![]() |
Vand Finala Remus!
4 Attachment(s)
Toba a fost data jos de pe un opel astra, adus recent din austria, deoarece nu ii placea "proprietarului" cum se aude, prea zgomotoasa ( si'a pus stock).
Pret 270 lei usor negociabil |
Re: Vand Finala Remus!
up!....
|
Re: Vand Finala Remus!
sal, ce dimensiuni are la intrare ?
schimb vrei cu o alta toba de carbon ? |
Re: Vand Finala Remus!
Quote:
|
Re: Vand Finala Remus!
up!!! 250 ron
|
Re: Vand Finala Remus!
diametru intrare 50 mm
|
Re: Vand Finala Remus!
up!!! ...
|
Re: Vand Finala Remus!
up!!!
|
Re: Vand Finala Remus!
up!!! 230 ron
|
Re: Vand Finala Remus!
E zgomotoasa ? Din ce am observat eu la tobele Remus, au un sunet foarte placut si nu huruie la turatii mici precum tobele alea din targ
|
Re: Vand Finala Remus!
up!!!!
|
Re: Vand Finala Remus!
UP!!!!
Notă moderator: Up-ul se dă odată la 48 de ore/2 zile! |
Re: Vand Finala Remus!
upppppppp
|
Re: Vand Finala Remus!
upppp!!!!
|
Re: Vand Finala Remus!
ce motor avea astra pe care a fost toba??? dami un pm te rog si cu ultimul pret
|
Re: Vand Finala Remus!
Quote:
ai PM. Uppp!!! |
Re: Vand Finala Remus!
Uppp !!! 230 Ron
|
Re: Vand Finala Remus!
puteai sa postezi aici pe ce motor a fost, mai sunt persoane interesate ;)
trimiti prin posta ?:) |
Re: Vand Finala Remus!
a fost pe un motor de 1.6 (benzina, alte detalii nu stiu).
deocamdata toba este rezervata. Am vorbit deja cu cineva, iar daca o voi da sau nu va anunt ! |
Re: Vand Finala Remus!
Vanduta !!!
|
| All times are GMT +2. The time now is 02:42. |
- Copyright 2026 4Tuning