![]() |
ANONYMOUS DRAG RACING DAY - 09 (16) octombrie 2010
1 Attachment(s)
ANONYMOUS DRAG RACING DAY
Ultima cursa din campionatul national de drag racing in 2010 se va desfasura pe aeroportul Ianca, langa Braila. Inscrierile se fac la [email protected] . Grupele sunt exact aceleasi ca si in primele 3 etape. Distanta Ploiesti - Ianca: 135 km (mai accesibil ca distanta fata de alte locatii). Eu unu m-am inscris deja si am pornit lista. Cine mai se inscrie din Ploiesti? 1. alexone - BMW e30 325 |
Re: ANONYMOUS DRAG RACING DAY - 09 octombrie 2010
Merg si eu...dar cum facem sa comenteze Donu` cursele de data asta? :D
|
Re: ANONYMOUS DRAG RACING DAY - 09 octombrie 2010
ziceam ca inchid sezonul .... dar pur si simplu nu ma pot abtine :lol: deci 90% prezent ! am loc liber in babeta ! cine mai doreste cine mai pofteste !
|
Re: ANONYMOUS DRAG RACING DAY - 09 octombrie 2010
Quote:
|
Re: ANONYMOUS DRAG RACING DAY - 09 octombrie 2010
Va rog sa asteptati pana se face anuntul oficial. O sa aveti acolo toate informatiile.
Mersi pentru intelegere! |
Re: ANONYMOUS DRAG RACING DAY - 09 octombrie 2010
Quote:
|
Re: ANONYMOUS DRAG RACING DAY - 09 octombrie 2010
Quote:
|
Re: ANONYMOUS DRAG RACING DAY - 09 octombrie 2010
Quote:
|
Re: ANONYMOUS DRAG RACING DAY - 09 octombrie 2010
|
Re: ANONYMOUS DRAG RACING DAY - 09 octombrie 2010
|
Re: ANONYMOUS DRAG RACING DAY - 09 octombrie 2010
Cam ce masini vor participa?
|
Re: ANONYMOUS DRAG RACING DAY - 09 octombrie 2010
sa vad daca pot sa-mi iau liber de la munca sa fiu si eu prezent acolo...al mai sustinator :))
|
Re: ANONYMOUS DRAG RACING DAY - 09 octombrie 2010
cam naspa....ies la 7 dimineata de la munca.....:(
dar vedem.....poate ajung....... |
Re: ANONYMOUS DRAG RACING DAY - 09 octombrie 2010
Daca imi ies pasentele cum ar trebui saptamana asta, in weekend ma prezint si eu cu ursul la start! 8)
Eu pot sa-mi iau liber ca... sunt liber profesionist ce mama draq! :peace: |
Re: ANONYMOUS DRAG RACING DAY - 09 octombrie 2010
Dc sunt liber vin si eu ca participant
|
Re: ANONYMOUS DRAG RACING DAY - 09 octombrie 2010
Quote:
am 3 locuri libere.....30 ron biletul dus-intors......muzica si caterinca in masina incluse in pret....:)) daca gasesc oameni vin...daca nu...pas.....:sad: |
Re: ANONYMOUS DRAG RACING DAY - 09 octombrie 2010
Sa reintregim lista:
1. alexone - BMW e30 325 2. mihaistan - Citroen BX T D1 3. DONU' - BMW E30 TURBO 4. jakal - BMW e30 325 5. VooN - Colt CZT Nici unul de mai sus nu vin 100%, dar fiecare spera sa isi rezolve problemele si sa apara. Sper sa mergem toti. |
Re: ANONYMOUS DRAG RACING DAY - 09 octombrie 2010
eu 99% vin... mai umblu sapt asta la masina , iar vineri mi`am dedicat toata ziua pt harb , sa scot zeama din ea :lol: sper sa nu scot prea mult si sa faca ceva poc :lol:
|
Re: ANONYMOUS DRAG RACING DAY - 09 octombrie 2010
75 % merg si eu cu BMW-ul.
Maine imi vine uleiul, alt cardan, sa montez cutia de M3 si sa remediez problema cu pierderea de lichid de frana. |
Re: ANONYMOUS DRAG RACING DAY - 09 octombrie 2010
Cam putini pe lista..restu` nu se incumeta?:?:
|
Re: ANONYMOUS DRAG RACING DAY - 09 octombrie 2010
Quote:
cu aceasta ocazie , provoc pe voonu la dans :lol: inainte de cursa .... sa vad daca modificarile sunt bune :-) eventual joi/vineri :d |
Re: ANONYMOUS DRAG RACING DAY - 09 octombrie 2010
am rezolvat cu schimbul de tura.....nu mai ma duc vineri noapte la munca..deci sambata sint sanse 90% sa merg......
