Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Bazar AUTO - MASINI (https://forum.4tuning.ro/191-bazar-auto-masini.html)
-   -   caut masini (https://forum.4tuning.ro/191-bazar-auto-masini/20592-caut-masini.html)

pac(cl02wop) 17-07-06 10:34

caut masini
 
Ce masina imi recomandati sa imi iau, care ar fi cea mai buna dintre urmatoarele masini: VOLKSWAGEN GOLF 4 1,9 TDI 90CP, FORD FOCUS 1,8 TDDI 90CP , PEUGEOT 406 BERLINA 2,0 HDI 90CP, toate sunt din acelasi an (2002) si la acelasi pret. Poate aveti si voi o alta masina in gand.

claudiu lucian 17-07-06 11:55

Re: caut masini
 
eu as alege 406

Gabriel_xenon 17-07-06 12:41

Re: caut masini
 
io as alege un golf 4

Vladz 17-07-06 13:53

Re: caut masini
 
Ford ... mai ieftin de intretinut :D

pac(cl02wop) 17-07-06 14:20

Re: caut masini
 
Mie imi plac toate trei masinile la peugeot 406 imi place ca este spatios, la golf ca este mai agresiv si ca este un VW pana la urma, iar la ford are si el putina agresivitate si este si el mai spatios. Dar nu am condus nici una dintre ele pana acum si nu stiu care este mai fiabila.

200SX 17-07-06 15:23

Re: caut masini
 
Golf4 daca gasesti s iversiune 4 motion, cu dotari cat mai multe ar fisuper

pac(cl02wop) 17-07-06 16:43

Re: caut masini
 
m-am hotarat vreau un golf 4 full option 1,6 sau 1,9TDI an minim 2000 mai ieftin

pac(cl02wop) 17-07-06 16:46

Re: caut masini
 
sa fie HATCHBACK 4 usi

pac(cl02wop) 17-07-06 20:31

Re: caut masini
 
cine vinde um golf 4 sa imi dea un pm

wolfyman 18-07-06 21:14

Re: caut masini
 
eu zic inainte sa faci un test drive cu ambele masini! o sa te convingi sigur! dute la AAA si fa acolo test drive-ul! eu m-am dus cu un prieten si am facut cu 2 masini si tipu de la AAA nu a comentat cand i-am dat talpa la masina! Cam 140 ca mai mult nu aveam unde! Vezi sa alegi masinile cam la aceasi putere ca daca o sa iei un focus de 115 cp si un golf de 90 sigur o sa alegi focusu!
UPS. scuze acum am vazut ca esti din oltenita

pac(cl02wop) 18-07-06 23:04

Re: caut masini
 
nu face nimik

pac(cl02wop) 18-07-06 23:07

Re: caut masini
 
Sau sa mi iau un VW BORA. Dintre BORA si GOLF4 care este cea mai buna. Multumesc anticipat.

pharaon 18-07-06 23:33

Re: caut masini
 
http://www.auto-motor-si-sport.ro/fo...ic,1016.0.html bora pare a fi avut mai putine probleme

steaua23 18-07-06 23:38

Re: caut masini
 
testeaza masina singur. nu te mai lua dupa toate testele ... ca multe sunt mincinoase ...
dintre cele 4 masini mentionate de tine ordinea ar fi cam asa: golf4/bora/peugeot 407/focus.
la focus nu-mi place de nici un fel interiorul ...

pac(cl02wop) 21-07-06 14:44

Re: caut masini
 
caut masina din 2000 in sus, TDI, max 7800 E

epY 22-07-06 00:00

Re: caut masini
 
Iti dau eu Nubira an 2000, geamuri electrice fata / spate, oglinzi electrice incalzite, motor 1.600 16V, toate taxele platite la zi, ABS, servo directie, aer conditionat, proiectoare, casetofon original + 4 boxe originale, culoare rosu, vopse originala, nu e zgariata nu a fost lovita niciodata,consumabile schimbate acum 3 sapt. (masina a fost condusa de o femeie,pana la piata si inapoi).

epY 22-07-06 00:02

Re: caut masini
 
4 Attachment(s)
nu bate nimic pe ea, sunt din Braila!

pac(cl02wop) 22-07-06 01:15

Re: caut masini
 
merci pt oferta dar caut un DIESEL (TDI).

