Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   BMW tuning (https://forum.4tuning.ro/138-bmw-tuning.html)
-   -   M3-uri ft tari ! (https://forum.4tuning.ro/138-bmw-tuning/20878-m3-uri-ft-tari.html)

Kane 22-07-06 05:18

M3-uri ft tari !
 
Cateva din cele mai tari M3-uri care le-am gasit. Perfectiune intruchipata :o

1st TaZaM3

Active Autowerke Stage3 Supercharger + 100shot NOS. Cel mai puternic M3 din USA. 563RWHP (650Hp la motor) / 401RWTQ (ft/lbs nu Nm). Usurat la 1428Kg.

https://i83.photobucket.com/albums/j3...TaZaM3/pj1.jpg

https://i83.photobucket.com/albums/j3...TaZaM3/m33.jpg

Galerie completa:

http://s83.photobucket.com/albums/j3...M3-uri/TaZaM3/

Kane 22-07-06 05:18

Re: M3-uri ft tari !
 
2nd MPRESIV

https://i83.photobucket.com/albums/j3...Apr2006_08.jpg

https://i83.photobucket.com/albums/j3...Apr2006_04.jpg

https://i83.photobucket.com/albums/j3...Apr2006_27.jpg

Galerie completa:

http://s83.photobucket.com/albums/j309/skk...?sc=3&start=all

Kane 22-07-06 05:19

Re: M3-uri ft tari !
 
3rd M AZING

https://i83.photobucket.com/albums/j3...13_resized.jpg

https://i83.photobucket.com/albums/j3...05_resized.jpg

https://i83.photobucket.com/albums/j3...88_resized.jpg

Galerie completa:

http://s83.photobucket.com/albums/j3...M3-uri/MAZING/

Kane 22-07-06 05:20

Re: M3-uri ft tari !
 
Altele...

https://i83.photobucket.com/albums/j3...em_resized.jpg

http://s83.photobucket.com/albums/j3...M3-uri/Others/

mihai88 22-07-06 14:02

Re: M3-uri ft tari !
 
io momentan sunt in germania.....m3-uri sunt destule pe aici da fara modificari(cel putin vizibile)

daca vad vreunu ceva mai frumos o sa ii fac poze



pana atunci daca mai ai mai pune



salut si spor la poze

c3-mad 22-07-06 22:49

Re: M3-uri ft tari !
 
auuu cum arata cel negru e mortal !

c3-mad 22-07-06 22:57

Re: M3-uri ft tari !
 
3 Attachment(s)
si eu pun cateva :D

Zuky 22-07-06 23:05

Re: M3-uri ft tari !
 
Quote:

Originally Posted by c3-mad
si eu pun cateva :D

Imi pare rau ca trebuie sa te dezamagesc dar mashina neagra (cea din mijlok) nu e M3....shtiu asta pt ca mashian e din Oradea...dar e intradevar una dintre cele mai frumoase mashini vazute de mine....o sa pun shi ceva poze maine daca vretzi...merita vazuta;)

c3-mad 23-07-06 01:23

Re: M3-uri ft tari !
 
Quote:

Originally Posted by Zuky
Imi pare rau ca trebuie sa te dezamagesc dar mashina neagra (cea din mijlok) nu e M3....shtiu asta pt ca mashian e din Oradea...dar e intradevar una dintre cele mai frumoase mashini vazute de mine....o sa pun shi ceva poze maine daca vretzi...merita vazuta;)

Si mie imi pare rau sa te dezamagesc ..masina neagra ( din mijloc ) este M3 si nu are cum sa il vezi in romania sau oradea unde zici u ..pt ca poza e luata dp site dp WestCoastCostums ..si e preparata chiar de ei ..sry :D:D

Kane 23-07-06 01:26

Re: M3-uri ft tari !
 
M3 in 4 usi? Ala e 330 lu Razvi daca nu ma insel :)

c3-mad 23-07-06 01:33

Re: M3-uri ft tari !
 
Dupa cum am mai zis ..masina e luata dp WestCoastCostums la categoria m3 ..daca nu mam incurcat :oops: ..dar dp WestCoastCostums e luat sigurisimo :D:D

Kane 23-07-06 02:16

Re: M3-uri ft tari !
 
E masina lui Razvi si ai luat poza de pe forum. Daca tu-mi dai link la www.westcoastcustoms.com sa-mi arati poza cu masina aia eu ma impusc :)

Zuky 23-07-06 12:15

Re: M3-uri ft tari !
 
Dap baietzi avetzi dreptate e mashina lui Razvi dar mashina acuma e aici in Oradea....va pun nishte poze de la intalnirea de vineri seara cand imi aduce prietenul cablul de date d la aparat inapoi

Zuky 23-07-06 13:25

Re: M3-uri ft tari !
 
3 Attachment(s)
Iata pozele facute de mine shi un prieten vineri seara la intalnirea WSR

NOS_nitros 26-07-06 12:55

Re: M3-uri ft tari !
 
6 Attachment(s)
merita vazute si astea .....

aleks 26-07-06 14:44

Re: M3-uri ft tari !
 
tot a lui razvy e cea mai misto :)
imi place mie in mod special masina aia....

FuJi 10-08-06 02:02

Re: M3-uri ft tari !
 
superbe........

dan_m3 25-09-06 09:52

Re: M3-uri ft tari !
 
un m3 vechi, antik si de demult...dar poate la anul va sparge 300 Km/h :rolleyes2

http://www.m3e30.com/pic/DANNY_M3_M5_17_18_BB.jpg

8)

RaZvY_ 25-09-06 14:57

Re: M3-uri ft tari !
 
