![]() |
E46 - TM 77 EEE
E46 ; 3.0i - 231cp cabrio , 10/2001
dotari : senzori lumina / ploaie / parcare Pachet M interior/exterior : scaune sport, piele, electrice, incalzite, cu memorii, schimbator iluminat M, telefon, harman kardon , xenon + spalator farurii, volan M + comenzi, stopurii led (facelift) ... + altele care nu-mi vin in cap acuma... (*am deschis alt thread pt. ca m'am hotarat sa tin masina iar pe celalalt thread era numa caterinca) ideea de baza: o sa fie o mica copie de m3 (sper sa fie una reusita)... bara fata a mostenito, in prezent, masina a primit capota de m3 (aluminiu, originala), suspensia reglabila, pe drum este si bara spate (m3 originala).. in calcul mai sunt pragurile, aripile, oglinzile si evacuarea. saptamana viitoare intra la o revizie.. (bucsaraie, ulei, filtre & stuff) si dupaia la vopsit... (da, tot neagra o sa fie) ea acuma e albastru inchis. e mult de lucru si ca sa iasa ceva frumos, costurile sunt pe masura... o sa revin cu poze pe parcurs... |
re: E46 - TM 77 EEE
upuri din partea mea ...ai facut foarrte frumoasa treaba si cu e46le sedan, si cu e36le coupe, si cu asta cred ca rupi...ceai facut cu e36le ala dinainte ...e idolu matzei mele ! spor la modificari si pacat de threadu celalalt ca aveai ceva opinii...dar vorba ta...prea multa caterinca:)bafta !!
|
re: E46 - TM 77 EEE
Quote:
Hai nu mai fi suparacios, si pune poze acolo sa vedem ca e ceea ce trebuie. |
re: E46 - TM 77 EEE
momentan nu este fratele meu .... nu este
capota e argintie.. bara spate e rosie ... pana intra la vopsit.. o sa fie un mic rainbow.. :D |
re: E46 - TM 77 EEE
Quote:
Bla bla bla ! get it?:D ... pozele , chiar si in stadiul actual ! intotdeauna ti am admirat "operele" ! mult succes si cu acest proiect ! |
re: E46 - TM 77 EEE
2 Attachment(s)
2 poze ce le'am gasit ....
o sa vin cu altele.... |
re: E46 - TM 77 EEE
capota de m3 va primi si prize? sau va ramane asa? frumoase jantele cu buza :D
|
re: E46 - TM 77 EEE
o sa fie completa ....
momentan e .. wip .. :D |
re: E46 - TM 77 EEE
2 prize de coca !!:D
|
re: E46 - TM 77 EEE
sa aplaudam ca foca... :lol:
|
re: E46 - TM 77 EEE
sa vedem ce scoate domnu Caius din acest exemplar!
iti doresc multa bafta cu bibiu :D |
re: E46 - TM 77 EEE
Imi plac jantele :shock: raman astea sau mai schimbi 5 perechi pana alegi una?
|
re: E46 - TM 77 EEE
Nici nu sti tu cat am cautat threadul vechi zilele trecute :))) vroiam sa mai vad o data pozele cu jantele pe masina !
Prea bine arata , bafta cu ea ! |
re: E46 - TM 77 EEE
frumoasa :lol:
|
re: E46 - TM 77 EEE
Quote:
felicitari :lol: hai cu poze noi cu kitu ala nebun |
re: E46 - TM 77 EEE
capota si jantele te da pe spate ......super frumoase...asteptam urmatoarele modificari:D
|
re: E46 - TM 77 EEE
* bcoupe .. mersi, si eu astept sa fie gata....
* SAX1987 ..momentan am altele pe masina ... :D dar alea o sa ramana.... * crysty.bobok ... mersi .. discutam mai multe cand vi in tm.. (asa am inteles.) * V1RuS .. ironic? * sprinter ... nu frate.. era TeMelieeeee :lol: * SB09HMM .. incet incet vin si celalalte piese ... vedem la final daca e ce trebuie... |
re: E46 - TM 77 EEE
Quote:
|
re: E46 - TM 77 EEE
Sa o stapanesti Sanatos Caius ... si multa bafta la proiect, astept sa vad ceva indraznet si frumos ... Un mic M cabrio ...
