![]() |
M3-uri ft tari !
Cateva din cele mai tari M3-uri care le-am gasit. Perfectiune intruchipata :o
1st TaZaM3 Active Autowerke Stage3 Supercharger + 100shot NOS. Cel mai puternic M3 din USA. 563RWHP (650Hp la motor) / 401RWTQ (ft/lbs nu Nm). Usurat la 1428Kg. https://i83.photobucket.com/albums/j3...TaZaM3/pj1.jpg https://i83.photobucket.com/albums/j3...TaZaM3/m33.jpg Galerie completa: http://s83.photobucket.com/albums/j3...M3-uri/TaZaM3/ |
Re: M3-uri ft tari !
|
Re: M3-uri ft tari !
|
Re: M3-uri ft tari !
|
Re: M3-uri ft tari !
io momentan sunt in germania.....m3-uri sunt destule pe aici da fara modificari(cel putin vizibile)
daca vad vreunu ceva mai frumos o sa ii fac poze pana atunci daca mai ai mai pune salut si spor la poze |
Re: M3-uri ft tari !
auuu cum arata cel negru e mortal !
|
Re: M3-uri ft tari !
3 Attachment(s)
si eu pun cateva :D
|
Re: M3-uri ft tari !
Quote:
|
Re: M3-uri ft tari !
Quote:
|
Re: M3-uri ft tari !
M3 in 4 usi? Ala e 330 lu Razvi daca nu ma insel :)
|
Re: M3-uri ft tari !
Dupa cum am mai zis ..masina e luata dp WestCoastCostums la categoria m3 ..daca nu mam incurcat :oops: ..dar dp WestCoastCostums e luat sigurisimo :D:D
|
Re: M3-uri ft tari !
E masina lui Razvi si ai luat poza de pe forum. Daca tu-mi dai link la www.westcoastcustoms.com sa-mi arati poza cu masina aia eu ma impusc :)
|
Re: M3-uri ft tari !
Dap baietzi avetzi dreptate e mashina lui Razvi dar mashina acuma e aici in Oradea....va pun nishte poze de la intalnirea de vineri seara cand imi aduce prietenul cablul de date d la aparat inapoi
|
Re: M3-uri ft tari !
3 Attachment(s)
Iata pozele facute de mine shi un prieten vineri seara la intalnirea WSR
|
Re: M3-uri ft tari !
6 Attachment(s)
merita vazute si astea .....
|
Re: M3-uri ft tari !
tot a lui razvy e cea mai misto :)
imi place mie in mod special masina aia.... |
Re: M3-uri ft tari !
superbe........
|
Re: M3-uri ft tari !
un m3 vechi, antik si de demult...dar poate la anul va sparge 300 Km/h :rolleyes2
http://www.m3e30.com/pic/DANNY_M3_M5_17_18_BB.jpg 8) |
Re: M3-uri ft tari !
Quote:
Inca ceva poze pe non M... https://img100.imageshack.us/img100/5934/frontgarcd7.jpg http://www.fjollrosa.com/temp/forum/...1/_MG_8806.JPG http://www.fjollrosa.com/temp/forum/...1/_MG_8837.JPG http://www.fjollrosa.com/temp/forum/...1/_MG_8865.JPG http://www.fjollrosa.com/temp/forum/...1/_MG_8926.JPG http://www.fjollrosa.com/temp/forum/...1/_MG_8940.JPG |
Re: M3-uri ft tari !
razvan, e prea smekera masina ta, n-am ce sa-ti mai spun, e prea tare ;)
|
Re: M3-uri ft tari !
8 Attachment(s)
Nijte m3 uruletze
|
Re: M3-uri ft tari !
1 Attachment(s)
Si preferatul meu :D
|
Re: M3-uri ft tari !
1 Attachment(s)
muha ha ha ha old school
|
Re: M3-uri ft tari !
"Nijte m3 uruletze"
aha, vad ca cineva a "furat" poza cu instrumentele mele;) da, am tacho pina la 320 Km/h, dar o sa montez unul pina la 330 Km/h 8) :rolleyes2 |
Re: M3-uri ft tari !
Quote:
|
Re: M3-uri ft tari !
1 Attachment(s)
|
Re: M3-uri ft tari !
superba masinuta, e a ta ?
|
Bmw M3
12 Attachment(s)
Frumos nu?
|
Re: M3-uri ft tari !
da, jucaria a fost deja de 3 ori la TUNING WORLD si de 5 ori in BMW TUNING !!!
:rolleyes2 |
Re: M3-uri ft tari !
sa deie Domnu sa fie al tau Kane ;)
|
Re: M3-uri ft tari !
ursuletzul ala galben de mai sus e CRIMINAL!!!:shock:
|
Re: M3-uri ft tari !
Fratzilor va rog eu nu mai punetzi poze din astea k o sa ma avetzi cat de curand pe constiintza.............m-a inebunit m3 ala ,,mpresiv,,
:evil: :evil: In love with bmw:twisted: :twisted: |
Re: M3-uri ft tari !
16 Attachment(s)
Mda io am pus cu m3 ursuletz dar am si mai noi :P
|
Re: M3-uri ft tari !
M3! Adica seria 3! Nu seria 3 cu kit-uri de la diferite firme, nu seria 3 cu kit M, nu seria 5, DOAR M3!!!
|
16 Attachment(s)
Am si ultimul model de m3
|
Re: M3-uri ft tari !
1 Attachment(s)
mai fratilor, daca tot puneti poze, cel putzin cu cel mai adevarat m3 e46 CSL ;)
:rolleyes2 Attachment 159724 :rolleyes2 |
Re: M3-uri ft tari !
3 Attachment(s)
am shi eu unu`
|
Re: M3-uri ft tari !
deci sunt cele mai turbate m3uri , sa mor io , pe care leam vaz ... ala negru e masa ... e din ro ? are cineva IDu proprietarului ?
|
Re: M3-uri ft tari !
1 Attachment(s)
hmmmmmmmm :D
|
Re: M3-uri ft tari !
29 Attachment(s)
Quote:
si on topic cateva poze : |
| All times are GMT +2. The time now is 01:45. |
- Copyright 2026 4Tuning