![]() |
calibra
aduca opel calibra din germania la comanda cu orice motor..
de la 2 la 5 zile maxim! |
Re: calibra
nu e nimeni interesat de calibra?...nu vrea nimeni...
|
Re: calibra
pai ce sa facem cu ele?.. ca e si asa plin de calibra cu numere de De si It
|
Re: calibra
sal...ia zi pe la cati bani imi aduci o calibra mai zapacita nu una super buna una asa cu acte sa mai circul si eu???? dami un pm sau contact:YM:colegutu_2005
|
Re: calibra
Quote:
MASINILE LE ADUC PENTRU DEZMEMBRARI,NU FOR AVEA NUMERELE,VOR INTRA IN TARA PE PLATFORMA(DIN VAMA) |
Re: calibra
ok ok. la cati bani imi poti aduce o calibra '94 - '96 BUNA (stim toti cum sunt majoritatea calibrelor), ca sa o pot baga pe actele unei calibre de aici, inscrise, devenita epava? :D
|
Re: calibra
cu inscrisul aici...din cate stiu eu..numai pe naspa le poti pune,legal nu ai cum!
dar un cu sfi in fur la 1000 euro |
Re: calibra
Piese de schimb aduci....SH...????
|
Re: calibra
Quote:
|
Re: calibra
Da,o Calibra Buna Este In Jur La 1000 Euro Cristivw,depinde De Motor.
|
Re: calibra
Piese Am Cam Orice.
|
Re: calibra
Calibra turbo aduci?:)
|
Re: calibra
ma intereseaza doar motorul si cutia dar sa fie bune
|
Re: calibra
Din Cate Am Auzit Calibra Turbo C20let In Ro Nu Se Prea Gaseste Si Un Motor E In Jur La 2000,de Dincolo O Masina Cu C20let O Aduc Peste 300 Euro!
|
Re: calibra
calibra turbo inscrisa in ro 5700 euro(piele,clima)
|
Re: calibra
calibra neinscrisa, adusa din gemrania 16v sfi??e cineva interesat?
|
Re: calibra
detalii...poze...valabilitate :D parca m-ar iteresa o calibra :D
|
Re: calibra
vin poze mai tarziu
|
Re: calibra
pai da-mi si tu detalii tehnice...motor , km parcursi , e radiata , mai pot circula cu ea in RO, cp , dotari
|
Re: calibra
motor 150 cp 16v sfi,160000km,oglinzi electrice,geamuri electrice,computer de bord,mai tarziu apar si poze.pret negociabil,nu se poate circula cu ea in tara
|
Re: calibra
pe o calibra 8v adusa din germania, cam cat ceri?
|
Re: calibra
deocamdata nu mai aduc nimic pana nu vand calibra care o am si motorul 16v sfi
|
Re: calibra
am motor 16v sfi(2 bucati)
si mai aduc :) pret 600euro tot ce are nevoie ca sa fuctioneze |
Re: calibra
alte masini nu aduci? m-ar interese un bmw e 34 tds full
|
Re: calibra
pe mine o calibra sau o pisicuta...da sa pot circula cu ele
|
Re: calibra
e34,mai vb,se poate sa iti aduc special tie,ma interesez de preturi,ne intelegem la pret si un avans sa nu raman cu tzapa...
|
Re: calibra
da te rog un id de mess ....ori aici ori pe pm..ca ma intre p mine motor de calibra...sau chiar calibra;)
|
Re: calibra
spune-mi te rog daca te bagi sa aduci o Vectra A 2000 16v 4x4 din 92 in sus, daca se poate si cu acte sa se mai poata circula... si in ce bani poti sa o aduci ? astept un pm
|
Re: calibra
Quote:
Motorul in jur de 700-750 Euro are cineva de vanzare , C20LET , cu 230Cp , intercooler EDS , instalatie , etc .... nu 2000 euro cat zici ca se vinde ... si e drum lung de la 750Euro pana la 2000 ... Calibra turbo ai scris gresit .. o aduci peste 3000 nu 300 ... ca daca o aduceai peste 300 , adica pe la 350 vindeai 1 bucata la saptamana !!! :) |
Re: calibra
da,e gresala mea...normal ca cu 3000,singura care am gasit-o acolo este de 2750 euro,cu bani astia daca era o luam de acolo.
bravo tie,ai vut bafta,cred ca esti de acord cu mine pe chestia asta....unde iei tu c20let in bani astia...daca gasesti sa imi zici ca vrem sa punem pe un kadett:)) |
Re: calibra
Quote:
|
Re: calibra
...nu..pentru distractie daca va fi ceva vom merge si la liniutze,deocamdata de 2 luni i-am pus 16v sfi...,dar din nefericire am fost nevoiti sa ii pune arcuri normale,amortizoarele au ramas,si am schimbat jantele+cauciucurile,tot orasul nostru este distrus,..:(
|
Re: calibra
Ai PM de la mine ...
|
Re: calibra
sal poti sa aduci o pisicutza 94-96 e36 4 usi ?cam la ce bani?
|
Re: calibra
si poti sa aduci separat jenti de pisicutza?
|
Re: calibra
se poate circula cu o calibra adusa de afara? si anume cat timp?
|
Re: calibra
nu se mai poate circula cu masina care vin din gemrania decat maxim 2 zile timp in care este"livrata " la cel carea dorit sa o cumpere.
aduc numai daca cineva chiar doreste,cum dioreste,ce masina doreste,cu un avans....sa nu iau tzapa.... |
Re: calibra
cam la cat ma duce o calibra 8V?....
|
Re: calibra
depinde de ce dotari are,starea tehnica oricum o sa fie buna pt ca cel din gemrnaia are atelier auto si e specializat pe opel.in jur la 700-900,daca chiar vrei masina suna la 0744374963
|
Re: calibra
preturile sunt si in functie de pretul masinii de acolo+taxe+drum+ciubuc
se accepta variante! |
| All times are GMT +2. The time now is 09:59. |
- Copyright 2026 4Tuning