de ce nu sunt dispus sa raspund si la eventuale intrebari (contradictorii chiar) Cheers :-) |
Re: Fenomenul Griffo
He he toata lumea cred ca a auzit de el... E un mic fenomen... si tot timpul gasesti cate ceva care sa te enerveze la el... si nu ca ai cauta acest lucru... ci doar vine de la sine:))... am auzit si am primit si eu cateva injuraturi din partea stimabilului... e interesanta atitudinea lui ca fotograf... om care face fotografii pentru o fata si nu i le da... asa ceva nu se face...
Imi doresc sa il vad fata in fata "sa-i strang mana". Sunt multi care isi doresc asta... Join the fun club |
Re: Fenomenul Griffo
Pun eu mana pe el,gunoiu dracu ! sa vezi atunci distractie maxima :)) O sa vina randu lui sa fie pozat
|
Re: Fenomenul Griffo
Dar vai, si eu care credeam ca sunt singurul pe care il ameninta praffo ca vine in Bucuresti si il taie si il scoate din casa si toate cele.
Personal, am renuntat sa imi mai bat capul cu el. A luat foc ca i-am zis ca ce hal de fotograf editeaza pozele in ... PHOTOSCAPE ! :)) Imi pare rau ca nu mai am mesajul pe care i-l adresasem, cine ma are pe fb posibil sa fi vazut. In linii mari, stau cu frica in san sa nu vina sa imi bata griffo la usa. Si nu sunt singurul. Propun sa sunam la 112 sa ne bage in programul pentru protectia martorilor. Depunem toti marturie impotriva lui Griffo, acuzarile fiind penibilitate peste limita normalului si tupeu supraomenesc. Cine e cu mine ? P.S. postul de mai sus este un pamflet si trebuie tratat ca atare. oare ? |
Re: Fenomenul Griffo
eu ma multumesc cu o adresa a individului pe PM
|
Re: Fenomenul Griffo
Nu cred ca rezolvi nimic cu violenta. Nu merita efortul. Cu prostii nu te incurci. Mai distractiv ar fi sa nu mai iasa nimeni cu el la poze. Sa vedem dupa unde isi mai exercita talentul.
|
Re: Fenomenul Griffo
m-a jignit,m-a amenintat,trebuie rezolvata problema
|
Re: Fenomenul Griffo
Niciodata nu m-am bagat la el la discutii... Dar peste tot unde l-am identificat era scandal si de fiecare data m-am mirat cat tupeu poate avea.
|
Re: Fenomenul Griffo
si pe mine m-au intrebat destui de el :lol:
fiecare stie cum arata griffo, pe ficare dintre noi a enervat cu ceva, asta cu siguranta :lol: si eu l-am crezut intr-un timp baiat valabil, dar nu e chiar asa ii place sa se afirme mult prea mult...... pacat, sunt evenimente la care vrei sa te duci ... si sa stai cu frica-n san ca e posibil sa dai de unu si altu :lol: modestia si bunul simt e bratara de aur |
Re: Fenomenul Griffo
Quote:
|
Re: Fenomenul Griffo
Quote:
|
Re: Fenomenul Griffo
Interesant topic :lol: un Up de la mine, ca sa fiu la curent cu ceea ce se discuta aici.....anul trecut era un tip destul de treaba......ce i-o fi venit sa se ia de toata lumea ???
|
Re: Fenomenul Griffo
Mda... Tare numele topicului! :lol:
Inamicul forum-ului nr. 1. Ar trebui facut un poll. Cine vrea sa-l bata si cine nu! Am auzit multe reclamatii la adresa lui. Si pe mine m-a jignit odata dar si-a cerut scuze apoi si l-am iertat. Chiar devenise iritant intr-o vreme. Cel mai bine ar fi sa intre personal pe acest topic si sa raspunda pentru vorbele adresate tuturor. |
Re: Fenomenul Griffo
frate mancaaaa.... deci asta a pus capaaaccc..
