Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Bazar AUTO - MASINI (https://forum.4tuning.ro/191-bazar-auto-masini.html)
-   -   Vand BMW E36 318 (https://forum.4tuning.ro/191-bazar-auto-masini/200993-bmw-e36-318-a.html)

loaders 27-07-10 22:24

BMW E36 318
 
10 Attachment(s)
BMW 318 e36
an:06/1996
KM:179500
MASINA este adusa de 1 ani jumate in tara sunt primul proprietar
VOPSEAUA ESTE ORIGINALA GARANTAT
MASINA MERGE IMPECABIL
RESTUL SE VEDE IN POZE
ITP EFECTUAT ACUM O LUNA

CONSUM 7-8 in oras TESTAT!!!!

NU DORESC SCHIMBURI!!!!!!!!!


PRET:3290 euro neg.
TEL:0765.204.965

mario_23 27-07-10 22:30

Re: VAND BMW E36 318 IMPECABIL VOPSEA ORIGINALA
 
Buna. Se accepta schimb?

loaders 27-07-10 22:32

Re: VAND BMW E36 318 IMPECABIL VOPSEA ORIGINALA
 
Quote:

Originally Posted by mario_23 (Post 3547042)
Buna. Se accepta schimb?

imi pare rau nu!!

loaders 28-07-10 08:42

Re: BMW E36 318
 
UPPPP

loaders 28-07-10 17:22

Re: BMW E36 318
 
nici o oferta prea scumpa??

loaders 29-07-10 10:09

Re: BMW E36 318
 
ORI UPP ORI DOWN TOT DEGABA!!!


O OFERTA MACAR SA VAD SI EU CAT MI SE OFERA????

pustiu_FUG 29-07-10 15:03

Re: BMW E36 318
 
pretul este cam maricel, cat despre consum.. astept niste date mai actualizate si cat mai reale...

loaders 29-07-10 15:53

Re: BMW E36 318
 
Quote:

Originally Posted by pustiu_FUG (Post 3550836)
pretul este cam maricel, cat despre consum.. astept niste date mai actualizate si cat mai reale...

uite ti ti-ai spus o parere eu am masina de peste un an jumate da am fost cu ea la tester doar ca sa vad daka totul e in regula nu a gasit nimik cat despre consum iinaite sa o cumpere cineva facem proba si daca nu e adevarat nu o mai ia mie mi se pare corect eu merg cu masina la serivciu nu e o masina omorata se vede clar in realitate!!Si pretul este ok zic eu ma tzine peste 4200 euro ca astea erau preturile atunci ,masina a adus-o tatal meu si numai eu am avut grija de ea si are totul pe fatza in afara de bascule!!!NICIODATA NU MI-A FACUT PROBLEME MOTORUL DECI EU SUNT TARE CURIOS DAK MAI IMI IAU ALTA MASINA DAK O SA MAI FIE ASA!!dak te intereseaza detalii vb la tel sau ne intalnim!!

loaders 29-07-10 16:11

Re: BMW E36 318
 
Quote:

Originally Posted by loaders (Post 3550957)
uite ti ti-ai spus o parere eu am masina de peste un an jumate da am fost cu ea la tester doar ca sa vad daka totul e in regula nu a gasit nimik cat despre consum iinaite sa o cumpere cineva facem proba si daca nu e adevarat nu o mai ia mie mi se pare corect eu merg cu masina la serivciu nu e o masina omorata se vede clar in realitate!!Si pretul este ok zic eu ma tzine peste 4200 euro ca astea erau preturile atunci ,masina a adus-o tatal meu si numai eu am avut grija de ea si are totul pe fatza in afara de bascule!!!NICIODATA NU MI-A FACUT PROBLEME MOTORUL DECI EU SUNT TARE CURIOS DAK MAI IMI IAU ALTA MASINA DAK O SA MAI FIE ASA!!dak te intereseaza detalii vb la tel sau ne intalnim!!

ARE SCHIMBAT TOTUL PE FATA VOIAM SA ZIC

pustiu_FUG 29-07-10 17:24

Re: BMW E36 318
 
intreb pentru ca peste nici o luna o sa trec la bmw, nustiu inca de care 316, 318, 318is, 320, dar consum de 7-8 in oras SINCER nu il cred, adica nu am 7-8 nici la matiz decat cine stie cum daca merg ca un melc sau chiar mai rau deci nici nu se pune la calcul, la frontera am 14-15-16 la vectra am 10-11-12 si motor de 1.6 + si daca ar fi asa pe autostrada cat consuma? 4-5?
cer doar niste date reale nu de calculator...

adrianmihai 31-07-10 10:35

Re: BMW E36 318
 
ca fost posesor de BMW E36 318i 115 CP iti spun este este IMPOSIBIL sa faca 7-8 l.100Km in Oras!

Orice ai zice tu.

Un 318i mananca in Bucuresti in jur de 13-14l.
Afara depinde cu cat mergi si cum mergi.


Deci nu mai vine gogosi.....


In rest bafta la vanzare....

loaders 31-07-10 16:15

Re: BMW E36 318
 
NU AM DE CE SA VAND GOGOSI CA NU MA GRABESC SA VAND MASINA CA ESTE A MEA STIU CA MERGE SUPER OK NU AM PROBLEME ALTA MASINA NU AM SA MA POT DEPLASA DAR NU MI-AM DAT SEAMA IN 2 ANI DE ZILE CA AR CONSUMA ATAT IN ORAS TOTUSI NU-S CONVINS CHIAR M_AI FACUT CURIOS SI O SA O LAS FARA BENZINA SI O SA BAG 8 LITRII SI O SA MERG PE KILOMETRAJ SA IL RESETEZ SA VAD CAT SCOT LA UN MERS NORMAL IN ORAS!!CHIAR SUNT ABSOLUT CURIOS O SA REVIN CU DATE ABSOLUT EXACTE!!!!


A NU VREAU SA VAND "GOGOSI" CHIAR EU DE FEL SUNT MAI SERIOS !!!

SI TOCMAI CE SPUNEAM CA IMI E FRICA DAK O VAND PE ASTA CE MASINA MAI REUSESC EU SA CUMPAR SI SA MERGA FARA UN FEL DE PROBLEME LA MOTOR CA GROPILE EXISTA PESTE TOT IN ROMANIA!!!MA REFER IN BANII ASTIA ADIKA PANA IN 3500 DE EURO!!SPER SA AM BAFTA!!!!

loaders 01-08-10 16:45

Re: BMW E36 318
 
UPPP,NU SE FACE NICI O OFERTA??

adrianmihai 02-08-10 10:23

Re: BMW E36 318
 
Astea fara Ac se vand greu.....am avut si eu si se vinde greu...

loaders 08-08-10 18:46

Re: BMW E36 318
 
upp.........

consum mers normal IN ORAS 9 !!!! adevarat !! si imi cer scuze ptr cele scrise mai sus!!!

loaders 17-08-10 09:54

Re: BMW E36 318
 
UPP!
S-a efectuat schimul de ulei,castrol MAGNATEC 10w40,cei doi pivoti cu nr 1, si o bieleta pe dreapta,ca restul de buscsi bielete pivoti capete de bara si tot pe fata filrtru de combusibil si de aer au fost schimbate acum 6 luni si toate piesele au fost achizitionate cu factura de la AUTOTEILE GERMANIA!!
MASINA MERGE ABOSLUT IMPECABIL DIN TOATE PUNCTELE DE VEDERE!!

loaders 21-08-10 18:35

Re: BMW E36 318
 
upp 3200 euro negociabil!!!


All times are GMT +2. The time now is 20:20.

- Copyright 2026 4Tuning