Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Jante si Anvelope (https://forum.4tuning.ro/459-jante-anvelope.html)
-   -   Schimb Borbet T cu ceva mai mare (https://forum.4tuning.ro/459-jante-anvelope/199814-schimb-borbet.html)

dydy-andrey 19-07-10 23:07

Schimb Borbet T cu ceva mai mare
 
4 Attachment(s)
Schimb
Borbet T pe 14"
prindere 4x100
8J toate 4!
et 20
buza lata toate 4
cu tot cu gume


cu ceva pe 16 sau 17 prindere 4x100
de la 7J pana la 9J


astept oferte

contact: me_andrei_e30

dydy-andrey 22-07-10 15:17

Re: Schimb Borbet T cu ceva mai mare
 
accept si alte tipuri de jante, nu neaparat cu buza, dar pe 15-16-17"
4x100

+- diferenta de bani

sussssssssss :shock:

banzay 22-07-10 21:13

Re: Schimb Borbet T cu ceva mai mare
 
1 Attachment(s)
Ti-as oferi asa ceva... borbet bs, 15", 8j, et 15, 2x195/50/15 maxim 500 km rulati si 2x205/50/15 si o mica diferenta de la tine. Jantele sunt impecabile... buza e dreapta, nici o zgarietura. Dar...cum am face cu schimbul daca am fi de acord?

dydy-andrey 23-07-10 23:07

Re: Schimb Borbet T cu ceva mai mare
 
Quote:

Originally Posted by banzay (Post 3536330)
Ti-as oferi asa ceva... borbet bs, 15", 8j, et 15, 2x195/50/15 maxim 500 km rulati si 2x205/50/15 si o mica diferenta de la tine. Jantele sunt impecabile... buza e dreapta, nici o zgarietura. Dar...cum am face cu schimbul daca am fi de acord?

ms ! imi plac , dar mai astept putin... parca as vrea totusi ceva pe 16 sau 17 :D
te contactez eu daca ma hotarasc :)

Greenhullk 23-07-10 23:51

Re: Schimb Borbet T cu ceva mai mare
 
pe bani le dai sau doar la schimb?'

dydy-andrey 24-07-10 10:46

Re: Schimb Borbet T cu ceva mai mare
 
cat imi oferi? dar tot as prefera schimb :)

Greenhullk 25-07-10 07:32

Re: Schimb Borbet T cu ceva mai mare
 
pai 200 e fara gume ce zici?

deyan56 25-07-10 23:13

Re: Schimb Borbet T cu ceva mai mare
 
cati cm are buza?te intereseaza OZ-urile?

dydy-andrey 26-07-10 09:27

Re: Schimb Borbet T cu ceva mai mare
 
1 Attachment(s)
buza are 8 cm
astept sa vad daca le combin cu niste bbs-uri + dif din partea celuilalt
daca nu, te contactez pt OZ-uri
salut

turb0 27-07-10 11:17

Re: Schimb Borbet T cu ceva mai mare
 
Borbet A pe 15" 7j toate ...te intereseaza ?

dydy-andrey 28-07-10 11:02

Re: Schimb Borbet T cu ceva mai mare
 
imi poti arata niste poze, te rog?
sau add la me_andrei_e30

dydy-andrey 30-07-10 01:52

Re: Schimb Borbet T cu ceva mai mare
 
sus !
schimb doar cu jante pe 16 4x100 de la 7 la 9 j si cu buza !

brownshark 02-08-10 13:55

Re: Schimb Borbet T cu ceva mai mare
 
poti sa pui poze cu fiecare janta sa se vada si profilul gumelor ?
multumesc.

alex.p7m 02-08-10 21:47

Re: Schimb Borbet T cu ceva mai mare
 
https://forum.4tuning.ro/459-jante-an...bs-15-urs.html cz te coafeaza?

dydy-andrey 02-08-10 22:50

Re: Schimb Borbet T cu ceva mai mare
 
Quote:

Originally Posted by brownshark (Post 3558972)
poti sa pui poze cu fiecare janta sa se vada si profilul gumelor ?
multumesc.

am vorbit.. ;)

Quote:

Originally Posted by alex.p7m (Post 3560012)

hmm, imi plac dar nu au buza si nu sunt 8 sau 9 J :D
ms pt oferta !

up !

alex.p7m 02-08-10 23:00

Re: Schimb Borbet T cu ceva mai mare
 
Quote:

Originally Posted by dydy-andrey (Post 3560170)
am vorbit.. ;)



hmm, imi plac dar nu au buza si nu sunt 8 sau 9 J :D
ms pt oferta !

up !

snt 7j asta e :P oferta mea ramane valabila atata timp cat le mai am ... caut urgent ceva mai mic .. ca sunt prea mari ptr ce am eu ...

CocoT 28 04-08-10 11:39

Re: Schimb Borbet T cu ceva mai mare
 
3 Attachment(s)
Astrea au fost jantele mele! :lol: Schimbi cu MIM pe 15 et 13 J7 cu buze polisate impecabile? Gume 195/45/15 fata si 195/50/15 spatele + dif de la tine!

dydy-andrey 06-08-10 09:41

Re: Schimb Borbet T cu ceva mai mare
 
2 Attachment(s)
imi plac, ms, dar acum vreau schimb doar cu 16" sau 17"

up! poze noi !

dydy-andrey 08-08-10 07:33

Re: Schimb Borbet T cu ceva mai mare
 
sus !

alex.p7m 08-08-10 20:49

Re: Schimb Borbet T cu ceva mai mare
 
Quote:

Originally Posted by dydy-andrey (Post 3571061)
sus !

oferta mea ramane valabila https://forum.4tuning.ro/459-jante-an...bs-15-urs.html

dydy-andrey 10-08-10 10:48

Re: Schimb Borbet T cu ceva mai mare
 
ms dar tot vreau ceva pe 16 sau 17

dydy-andrey 25-08-10 23:30

Re: Schimb Borbet T cu ceva mai mare
 
sus !!!
schimb cu jante pe 16 cu buza !

Fast_wheels 07-09-10 22:17

Re: Schimb Borbet T cu ceva mai mare
 
1 Attachment(s)
Daca te coafeaza ale mele dai un semn . sunt pe 15 ,7j

alex.p7m 29-09-10 09:49

Re: Schimb Borbet T cu ceva mai mare
 
Quote:

Originally Posted by alex.p7m (Post 3572447)

inca !?


All times are GMT +2. The time now is 12:32.

- Copyright 2026 4Tuning