![]() |
ANGAJEZ AJUTOR MECANIC
service camioane angajez ajutor mecanic. program 8 ore pe zi, de luni pana vineri.
0730970007 |
Re: ANGAJEZ AJUTOR MECANIC
salar?
|
Re: ANGAJEZ AJUTOR MECANIC
daca ai inceput cu salariu nu te mai gandi la oferta asta .
|
Re: ANGAJEZ AJUTOR MECANIC
daca ai inceput cu asemnea raspunsuri e evident cat de serioasa e oferta ! Asta ca sa iti raspund in acelasi stil. Sa nu crezi ca lumea se angajeaza ca sa faca pomeni.
|
Re: ANGAJEZ AJUTOR MECANIC
trebuie experienta??
|
Re: ANGAJEZ AJUTOR MECANIC
cand o sa treci prin mai multe locuri de munca si o sa capeti o oarecare experienta o sa iti dai seama ca lucrurile nu stau asa cum crezi tu.
trebuie sa ai cateva cunostinte minime de mecanica. |
Re: ANGAJEZ AJUTOR MECANIC
m-ar interesa pe mine...in ce zona este serviceul mai exact
|
Re: ANGAJEZ AJUTOR MECANIC
serviceul se afla in zona chitila. caut in principiu pe cineva care sa poata avansa ca mecanic.
|
Re: ANGAJEZ AJUTOR MECANIC
se cauta si mecanici.
|
Re: ANGAJEZ AJUTOR MECANIC
As fi interesat si eu de postul de ajutor mecanic.Am calificarea de mecanic auto,obtinuta in urma urmarii unui curs de calificare desfasurat la Porsche Aviatiei,cu o durata de 4 luni.M-ar interesa mai multe detalii despre unitatea service,cate posturi de lucruri aveti,locatie,conditii de lucru si nu in ultimul rand un nivel al remuneratiei. Multumesc
|
Re: ANGAJEZ AJUTOR MECANIC
in continuare se cauta mecanic autocamioane si semiremorci. toate detaliile la telefon 0730970039
|
Re: ANGAJEZ AJUTOR MECANIC
uppppppp
|
Re: ANGAJEZ AJUTOR MECANIC
ANDU , eu chiar nu am cunostinte auto , dar as vrea......nu sunt interesat momentan de salariu , pentru ca nu am pretentii , nu am calitati in acest domeniu , DAR VREAU SA AM ! daca esti interesat , macar drumul sa'mi fie asigurat pana acolo , si cu timpul daca esti multumit de prestari in domeniu , discutam si de salariu . Astept PM ! STIMA !
|
Re: ANGAJEZ AJUTOR MECANIC
Student in anul 4 varsta 24 de ani(in iulie sustin licenta asta daca nu raman cu o restanta) la Universitatea Tehnica de Constructii Bucuresti , specializarea Facultatea de Utilaj Tehnologic doresc sa ma angajez ca mecanic sau ucenic auto/moto in bucuresti,experienta in domniu este zero dar stiu cum arata un surub, piston,o chiuloasa si alte piese de la motor , nu sunt genu sa confund surubelnita cu pixu dar lipsa de intelegere a profesorilor si obligatia de a fi prezent la facultate zilnic nu mi-a permis sa muncesc.Sunt disponibil oricand dar cu o intelegere de a lipsi cateva ore in zilele cand am examen la facultate asta in perioada Iunie poate si Iulie. Contact [email protected] telefon 0758.407.029
|
Re: ANGAJEZ AJUTOR MECANIC
se cauta in continuare mecanici autocamioane. este necesar un minime de cunostinte.
0730970039 |
Re: ANGAJEZ AJUTOR MECANIC
Nu vreau sa fiu rau dar daca ai pune macar minimul cat esti dispus sa platesti ai avea mai multi clienti (sau mai putini) la acest job. Bafta
|
Re: ANGAJEZ AJUTOR MECANIC
Quote:
Nici eu nu vreau sa fiu rau dar a venit unu de nu stia sa tina pistolul in mana.. Recomand cu incredere sa mergeti la un interviu, o sa gasiti oameni prietenosi, intelegatori si harnici ;) |
Re: ANGAJEZ AJUTOR MECANIC
Asa cum a zis si AYG cred ca nu e foarte greu sa dai macar un telefon daca nu un interviu. E greu sa iti zic ce salariu pot da unui om despre care nu stiu absolut nimic.
|
Re: ANGAJEZ AJUTOR MECANIC
Ar putea fi ceva de genu:
-Iti dau 100 de euro. Ce stii sa faci de banii astia? -Sa dau cu matura! -Atunci iti dau 30. Ideea e ca trebuie sa existe o suma minima nu? |
Re: ANGAJEZ AJUTOR MECANIC
Ai vreun interes fata de postul asta ? Sau vorbim doar asa ca sa facem posturi ?
|
Re: ANGAJEZ AJUTOR MECANIC
Quote:
La mai multe posturi primesc vreun premiu? Lumineaza-ma tu ca nu stiu cum merg treburile pe aici |
Re: ANGAJEZ AJUTOR MECANIC
bai baiatule ai sunat tu si ti s-a spus sa faci pomeni ?
ai demonstrat ca ai experienta si ti s-a oferit un salariu mizer? cum sa iti zic eu ca iti dau 10 lei si tu nu faci de 1 leu ? sau invers iti dau 10 si tu faci de 100 ? dai o proba de lucru si in functie de asta ti se ofera un salariu. |
Re: ANGAJEZ AJUTOR MECANIC
ce de idei pe aici... indicat ar fi bine ca angajatorul sa se duca la posibilul angajat pt un interviu ! e cel mai bine pt voi !
Omul a explicat foarte bine cine e interesat sa vina la interviu ! simplu,dar unii poate din comoditate nu se deplaseaza (stiind probabil ca salariul nu este cel pe care il vor ei, ca nu il afiseaza angajatorul ) tipic ! |
Re: ANGAJEZ AJUTOR MECANIC
mai este de actualitate anuntul pt uncenic auto?? astept PM daca mai este valabil
|
Re: ANGAJEZ AJUTOR MECANIC
NU MAI ESTE VALABIL. MULTUMESC
|
Re: ANGAJEZ AJUTOR MECANIC
buna eu sunt mecanic ...nu sunt calificat dar mia lacut de mic nu le stiu eu pe toate dar sunt dispus sa invat unde ma pot angaja .......sunt din constanta
|
| All times are GMT +2. The time now is 21:15. |
- Copyright 2026 4Tuning