intra pe mine pe mess si incepe cu amenintari si jigniri, ca face el, ca drege el.... zice ca lucreaza la Luca-Motorsport, tare mi-e ca ma duc pe acolo sa vad ce se intampla nu aveam nimic cu el pana asta seara............. :twisted: |
Re: Fenomenul Griffo
A zis ca noi oamenii de rand nu stim cine este el, pe altii ca-i taie :lol::lol::lol::lol::-)
Sa nu uitam ca intodeauna o umila scuza e mai apreciata decat un orgoliu prostesc care doar te face si mai mult de ras ;) Evident nu suntem toti cretini de am postat aici, si el desteptul ... ar fi bine sa-si faca o analiza completa a caracterului si sa revina in civilizatie asa cum se cuvine ! |
Re: Fenomenul Griffo
Scriu cu culoarea si fontul asta ca domnii administratori ai acestui site/ moderatorii ai acestui forum sa vada mai bine, poate cu litere mici si negre se pierd. Poate va ganditi ca sunt Griffo, ei bine nu. Scriu pur si simplu ca ati facut un topic, vorba romanului de cacat, in care sa aruncati niste vorbe urate unui om. Oricare din cei care au postat aici nu sunt usi de biserica, oricare din ei au jicnit la viata lor, oricare din ei au dezamagit... In primul rand cei care se ocupa de acest forum mai mult ca sigur imi vor sterge postul, ii inteleg, dar fac exact ce au facut si acesti oameni cand au deschis un topic netinand cont de reguli...se vorbeste aici de un om care nu mai are cont pe acest forum, in plus acesti indivizi instiga la violenta, aprind discutii care vor duce la cearta si raca...Se numara pe degete cei care au ceva cu acest om si acestia sunt niste frustrati si renegati de viata, vorba profesoarei mele de romana "excremente sociale". Deci mai baieti, eu zic sa va vedeti de vietile voastre, de familiile voastre, de masinile voastre si de ce mai vreti voi... Cel de sus are de toate pentru toti si toate!!!
|
Re: Fenomenul Griffo
Fiecare e responsabil pentru faptele lui. Nu suntem usi de biserica, evident, dar cand 1,2,3,4,10,15 persoane spun ca e un cretin, atunci evident este !
De parca lui ii e rusine sa-i faca pe altii de ras inventand povesti, mai da'o dreaq de treaba ... e un frustrat. |
Re: Fenomenul Griffo
Quote:
|
Re: Fenomenul Griffo
Pentru ca el la randul lui NU a stiut sa-si controleze cuvintele, a comentat aiurea unde si cand NU trebuia fara ca eu sa fi avut ceva cu el !
A facut pe grandomanul ca el cunoaste anumite persoane care la randul lor mi-au spus ca habar nu au cine este EL ! Iar in legatura cu mine, ca sa NU existe dubii, sunt fostul Super Moderator EaGle care DA, am contul suspendat pe acest forum din motiv ca mi-am deschis alt forum. Anyway nu esti tu avocatul lui, sa intre aici si sa spuna ce are de zis. Daca are sange-n .... si e barbat cum spune ca este sa se intalneasca cu fiecare dintre noi ! Nu-l tin balamalele ... Ideea in sine este ca toata lumea sa stie CINE ESTE EL, il astept la mine la poarta, chiar il invit, oricum nu locuim departe ! |
Re: Fenomenul Griffo
:))))) Pai de ce nu ai zis mai nene ca tu esti, nici nu ma mai oboseam sa vorbesc cu un retardat ca tine, sa stau sa-ti explic ce inseamna viata si cum trebuie sa te porti tu mai intai ca sa se poarte si altii frumos cu tine. In concluzie cei care apleaca urechea la acest individ...cine se aseamana se aduna...acum chiar nu isi mai au rostul restul discutiilor. Inca ceva fiecare are cati avocati vrea...daca isi permite :)))
|
Re: Fenomenul Griffo
:lol::lol::lol: Zi cine esti, cu tupeu ca Griffo asa :-) Tare semeni la caracter cu el, cam mult chiar :-)
N-ai tu idee cati mai sunt dar sunt "mai tacuti" de fire ... :-) Anyway, Griffo ne vedem face to face.. sa ma suni cand esti prin zona :) |
Re: Fenomenul Griffo
Inchidem tigania asta!
|
| All times are GMT +2. The time now is 01:24. |
- Copyright 2026 4Tuning