Stima si multa bafta inca o data si felicitari pt achizitie |
re: E46 - TM 77 EEE
Ricardihno ... thx bro'... la fel si tie!!
|
re: E46 - TM 77 EEE
Hai ca ma speriasem, credeam ca ai renuntat la a mai posta pe forum.
Vad un inceput bun, sper ca cu ocazia asta o sa imi schimb parerea despre cabrio, cu siguranta o sa faci ceva super. Spor la treaba! Astept poze cu update`uri si toate cele.:rolleyes2 |
re: E46 - TM 77 EEE
spor caiusitooss....sa o vedem cat mai repede pe strazi...;)
|
re: E46 - TM 77 EEE
D.Allecs ... o sa revin cu poze pe parcurs.. :D
raulitoosss... che pasa hombre? :lol: ai gasit loganu? :D |
re: E46 - TM 77 EEE
caius ti-am vazut masina aseara la iveco si apoi dupa ce ai plecat...ce o patit capota? mai exact acolo langa nari?:sad:
|
re: E46 - TM 77 EEE
era pe val ... s'a crezut ricky martin - she bangs :lol:
se face... nu'i stres... sper saptamana viitoare sa o bag la vopsit.. sa pun jantele sus si toate piesele care le mai am acasa... sa nu fie curcubeu... |
re: E46 - TM 77 EEE
vad ca te misti domnu, asteptam produsul finit :D
|
re: E46 - TM 77 EEE
da... si eu astept sa fie gata.....:D
|
re: E46 - TM 77 EEE
hooooo cu tata, k mai e pana la vopsit :D tuningu bos nu e gata...
|
re: E46 - TM 77 EEE
am retusat capota.. sa nu mai circul asa cu ea ...
a venit si difusoru' CSL thx to PAK ... si inca un pachetel pt care ii multumesc lu RRM .. :D ... mai vin si altele pe parcurs ... |
re: E46 - TM 77 EEE
Mai arunca pe aici niste poze, asa... sa ne mai clatim ochii.:rolleyes2
|
re: E46 - TM 77 EEE
Hai sus cu ele.
Sa le vedem montate. Si baga poze!! Ne este dor de masinuta. |
re: E46 - TM 77 EEE
ard de nerabdare sa mai vad poze .:)
|
re: E46 - TM 77 EEE
masina a primit si o folie f discreta... light black .. 10x kox!!
|
re: E46 - TM 77 EEE
Pune si tu o poza cu masina. Sau vrei sa pui direct la final, pe parcurs de ce nu vrei sa pui ?! Ma superi :lol:
|
re: E46 - TM 77 EEE
Frumoasa masina.Jantele fac toti banii!S-o stapanesti sanatos si fara incidente.Si cat mai multe poze cand este timp!
|
re: E46 - TM 77 EEE
Cred ca trebuie sa apelam la paparazi pt poze :lol:
|
re: E46 - TM 77 EEE
cu aripile spate cum faci?...daca pe fata pui de m3...
frumoasa rau masina! |
re: E46 - TM 77 EEE
Salut Caius ! Aseara am vazut fostul UPS :D , arata intr-un mare fel !
Bafta cu acest proiect si sa iasa mai bine !! |
re: E46 - TM 77 EEE
3 Attachment(s)
Pe spate pune ceva de E36, inca ii sta gandul acolo.
Intre timp masina arata cam asa :lol: P.S in poza nr. 3 ii mai ramasese ceva vopsea si a colorat coturile pe la tevile din fundal :omfg: |
re: E46 - TM 77 EEE
1 Attachment(s)
pun eu una.aproape toata gama.:D
|
| All times are GMT +2. The time now is 03:42. |
- Copyright 2026 4Tuning