Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Ploiesti (https://forum.4tuning.ro/100-ploiesti.html)
-   -   ANONYMOUS DRAG RACING DAY - 09 (16) octombrie 2010 (https://forum.4tuning.ro/100-ploiesti/211449-anonymous-drag-racing-day-09-16-octombrie-2010-a.html)

alexone 29-09-10 15:28

ANONYMOUS DRAG RACING DAY - 09 (16) octombrie 2010
 
1 Attachment(s)
ANONYMOUS DRAG RACING DAY
Ultima cursa din campionatul national de drag racing in 2010 se va desfasura pe aeroportul Ianca, langa Braila.

Inscrierile se fac la [email protected] .
Grupele sunt exact aceleasi ca si in primele 3 etape.

Distanta Ploiesti - Ianca: 135 km (mai accesibil ca distanta fata de alte locatii).

Eu unu m-am inscris deja si am pornit lista.
Cine mai se inscrie din Ploiesti?

1. alexone - BMW e30 325

LOKa 30-09-10 02:31

Re: ANONYMOUS DRAG RACING DAY - 09 octombrie 2010
 
Merg si eu...dar cum facem sa comenteze Donu` cursele de data asta? :D

mihaistan 30-09-10 08:31

Re: ANONYMOUS DRAG RACING DAY - 09 octombrie 2010
 
ziceam ca inchid sezonul .... dar pur si simplu nu ma pot abtine :lol: deci 90% prezent ! am loc liber in babeta ! cine mai doreste cine mai pofteste !

iuliannsl 30-09-10 10:02

Re: ANONYMOUS DRAG RACING DAY - 09 octombrie 2010
 
Quote:

Originally Posted by LOKa (Post 3692356)
Merg si eu...dar cum facem sa comenteze Donu` cursele de data asta? :D

Donu le comenteaza mereu...deci nu vad de ce nu ar comenta si de data asta...:):D

B|shOp-VR6 30-09-10 10:37

Re: ANONYMOUS DRAG RACING DAY - 09 octombrie 2010
 
Va rog sa asteptati pana se face anuntul oficial. O sa aveti acolo toate informatiile.

Mersi pentru intelegere!

DONU' 30-09-10 11:22

Re: ANONYMOUS DRAG RACING DAY - 09 octombrie 2010
 
Quote:

Originally Posted by LOKa (Post 3692356)
Merg si eu...dar cum facem sa comenteze Donu` cursele de data asta? :D

E stabilita treaba deja! Ieri am aflat si eu. :lol:

shantzu 30-09-10 13:01

Re: ANONYMOUS DRAG RACING DAY - 09 octombrie 2010
 
Quote:

Originally Posted by DONU' (Post 3692884)
E stabilita treaba deja! Ieri am aflat si eu. :lol:

Bravo vere :D

LOKa 30-09-10 13:26

Re: ANONYMOUS DRAG RACING DAY - 09 octombrie 2010
 
Quote:

Originally Posted by DONU' (Post 3692884)
E stabilita treaba deja! Ieri am aflat si eu. :lol:

Treaba buna atunci...il iei si pe Jakalu ca asistent? :))

B_84_RIP 30-09-10 13:47

Re: ANONYMOUS DRAG RACING DAY - 09 octombrie 2010
 
https://www.youtube.com/watch?v=EAlulyB9Mzc

B_84_RIP 30-09-10 13:59

Re: ANONYMOUS DRAG RACING DAY - 09 octombrie 2010
 
https://forum.4tuning.ro/639-anonymou...ca-braila.html

ciprian_f 30-09-10 21:03

Re: ANONYMOUS DRAG RACING DAY - 09 octombrie 2010
 
Cam ce masini vor participa?

unu' 30-09-10 21:24

Re: ANONYMOUS DRAG RACING DAY - 09 octombrie 2010
 
sa vad daca pot sa-mi iau liber de la munca sa fiu si eu prezent acolo...al mai sustinator :))

jakal 30-09-10 22:30

Re: ANONYMOUS DRAG RACING DAY - 09 octombrie 2010
 
cam naspa....ies la 7 dimineata de la munca.....:(

dar vedem.....poate ajung.......

