![]() |
DEZMEMBREZ E34
Dezmembrez e34,multe piese de la mai multe masini,motoare m50b20,m50b25,un motor desfacut m20b25,instalatii AC dublu automat,ABS,trape electrice,geamuri electrice fata/spate,perdeluta spate electrica,interior complet de m5,eleron m5,autoblocant m5,piese de caroserie,motor,mecanica,interior....deasemenea piese de e28 524TD 520i si piese de e30 324TD nfl....
Detalii aici sau la 0731649617 / [email protected] |
Re: DEZMEMBREZ E34
UPPPP
|
Re: DEZMEMBREZ E34
Hai sus!
|
Re: DEZMEMBREZ E34
spoiler fata
|
Re: DEZMEMBREZ E34
Radiator de AC si electroventilator, gasesc la tine??? Ce pret au?
|
Re: DEZMEMBREZ E34
sparly ai PM
manole74 de e34 nu am nimic.... |
Re: DEZMEMBREZ E34
am vazut ,ms te sun zilele astea sa ajung acasa
|
Re: DEZMEMBREZ E34
Quote:
mersi |
Re: DEZMEMBREZ E34
salut. ma intereseaza ,daca mai ai , suportul pentru termostat de la m20ul de 2.5.
|
Re: DEZMEMBREZ E34
HAI SUS!
|
Re: DEZMEMBREZ E34
suspensie completa de e34 la ce pretz??
|
Re: DEZMEMBREZ E34
Salut!
Se gaseste un radiator pt m50b20 clima automata, nuca schimbator ? Multumesc ! |
Re: DEZMEMBREZ E34
spring am radiator de clima nu este si nici nuca schimbator
Kenzo4Boss detaileaza te rog , arcuri?amortizoare?jambe?.... |
Re: DEZMEMBREZ E34
Quote:
|
Re: DEZMEMBREZ E34
Kenzo4Boss scuze de intarziere, am si arcuri si telescoape dar normale...
UPPPP 0731649617 |
Re: DEZMEMBREZ E34
UPPPPPPPP
|
Re: DEZMEMBREZ E34
Hai sus,piese de e 28,piese de e30 ,de 34,piese de motoare m20b20 m20b25 m21d24,motor complet m50b20,cutii de viteze,elemente de mecanica,de caroserie si de interior...0731649617
|
Re: DEZMEMBREZ E34
salut!
ai vreun touring la dezmembrat? |
Re: DEZMEMBREZ E34
cozo,numai berline...imi pare rau....
|
Re: DEZMEMBREZ E34
Uppppppppp
|
Re: DEZMEMBREZ E34
upppppp
|
Re: DEZMEMBREZ E34
hai sus!
|
Re: DEZMEMBREZ E34
Noroc, imi poti spune daca a avut lumini la parasolare? si daca da ce culoare sunt lampile? astept raspuns. ms
|
Re: DEZMEMBREZ E34
nu a avut,ai PM
|
Re: DEZMEMBREZ E34
sal cumva un grup de 525 tds la ce pret ???
ms |
Re: DEZMEMBREZ E34
lucian gabriel de tds nu,ai PM.
|
Re: DEZMEMBREZ E34
motor pt 520i 206S2(vanos)???? sau 525i sau 525i 24v da astea cu acte?ast rasp
|
Re: DEZMEMBREZ E34
motor doar 2.0 24v non vanos...
|
Re: DEZMEMBREZ E34
hai sus!
|
Re: DEZMEMBREZ E34
hai sus! motor TDS de pe omega la desfacut....
|
Re: DEZMEMBREZ E34
upppppppp
|
Re: DEZMEMBREZ E34
hai sus!
|
Re: DEZMEMBREZ E34
uppppppp
|
Re: DEZMEMBREZ E34
uppppppp
|
Re: DEZMEMBREZ E34
salut. ai toba finala pt m50 2.5 sau 2.0 ? la ce pret ?
|
Re: DEZMEMBREZ E34
spring acum nu mai am.....
uppppppppppp |
Re: DEZMEMBREZ E34
upppppp
|
Re: DEZMEMBREZ E34
La multi ani !
si UPPPPPP |
Re: DEZMEMBREZ E34
eleronu poza si pret te rog!
|
Re: DEZMEMBREZ E34
nu mai este eleron...
|
| All times are GMT +2. The time now is 09:40. |
- Copyright 2026 4Tuning