![]() |
Drag Race - Tg. Secuiesc - 29 august 2010
1 Attachment(s)
Care mai vine la Targul Secuiesc Duminica 29 august 2010?
Eu unul m-am inscris deja si din cate stiu mai vin cativa din Ploiesti. Haideti sa completam lista sa vedem care cum mergem. 1. alexone - e30 325 2. jakal - e30 325 3. ady viteza - e30 325 4. mihaistan - citroen BX Bafta la toti participantii !!! |
Re: Drag Race - Tg. Secuiesc - 29 august 2010
ba ai scris clasamentu gresit .... :lol::lol::lol:
1. dragos - astra gsi 2. ady viteza - e30 325 3. alexone - e30 325 4. jakal - e30 325 5. mihaistan - citroen BX |
Re: Drag Race - Tg. Secuiesc - 29 august 2010
1. dragos - astra gsi
2. ady viteza - e30 325 3. alexone - e30 325 4. jakal - e30 325 5. mihaistan - citroen BX 6. bobby micu - E30 MOM - IEM Turba 7. bobby (ala micu) - E30 NBL - Turba (nu ie IEM da fuje) |
Re: Drag Race - Tg. Secuiesc - 29 august 2010
1. dragos - astra gsi
2. ady viteza - e30 325 3. alexone - e30 325 4. jakal - e30 325 5. mihaistan - citroen BX 6. bobby micu - E30 MOM - IEM Turba 7. bobby (ala micu) - E30 NBL - Turba (nu ie IEM da fuje) 8. shobby - E92 AAT - 335d O sa fie coloana mare din Ploiesti.:twisted: |
Re: Drag Race - Tg. Secuiesc - 29 august 2010
1. dragos - astra gsi
2. ady viteza - e30 325 3. alexone - e30 325 4. jakal - e30 325 5. mihaistan - citroen BX 6. bobby micu - E30 MOM - IEM Turba 7. bobby (ala micu) - E30 NBL - Turba (nu ie IEM da fuje) 8. shobby - E92 AAT - 335d 9.VooN - Colt CZT |
Re: Drag Race - Tg. Secuiesc - 29 august 2010
Atentie
s-au schimbat grupele,detalii pe topic la curse |
Re: Drag Race - Tg. Secuiesc - 29 august 2010
Campina cu 1 reprezentant:P
|
Re: Drag Race - Tg. Secuiesc - 29 august 2010
o sa particip ca suport moral pentru bx...la ce grupa are o sa aiba nevoie :lol:
|
Re: Drag Race - Tg. Secuiesc - 29 august 2010
Quote:
2. ady viteza - e30 325 3. alexone - e30 325 4. jakal - e30 325 5. mihaistan - citroen BX 6. bobby micu - E30 MOM - IEM Turba 7. bobby (ala micu) - E30 NBL - Turba (nu ie IEM da fuje) 8. shobby - E92 AAT - 335d 9. VooN - Colt CZT 10. madalin - e30 325 |
Re: Drag Race - Tg. Secuiesc - 29 august 2010
Quote:
|
Re: Drag Race - Tg. Secuiesc - 29 august 2010
11. nae E36 320
12. Adi garaj Opel Ascona |
Re: Drag Race - Tg. Secuiesc - 29 august 2010
aaa,nu stiam... are si el o sansa...daca nu vin 1.9tedei...:twisted:
|
Re: Drag Race - Tg. Secuiesc - 29 august 2010
Quote:
|
Re: Drag Race - Tg. Secuiesc - 29 august 2010
Quote:
da buleeee.........:lol: tine aproape.......:)) |
Re: Drag Race - Tg. Secuiesc - 29 august 2010
Quote:
|
Re: Drag Race - Tg. Secuiesc - 29 august 2010
am 3 locuri libere pt tg secuisc....50 ron biletul dus-intors....:lol:
taxiu mai ieftin nu exista.....:) |
Re: Drag Race - Tg. Secuiesc - 29 august 2010
Locuri libere si la Blondu la microbuz. 50 Ron biletul!
|
Re: Drag Race - Tg. Secuiesc - 29 august 2010
Quote:
|
Re: Drag Race - Tg. Secuiesc - 29 august 2010
doamne ajuta , eu vin cu julaikos turbo sport :lol: daca nu crapa motoru va fi foarte bine :D dau drumu la robinet sa`i sara pistoanele :lol:
Cine nu merge la consum e cacanar :twisted: |
Re: Drag Race - Tg. Secuiesc - 29 august 2010
Taxa de participare cat o fi?