DONU' 01-10-10 01:22

Re: ANONYMOUS DRAG RACING DAY - 09 octombrie 2010
 
Daca imi ies pasentele cum ar trebui saptamana asta, in weekend ma prezint si eu cu ursul la start! 8)
Eu pot sa-mi iau liber ca... sunt liber profesionist ce mama draq! :peace:

VooN 02-10-10 18:41

Re: ANONYMOUS DRAG RACING DAY - 09 octombrie 2010
 
Dc sunt liber vin si eu ca participant

jakal 02-10-10 23:15

Re: ANONYMOUS DRAG RACING DAY - 09 octombrie 2010
 
Quote:

Originally Posted by VooN (Post 3697906)
Dc sunt liber vin si eu ca participant

ZAU......ai soft?....vrei un soft...?....:lol:

am 3 locuri libere.....30 ron biletul dus-intors......muzica si caterinca in masina incluse in pret....:))

daca gasesc oameni vin...daca nu...pas.....:sad:

alexone 04-10-10 07:40

Re: ANONYMOUS DRAG RACING DAY - 09 octombrie 2010
 
Sa reintregim lista:

1. alexone - BMW e30 325
2. mihaistan - Citroen BX T D1
3. DONU' - BMW E30 TURBO
4. jakal - BMW e30 325
5. VooN - Colt CZT

Nici unul de mai sus nu vin 100%, dar fiecare spera sa isi rezolve problemele si sa apara.

Sper sa mergem toti.

mihaistan 04-10-10 11:42

Re: ANONYMOUS DRAG RACING DAY - 09 octombrie 2010
 
eu 99% vin... mai umblu sapt asta la masina , iar vineri mi`am dedicat toata ziua pt harb , sa scot zeama din ea :lol: sper sa nu scot prea mult si sa faca ceva poc :lol:

DONU' 04-10-10 13:53

Re: ANONYMOUS DRAG RACING DAY - 09 octombrie 2010
 
75 % merg si eu cu BMW-ul.
Maine imi vine uleiul, alt cardan, sa montez cutia de M3 si sa remediez problema cu pierderea de lichid de frana.

LOKa 04-10-10 18:04

Re: ANONYMOUS DRAG RACING DAY - 09 octombrie 2010
 
Cam putini pe lista..restu` nu se incumeta?:?:

mihaistan 04-10-10 22:09

Re: ANONYMOUS DRAG RACING DAY - 09 octombrie 2010
 
Quote:

Originally Posted by DONU' (Post 3701682)
75 % merg si eu cu BMW-ul.
Maine imi vine uleiul, alt cardan, sa montez cutia de M3 si sa remediez problema cu pierderea de lichid de frana.

fa draq ceva cu uleiu de frana ... ca iar ma intorc uns :lol:

cu aceasta ocazie , provoc pe voonu la dans :lol: inainte de cursa .... sa vad daca modificarile sunt bune :-) eventual joi/vineri :d

jakal 05-10-10 07:49

Re: ANONYMOUS DRAG RACING DAY - 09 octombrie 2010
 
am rezolvat cu schimbul de tura.....nu mai ma duc vineri noapte la munca..deci sambata sint sanse 90% sa merg......
urmeaza sa vad daca vand bilete la taxiu.....ca e criza.....:D

VooN 05-10-10 07:57

Re: ANONYMOUS DRAG RACING DAY - 09 octombrie 2010
 
Quote:

Originally Posted by mihaistan (Post 3702986)
fa draq ceva cu uleiu de frana ... ca iar ma intorc uns :lol:

cu aceasta ocazie , provoc pe voonu la dans :lol: inainte de cursa .... sa vad daca modificarile sunt bune :-) eventual joi/vineri :d


Ai soft? Dc nu ai sa-ti dau eu surubelnita racing sa-ti pui soft de curse.

Pana atunci eu tre' sa schimb elicea propulsoare cu una de spart valuri ca se anunta vant si ploaie...ZAU ZIC !

