Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Bazar AUTO - MASINI (https://forum.4tuning.ro/191-bazar-auto-masini.html)
-   -   Vand Daewoo Espero (https://forum.4tuning.ro/191-bazar-auto-masini/210770-daewoo-espero.html)

ing3r 25-09-10 14:53

Daewoo Espero
 
4 Attachment(s)
Cum spune si titlul, imi vand masina in urma unui upgrade, imi iau alta masina si de aceasta trebuie sa ma despart!
1.5 16v, 90 cai, an 1996.XII

-ABS
-A/C
-geamuri electrice
-oglinzi electrice si incalzite
-proiectoare ceata
-inchidere centralizata
-alarma cu deschidere portbagaj din buton
-xenon 6000k
-jante 16" Artec , buza polishata, cu gume 205/45
-folie omologata RAR, cu acte aferente
-GPL omologat
-suspensie sport de Opel, Weitec 80/60
-Mp3 Player Pioneer deh-5000UB cu stick usb + 4 difuzoare infinity
-statie si subwoofer
-DVD player + display pe plafon retractabil, cu 2 telecomenzi
-pedale sport
-Bad boy look (inca underconstruction)
-faruri negre pe interior, semnalizari negre
-finala Borla

O am de 3 ani, timp in care am pus piese cat mai bune pe ea, nu fake-uri coreene.Masina a avut un accident usor in 2009, s-au schimbat bara fata si oglinda dreapta, in rest a fost ingrijita cat s-a putut de bine.
Masina are asigurare valabila pana in martie 2011, ITP valabil pana in septembrie 2012!
Tot acum in septembrie s-a efectuat schimbul de ulei, s-au inlocuit de curand fise originale GM, bujii NGK, in vara pompa servo si bobina delco...Foarte multe piese schimbate, cine vrea sa stie , ii fac un istoric ) .
Se mai dau impreuna cu masina si 4 roti de tabla, precum si alte piese pe care nu le-am apucat sa le pun pe masina (punte spate cu discuri, diuze Opel Insignia, bord cu ceasuri cu ace de Cielo ,etc...), sau alte piese de schimb.
Foarte curand masina va primi si o punte spate cu discuri de Opel Vectra, sau o pot da separat, pt cine doreste!
Pret: 2000 E negociabil, sau schimb + dif cu Opel Astra G sau variante asemanatoare!
Contact: 0766696665, 0727060449 , Ymess: ing3r30

ing3r 27-09-10 22:18

Re: Daewoo Espero
 
Cine are dubii cu privire la cum a fost intretinuta masina, poate arunca o privire la topicul cu ea, unde se vede toata istoria ei in ultimii 3 ani. Tot acolo se vede si munca depusa la ea, pana in prezent.
La cerere se pot da jos de pe masina unele elemente, astfel scade pretul masinii.
Nu uitati, pret negociabil...Schimb si cu Opel Corsa an 2000-2001...

ing3r 02-10-10 13:23

Re: Daewoo Espero
 
Pret 1800 negociabil, am nevoie de bani pt avans la noua masina! Urgent!

ing3r 07-10-10 11:26

Re: Daewoo Espero
 
up! Pret neg.

ing3r 07-10-10 13:18

Re: Daewoo Espero
 
In curand se vor da jos de pe masina muzica, jantele si suspensia.
Pretul coboara astfel la 1500 neg.

ing3r 10-10-10 22:34

Re: Daewoo Espero
 
uppppp

ing3r 13-10-10 23:42

Re: Daewoo Espero
 
1700 euro cu tot ce e pe masina!
Am nevoie de cash pt noua masina !

ing3r 18-10-10 17:04

Re: Daewoo Espero
 
1600 urgent !

ing3r 21-10-10 23:10

Re: Daewoo Espero
 
Quote:

Originally Posted by ing3r (Post 3682397)
Cum spune si titlul, imi vand masina in urma unui upgrade, imi iau alta masina si de aceasta trebuie sa ma despart!
1.5 16v, 90 cai, an 1996.XII

