Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   JOC INTERACTIV - GHICESTE MASINA - partea a III a (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/1971-joc-interactiv-ghiceste-masina-partea-iii.html)

Gabi 22-09-04 01:12

JOC INTERACTIV - GHICESTE MASINA - partea a III a
 
Regulile sunt aceleasi ca in topicul anterior.

Dati-i drumul!

COObra 22-09-04 06:40

2 Attachment(s)
Ghiciti-o pasta
Se accepta doar producatorul ca modelul nu-l stiu nici eu, doar il banuiesc.

Gabi_323i 22-09-04 07:24

ford escort

@Nos@ 22-09-04 07:39

Ok este forte greu de spus, este un disel oricum, probabil ceva din Germania(Mercedes sau Audi) :?:

Gabi_323i 22-09-04 07:41

model dupa 90

COObra 22-09-04 07:53

ce a ginit-o fxn.
bravo man
baga poza

Gabi_323i 22-09-04 08:02

momentan nu sunt acasa ca sa bag ceva, cand ajung .... :wink:

CataNOS 22-09-04 11:28

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"@Nos@\"
Ok este forte greu de spus, este un disel oricum, probabil ceva din Germania(Mercedes sau Audi) :?:

Crap de ras :lol: :lol: :lol: :lol:
De unde stii mane k e \"disel\"????? :D

Bogdan_16v 22-09-04 11:51

De la toba, ca e cu gura-n jos... :P :P :P :lol:

@Nos@ 22-09-04 12:13

Dap...exact...de la toba....majoritatea dizelurilor au capul tobei directionat in jos :!:
Nu baga nimeni poza :?:

CataNOS 22-09-04 12:20

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: NO COMMENT :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

@Nos@ 22-09-04 12:25

Hai mai bagati o poza ..........sau este obligatoriu sa il asteptam pe el :?: :cry: :cry: :cry:

Singurelu 22-09-04 12:28

sunt vreo 3 sau 4 poze cu accidentu asta...ori aici pe 4tuning sau automotor...nuj pe care forum mai precis,dar am vazut`o si acuma un tampit de lapsus....

Bogdan_16v 22-09-04 12:48

1 Attachment(s)
:lol: :lol: :lol: Eu am glumit la faza cu toba.... :lol: :lol:

Anyway...iata una usoara... :arrow:

@Nos@ 22-09-04 12:49

ford capry

PYT 22-09-04 12:49

ford capri

Bogdan_16v 22-09-04 12:51

NikeFF...next... :wink:

@Nos@ 22-09-04 12:52

1 Attachment(s)
asta este Ford Capri

@Nos@ 22-09-04 12:53

Hei...eu am zis primu'

@Nos@ 22-09-04 12:57

1 Attachment(s)
chiciti..........

CataNOS 22-09-04 13:01

lancia lybra

@Nos@ 22-09-04 13:02

EXACT...baga poza :oops:

CataNOS 22-09-04 13:05

1 Attachment(s)
this is it, ceva simplutz

PYT 22-09-04 13:08

@nos@ dak te uiti la datele la kre au fost trimise mesajele o sa ai o mare surpriza.. k doar nu suntem 2 nebuni (eu si bogdan) kre au inceput sa aiba vedenii.. :roll: in fine jucati mai departe acum

@Nos@ 22-09-04 13:11

:oops: Am zis amandoi in acelasi timp?Oricum daca am gresit SCUZE.nu vreau sa supar pe nimeni :oops:

@Nos@ 22-09-04 13:15

Este cumva Toyota Celica MOdel mai vechi?

Lunaticu 22-09-04 14:21

lexus?
sau honda?

CataNOS 22-09-04 14:22

nici una

Kitana 22-09-04 15:13

toyota carina

CataNOS 22-09-04 15:17

1 Attachment(s)
:D baga poza

Kitana 22-09-04 15:31

imi pare rau am ceva probleme cu calc nu pot pune mashina punetzi voi inlocul meu

CataNOS 22-09-04 15:34

1 Attachment(s)
Asta e poza pe care vroia sa o puna Kitana

Al3xius 22-09-04 15:55

ford...nush de care ..explorer dinala pick-up :) exista asa ceva ? :roll: :lol: :lol: :lol:

Kitana 22-09-04 17:17

nu e ford

R-NOS15 22-09-04 18:02

toyota tundra? :oops:

Kitana 22-09-04 18:16

bravo ... pune poza

Kitana 22-09-04 18:33

R-NOS15 fac depresie pana pui tu poza cu o masina asteptam cu totzii

R-NOS15 22-09-04 18:36

1 Attachment(s)
imi cer milioane de scuze..... dar mi-am restartat calculatorul.... inca o data scuze :oops:

acum poza :arrow:

SpeedeR 22-09-04 18:52

renault... mai vechiutz :D

R-NOS15 22-09-04 18:53

nope... nu e renault


All times are GMT +2. The time now is 07:30.

- Copyright 2026 4Tuning