![]() |
trist chiar ff trist
5 Attachment(s)
ca si cum nu erea de ajuns toate probleme sa mai gasit un meserias las pozele sa vb
|
Re: trist chiar ff trist
asa acuma sa va spun cu a stat treaba .....am venit si eu pana aks in jurul orei 22 sa iau un cd si am zis ca plec in 10 min si nu avea rost sa duc masina in spatele blocului...si am lasat-o in fatza .......si sa gasit un meserias care binetels ca sa tirat sa imi tuneze un pic masina sincer sa fiu eu unu chiar nu am cuvine .......asta e norocul meu sa am parte numai de suparari.....poate o sa o vedeti asta seara live nu promit nimik e in fuctie de cum ma simt ca si cum un ghinion nu vine singur azi cred ca am facut si insolatie imi e rau de nu mai pot ....foame nu mai zic si nu pot manca nimik...bafta all si sper sa nu ajungeti niciodata in locul meu.......va pup pe toti
|
Re: trist chiar ff trist
Fratioru meu...cum ti-am mai spus...cuvintele sunt de prisos...degeaba iti spunem noi k ala e fost in cretin...k trebuia sa faci si sa dregi k asa si pe dincolo...faptele sunt fapte...vorbesc de la sine...important e k ai casco si sa ti-o faca cat mai repede...noroc k sunt 95% doar usile...psihic sa treci cat mai repede peste si sa te gandesti k putea fi mult mai rau...sunt fiare...se indreapta...necazurile trec bucuriile raman...noi iti suntem alaturi...Sa ne vedem cat mai curand pe strazi! Te pupa fratele tau!
|
Re: trist chiar ff trist
...nu pot sa spun cat de rau imi pare...ce urat sa patesti asa ceva. Si bulangiul ala putea si el sa stea sau sa iti dea asigurarea sau ceva... Ce oameni ma :(
|
Re: trist chiar ff trist
Casco? macar
|
Re: trist chiar ff trist
man stai linistit ca si eu am patit-o la usa dreapta fatza... am luat un stalp noaptea exact in fata blocului unde o parcam mereu... un dobitoc de vecin bagase el o bara de fier pe langa masini ca sa isi marcheze locul....... plm am mers la sectia 21 si acolo am stat vreo 12 ore si dupa aia am stat o saptamana cu ea in service ca nu venise confirmarea de la asigurare...... deci stai linistit ca o sa se rez.... iti tre doar rabdare.....
keep your head up !!! |
Re: trist chiar ff trist
trist diesel power is sad :( :( :( :( :( :( :( imi pare foarte rau sper sa iti revi si tu si masinutza dute la politie si declara accidentul si in decursul de o luna maxim masinutza ta va fi ca noua :D
|
Re: trist chiar ff trist
Frate.....imi pare rau si mie ....cam acelasi lucru am patit si eu acum un an in plazza....sper sa revi can mai rpede printre noi...o sa iti ducem lipsa:Pmai ales eu ...:Dnu mai are cine sa ma sicaneze!!!!multa bafta!!!!!!
|
Re: trist chiar ff trist
se poate spune ghinion :(
|
Re: trist chiar ff trist
WOW! Naspa rau! Frate chiar ca ai avut ghinion! dc ai casco vb lu dvd-ul o sa o faci ca noua! incearca sa iti revii! sincer chiar iti vom simtii lipsa!
|
sa imi zici si mie unde stai in drumul taberei sa nu cumva sa las masina pe acolo pe la meseriasi tai:D
si sa nu spun k eu am gasito lovita in parcare la rar,ce vrei mai mult d atat?:D |
Re: trist chiar ff trist
Quote:
|
Re: trist chiar ff trist
Vizavi de Cismigiu mi s-a semnat unul cu creta pe masina. asa ca no comment cu referire la zona chiar n-are importanzta oemni si oameni sunt peste tot
|
Re: trist chiar ff trist
ba maioneza, imi pare sincer rau...... de lucrul asta imi este groaza, sincer nu stiu ce as face daca mi-ar trage unul o cheie pe capota sau in orice alt loc de pe masina..... este lucrul de care imi este cel mai frica, de invidia altora....
