![]() |
LOGAN... mai "fitzos"(personal tuning)
Ma gandeam k poate am sa ajung sa primesc unele sfaturi in legatura cu designu' masinii... Am incercat sa o fac placuta ochiului, l inceput, sa imi placa mie, dupa care sa urmez sfaturile celorlalti "ochiosi" :shock: Astept sfaturi...;)
|
Re: LOGAN... mai "fitzos"(personal tuning)
5 Attachment(s)
Ma gandeam k poate am sa ajung sa primesc unele sfaturi in legatura cu designu' masinii... Am incercat sa o fac placuta ochiului, l inceput, sa imi placa mie, dupa care sa urmez sfaturile celorlalti "ochiosi":shock: Astept sfaturi...;)
|
Re: LOGAN... mai "fitzos"(personal tuning)
poti sa incepi cu un bodykit
|
Re: LOGAN... mai "fitzos"(personal tuning)
si cu suspensie!!
|
Re: LOGAN... mai "fitzos"(personal tuning)
de incepe cu jenti (ca doar nu pui bodykit adevaat pe jenti de tabla cu capace), suspensie sport so cobori ca loganu cum este mare nu arata bine si apoi eventual un bodykit. nu exista o reteta a tuningului, faci cum ai bani si cam cum iti place, mai furi o ide din dreapta-stanga........
|
Re: LOGAN... mai "fitzos"(personal tuning)
dupa parerea mea acele aparatori de la roti( presuri) strica tot aspectul masinii chiar daca sunt utile....asta nu numai la a ta, ci in general ,mie mi se pare ca orice logan cu presuri arata a tractoras....poate e doar o opinie.eu zic sa l cobori putin...si asa iesi mai ieftin decat cu un bodykit...si sa i tragi niste foli sau sa ti ionizezi geamurile + sa o incalti cu niste jante de 16 min....cred ca ar arata mult mai bine:-)
|
Re: LOGAN... mai "fitzos"(personal tuning)
foarte fitzos loganul tau !!! e de curse??
|
Re: LOGAN... mai "fitzos"(personal tuning)
Quote:
|
Re: LOGAN... mai "fitzos"(personal tuning)
Quote:
|
Re: LOGAN... mai "fitzos"(personal tuning)
Quote:
|
Re: LOGAN... mai "fitzos"(personal tuning)
110 caluti la logan..:O:O:O e adevarat..?
|
Re: LOGAN... mai "fitzos"(personal tuning)
da e adevarat si va aparea odata cu faceliftu!
in toamna la salonul auto de la Paris |
Re: LOGAN... mai "fitzos"(personal tuning)
evill cati km ai cu fiatul ca am un prieten cu un stilo jtd 3 usi care are numai probleme cu ea bine ........nu grave marunte: un rulment, un cablu de ambreiaj, discuri, un scartait, cutie schimbata, furtun turbo a 2-a oara schimbat, bucsaraie si el era incantat de fiat dar cand ii zicea lumea ca fiatul nu e maisna de romania se contrazicea si acum ca are cu ea aproape 50.000km si a vazut cate a schimbat la maisna noua si ingrijita ......... a zis ca mai bine nu o lua
|
Re: LOGAN... mai "fitzos"(personal tuning)
Imi trimiti si mie un PM sa-mi spui de unde ai cumparat chestiile alea care se pun pe rama ushii si un pretz te rog?!!! :-)
|
Re: LOGAN... mai "fitzos"(personal tuning)
Mah... sincer sa fiu, chestiile alea le-am pus cu ajutorul unui tovarash mai "tziganos" care isi duce veacul prin VITAN... "Chestiile alea d p rama usii" sunt simple autocolante din comertz(mate):lol: Important e rezultatul final in sine... decat istoria lui, nu?!?!?!? ;)8)
Dak vrei 1 pretz... 5roni materialul+o stela;) :lol: |
Re: LOGAN... mai "fitzos"(personal tuning)
1 Attachment(s)
n`ai regreta daca l`ai face sa arate asa....:D
|
Re: LOGAN... mai "fitzos"(personal tuning)
:???: :yikes:Daca t referi l pipitze... s poate rezolva!:peace: Mai greu cu tuningu'...:cry:
|
Re: LOGAN... mai "fitzos"(personal tuning)
Quote:
|
Re: LOGAN... mai "fitzos"(personal tuning)
O ideee ... fati`o pe placul tau ... fato sa te simti tu bine nu alti ... nu scoate esapamentul
|
Re: LOGAN... mai "fitzos"(personal tuning)
Merci fratzior...
