Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Renault (https://forum.4tuning.ro/110-masina-mea-renault.html)
-   -   my tuning r5 (https://forum.4tuning.ro/110-masina-mea-renault/212343-my-tuning-r5.html)

fazekasnfs 04-10-10 14:51

my tuning r5
 
4 Attachment(s)
prima masina caut spoiler pentru renault 5 care pot montez la portbagaj
https://www.youtube.com/watch?v=nXgoE2wkzU8

fazekasnfs 07-10-10 19:26

my renault 5 campus 1.4
 
1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by fazekasnfs (Post 3701814)
prima masina, caut spoiler pentru renault 5 care pot montez la portbagaj
https://www.youtube.com/watch?v=nXgoE2wkzU8

crazy tuning

fazekasnfs 07-10-10 21:24

Re: my renault 5 campus 1.4
 
5 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by fazekasnfs (Post 3710193)
crazy tuning

.........

daman 07-10-10 21:41

Re: my tuning r5
 
ai lucrat frumos.acum tre sa faci ceva si la interior.

miliady 08-10-10 01:10

Re: my tuning r5
 
salut.

nu te supara pe mine dar doar imi dau cu parerea... poti sa ma condamni sau poti sa o accepti ca pe o parere proprie si personala.

nu imi place bara fata
nu imi place bara spate
nu imi place evacuarea
nu imi place combinatia de culori: rosu, maro si alb
nu imi place consola adaptata
nu imi place volanul
nu imi plac etrierii si discurile vopsite albe - ai vopsit si tamburii pe spate albi?
nu imi plac etrierii cu discuri pline (aici este vorba doar de partea mecanica)


dupa cum am spus... este parerea mea si poti sa te ... in ea
important e sa iti placa tie si sa te simti bine cand iti conduci masinuta

bafta in continuare

Fauru_13_XWN 08-10-10 08:52

Re: my tuning r5
 
Quote:

Originally Posted by miliady (Post 3711011)
salut.

nu te supara pe mine dar doar imi dau cu parerea... poti sa ma condamni sau poti sa o accepti ca pe o parere proprie si personala.

nu imi place bara fata
nu imi place bara spate
nu imi place evacuarea
nu imi place combinatia de culori: rosu, maro si alb
nu imi place consola adaptata
nu imi place volanul
nu imi plac etrierii si discurile vopsite albe - ai vopsit si tamburii pe spate albi?
nu imi plac etrierii cu discuri pline (aici este vorba doar de partea mecanica)


dupa cum am spus... este parerea mea si poti sa te ... in ea
important e sa iti placa tie si sa te simti bine cand iti conduci masinuta

bafta in continuare

:lol::lol::lol:

fazekasnfs 09-10-10 20:50

Re: r5 campus
 
2 Attachment(s)
poza noua

fazekasnfs 10-10-10 14:08

Re: r5 campus
 
caut tablou de ceas cu renault 5 gt turbo starea buna!

graty 17 10-10-10 19:56

Re: my tuning r5
 
Ai pus chestii pe masina care nu imbunatatesc aspectu deloc!
Capatu ala de toba din tabla urat
volanu la fel
scrisu ala cu tuning ...

cum zicea si mili, tie sa iti placa si sa te simti bine cand o conduci

fazekasnfs 10-10-10 21:28

Re: my tuning r5
 
daca avet bani poti sa dati sa atunci maduc si cumpar piese faina!fara bani nupot sa cumper volan sport si toba sport si alte piese

faustino 10-10-10 22:31

Re: my tuning r5
 
Da un manual de gramatica cred ca poti cumpara...

miliady 11-10-10 00:42

Re: my tuning r5
 
ok... daca nu ai bani de piese... le lasi pe alea originale ale masinii (ma refer la volan aici)

si pe aia cu tuning probabil ai dat bani...(puteai sa te lipsesti de ea)

fazekasnfs 11-10-10 14:20

Re: my tuning r5
 
volanul ofost 10 ron barele 2 mila cu fibra de sticla, masin a 13 milion si cateva piese cara amprimit cand mai primes bani maduc si sa cumper ceva volan faina ,un toba normala si mai este alte piese care trebe se schimb urgent! masinata amcumparat din 1 luna pana acuma atutn amputut sa fac sa fie mai frumos .

bolidu' 11-10-10 17:18

Re: my tuning r5
 
Folosesti cumva Google Translate cand scrii?chiar nu se intelege nimic....

fazekasnfs 11-10-10 17:53

Re: my tuning r5
 
levan szarva az egesz

vasi_bmw89 11-10-10 20:24

Re: my tuning r5
 
In traducere : "totul e de c$$$t".......buna faza cu Google Translate..:))