urmeaza sa vad daca vand bilete la taxiu.....ca e criza.....:D |
Re: ANONYMOUS DRAG RACING DAY - 09 octombrie 2010
Quote:
Ai soft? Dc nu ai sa-ti dau eu surubelnita racing sa-ti pui soft de curse. Pana atunci eu tre' sa schimb elicea propulsoare cu una de spart valuri ca se anunta vant si ploaie...ZAU ZIC ! |
Re: ANONYMOUS DRAG RACING DAY - 09 octombrie 2010
Ati uitat o masina care aduce multe aplauze orasului Ploiesti !!!!:))))) Boby MOM:))
Nu are cum sa nu vina ... e organizator !!!:D |
Re: ANONYMOUS DRAG RACING DAY - 09 octombrie 2010
Quote:
|
Re: ANONYMOUS DRAG RACING DAY - 09 octombrie 2010
mi-am luat concediu vin si eu dar sa speram ca nu o sa ploua
din lipsa de aderenta nu cred ca o sa fac mare branza |
Re: ANONYMOUS DRAG RACING DAY - 09 octombrie 2010
Quote:
potential exista,inca nu este exploatat la maxim:) |
Re: ANONYMOUS DRAG RACING DAY - 09 octombrie 2010
Cine nu stie ! si nebunu' e organizator !!!!:D
Nu am vrut sa zic ca nu sunt masini bomba la voi!!!! dar am vazut ca nu este pe lista Boby... imi cer scuze ca nu am scris de toti ,dar nu ii cunosc pe toti ! |
Re: ANONYMOUS DRAG RACING DAY - 09 octombrie 2010
Quote:
multa bafta cu organizarea ;) |
Re: ANONYMOUS DRAG RACING DAY - 09 octombrie 2010
1. alexone - BMW e30 325 - S2
2. mihaistan - Citroen BX T D1 - S7 3. DONU' - BMW E30 TURBO- S34. jakal - BMW e30 325 - S2 5. VooN - Colt CZT - S2 6. Nebunu - BMW e36 325 TURBO - S3 7. BobyMOM - BMW e30 TURBO - S4 8. Sobi - BMW e92 335d - S8 Cica azi o sa fie si masina mea gata ... sa vedem. Ady_viteza, Madalin ... voi??? Nu veniti? |
Re: ANONYMOUS DRAG RACING DAY - 09 octombrie 2010
La mine e incerta treaba rau ca o sa fiu la servici, incerc sa schimb tura...oricum sanse mici :sad:
|
Re: ANONYMOUS DRAG RACING DAY - 09 octombrie 2010
am trimis fisa de inscriere , ratez evenimentu doar daca crapa ceva intretimp ! :D
|
Re: ANONYMOUS DRAG RACING DAY - 09 octombrie 2010
Quote:
Nulucra nimeni la masina, nu stiu ce mai au de facut. Se manca paine cu salam si cu ceapa si era si un coniac pe masa pe-acolo. Sigur pana vineri o sa ai masina. Parea ok treaba pe-acolo! |
Re: ANONYMOUS DRAG RACING DAY - 09 octombrie 2010
Quote:
|
Re: ANONYMOUS DRAG RACING DAY - 09 octombrie 2010
cand mai cautati starea vremii sa se treaca IANCA -BRAILA !!!! pt ca este ceva distanta de la Braila la Ianca!!!!!
http://www.vremea-meteo.com/prognoza...O/Braila/Ianca http://www.evz.ro/vremea/oras/ianca.html http://vremea.apropo.ro/vremea-braila_ianca http://www.meteoprog.ro/ro/weather/Ianca/ Deci fratilor nu o sa ploua!e vreme de tras tare ! noi am discutat si cu cineva de la aeroport care au o lista cu starea vremii pe urmatoarele zile !!!! ne-au anuntat ca nu o sa ploua , dar nici canicula nu o sa fie |
Re: ANONYMOUS DRAG RACING DAY - 09 octombrie 2010
Masina mea e la doctor.
Transplant de cardan, cutie de viteze, frane, wastegate si cateva reglaje :twisted:. Sambata sunt 90 % sanse sa fiu prezent cu bestia. |
Re: ANONYMOUS DRAG RACING DAY - 09 octombrie 2010
asta dorim si noi !!! sa te mai vedem la actiune!!!
|
Re: ANONYMOUS DRAG RACING DAY - 09 octombrie 2010
Quote:
donu prezent 100% la start :-) |
Re: ANONYMOUS DRAG RACING DAY - 09 octombrie 2010
Quote:
Cine n-are mecanici sa-si cumpere. Pe-al meu l-am antrenat cu shunca afumata si cu ceapa de apa! :peace: Fortzaaa! |
Re: ANONYMOUS DRAG RACING DAY - 09 octombrie 2010
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 18:05. |
- Copyright 2026 4Tuning