![]() |
JOC INTERACTIV - GHICESTE MASINA - partea a III a
Regulile sunt aceleasi ca in topicul anterior.
Dati-i drumul! |
2 Attachment(s)
Ghiciti-o pasta
Se accepta doar producatorul ca modelul nu-l stiu nici eu, doar il banuiesc. |
ford escort
|
Ok este forte greu de spus, este un disel oricum, probabil ceva din Germania(Mercedes sau Audi) :?:
|
model dupa 90
|
ce a ginit-o fxn.
bravo man baga poza |
momentan nu sunt acasa ca sa bag ceva, cand ajung .... :wink:
|
Re:
Quote:
De unde stii mane k e \"disel\"????? :D |
De la toba, ca e cu gura-n jos... :P :P :P :lol:
|
Dap...exact...de la toba....majoritatea dizelurilor au capul tobei directionat in jos :!:
Nu baga nimeni poza :?: |
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: NO COMMENT :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
|
Hai mai bagati o poza ..........sau este obligatoriu sa il asteptam pe el :?: :cry: :cry: :cry:
|
sunt vreo 3 sau 4 poze cu accidentu asta...ori aici pe 4tuning sau automotor...nuj pe care forum mai precis,dar am vazut`o si acuma un tampit de lapsus....
|
1 Attachment(s)
:lol: :lol: :lol: Eu am glumit la faza cu toba.... :lol: :lol:
Anyway...iata una usoara... :arrow: |
ford capry
|
ford capri
|
NikeFF...next... :wink:
|
1 Attachment(s)
asta este Ford Capri
|
Hei...eu am zis primu'
|
1 Attachment(s)
chiciti..........
|
lancia lybra
|
EXACT...baga poza :oops:
|
1 Attachment(s)
this is it, ceva simplutz
|
@nos@ dak te uiti la datele la kre au fost trimise mesajele o sa ai o mare surpriza.. k doar nu suntem 2 nebuni (eu si bogdan) kre au inceput sa aiba vedenii.. :roll: in fine jucati mai departe acum
|
:oops: Am zis amandoi in acelasi timp?Oricum daca am gresit SCUZE.nu vreau sa supar pe nimeni :oops:
|
Este cumva Toyota Celica MOdel mai vechi?
|
lexus?
sau honda? |
nici una
|
toyota carina
|
1 Attachment(s)
:D baga poza
|
imi pare rau am ceva probleme cu calc nu pot pune mashina punetzi voi inlocul meu
|
1 Attachment(s)
Asta e poza pe care vroia sa o puna Kitana
|
ford...nush de care ..explorer dinala pick-up :) exista asa ceva ? :roll: :lol: :lol: :lol:
|
nu e ford
|
toyota tundra? :oops:
|
bravo ... pune poza
|
R-NOS15 fac depresie pana pui tu poza cu o masina asteptam cu totzii
|
1 Attachment(s)
imi cer milioane de scuze..... dar mi-am restartat calculatorul.... inca o data scuze :oops:
acum poza :arrow: |
renault... mai vechiutz :D
|
nope... nu e renault
|
| All times are GMT +2. The time now is 07:30. |
- Copyright 2026 4Tuning