Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Bazar AUTO - MASINI (https://forum.4tuning.ro/191-bazar-auto-masini.html)
-   -   Schimb Rover 75 (https://forum.4tuning.ro/191-bazar-auto-masini/206040-rover-75-a.html)

sebi_sm 29-08-10 15:18

Rover 75
 
7 Attachment(s)
Schimb Rover 75 din 2001 ,motor 2000 (motor BMW) cu masina de aceasi categorie dar mai spatioasa/voluminoasa.

sebi_sm 29-08-10 16:09

Re: Rover 75
 
Quote:

Originally Posted by sebi_sm (Post 3617894)
Schimb Rover 75 din 2001 ,motor 2000 (motor BMW) cu masina de aceasi categorie dar mai spatioasa/voluminoasa.

Nu ma intereseaza masini supra evaluate.Pretul este de 6200 E ,ptr cei interesati acum i-am pus xenon de 8000 masina arata bine intretinuta nu bate nu troncane.Puteti sa ma contactati la 0744795800

sebi_sm 31-08-10 19:48

Re: Rover 75
 
Valabil..........................

gaby26c 01-09-10 19:55

Re: Rover 75
 
buna si consider-o un up de la mine
spunele despre masina km sunt reali, garantez ptr ei are carte service (2 una de italia si una de romania cu tot ce sa schimbat la ea-disc ambreaj-complet, tampon motor inferior si superior, bratele,bucsi, placute frana,amortizoare-fata spate,dubluclimatronic,pilot automat, ptr cei ce cunosc modelul este cu mahon nu imitatie, interior impecabil,vopsit in 2009 integrala de mine fostul proprietar "nebunii in cap"" masina nu a fost lovita sau altceva (vopsea arsa de soare si mici zgarieturi)anvelope noi,masina vad ca la noul proprietar nu a circulat f mult
este o masina super ok nu este scumpa la intretinere si daca vrei o limuzina la bani putini masina asta este super ok . multa bafta la vanzare si sper sa nu te superi ca am scris eu mai mult despre ea, 4 airbaguri, oglinzi electrice,4 geamuri electrice, inchidere pe telecomanda si daca imi mai scapa mie ceva va scrie sebi

sebi_sm 03-09-10 18:57

Re: Rover 75
 
nu vrea nimeni un schimb?

AdriANNO 04-09-10 07:58

Re: Rover 75
 
La ce bani o evaluezi?

sebi_sm 05-09-10 08:50

Re: Rover 75
 
undeva la 6000 ptr cei interesati dar numai ptr cei interesati serios .....

ionut_cluj 05-09-10 16:41

Re: Rover 75
 
e benzinar?

sebi_sm 06-09-10 19:49

Re: Rover 75
 
nu este benzinr,este pe motorina

cloud206 07-09-10 07:18

Re: Rover 75
 
Te-ar interesa un opel astra h caravan 2004 1.7 ?

sebi_sm 10-09-10 20:54

Re: Rover 75
 
nimeni interesat ?

sebi_sm 16-09-10 21:01

Re: Rover 75
 
uuup valabil inca

sebi_sm 18-09-10 23:16

Re: Rover 75
 
daca cineva este interesat se poate incerca ...........

diesel_criss 19-09-10 09:42

Re: Rover 75
 
https://forum.4tuning.ro/191-bazar-au...2-4-negru.html

sebi_sm 19-09-10 14:10

Re: Rover 75
 
Superba masinuta,dar am nevoie de spatiu ,pacat ..............

sebi_sm 20-09-10 19:49

Re: Rover 75
 
vreau sa specific ca tara de oridine este Italia,si masina nu a fost defecta cum spun gurile rele aici pe forum.

lospaa 24-09-10 09:20

Re: Rover 75
 
salut!
tocmai ma gandeam sa imi iau un rover streetwise si am vazut masina ta, poate vrei nubira mea si o diferenta..daca ne intelegem, precizez ca nubira are 94k km, si mi-a atins unu portiera si aripa in zona bandoului,nu am reparat-o sa nu zica careva apoi ca are parti vopsite pt ca am avut cine stie ce tamponare, o dau ca vreau un diesel pt ca merg f mult....

diesel_criss 25-09-10 12:17

Re: Rover 75
 
https://forum.4tuning.ro/191-bazar-au...volvo-s60.html

sebi_sm 27-09-10 19:25

Re: Rover 75
 
Multumesc ptr oferta dar pe mine m-ar aranja ceva combi..........

sebi_sm 29-09-10 22:54

Re: Rover 75
 
Nimeni nu vrea sa se scape de un combi?

sebi_sm 01-10-10 00:13

Re: Rover 75
 
UP ....................chiar nu vrea nimeni??????????????

sebi_sm 02-10-10 21:50

Re: Rover 75
 
chiae ma intereseaza un combi,nu vrea nimeni sa-mi dea?

sebi_sm 05-10-10 17:13

Re: Rover 75
 
UUUUUUUUUUUUPPPPPPPPPPPPPP

sebi_sm 08-10-10 19:36

Re: Rover 75
 
Nimeni nu vrea o masinutza buna?Mare pacat

sebi_sm 11-10-10 20:46

Re: Rover 75
 
Uuuuuuuuuuuuuupppppppppppppp

petricrobert2004 13-10-10 22:54

Re: Rover 75
 
un bmw 728 inmatriculat?

sebi_sm 14-10-10 22:15

Re: Rover 75
 
Vreau mai multe detalii,sau suna-ma 0744795800

sebi_sm 16-10-10 20:41

Re: Rover 75
 
Sau schimbat consumabilele

sebi_sm 22-10-10 18:26

Re: Rover 75
 
UUUuuuupppppppppppppp

sebi_sm 25-10-10 23:10

Re: Rover 75
 
Nu ma deranjeaza nici un 4x4

sebi_sm 27-10-10 18:11

Re: Rover 75
 
sus cu ea

sebi_sm 01-11-10 22:02

Re: Rover 75
 
uuuuuuuuuuuuuuuuuuppppppppppppp

tintome 01-11-10 23:41

Re: Rover 75
 
un mitsubishi spacestar?

https://forum.4tuning.ro/191-bazar-au...1-3-82-cp.html

sebi_sm 07-11-10 18:39

Re: Rover 75
 
uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuppppppppppp

sebi_sm 10-11-10 21:19

Re: Rover 75
 
a primit cauciucuri de iarna .......

sebi_sm 13-11-10 08:47

Re: Rover 75
 
valabil pana in decembrie .......

sebi_sm 16-01-11 22:18

Re: Rover 75
 
a revenit .............sus cu ea

petricrobert2004 17-01-11 11:51

Re: Rover 75
 
Salut,
Un schimb?
https://forum.4tuning.ro/191-bazar-au...ull-4500e.html

sebi_sm 17-01-11 21:37

Re: Rover 75
 
Mai este cineva interesat,sau pot sa ma bag in combinatie ..........

tintome 18-01-11 00:22

Re: Rover 75
 
eu..cu mitsubishi meu daca doresti


All times are GMT +2. The time now is 12:31.

- Copyright 2026 4Tuning