![]() |
BMW E36 318
10 Attachment(s)
BMW 318 e36
an:06/1996 KM:179500 MASINA este adusa de 1 ani jumate in tara sunt primul proprietar VOPSEAUA ESTE ORIGINALA GARANTAT MASINA MERGE IMPECABIL RESTUL SE VEDE IN POZE ITP EFECTUAT ACUM O LUNA CONSUM 7-8 in oras TESTAT!!!! NU DORESC SCHIMBURI!!!!!!!!! PRET:3290 euro neg. TEL:0765.204.965 |
Re: VAND BMW E36 318 IMPECABIL VOPSEA ORIGINALA
Buna. Se accepta schimb?
|
Re: VAND BMW E36 318 IMPECABIL VOPSEA ORIGINALA
Quote:
|
Re: BMW E36 318
UPPPP
|
Re: BMW E36 318
nici o oferta prea scumpa??
|
Re: BMW E36 318
ORI UPP ORI DOWN TOT DEGABA!!!
O OFERTA MACAR SA VAD SI EU CAT MI SE OFERA???? |
Re: BMW E36 318
pretul este cam maricel, cat despre consum.. astept niste date mai actualizate si cat mai reale...
|
Re: BMW E36 318
Quote:
|
Re: BMW E36 318
Quote:
|
Re: BMW E36 318
intreb pentru ca peste nici o luna o sa trec la bmw, nustiu inca de care 316, 318, 318is, 320, dar consum de 7-8 in oras SINCER nu il cred, adica nu am 7-8 nici la matiz decat cine stie cum daca merg ca un melc sau chiar mai rau deci nici nu se pune la calcul, la frontera am 14-15-16 la vectra am 10-11-12 si motor de 1.6 + si daca ar fi asa pe autostrada cat consuma? 4-5?
cer doar niste date reale nu de calculator... |
Re: BMW E36 318
ca fost posesor de BMW E36 318i 115 CP iti spun este este IMPOSIBIL sa faca 7-8 l.100Km in Oras!
Orice ai zice tu. Un 318i mananca in Bucuresti in jur de 13-14l. Afara depinde cu cat mergi si cum mergi. Deci nu mai vine gogosi..... In rest bafta la vanzare.... |
Re: BMW E36 318
NU AM DE CE SA VAND GOGOSI CA NU MA GRABESC SA VAND MASINA CA ESTE A MEA STIU CA MERGE SUPER OK NU AM PROBLEME ALTA MASINA NU AM SA MA POT DEPLASA DAR NU MI-AM DAT SEAMA IN 2 ANI DE ZILE CA AR CONSUMA ATAT IN ORAS TOTUSI NU-S CONVINS CHIAR M_AI FACUT CURIOS SI O SA O LAS FARA BENZINA SI O SA BAG 8 LITRII SI O SA MERG PE KILOMETRAJ SA IL RESETEZ SA VAD CAT SCOT LA UN MERS NORMAL IN ORAS!!CHIAR SUNT ABSOLUT CURIOS O SA REVIN CU DATE ABSOLUT EXACTE!!!!
A NU VREAU SA VAND "GOGOSI" CHIAR EU DE FEL SUNT MAI SERIOS !!! SI TOCMAI CE SPUNEAM CA IMI E FRICA DAK O VAND PE ASTA CE MASINA MAI REUSESC EU SA CUMPAR SI SA MERGA FARA UN FEL DE PROBLEME LA MOTOR CA GROPILE EXISTA PESTE TOT IN ROMANIA!!!MA REFER IN BANII ASTIA ADIKA PANA IN 3500 DE EURO!!SPER SA AM BAFTA!!!! |
Re: BMW E36 318
UPPP,NU SE FACE NICI O OFERTA??
|
Re: BMW E36 318
Astea fara Ac se vand greu.....am avut si eu si se vinde greu...
|
Re: BMW E36 318
upp.........
consum mers normal IN ORAS 9 !!!! adevarat !! si imi cer scuze ptr cele scrise mai sus!!! |
Re: BMW E36 318
UPP!
S-a efectuat schimul de ulei,castrol MAGNATEC 10w40,cei doi pivoti cu nr 1, si o bieleta pe dreapta,ca restul de buscsi bielete pivoti capete de bara si tot pe fata filrtru de combusibil si de aer au fost schimbate acum 6 luni si toate piesele au fost achizitionate cu factura de la AUTOTEILE GERMANIA!! MASINA MERGE ABOSLUT IMPECABIL DIN TOATE PUNCTELE DE VEDERE!! |
Re: BMW E36 318
upp 3200 euro negociabil!!!
|
| All times are GMT +2. The time now is 20:20. |
- Copyright 2026 4Tuning