sper sa o faci cat mai repede si sa facem un desen frumos pe capota ta..... bafta si vb maine la meeting.....;) |
Re: trist chiar ff trist
Mah ce urat :( cel mai probabil un ratat beat sau o ***** proasta ... oricum ai casco , o sa dureze ceva dar e tabla si se indreapta ... chiar nashpa faza :(
|
Re: trist chiar ff trist
ghinionul tau daca ajunge unu prin zona:Dmacar sa stea dracu sa iti dea asigurarea k nu il costa nimic....
|
Re: trist chiar ff trist
am fost ieri la casco si e ok ....imi inlocuieste ambele usi si janta spate ...restu se repara.......pragul e neatins si am deschis comanda astept sa vina piesele si sa o duc la facut ...sper sa fie cat mai repede!
va multumesc pentru incurajari |
Re: trist chiar ff trist
Cum spunea cineva mai sus - sunt doar fiare astea se repara. Se intampla si destea in viata si am am patit acum un timp. CURAJ! ;)
|
Re: trist chiar ff trist
Traiasca CASCOOOOOOOOOOOOOOOOOO!
Se intampla ! |
Re: trist chiar ff trist
hai bah maioneza ca se repara repede....ca doar tu nu poti sa traiesti fara diesel power =)).....hai bafta....
|
Re: trist chiar ff trist
tnx pilula u sti mai bine .....:))))))) ;)
|
Re: trist chiar ff trist
man imi pare rau .lasa ca se rezolva. eu unul nu-i ii inteleg pe astia care fug de la astfel de accidente (exceptie facand doar dak nu au permis sau sunt beti ) practic oricum masina lui tre sa si-o repare celuilalt ii da asigurare asa ca nici o grija . fug de o amenda de 350 de mii si poate se aleg cu fuga de la locul accidentului si atunci e mai nasol.
|
Re: trist chiar ff trist
sunt niste idioti.............. ce rost are si ii mai aud pe cate unii frate am intrat in ala din fata sau in vreunu si i=am dat 1-2-3 mil cand ei au RCA si nici nu sunt bauti si nu e treaba de ridicat permis......... nu gandesc
|
Re: trist chiar ff trist
stiu tufarule ......ce pot sa zic ca am parte de masina asta cred ca o sa imi bag ,,... in ea si o sa o vand daca mai pateste ceva anu asta o vand
|
Re: trist chiar ff trist
Quote:
|
Re: trist chiar ff trist
Macar ai avut casco... eu am fost la spital sa iau pe cineva si cand am coborat la parcare aveam un stop spart. Cred ca a fost ceva mare cu bullbar ca a fost destul de sus plasata lovitura :P
|
Re: trist chiar ff trist
lasa maio ca asa ziceam si eu ca o vand ca plm .......... nu sti ca si eu am avut ghinioane cu ea??
|
Re: trist chiar ff trist
sa intzeleg ca loganu este o masina ghinionista???
|
Re: trist chiar ff trist
pai cam asa: TufY, Maioneza si MAPU au avut incidente cu Logan! GOLAN e LOGAN asta!
|
Re: trist chiar ff trist
Mergeti cu ele sa le faca Mama Omida un descantec... sau la preot sa faca o festanie :P
|
Re: trist chiar ff trist
Quote:
|
Re: trist chiar ff trist
si al 2 - lea drum e la folie :)
|
Re: trist chiar ff trist
si al treilea la mare :D
|
Re: trist chiar ff trist
ba nu cred ca al 2-lea e la CURSE! ca doar e de curse nu? si esti RACER nu?
|
Re: trist chiar ff trist
sar ***ea sa ai dreptate maioneza este singurul care ne poate spune
|
Re: trist chiar ff trist
cred ca al 2 drum o sa fie la mare...tre sa vada si DCI - ul marea anul asta a 2 a oara:)))) dar oricum se stie ca unde sunt curse e si DCI-ul ;)
|
Re: trist chiar ff trist
am inteles ca vineri 11.08.2006 s-ar putea sa intru in posesia ei ..sper din tot sufletul ca nu mai pot .........deja cred ca o sa explodez de nervi...merg toata ziua cu papucu m-am saturat .....bafta all
|
Re: trist chiar ff trist
bagami-as abia am venit din concedoi si am gasit-o atinsa in parcare! ba ce bine conduc taximatristi astia care lovesc masini! :(
|
Re: trist chiar ff trist
pt discutzi inutile stiti prea bine unde trebuie sa vb declar topic inchis
|
| All times are GMT +2. The time now is 17:38. |
- Copyright 2026 4Tuning