![]() |
Schimb Borbet T cu ceva mai mare
4 Attachment(s)
Schimb
Borbet T pe 14" prindere 4x100 8J toate 4! et 20 buza lata toate 4 cu tot cu gume cu ceva pe 16 sau 17 prindere 4x100 de la 7J pana la 9J astept oferte contact: me_andrei_e30 |
Re: Schimb Borbet T cu ceva mai mare
accept si alte tipuri de jante, nu neaparat cu buza, dar pe 15-16-17"
4x100 +- diferenta de bani sussssssssss :shock: |
Re: Schimb Borbet T cu ceva mai mare
1 Attachment(s)
Ti-as oferi asa ceva... borbet bs, 15", 8j, et 15, 2x195/50/15 maxim 500 km rulati si 2x205/50/15 si o mica diferenta de la tine. Jantele sunt impecabile... buza e dreapta, nici o zgarietura. Dar...cum am face cu schimbul daca am fi de acord?
|
Re: Schimb Borbet T cu ceva mai mare
Quote:
te contactez eu daca ma hotarasc :) |
Re: Schimb Borbet T cu ceva mai mare
pe bani le dai sau doar la schimb?'
|
Re: Schimb Borbet T cu ceva mai mare
cat imi oferi? dar tot as prefera schimb :)
|
Re: Schimb Borbet T cu ceva mai mare
pai 200 e fara gume ce zici?
|
Re: Schimb Borbet T cu ceva mai mare
cati cm are buza?te intereseaza OZ-urile?
|
Re: Schimb Borbet T cu ceva mai mare
1 Attachment(s)
buza are 8 cm
astept sa vad daca le combin cu niste bbs-uri + dif din partea celuilalt daca nu, te contactez pt OZ-uri salut |
Re: Schimb Borbet T cu ceva mai mare
Borbet A pe 15" 7j toate ...te intereseaza ?
|
Re: Schimb Borbet T cu ceva mai mare
imi poti arata niste poze, te rog?
sau add la me_andrei_e30 |
Re: Schimb Borbet T cu ceva mai mare
sus !
schimb doar cu jante pe 16 4x100 de la 7 la 9 j si cu buza ! |
Re: Schimb Borbet T cu ceva mai mare
poti sa pui poze cu fiecare janta sa se vada si profilul gumelor ?
multumesc. |
Re: Schimb Borbet T cu ceva mai mare
https://forum.4tuning.ro/459-jante-an...bs-15-urs.html cz te coafeaza?
|
Re: Schimb Borbet T cu ceva mai mare
Quote:
Quote:
ms pt oferta ! up ! |
Re: Schimb Borbet T cu ceva mai mare
Quote:
|
Re: Schimb Borbet T cu ceva mai mare
3 Attachment(s)
Astrea au fost jantele mele! :lol: Schimbi cu MIM pe 15 et 13 J7 cu buze polisate impecabile? Gume 195/45/15 fata si 195/50/15 spatele + dif de la tine!
|
Re: Schimb Borbet T cu ceva mai mare
2 Attachment(s)
imi plac, ms, dar acum vreau schimb doar cu 16" sau 17"
up! poze noi ! |
Re: Schimb Borbet T cu ceva mai mare
sus !
|
Re: Schimb Borbet T cu ceva mai mare
Quote:
|
Re: Schimb Borbet T cu ceva mai mare
ms dar tot vreau ceva pe 16 sau 17
|
Re: Schimb Borbet T cu ceva mai mare
sus !!!
schimb cu jante pe 16 cu buza ! |
Re: Schimb Borbet T cu ceva mai mare
1 Attachment(s)
Daca te coafeaza ale mele dai un semn . sunt pe 15 ,7j
|
Re: Schimb Borbet T cu ceva mai mare
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 12:32. |
- Copyright 2026 4Tuning