![]() |
caut masini
Ce masina imi recomandati sa imi iau, care ar fi cea mai buna dintre urmatoarele masini: VOLKSWAGEN GOLF 4 1,9 TDI 90CP, FORD FOCUS 1,8 TDDI 90CP , PEUGEOT 406 BERLINA 2,0 HDI 90CP, toate sunt din acelasi an (2002) si la acelasi pret. Poate aveti si voi o alta masina in gand.
|
Re: caut masini
eu as alege 406
|
Re: caut masini
io as alege un golf 4
|
Re: caut masini
Ford ... mai ieftin de intretinut :D
|
Re: caut masini
Mie imi plac toate trei masinile la peugeot 406 imi place ca este spatios, la golf ca este mai agresiv si ca este un VW pana la urma, iar la ford are si el putina agresivitate si este si el mai spatios. Dar nu am condus nici una dintre ele pana acum si nu stiu care este mai fiabila.
|
Re: caut masini
Golf4 daca gasesti s iversiune 4 motion, cu dotari cat mai multe ar fisuper
|
Re: caut masini
m-am hotarat vreau un golf 4 full option 1,6 sau 1,9TDI an minim 2000 mai ieftin
|
Re: caut masini
sa fie HATCHBACK 4 usi
|
Re: caut masini
cine vinde um golf 4 sa imi dea un pm
|
Re: caut masini
eu zic inainte sa faci un test drive cu ambele masini! o sa te convingi sigur! dute la AAA si fa acolo test drive-ul! eu m-am dus cu un prieten si am facut cu 2 masini si tipu de la AAA nu a comentat cand i-am dat talpa la masina! Cam 140 ca mai mult nu aveam unde! Vezi sa alegi masinile cam la aceasi putere ca daca o sa iei un focus de 115 cp si un golf de 90 sigur o sa alegi focusu!
UPS. scuze acum am vazut ca esti din oltenita |
Re: caut masini
nu face nimik
|
Re: caut masini
Sau sa mi iau un VW BORA. Dintre BORA si GOLF4 care este cea mai buna. Multumesc anticipat.
|
Re: caut masini
http://www.auto-motor-si-sport.ro/fo...ic,1016.0.html bora pare a fi avut mai putine probleme
|
Re: caut masini
testeaza masina singur. nu te mai lua dupa toate testele ... ca multe sunt mincinoase ...
dintre cele 4 masini mentionate de tine ordinea ar fi cam asa: golf4/bora/peugeot 407/focus. la focus nu-mi place de nici un fel interiorul ... |
Re: caut masini
caut masina din 2000 in sus, TDI, max 7800 E
|
Re: caut masini
Iti dau eu Nubira an 2000, geamuri electrice fata / spate, oglinzi electrice incalzite, motor 1.600 16V, toate taxele platite la zi, ABS, servo directie, aer conditionat, proiectoare, casetofon original + 4 boxe originale, culoare rosu, vopse originala, nu e zgariata nu a fost lovita niciodata,consumabile schimbate acum 3 sapt. (masina a fost condusa de o femeie,pana la piata si inapoi).
|
Re: caut masini
4 Attachment(s)
nu bate nimic pe ea, sunt din Braila!
|
Re: caut masini
merci pt oferta dar caut un DIESEL (TDI).
|
Re: caut masini
Quote:
aiurea zici d focus k e urat interiorul....dar fata de golf...este cu tot special,parerea mea!!! |
Re: caut masini
spune-mi ce masina te intereseaza !?!?!
|
Re: caut masini
Quote:
sunt sigur ca am si ceva pe placul tau ! :D |
Re: caut masini
ceva de la VW (golf, passat, bora) sau poate un peugeot 406 sa fie din 2000 in sus si pana in 8000E
|
Re: caut masini
poate sa fie si din '99
|
Re: caut masini
vreau in special un peugeot 406 are cineva de vanzare unu
|
Re: caut masini
Quote:
mai am,opel zafira,ford focus ... maine(luni) dupa amiaza iti pun toate ofertele care le am ptr. tine |
Re: caut masini
si un Polo parca ... stai sa ajung maine la auto-house si iti zic cum sta treaba!
|
Re: caut masini
Quote:
|
Re: caut masini
astept ofertele tale
|
Re: caut masini
nu mai are nimeni nici o oferta
|
Re: caut masini
Quote:
|
Re: caut masini
Daca vrei o masina buna 4x4, iti recomand Audi A4 Quattro 1.9 TDI
cheltui undeva la 10 000 euro |
Re: caut masini
Quote:
Trebuia sa faci un poll :p |
Re: caut masini
multumesc tuturor pt. oferte. Am gasit masina, o Bora din 2000 4motion diesel 120 CP. o sa pun si poze
|
| All times are GMT +2. The time now is 13:02. |
- Copyright 2026 4Tuning