-ABS
-A/C
-geamuri electrice
-oglinzi electrice si incalzite
-proiectoare ceata
-inchidere centralizata
-alarma cu deschidere portbagaj din buton
-xenon 6000k
-jante 16" Artec , buza polishata, cu gume 205/45
-folie omologata RAR, cu acte aferente
-GPL omologat
-suspensie sport de Opel, Weitec 80/60
-Mp3 Player Pioneer deh-4000UB cu stick usb + 4 difuzoare infinity
-statie si subwoofer
-DVD player portabil (optional)
-pedale sport
-Bad boy look (inca underconstruction)
-faruri negre pe interior, semnalizari negre
-finala Borla

O am de 3 ani, timp in care am pus piese cat mai bune pe ea, nu fake-uri coreene.Masina a avut un accident usor in 2009, s-au schimbat bara fata si oglinda dreapta, in rest a fost ingrijita cat s-a putut de bine.
Masina are asigurare valabila pana in martie 2011, ITP valabil pana in septembrie 2012!
Tot acum in septembrie s-a efectuat schimbul de ulei, s-au inlocuit de curand fise originale GM, bujii NGK, in vara pompa servo si bobina delco...Foarte multe piese schimbate, cine vrea sa stie , ii fac un istoric ) .
Se mai dau impreuna cu masina si 4 roti de tabla, precum si alte piese pe care nu le-am apucat sa le pun pe masina (punte spate cu discuri, diuze Opel Insignia, bord cu ceasuri cu ace de Cielo ,etc...), sau alte piese de schimb.

Pret: 1600 E
Contact: 0766696665, 0727060449 , Ymess: ing3r30

S-au schimbat bujiile, garnitura capac culbutori si s-a efectuat schimbul de antigel!
:cry: Valabil inca... :cry:

mogoal3x 22-10-10 01:40

Re: Daewoo Espero
 
[QUOTE=ing3r;3747128]S-au schimbat bujiile, garnitura capac culbutori si s-a efectuat schimbul de antigel!
:cry: Valabil inca... :cry:[
un schimb cu fiatul meu......... https://forum.4tuning.ro/191-bazar-au...ml#post3725604

ing3r 22-10-10 18:59

Re: Daewoo Espero
 
Nu , multumesc de oferta! Astept oferte cash...

ing3r 24-10-10 22:00

Re: Daewoo Espero
 
Valabil...1600 euro urgent !!!

yamahaer1cip 24-10-10 22:03

Re: Daewoo Espero
 
up si de la mine

ing3r 26-10-10 22:16

Re: Daewoo Espero
 
2 Attachment(s)
1600 euro! Grila badboy e terminata...Foarte urgent! La prima oferta serioasa se da masina !

Dany_Memphis 27-10-10 11:25

Re: Daewoo Espero
 
Quote:

Originally Posted by ing3r (Post 3760168)
1600 euro! Grila badboy e terminata...Foarte urgent! La prima oferta serioasa se da masina !

salut iti dau vectra si 400 euro?

ing3r 27-10-10 22:41

Re: Daewoo Espero
 
Salut. Mersi de oferta, dar imi trebuie 1600 cash, pt avans la o alta masina.
Rog seriozitate, decat sa primesc 10 tel/zi si nimeni sa vada masina, mai bine 1 tel si cu adevarat interesat!
Inca valabil...

nchivu 27-10-10 22:48

Re: Daewoo Espero
 
Up , frumoasa masina!

ing3r 29-10-10 01:06

Re: Daewoo Espero
 
Urgent! Astept oferte serioase!La prima oferta buna masina pleaca!

ing3r 31-10-10 10:30

Re: Daewoo Espero
 
Masina s-a vandut! Se poate inchide!


All times are GMT +2. The time now is 22:46.

- Copyright 2026 4Tuning