TOBA^ 05-10-10 08:03

Re: ANONYMOUS DRAG RACING DAY - 09 octombrie 2010
 
Ati uitat o masina care aduce multe aplauze orasului Ploiesti !!!!:))))) Boby MOM:))
Nu are cum sa nu vina ... e organizator !!!:D

mihaistan 05-10-10 08:22

Re: ANONYMOUS DRAG RACING DAY - 09 octombrie 2010
 
Quote:

Originally Posted by VooN (Post 3703489)
Ai soft? Dc nu ai sa-ti dau eu surubelnita racing sa-ti pui soft de curse.

Pana atunci eu tre' sa schimb elicea propulsoare cu una de spart valuri ca se anunta vant si ploaie...ZAU ZIC !

da da , imi fac soft .... astazi l`am comandat ajunge joi :twisted: si nu glumesc ....

MIHAI_NEBUNU 05-10-10 09:32

Re: ANONYMOUS DRAG RACING DAY - 09 octombrie 2010
 
mi-am luat concediu vin si eu dar sa speram ca nu o sa ploua
din lipsa de aderenta nu cred ca o sa fac mare branza

T@zMania 05-10-10 10:50

Re: ANONYMOUS DRAG RACING DAY - 09 octombrie 2010
 
Quote:

Originally Posted by TOBA^ (Post 3703496)
Ati uitat o masina care aduce multe aplauze orasului Ploiesti !!!!:))))) Boby MOM:))
Nu are cum sa nu vina ... e organizator !!!:D

nu avem cum sa il uitam,dar nu e singurul care aduce aplauze orasului,avem destui care participa si fac treaba buna:nebunu cu e36 2.5 turbo,voon cu czt,mihai cu citroen la diesel,jakalu.....si probabil lista poate continua....sa nu uitam si cei doi ursi turbo a lui vlad si donu ;)
potential exista,inca nu este exploatat la maxim:)

TOBA^ 05-10-10 13:07

Re: ANONYMOUS DRAG RACING DAY - 09 octombrie 2010
 
Cine nu stie ! si nebunu' e organizator !!!!:D

Nu am vrut sa zic ca nu sunt masini bomba la voi!!!! dar am vazut ca nu este pe lista Boby... imi cer scuze ca nu am scris de toti ,dar nu ii cunosc pe toti !

T@zMania 05-10-10 13:21

Re: ANONYMOUS DRAG RACING DAY - 09 octombrie 2010
 
Quote:

Originally Posted by TOBA^ (Post 3704292)
Cine nu stie ! si nebunu' e organizator !!!!:D

Nu am vrut sa zic ca nu sunt masini bomba la voi!!!! dar am vazut ca nu este pe lista Boby... imi cer scuze ca nu am scris de toti ,dar nu ii cunosc pe toti !

nu a insinuat nimeni ca ai fi zis asa ceva.....stai linistit.
multa bafta cu organizarea ;)

alexone 05-10-10 13:33

Re: ANONYMOUS DRAG RACING DAY - 09 octombrie 2010
 
1. alexone - BMW e30 325 - S2
2. mihaistan -
Citroen BX T D1 - S7
3. DONU' -
BMW E30 TURBO- S34. jakal - BMW e30 325 - S2
5. VooN -
Colt CZT - S2
6. Nebunu - BMW e36 325 TURBO - S3
7. BobyMOM -
BMW e30 TURBO - S4
8. Sobi -
BMW e92 335d - S8

Cica azi o sa fie si masina mea gata ... sa vedem.

Ady_viteza, Madalin ... voi??? Nu veniti?

VooN 05-10-10 15:35

Re: ANONYMOUS DRAG RACING DAY - 09 octombrie 2010
 
La mine e incerta treaba rau ca o sa fiu la servici, incerc sa schimb tura...oricum sanse mici :sad:

mihaistan 05-10-10 20:54

Re: ANONYMOUS DRAG RACING DAY - 09 octombrie 2010
 
am trimis fisa de inscriere , ratez evenimentu doar daca crapa ceva intretimp ! :D

DONU' 05-10-10 21:10

Re: ANONYMOUS DRAG RACING DAY - 09 octombrie 2010
 
Quote:

Originally Posted by alexone (Post 3704341)
1. alexone - BMW e30 325 - S2
2. mihaistan - Citroen BX T D1 - S7
3. DONU' - BMW E30 TURBO- S3
4. Jakal - BMW e30 325 - S2
5. VooN - Colt CZT - S2
6. Nebunu - BMW e36 325 TURBO - S3
7. BobyMOM - BMW e30 TURBO - S4
8. Sobi - BMW e92 335d - S8

Cica azi o sa fie si masina mea gata ... sa vedem.

