![]() |
GoodWood Festival of Speed 2006
13 Attachment(s)
GoodWood Festival of Speed 2006
Cuvintele sunt chiar de prisos, eu zic sa va uitati la poze. Toata istoria "vitezei" reunita intr-un sigur loc va atasez doar cateva exemple, restul de 698 de poze le gasiti in galeria foto la adresa : https://www.4tuning.ro/gal/thumbnails.php?album=454 |
Re: GoodWood Festival of Speed 2006
moama ce mashini :shock: :shock:
|
Re: GoodWood Festival of Speed 2006
astea da masini!!!dar si ce motoare au....
|
Re: GoodWood Festival of Speed 2006
aoleu aoleu ma doare inima....c masini .... uhh ...
|
Re: GoodWood Festival of Speed 2006
acesta e locul potrivit pt un atac de inima :lol:
|
Re: GoodWood Festival of Speed 2006
Frumos festival...ce mashini frate...Ferrari FXX....Mercedes SLR.....Paganni Zonda....Bugatti Veyron si acel Maybach facut special pentru Fulda(din cate shtiu eu...oricum a fost facut pentru o companie care produce amnvelope) si cine shtie cate alte minuni...
|
Re: GoodWood Festival of Speed 2006
Quote:
|
Re: GoodWood Festival of Speed 2006
miiiii de cai putere si super mashini....ce sa mai vrea omu?!
|
Re: GoodWood Festival of Speed 2006
Tot ce mi-as putea dori vreodata.......
|
Re: GoodWood Festival of Speed 2006
Pe cand si la noi un asemenea eveniment? 2100?
|
Re: GoodWood Festival of Speed 2006
va dati seama ce ar iesi daca toti ar tura motoarele???wrrummmm:):)
|
Re: GoodWood Festival of Speed 2006
vad ca au fost prezente cele mai tari masini din lume :shock:
|
Re: GoodWood Festival of Speed 2006
Cele mai tari masini adunate la un loc....visul oricarui hot...=))
|
Re: GoodWood Festival of Speed 2006
fratzilor numa pagani zonnda si bugati ala catzi cai ai.....ce sa mai zic de restu...apropo ala e cumva pagani zonnda f :-?
I'n loved with bmw |
Re: GoodWood Festival of Speed 2006
oricum..aia de la benzinaria de langa festivalu asta..s-au scos
..si tot lipsea acolo o dacie=))d-aia resapata, pe gaz.. le dadea fum la astia cu supermasini=)) scz de offtopic.. marfa masini ce au fost acolo si dc ii zice goodwood? trebuia sa ii zica ..bogatani cu masini scumpe si rapide |
Re: GoodWood Festival of Speed 2006
visul oricarui pasionat.... niste bogatasi care isi arata colectiile de bijuterii(masini)
|
Re: GoodWood Festival of Speed 2006
ala e enzo sau mi se pare mie?
|
Re: GoodWood Festival of Speed 2006
Dovada k ce-i mult nu strica ci incanta privirea.
|
Re: GoodWood Festival of Speed 2006
Chiar ca, cuvintele sunt de prisos ....Auuu! :shock: :shock: :shock:
|
Re: GoodWood Festival of Speed 2006
doamne...ce super e maybachu
|
Re: GoodWood Festival of Speed 2006
porsche-ul gulf rules
|
Re: GoodWood Festival of Speed 2006
Maybach-ul ala e MORTAL, zici ca e Batmobil
catzi cai putere, nebunie totala ;) |
Re: GoodWood Festival of Speed 2006
:D masinile visurilor noastre adunate la gramada....cine stie poate candva o sa avem si noi placerea de a conduce una dintre ele.....:lol: ....eu unul tare mult as vrea....SUPER MASINUTZE!!!!!!!!!!!AU CE MA DOARE!!!!:-)
|
Re: GoodWood Festival of Speed 2006
De cand cu amploarea luata de fenomenul de tuning... parca s-au cam veshtejit in inima mea GT-urile si supersportivele :D.
Dar marfa intrunirea nu incape indoiala |
Re: GoodWood Festival of Speed 2006
Quote:
|
Re: GoodWood Festival of Speed 2006
mii de caluti la un loc,va dati seama cum nechezau.bestial
|
Re: GoodWood Festival of Speed 2006
sa le tureze pe toate in acelasi timp :D:D:D
|
Re: GoodWood Festival of Speed 2006
ce sa mai comentezi cand vezi asa ceva
|
Re: GoodWood Festival of Speed 2006
ma doare sufletu cand ma uit la ele
|
Re: GoodWood Festival of Speed 2006
daca ma mai gandesc cati cp sunt pe acolo .......incepe sa imi sara sigruantele :D
|
Re: GoodWood Festival of Speed 2006
Oricum le da clasa tipu cu Bugati veyron (in cazu ` in care e versiunea de 1001 CP care ajunge la o viteza de 407 km/h daca foloseste cheia speciala ).Sa ai o asemeanea masina esti tatic si tu si tipu care are peco langa tine pt ca ajunge la un consum de 100% daca e folosita cheia speciala ! Super masini , nu o sa vedem asa ceva in Romania de acu in 100 ani ! Respect !
|
| All times are GMT +2. The time now is 07:08. |
- Copyright 2026 4Tuning