Quote:

Originally Posted by c3-mad (Post 493144)
Si mie imi pare rau sa te dezamagesc ..masina neagra ( din mijloc ) este M3 si nu are cum sa il vezi in romania sau oradea unde zici u ..pt ca poza e luata dp site dp WestCoastCostums ..si e preparata chiar de ei ..sry :D:D

Sa nu spui ca a ajuns masina mea la west coast? :) Ar fi fain, dar nu o cred pana nu vine linkul ;)

Inca ceva poze pe non M...
https://img100.imageshack.us/img100/5934/frontgarcd7.jpg
http://www.fjollrosa.com/temp/forum/...1/_MG_8806.JPG
http://www.fjollrosa.com/temp/forum/...1/_MG_8837.JPG
http://www.fjollrosa.com/temp/forum/...1/_MG_8865.JPG
http://www.fjollrosa.com/temp/forum/...1/_MG_8926.JPG
http://www.fjollrosa.com/temp/forum/...1/_MG_8940.JPG

aleks 27-09-06 12:23

Re: M3-uri ft tari !
 
razvan, e prea smekera masina ta, n-am ce sa-ti mai spun, e prea tare ;)

Fun<B.69.HAI> 02-10-06 23:39

Re: M3-uri ft tari !
 
8 Attachment(s)
Nijte m3 uruletze

Fun<B.69.HAI> 02-10-06 23:42

Re: M3-uri ft tari !
 
1 Attachment(s)
Si preferatul meu :D

JohnyXxx 03-10-06 01:47

Re: M3-uri ft tari !
 
1 Attachment(s)
muha ha ha ha old school

dan_m3 03-10-06 12:15

Re: M3-uri ft tari !
 
"Nijte m3 uruletze"

aha, vad ca cineva a "furat" poza cu instrumentele mele;)
da, am tacho pina la 320 Km/h, dar o sa montez unul pina la 330 Km/h 8)

:rolleyes2

JohnyXxx 03-10-06 13:20

Re: M3-uri ft tari !
 
Quote:

Originally Posted by dan_m3 (Post 573168)
"Nijte m3 uruletze"

aha, vad ca cineva a "furat" poza cu instrumentele mele;)
da, am tacho pina la 320 Km/h, dar o sa montez unul pina la 330 Km/h 8)

:rolleyes2

:D se mai intampla ce vrei :)))))

dan_m3 03-10-06 14:20

Re: M3-uri ft tari !
 
1 Attachment(s)
instrumentele sint de la ursuletzul negru :rolleyes2

Attachment 158126

:rolleyes2

JohnyXxx 03-10-06 23:42

Re: M3-uri ft tari !
 
superba masinuta, e a ta ?

Fun<B.69.HAI> 03-10-06 23:45

Bmw M3
 
12 Attachment(s)
Frumos nu?

dan_m3 04-10-06 13:34

Re: M3-uri ft tari !
 
da, jucaria a fost deja de 3 ori la TUNING WORLD si de 5 ori in BMW TUNING !!!

:rolleyes2

Duruselu 05-10-06 18:01

Re: M3-uri ft tari !
 
sa deie Domnu sa fie al tau Kane ;)

Cabbano 05-10-06 21:26

Re: M3-uri ft tari !
 
ursuletzul ala galben de mai sus e CRIMINAL!!!:shock:

weedboy 06-10-06 00:08

Re: M3-uri ft tari !
 
Fratzilor va rog eu nu mai punetzi poze din astea k o sa ma avetzi cat de curand pe constiintza.............m-a inebunit m3 ala ,,mpresiv,,






:evil: :evil: In love with bmw:twisted: :twisted:

Fun<B.69.HAI> 06-10-06 04:11

Re: M3-uri ft tari !
 
16 Attachment(s)
Mda io am pus cu m3 ursuletz dar am si mai noi :P

Gabi 06-10-06 04:13

Re: M3-uri ft tari !
 
M3! Adica seria 3! Nu seria 3 cu kit-uri de la diferite firme, nu seria 3 cu kit M, nu seria 5, DOAR M3!!!

Fun<B.69.HAI> 06-10-06 04:15

16 Attachment(s)
Am si ultimul model de m3

dan_m3 08-10-06 13:40

Re: M3-uri ft tari !
 
1 Attachment(s)
mai fratilor, daca tot puneti poze, cel putzin cu cel mai adevarat m3 e46 CSL ;)

:rolleyes2

Attachment 159724

:rolleyes2

CRYZA_CSL 18-10-06 15:51

Re: M3-uri ft tari !
 
3 Attachment(s)
am shi eu unu`

DjVictor 29-11-06 13:19

Re: M3-uri ft tari !
 
deci sunt cele mai turbate m3uri , sa mor io , pe care leam vaz ... ala negru e masa ... e din ro ? are cineva IDu proprietarului ?

Alex_55 01-12-06 12:41

Re: M3-uri ft tari !
 
1 Attachment(s)
hmmmmmmmm :D

Skillzu 01-12-06 13:13

Re: M3-uri ft tari !
 
29 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by Alex_55 (Post 644279)
hmmmmmmmm :D

Sa fie oare ///M3 Hamman ? Sa fie oare din RO? Asa fel? Asa stil? Asa sunet? Asa BMW ? 8) (ps: ea(masina) e posesoarea 'devil' eyes-urilor de la mine de la semnatura )



si on topic cateva poze :


All times are GMT +2. The time now is 01:45.

- Copyright 2026 4Tuning