FED express 11-10-10 20:33

Re: my tuning r5
 
E kitchos rau "tuningu" ala...stiu ca asa ceva se gaseste in magazinele Tesco de la vecini (nu dau nume :lol::lol:), bafta cu masina nene, sa te simti bine (mai stim noi deastia...).
Sincer as fi mers pe un look clasic, dar fiecare cu gusturile sale.nu condamn pe nimeni.:weee: pacat doar ca tot mai putine R5-uri se gasesc in stare buna:-|:sad:

fazekasnfs 18-10-10 19:22

my tuning r5
 
1 Attachment(s)
...........

B XX ADI 20-10-10 20:45

Re: my tuning r5
 
cred ca daca ai lasa doar o singura culoare pe masina..adica rosu...si daca o lasi putin mai jos ar fi de ajuns......

don_eduardo37 22-10-10 09:43

Re: my tuning r5
 
frumoasa masina,bv, gusturile nu se discuta dar oricum combinatia rosu alb sau rosu negru merge tot timpul....aaa,si prinde spoilerul la loc ca vad ca inca nu l-ai fixat;)

cumtecaut 22-10-10 18:39

Re: my tuning r5
 
Quote:

Originally Posted by fazekasnfs (Post 3719144)
volanul ofost 10 ron barele 2 mila cu fibra de sticla, masin a 13 milion si cateva piese cara amprimit cand mai primes bani maduc si sa cumper ceva volan faina ,un toba normala si mai este alte piese care trebe se schimb urgent! masinata amcumparat din 1 luna pana acuma atutn amputut sa fac sa fie mai frumos .

interesanta masina dar si limbajul. :)

fazekasnfs 27-10-10 19:09

my tuning r5
 
1 Attachment(s)
priza de aer

Alex_shaolin 30-10-10 19:46

Re: my tuning r5
 
da, nu e rau deloc, intradevar combinatia rosu-alb e frumoasa si se combina bine,multa bafta :-P (ce aveti cu limbajul omului?este evident ca incearca sa comunice cit poate mai bine,in acea zona din care provine multi nici nu vbesc limba rom.asa ca e de laudat ca incearca macar)

fazekasnfs 30-10-10 20:49

Re: my tuning r5
 
1 Attachment(s)
.........

alin-007 30-10-10 21:10

Re: my tuning r5
 
ai ganduri mari cu masinuta :D bafta ! ;) sa vedem ce iese :twisted:

fazekasnfs 31-10-10 07:35

Re: my tuning r5
 
3 Attachment(s)
reparea si modificarea bordului

fazekasnfs 02-11-10 08:22

Re: my tuning r5
 
1 Attachment(s)
amvopsit bordul.negru metalizat si alb

vlad_strumph 02-11-10 23:59

Re: my tuning r5
 
Bai nene,n`am nimic cu tine ,dar nu mai posta,sterge tot,vinde masina ,ia-ti ceva mai comun (dacie,oltcit) si apuca-te ca strici masina asta care e rara si deosebita...te inteleg ca abia vorbesti si ca ma injuri cand citesti asta ,dar sincer ,dute`n **** mea:) cum ma sa dai 10 ron pe volan si sa zici ,mi-am luat volan (un fel de nu mi-am luat tigari azi) si sa pui TUNING pe ea,cromat:)) fara oameni ca tine nu ar exista prost gust si toate masinile ar fi frumoase..multumim...

fazekasnfs 03-11-10 16:37

my tuning r5
 
nu ma intereseaza ce zici tu! fac asa cum vreau si cum pot eu.., daca nu place tie ceva treaba ta! daca nu puteti sa scieti ceva naormal atuncea mai bine daca nu scrieti nimic!

fazekasnfs 03-11-10 16:40

Re: my tuning r5
 
1 Attachment(s)
nou volan

andy_wpo 03-11-10 20:14

Re: my tuning r5
 
Pacat :sad:

Alex_shaolin 04-11-10 19:47

Re: my tuning r5
 
auzi fazekas,de pe ce masina e consola aia cu butoanele de geamuri si sertarul ala pe clapa ? ;)

fazekasnfs 07-11-10 12:14

Re: my tuning r5
 
dela un renault 18

fazekasnfs 07-11-10 12:17

Re: my tuning r5
 
1 Attachment(s)
jante borbet 15"

miliady 07-11-10 16:55

Re: my tuning r5
 
intr-un final e ceva ok

in spate intra?

fazekasnfs 07-11-10 19:14

Re: my tuning r5
 
da intra

fazekasnfs 07-11-10 19:15

Re: my tuning r5
 
1 Attachment(s)
......

EMILGHINEA78 07-11-10 21:20

Re: my tuning r5
 
NASPA MASINA!!!!!!!!!!!!!!!!!

RedBeast 09-11-10 00:33

Re: my tuning r5
 
:lol: .....

fazekasnfs 09-11-10 08:23

Re: my tuning r5
 
1 Attachment(s)
15" 195/55 asa ceva vreau sa cumper pe ea


All times are GMT +2. The time now is 19:51.

- Copyright 2026 4Tuning