Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PC Games (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games.html)
-   -   Honda S2000 x6 (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games/213286-honda-s2000-x6.html)

ANDR31 09-10-10 17:03

Honda S2000 x6
 
4 Attachment(s)
Tema: Honda S2000
Participanti:
1. royal17
2. Cypos
3. AnDy007
4. TFK
5. sergiulik90
6. capa`


Va rog sa fiti fair play si sa respectati regulile:
-voturile trebuie acordate pe merit si argumentate
-la vot trebuie sa se tina cont de calitatea dar in aceeasi masura si de stilul in care a fost modificata masina. Se tine cont si de modul in care au fost facute pozele
-votantii trebuie sa aiba o vechime mai mare de 3 luni pe site + voturile nu se acorda pe prietenii, deci >
-cine nu e fair play nu mai joaca cu noi, trebuie sa castigi TU nu prietenii tai

1. royal17

ANDR31 09-10-10 17:04

Re: Honda S2000 x6
 
4 Attachment(s)
2. Cypos

ANDR31 09-10-10 17:05

Re: Honda S2000 x6
 
4 Attachment(s)
3. AnDy007

ANDR31 09-10-10 17:06

Re: Honda S2000 x6
 
4 Attachment(s)
4. TFK

ANDR31 09-10-10 17:06

Re: Honda S2000 x6
 
4 Attachment(s)
5. sergiulik90

ANDR31 09-10-10 17:07

Re: Honda S2000 x6
 
4 Attachment(s)
6. capa`

cozmin23 09-10-10 17:18

Re: Honda S2000 x6
 
Vot Capa'-imi place mult culoarea...sunt adeptul culorilor vii si mai rar intalnite...bafta tuturor

sandor406 09-10-10 17:32

Re: Honda S2000 x6
 
vot sergiulik90, cea mai frumoasa!;)

quick_silver2 09-10-10 18:48

Re: Honda S2000 x6
 
Vot TFK !

Andreynyo 09-10-10 19:29

Re: Honda S2000 x6
 
Vot royal17 ! Imi place mult cum a iesit masina.

..::AnDy007::.. 09-10-10 20:00

Re: Honda S2000 x6
 
vote royal17 cea mai "down to earth" masina:)

ANDR31 09-10-10 21:17

Re: Honda S2000 x6
 
Ori TFK, ori Cypos ... greu de ales
Parca a lui Cypos este mai bine "aranjata" + pozele care o scot foarte bine in evidenta ... so, you have my vote !

sergiulik90 10-10-10 10:15

Re: Honda S2000 x6
 
Quote:

Originally Posted by ANDR31 (Post 3715147)
Ori TFK, ori Cypos ... greu de ales...

Aceeasi dilema. Insa vot Cypos. Evacuari la vedere si camber-ul mai discret.

Cypos 10-10-10 11:04

Re: Honda S2000 x6
 
Vot :arrow: sergiulik90, imi place mult culoarea si body kit-ul ;)

JuST_GiuGiu 10-10-10 12:54

Re: Honda S2000 x6
 
Vot TFK ...
Mi-a fost greu sa aleg (pt culoarea masinii,insa putea lipsi eleronu ala;)

Andreynyo 10-10-10 19:29

Re: Honda S2000 x6
 
Pana acum,din 20 de votanti,doar 9 au argumentat votul...:rolleyes2

cozmin23 10-10-10 19:38

Re: Honda S2000 x6
 
asa se intampla de fiecare data...ce o fi asa de greu atunci cand votezi sa scrii si cateva cuvinte in care sa spui si de ce ai votat acea masina...

capa` 10-10-10 19:48

Re: Honda S2000 x6
 
Vot TFK:oops:

Cypos 10-10-10 23:26

Re: Honda S2000 x6
 
Quote:

Originally Posted by capa` (Post 3717367)
Vot TFK:oops:

apropo la ce a zis cozmin23...cel mai bun exemplu :lol: :lol:

TFK 11-10-10 12:31

Re: Honda S2000 x6
 
vot capa
pentru ca are rotile tare :lol:

Maryus_x90 16-10-10 17:50

Re: Honda S2000 x6
 
the kid won :O omg xD ...bravo TFK :D


All times are GMT +2. The time now is 06:14.

- Copyright 2026 4Tuning