Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Talcioc (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc.html)
-   -   VAND ACTIPILD PRO-LEX (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc/200276-vand-actipild-pro-lex.html)

PDV_1989 22-07-10 22:47

VAND ACTIPILD PRO-LEX
 
Cum scrie si titlul vand emblema cu pro-lex de lipit in parbriz.

30 ron bucata
50 ron 2 bucati

0724 469 933

PDV_1989 24-07-10 09:18

Re: VAND ACTILPID PRO-LEX
 
1 Attachment(s)
:arrow:

PDV_1989 27-07-10 14:59

Re: VAND ACTILPID PRO-LEX
 
:arrow:

quick_silver2 27-07-10 16:32

Re: VAND ACTILPID PRO-LEX
 
Quote:

Originally Posted by PDV_1989 (Post 3539101)
:arrow:

Scuza-ma ca ma bag dar daca te trage politia pe dreapta, nu se leaga de acest " sticker " sau stiu eu?

Considera asta ca si un Up.

sandor406 27-07-10 16:51

Re: VAND ACTILPID PRO-LEX
 
Quote:

Originally Posted by quick_silver2 (Post 3546241)
Scuza-ma ca ma bag dar daca te trage politia pe dreapta, nu se leaga de acest " sticker " sau stiu eu?

Considera asta ca si un Up.

asta ma intereseaza si pe mine!:))

PDV_1989 27-07-10 22:23

Re: VAND ACTILPID PRO-LEX
 
Te intreaba ce este cu el si ii poti spune ca este "masina lu' tata care lucreaza si el undeva putin mai sus", intelege-ti la ce ma refer:D

PDV_1989 30-07-10 09:13

Re: VAND ACTILPID PRO-LEX
 
:arrow:

PDV_1989 01-08-10 09:41

Re: VAND ACTILPID PRO-LEX
 
:arrow:

PDV_1989 04-08-10 20:22

Re: VAND ACTILPID PRO-LEX
 
Uppppp

PDV_1989 08-08-10 12:57

Re: VAND ACTILPID PRO-LEX
 
Uppppp

PDV_1989 12-08-10 21:34

Re: VAND ACTILPID PRO-LEX
 
:arrow:

PDV_1989 19-08-10 11:27

Re: VAND ACTILPID PRO-LEX
 
urgent 20 ron bucata

catalin_toyo 19-08-10 14:14

Re: VAND ACTILPID PRO-LEX
 
salut , scuzama ca intervin ...dar mi se pare un pic...cam AIUREA acest sticker ..adica nu prea seamna aatat de bine cu cele originale...si...daca nu ma isnel nu il vad nici foarte bine taiat !

PDV_1989 19-08-10 15:35

Re: VAND ACTILPID PRO-LEX
 
Quote:

Originally Posted by catalin_toyo (Post 3595931)
salut , scuzama ca intervin ...dar mi se pare un pic...cam AIUREA acest sticker ..adica nu prea seamna aatat de bine cu cele originale...si...daca nu ma isnel nu il vad nici foarte bine taiat !

Nu este nici o problema pentru interventie, iti zic doar ca stikerele sunt luate de la cineva care lucreaza la politie in pipera si nu are cum sa fie diferite de cele originale pentru ca astea care le am eu sunt luate de la ei. bafta.

peter 20-08-10 11:46

Re: VAND ACTILPID PRO-LEX
 
Quote:

Originally Posted by PDV_1989 (Post 3596099)
Nu este nici o problema pentru interventie, iti zic doar ca stikerele sunt luate de la cineva care lucreaza la politie in pipera si nu are cum sa fie diferite de cele originale pentru ca astea care le am eu sunt luate de la ei. bafta.

IPA si antidrog nu ai ?

pyttbull 20-08-10 14:06

Re: VAND ACTILPID PRO-LEX
 
vreau sami trimiti si mie unul ! mersi .tiam dat si pm

PDV_1989 21-08-10 10:43

Re: VAND ACTILPID PRO-LEX
 
Quote:

Originally Posted by peter (Post 3597840)
IPA si antidrog nu ai ?

Momentan am doar cu pro-lex. Daca primesc si alt ceva te anunt.

PDV_1989 21-08-10 10:44

Re: VAND ACTILPID PRO-LEX
 
Quote:

Originally Posted by pyttbull (Post 3598158)
vreau sami trimiti si mie unul ! mersi .tiam dat si pm

Am luat datele tale, incerc sa il trimit astazi daca nu cel tarziu luni.

PDV_1989 23-08-10 21:50

Re: VAND ACTILPID PRO-LEX
 
Uppppp

PDV_1989 25-08-10 10:18

Re: VAND ACTILPID PRO-LEX
 
Uppppp

PDV_1989 27-08-10 12:50

Re: VAND ACTILPID PRO-LEX
 
Uppppp

PDV_1989 29-08-10 15:41

Re: VAND ACTILPID PRO-LEX
 
Upppppp

PDV_1989 05-09-10 12:11

Re: VAND ACTILPID PRO-LEX
 
Uppppp

PDV_1989 08-09-10 16:43

Re: VAND ACTILPID PRO-LEX
 
Uppppp

PDV_1989 20-09-10 15:21

Re: VAND ACTILPID PRO-LEX
 
Uppppp

PDV_1989 23-09-10 12:40

Re: VAND ACTILPID PRO-LEX
 
Uppppp

PDV_1989 30-09-10 10:56

Re: VAND ACTILPID PRO-LEX
 
Uppppp

PDV_1989 05-10-10 22:17

Re: VAND ACTILPID PRO-LEX
 
Uppppp

PDV_1989 12-10-10 21:45

Re: VAND ACTILPID PRO-LEX
 
Uppppp

PDV_1989 16-10-10 19:15

Re: VAND ACTILPID PRO-LEX
 
Uppppp

PDV_1989 01-11-10 07:51

Re: VAND ACTILPID PRO-LEX
 
Uppppp

PDV_1989 24-11-10 13:38

Re: VAND ACTILPID PRO-LEX
 
UPPPPPP

PDV_1989 26-11-10 13:30

Re: VAND ACTIPILD PRO-LEX
 
UPPPPP
50 ron 2 bucati

PDV_1989 29-11-10 18:55

Re: VAND ACTIPILD PRO-LEX
 
UPPPPP

PDV_1989 01-12-10 19:39

Re: VAND ACTIPILD PRO-LEX
 
UPPPPP

relu008 17-08-11 14:57

Re: VAND ACTIPILD PRO-LEX
 
mai ai?


All times are GMT +2. The time now is 07:36.

- Copyright 2026 4Tuning