|
Re: LOGAN... mai "fitzos"(personal tuning)
Quote:
ah si era sa uit a fost schimbat parbrizu .. a sarit o pietricica in geam si la crapat .. dupa care sa extins .. si a trebuit schimbat |
Re: LOGAN... mai "fitzos"(personal tuning)
pune-i kitu de la pilot ca da frumos pe el
|
Re: LOGAN... mai "fitzos"(personal tuning)
mAH fal cum stii u mai bine ...ideei putine ... imaginatie bogata
|
Re: LOGAN... mai "fitzos"(personal tuning)
azi, 26/07/2007 mergand spre bucuresti am vazut masina intr-o benzinarie si arata destul de frumos.....ti-ai pus praguri??? eu asa am obs din mers. oare a ta e????
|
Re: LOGAN... mai "fitzos"(personal tuning)
Quote:
|
Re: LOGAN... mai "fitzos"(personal tuning)
Merci fratzioru'...:hug: Intradevar, in momentul asta masina arata cu totul diferit(gratie unor bani kre mi-au km intrat sub mana l inceputul verii):blahblah: Pozele deja postate sunt destul d vechi:ashamed: Ideea e k astept sa s evapore apa sarata din aparatul foto sa o pot posta l cum arata in mom asta!:peace:
P.S. Dupa cum am spus... astept doar sugestii, iar initiativa mi-o i-au singur(tinand cont si d parerile din jur) Atat kt timp imi place mie... e bine asa!:boxing::2gun::D Apropo... sa nu credeti acum k arata k tunatura aia d l PILOT!:lol: Va pupa tata si astept parerile voastre... |
Re: LOGAN... mai "fitzos"(personal tuning)
treaba ta ........ asteapta cat vrei dar azi la mare am vazut un logan BETON cameleon un body kit unicat cred era superba masina daca aveti ceva poze cu ea poate le puneti pe undeva pe forum nu am retinut numarul ca eram prea captivat de culoare si ce era pe ea so era si in mers ;)
bafta |
Re: LOGAN... mai "fitzos"(personal tuning)
incepe shi u cu nishte jentzi belea 17" sau mai mari(dak sar putea ceva bun) shi nishte suspensii reglabile......
|
Re: LOGAN... mai "fitzos"(personal tuning)
Quote:
|
Re: LOGAN... mai "fitzos"(personal tuning)
cand am vazut poza asta https://forum.4tuning.ro/attachment.p...8&d=1153076007 am crezut ca ii capota deschisa :lol:
|
Re: LOGAN... mai "fitzos"(personal tuning)
:lol: :lol: :lol: Tare Rau...
|
Re: LOGAN... mai "fitzos"(personal tuning)
wow...super
|
Re: LOGAN... mai "fitzos"(personal tuning)
Ermmm hello. Primul meu post :-)
http://photos1.blogger.com/blogger/2...y%20Serj.0.jpg Sper sa placa cuiva. Exista cumva o sectiune speciala pentru creatii or sum sum? |
Re: LOGAN... mai "fitzos"(personal tuning)
5 Attachment(s)
Quote:
:arrow: |
Re: LOGAN... mai "fitzos"(personal tuning)
super ce sa zicem
|
Re: LOGAN... mai "fitzos"(personal tuning)
asta e cel mai tare logan pe care l`am vazut vreodata....
|
Re: LOGAN... mai "fitzos"(personal tuning)
a muncit omu'... nimic d zis... dar yo zic k a km exagerat l el! L-a km "imprashtiat"... Oricum, bani si munk investita in "blana" lui!;)
|
Re: LOGAN... mai "fitzos"(personal tuning)
kit-ul de pe logan nu e chiar unicat ... spoilerul spate l-am mai vazut pe o astra ... si treaba cu capacele vopsite nu prea dau bine ... mergeau niste jenti .. la cat a investit omu in masina ...
|
Re: LOGAN... mai "fitzos"(personal tuning)
Am vaz si eu Loganu asta prin eforie ; am avut impresia ca pe capota din fanta era body paint dar e lipita o vrajeala; :) oricum e belea; am obs totodata cum erau julite spoilerele de la gropi presupun :P
|
Re: LOGAN... mai "fitzos"(personal tuning)
fratilor cum necum ... masina aceasta arata super .. cu bara din spate din astra...si ce dak... dar ori cum prinde bine si nu o putem numi kichi.... arata super... tot respectul din partea mea... mainile sus...pt munca sa
|
| All times are GMT +2. The time now is 04:10. |
- Copyright 2026 4Tuning