|
Re: Drag Race - Tg. Secuiesc - 29 august 2010
Quote:
nu ai bani?....scufunda-te......:lol: |
Re: Drag Race - Tg. Secuiesc - 29 august 2010
Cum bobi mic nu vine merg eu in locu lui..oricum la mn e irelevant..vin doar de show..ca westgateul meu mia zis pa de ceva timp si ala nou vine in 8 zile incepand de azi:???:
|
Re: Drag Race - Tg. Secuiesc - 29 august 2010
M-a inscris alexone si pe mine....mai am nevoie de ceva bani si cred ca ajung si eu, plus ca la grupa mea e lejer acum, am scapat de 1.6 si de CRX-uri.....macar incerc. Daca nu participi nu ai de unde sa stii, cu putin noroc poate bat si eu ceva pe acolo.
|
Re: Drag Race - Tg. Secuiesc - 29 august 2010
Important e sa participi, nu neaparat sa castigi, cel putin ptr inceput.
Multa bafta tuturor! |
Re: Drag Race - Tg. Secuiesc - 29 august 2010
Aseara, dupa o discutie cu fratili tuciuriu, Jakalu, am hotarat ca duminica de dimineata sa fiu si eu prezent la plecarea spre Tg Secuiesc!
Numai sa mergem lejer ca sa nu facem vartejuri in rezervoare. Prezent la start cu Verzitura Fortza, sponsorizat de: COSMOTE, casa de tolerantza "Chaky", buzunaru-gol.ro si Discovery Channel cu emisiunile: "Secundele dinaintea dezastrului" si "I shouldn't be alive" Il am in dreapta pe fratele Blondu' si mai pot lua doua persoane la maxim 70 de kg bucata. :lol: |
Re: Drag Race - Tg. Secuiesc - 29 august 2010
ma bag eu nemancat si k-k-t dimineata:twisted::lol:
|
Re: Drag Race - Tg. Secuiesc - 29 august 2010
Quote:
E magazia de k-k-t prea mare si nu incapi in spate. :lol: Blondu sta in dreapta, iar in spate pot lua decat uscaciuni. |
Re: Drag Race - Tg. Secuiesc - 29 august 2010
daca vrea sta el pe tamburel la mihai in masina,ca eu sigur am loc :lol:
|
Re: Drag Race - Tg. Secuiesc - 29 august 2010
Quote:
Bag 3 ca tine. Stati ca sardelele acolo. Nu-i problema! 8) |
Re: Drag Race - Tg. Secuiesc - 29 august 2010
ca boierii ma...cum vrei sa atragi clienti daca spui de la inceput ca o sa fie ca in conserva de praz la tine in masina? :lol:
|
Re: Drag Race - Tg. Secuiesc - 29 august 2010
Quote:
|
Re: Drag Race - Tg. Secuiesc - 29 august 2010
eeeeeeeee :-P
|
Re: Drag Race - Tg. Secuiesc - 29 august 2010
vezi ca merg si eu cu prazul atomic ;)
|
Re: Drag Race - Tg. Secuiesc - 29 august 2010
Quote:
|
Re: Drag Race - Tg. Secuiesc - 29 august 2010
o sa regandesc si eu strategia da marketing daca e sa ajung si la tulcea si la slatina, si voi avea inca 3 locuri disponibile ,doar daca as avea unde sa las un scaun si banchetele ... dar va avertizez ca acum am frane de 5 ori mai mici si putere de 2 ori (sper) mai mare :lol: deci cine vrea senzatii tari pe scaunel de pescar .,.. e bine venit in dric :twisted:
Bai donule ... mecanicu e al meu .. sustinem bx`u turbat :lol: avand in vedere fratia dintre citro si oltcit :twisted: |
Re: Drag Race - Tg. Secuiesc - 29 august 2010
Quote:
si gata baietii....la treaba....:lol::lol: |
Re: Drag Race - Tg. Secuiesc - 29 august 2010
Ar trebui sa stabilim o ora si o locatie unde sa ne strangem.
|
Re: Drag Race - Tg. Secuiesc - 29 august 2010
Avand in vedere faptul ca trebuie sa fim la ora 9:00 la Tg Secuiesc, fara sa facem abuz de benzina pe drum si mergand legal, propun plecarea la ora 6:30 din Petrom la METRO.
|
Re: Drag Race - Tg. Secuiesc - 29 august 2010
Quote:
la 7 trebuie sa decolam.......... avem bagaje dupa noi.....:)):)) |
Re: Drag Race - Tg. Secuiesc - 29 august 2010
La 7 plec si eu impreuna cu colegii de club;). Poate facem brigada mai mare!
|
| All times are GMT +2. The time now is 19:58. |
- Copyright 2026 4Tuning