Ady_viteza, Madalin ... voi??? Nu veniti?

Am fost eu adineauri la LAFU.
Nulucra nimeni la masina, nu stiu ce mai au de facut. Se manca paine cu salam si cu ceapa si era si un coniac pe masa pe-acolo.
Sigur pana vineri o sa ai masina. Parea ok treaba pe-acolo!

alexone 06-10-10 07:39

Re: ANONYMOUS DRAG RACING DAY - 09 octombrie 2010
 
Quote:

Originally Posted by DONU' (Post 3705397)
Am fost eu adineauri la LAFU.
Nulucra nimeni la masina, nu stiu ce mai au de facut. Se manca paine cu salam si cu ceapa si era si un coniac pe masa pe-acolo.
Sigur pana vineri o sa ai masina. Parea ok treaba pe-acolo!

In sfarsit o veste buna ... m-ai binedispus. Mersi frumos. :-)

TOBA^ 06-10-10 08:40

Re: ANONYMOUS DRAG RACING DAY - 09 octombrie 2010
 
cand mai cautati starea vremii sa se treaca IANCA -BRAILA !!!! pt ca este ceva distanta de la Braila la Ianca!!!!!

http://www.vremea-meteo.com/prognoza...O/Braila/Ianca


http://www.evz.ro/vremea/oras/ianca.html


http://vremea.apropo.ro/vremea-braila_ianca

http://www.meteoprog.ro/ro/weather/Ianca/


Deci fratilor nu o sa ploua!e vreme de tras tare ! noi am discutat si cu cineva de la aeroport care au o lista cu starea vremii pe urmatoarele zile !!!! ne-au anuntat ca nu o sa ploua , dar nici canicula nu o sa fie

DONU' 06-10-10 15:40

Re: ANONYMOUS DRAG RACING DAY - 09 octombrie 2010
 
Masina mea e la doctor.
Transplant de cardan, cutie de viteze, frane, wastegate si cateva reglaje :twisted:.
Sambata sunt 90 % sanse sa fiu prezent cu bestia.

TOBA^ 06-10-10 19:03

Re: ANONYMOUS DRAG RACING DAY - 09 octombrie 2010
 
asta dorim si noi !!! sa te mai vedem la actiune!!!

IF-01-NSL 06-10-10 20:20

Re: ANONYMOUS DRAG RACING DAY - 09 octombrie 2010
 
Quote:

Originally Posted by DONU' (Post 3707065)
Masina mea e la doctor.
Transplant de cardan, cutie de viteze, frane, wastegate si cateva reglaje :twisted:.
Sambata sunt 90 % sanse sa fiu prezent cu bestia.

donule....poi tu esti o bestie mha :)).


donu prezent 100% la start :-)

DONU' 07-10-10 00:59

Re: ANONYMOUS DRAG RACING DAY - 09 octombrie 2010
 
Quote:

Originally Posted by IF-01-NSL (Post 3707859)
donule....poi tu esti o bestie mha :)).


donu prezent 100% la start :-)

Iata si confirmarea de la taticul ursuletului meu. :lol:
Cine n-are mecanici sa-si cumpere.
Pe-al meu l-am antrenat cu shunca afumata si cu ceapa de apa! :peace:
Fortzaaa!

jakal 07-10-10 05:22

Re: ANONYMOUS DRAG RACING DAY - 09 octombrie 2010
 
Quote:

Originally Posted by DONU' (Post 3708535)
Pe-al meu l-am antrenat cu shunca afumata si cu ceapa de apa!

arzatear gazu.......:D


All times are GMT +2. The time now is 18:05.

- Copyright 2026 4Tuning