Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Bazar AUTO - MASINI (https://forum.4tuning.ro/191-bazar-auto-masini.html)
-   -   Vand / schimb BMW E46 320D (https://forum.4tuning.ro/191-bazar-auto-masini/203472-schimb-bmw-e46-320d.html)

laur3atu 12-08-10 16:12

/ schimb BMW E46 320D
 
8 Attachment(s)
Pret (cu TVA):
4,299 EUR (pret negociabil)

Informatii:
Fabricatie: 1999, Data inmatricularii: 02/1999, 212,000 km, Transmisie: manuala, Putere: 136 CP (100 kW), Cilindree: 1951 cm³, Emisii CO2: 152, Euro: euro3, diesel, negru-metalizat, Numari de usi: 4/5, Tara de origine: Germania, Tara inmatricularii: neinmatriculat.

Echipament aditional:
ABS, geamuri electrice, oglinzi electrice, aer conditionat, controlul tractiunii, inchidere centralizata, airbag, servo directie, imobilizator, computer bord, antifurt, pilot automat, senzori ploaie, ESP, comenzi volan, incalzire auxiliara, geamuri colorate, parbriz incalzit

Informatii suplimentare:
primul proprietar, fara accident

Taxa de mediu: 764.82 E considerand norma de poluare euro3, prima inmatriculare 02/1999. (Detalii)
Pentru masini cu provenienta NON-UE se adauga 10% din pretul in vama.

Descrierea Vehiculului:

Masina arata si functioneaza Impecabil.

Consum F mic 5% afara si max 8% in oras ( pe proba)

Masina Trage F bine nu s-a umblat in motor si nu a fost lovita vreodata.

Vopsea originala.

Adusa din germania de 3 luni (mai se pot scoate 2 randuri de nr rosii)

Telefon BMW Nokia de fabrica functional Orange/Vodafone;

ACCEPT UNELE VARIANTE,PRETUL SCHIMBANDUSE IN FUNCTIE DE MASINA OFERITA .

LA CASH PRETUL ESTE USOR NEG.

Contact: 0767.316.368

!!! ATENTIE !!!! MASINA ESTE POSTATA LA CATEGORIA "VANZARI MASINI" SI NU LA "MASINA MEA" ,AM MAREA RUGAMINTE A NU SE COMENTA PE MARGINEA ANUNTULUI MEU CI DOAR STRICT CEI INTERESATI CARE FAC OFERET CONCRETE.MULTUMESC DE INTELEGERE

B-31-NRV 12-08-10 16:37

Re: /Schimb BMW 320D E46
 
poate te intereseaza un schimb cu asa ceva

https://forum.4tuning.ro/500-anunturi...-0-240-cp.html

vectra a 12-08-10 16:38

Re: /Schimb BMW 320D E46
 
te intereseaza schimb cu asta?

https://forum.4tuning.ro/191-bazar-au...num-2-2-a.html

laur3atu 12-08-10 16:49

Re: /Schimb BMW 320D E46
 
Imi pare rau dar nu dispun de diferenta.

miahi89 12-08-10 16:59

Re: /Schimb BMW 320D E46
 
sal te-ar interesa golfu meu schimb pe schimb ?
https://forum.4tuning.ro/191-bazar-au...w-golf-iv.html

laur3atu 12-08-10 19:05

Re: /Schimb BMW 320D E46
 
Nu, imi pare rau dar "tuning-ul" de pe masina mi se pare de prost gust,cel putin mie acum nush poate place la altcnv.Mc de oferta si bafta la vanare.

ionut05 12-08-10 20:47

Re: /Schimb BMW 320D E46
 
salut, un polo si un ford focus, masini din 2001, ambele cu cate 2/3 usi, motoare pe benzina, polo de 1.4, respectiv ford de 1.6, inmatriculate, la schimb pe bmw, vrei? dar as mai vrea ca diferenta taxa de mediu, in caz ca te intereseaza.

clauditu2002 12-08-10 21:05

Re: /Schimb BMW 320D E46
 
nu stiu daca te intereseaza pentru un schimb dar poti sa arunci un ochi. bafta la vanzare. e frumoasa masina https://forum.4tuning.ro/191-bazar-au...ml#post3581932

soosy 12-08-10 23:46

Re: /Schimb BMW 320D E46
 
un astra g din 2003
1.7dti coupe daca te intereseaza
pentru mai multe detalii si poze vezi la semnatura

mersi

laur3atu 13-08-10 10:20

Re: / schimb BMW E46 320D
 
ionut05 - nu mc
clauditzu2002 - nu mc
sossy - nu pot face nici schimb pe schimb dapai sa mai dau si dif , mc de oferta sal

soosy 13-08-10 10:32

Re: / schimb BMW E46 320D
 
daca ii foarte ok masina ta puteam facem si un schimb pe schimb;)....nu am cerut diefereta,eventual ceva simbolic

tu stii

bafta

laur3atu 13-08-10 14:02

Re: / schimb BMW E46 320D
 
Nu ma atrage modelul ala de opel la asta ma refeream . Bafta la vanzare.

bogdan1986 13-08-10 14:33

Re: / schimb BMW E46 320D
 
Salut,un E36,318i sedan + diferenta din partea mea,te avantajeaza?

laur3atu 13-08-10 14:45

Re: / schimb BMW E46 320D
 
Daca nu e inmatriculata fara 2800-3000e dif nu ma int, daca e inmatriculata nu ma intereseaza schimbul.Sal

laur3atu 17-08-10 17:45

Re: / schimb BMW E46 320D
 
Masina a primit azi Carte de romania, ITP pe 2 an si certificat de autenticitate, norma de poluare EURO 3

lospaa 17-08-10 22:07

Re: / schimb BMW E46 320D
 
Quote:

Originally Posted by laur3atu (Post 3591661)
Masina a primit azi Carte de romania, ITP pe 2 an si certificat de autenticitate, norma de poluare EURO 3

daca vrei nubira....poate ne intelegem cumva...

laur3atu 18-08-10 11:15

Re: / schimb BMW E46 320D
 
Nu mc.

R.A.R EFECTUAT CARTE DE RO + ITP 2ANI + CERTIFICAT AUTENTICITATE. NORMA DE POLUARE EURO3

parfum 18-08-10 13:51

Re: / schimb BMW E46 320D
 
taxa cat este ? ms !

laur3atu 19-08-10 19:48

Re: / schimb BMW E46 320D
 
Undeva intre 650-750e , insa cine e intreseat mergem acolo la finante si ne spune pe loc cat este taxa, asta sa nu existe dubii.Oricum cred ca o sa ma duc eu zilele astea cand am timp ,sa stiu exact.

PRET NOU ACUM CU CARTE 4450E

LA CASH PRETUL ESTE NEGOCIABIL.

danucu 21-08-10 12:39

Re: / schimb BMW E46 320D
 
Buna.

Alfitza mea la schimb?
https://forum.4tuning.ro/191-bazar-au...win-spark.html

laur3atu 21-08-10 18:55

Re: / schimb BMW E46 320D
 
Nu mc. Masina este muuuuult supraevaluata.Poti cere cat vrei dar eu doar am spus motivul pt. care nu as face un schimb.Bafta la vanzare.

laur3atu 23-08-10 12:07

Re: / schimb BMW E46 320D
 
S-a vandut se poate inchide.


All times are GMT +2. The time now is 11:20.

- Copyright 2026 4Tuning