Bicuss 22-07-06 01:21

Re: caut masini
 
Quote:

Originally Posted by steaua23
testeaza masina singur. nu te mai lua dupa toate testele ... ca multe sunt mincinoase ...
dintre cele 4 masini mentionate de tine ordinea ar fi cam asa: golf4/bora/peugeot 407/focus.
la focus nu-mi place de nici un fel interiorul ...


aiurea zici d focus k e urat interiorul....dar fata de golf...este cu tot special,parerea mea!!!

epY 22-07-06 04:43

Re: caut masini
 
spune-mi ce masina te intereseaza !?!?!

epY 22-07-06 06:28

Re: caut masini
 
Quote:

Originally Posted by pac(cl02wop)
merci pt oferta dar caut un DIESEL (TDI).

spune-mi ce masina te intereseaza ... apoi iti spun eu ce am pe stock :)
sunt sigur ca am si ceva pe placul tau ! :D

pac(cl02wop) 22-07-06 16:19

Re: caut masini
 
ceva de la VW (golf, passat, bora) sau poate un peugeot 406 sa fie din 2000 in sus si pana in 8000E

pac(cl02wop) 22-07-06 16:42

Re: caut masini
 
poate sa fie si din '99

pac(cl02wop) 23-07-06 13:41

Re: caut masini
 
vreau in special un peugeot 406 are cineva de vanzare unu

epY 24-07-06 02:31

Re: caut masini
 
Quote:

Originally Posted by pac(cl02wop)
ceva de la VW (golf, passat, bora) sau poate un peugeot 406 sa fie din 2000 in sus si pana in 8000E

iti ofer un passat diesel din 2004 culoare rosie,150cp,6 trepte motor 1900 parca
mai am,opel zafira,ford focus ... maine(luni) dupa amiaza iti pun toate ofertele care le am ptr. tine

epY 24-07-06 02:32

Re: caut masini
 
si un Polo parca ... stai sa ajung maine la auto-house si iti zic cum sta treaba!

epY 24-07-06 02:37

Re: caut masini
 
Quote:

Originally Posted by epY
si un Polo parca ... stai sa ajung maine la auto-house si iti zic cum sta treaba!

am uitat sa-ti zic ca iti pot aduce si la comanda mai multe info la 0740 665096

pac(cl02wop) 24-07-06 12:09

Re: caut masini
 
astept ofertele tale

pac(cl02wop) 24-07-06 23:38

Re: caut masini
 
nu mai are nimeni nici o oferta

epY 29-07-06 02:08

Re: caut masini
 
Quote:

Originally Posted by pac(cl02wop)
nu mai are nimeni nici o oferta

suna la numarul de telefon pe care ti l-am dat daca mai cauti masina! repet: 0740 665096

styleaudi 29-07-06 09:51

Re: caut masini
 
Daca vrei o masina buna 4x4, iti recomand Audi A4 Quattro 1.9 TDI
cheltui undeva la 10 000 euro

MauS 31-07-06 07:01

Re: caut masini
 
Quote:

Originally Posted by pac(cl02wop)
Ce masina imi recomandati sa imi iau, care ar fi cea mai buna dintre urmatoarele masini: VOLKSWAGEN GOLF 4 1,9 TDI 90CP, FORD FOCUS 1,8 TDDI 90CP , PEUGEOT 406 BERLINA 2,0 HDI 90CP, toate sunt din acelasi an (2002) si la acelasi pret. Poate aveti si voi o alta masina in gand.



Trebuia sa faci un poll :p

pac(cl02wop) 31-07-06 13:10

Re: caut masini
 
multumesc tuturor pt. oferte. Am gasit masina, o Bora din 2000 4motion diesel 120 CP. o sa pun si poze


All times are GMT +2. The time now is 13:02.

- Copyright 2026 4Tuning