![]() |
Asa se parcheaza. Da?
4 Attachment(s)
Sunt convins ca fiecare din noi da zilnic peste exemplare mai mult sau mai putin familiarizate cu volanul. Domnisoara posesoare de Fabia din imaginile atasate are prostul obicei sa parcheze cum o taie ... era sa scriu capul dar m-am abtinut. Las imaginile sa vorbeasca :D
Mare ti-e gradina Doamne! Sa nu uitam nici de spiritul "civic" al posesorului de Land Cruiser. Nu de alta da se supara si data viitore... |
Re: Asa se parcheaza. Da?
nu ai frate ce sa le faci... sunt peste tot... ne-au invadat :))
|
Re: Asa se parcheaza. Da?
Daca ai Landcruiser trebuie sa fii cu 3 oua?Nu cred. Ar merita un cauciuc spart.
|
Re: Asa se parcheaza. Da?
ce s-ar fi facut daca avea maybach :peace:
|
Re: Asa se parcheaza. Da?
eee .. auzi la el .. cauciuc .. vad k stai la etaj .. mai ia un prieten si facetzi pariuri care nimereshte cele mai multe oua in fabia ;)
|
Re: Asa se parcheaza. Da?
ce am enerveaza si pe mien fazele astea ...
stiu ca odata am intrat la un magazin si am parcat normal si unu a parcat in spatele meu .. si zice ... ca doar 2 minute. si nu trece jumatea de ora si el inca nu era si eu ma grabeam undeva. am fiert in suc propriu. |
Re: Asa se parcheaza. Da?
dale niste chei dak te enerveaza
|
Re: Asa se parcheaza. Da?
3 Attachment(s)
Episodul 2 ca vaz ca va place
|
Re: Asa se parcheaza. Da?
pozele asta nu prea mai prezinta asa mare interes .. :lol:
oftopic : u iti fotografiezi parcarea in fiecare zi ? :)))) |
Re: Asa se parcheaza. Da?
1 Attachment(s)
poza facuta acum vreo 2 ore. nu am mai vazut masina pana acum. nush daca era femeie dar oricum e unul care mai vine pe aici cateodata si o parcheaza oblic adica si mai prost.
pentru claritatea geamului prin care a fost facuta poza ii pot multumi vecinului de sus. |
Re: Asa se parcheaza. Da?
daca omului ii place sa stea pe mijloc, poate chiar era femeie, atunci e de intelels....
|
Re: Asa se parcheaza. Da?
:-) eu cred ca nu a vrut sa o bage sub pomi ca sa nu o gaseasca plina de kk de pasarele
|
Re: Asa se parcheaza. Da?
Quote:
iti recomand sa nu mai faci afirmatii d-astea in public. Poate citeste un om suparat caruia tocmai i-a dat o vita cu cheia pe o masina recent adusa,fara casco,eventual si ceva de peste 20.000e.....si,poate te cheama pe tine (exista modalitati;) ) sa te-ntrebe de sanatate,sub imperiul furiei declansate de eveniment;) O zi buna, |
Re: Asa se parcheaza. Da?
Quote:
|
Re: Asa se parcheaza. Da?
hahaha... eu cand eram cu SCOALA..bag la mine in spatele blocului (unde e si o parcare mai mare) ,e drum de acces oricum ! iar unu nu avea unde s=o parcheze si a lasat-o pe drum ! stam noi(eu cu instructoru') vreo jumatate de ora si apare si BOUL cu nevasta-sa! eu ii zic " asa se parcheaza domne stam de 30 de minute sa ducem masina in parcarea din partea cealalta ?" la care ala nesimtit " nu v-ati topit" eu mai berbec din fel (si din zodie de fapt) ma sui inapoi ca eram inca in ora de condus si stau! ala da cu spatele ..se da jos cica" hai domne lasa-ma sa trec" ba fratilor.. 10 minute am stat acolo si tot nu l-am lasat pe bou sa treaca... noi stateam ne uitam p niste foi in masina ..ala s-a ofticat si s-a dus in parcarea din partea cealaalta..noi am mai stat 3 minute de al draq ..dupa care plecam !
si o data taicamiu cu aro si-a facut loc pe langa o dacia o data! de aceea avea bullbar aro ce draq ! :) alta faza tare la mine in spatele blocului..sunt garaje si e si un deal lin dar langa deal e un deal mic dar cu o inclinatie 75 grade cred ! unu cu un seria 7 a vrut sa urce cu partea stanga pe LIN si cu partea dreaapta pe dealu mic! ghici ce s-a intamplat? a ramas suspendat omu cu masina ! :)))) statea masina pe prag cu roata stanga fatza in aer... nu putea s-o miste de acolo sub nici o forma! si ce s-a gandit omu sa faca..a luat un copil daca avea 8 ani era bine :) si l-a pus sa accelereze ca el sa apese pe masina sa aiba contacact cu solu :))) si pustiu a apasat incat s-a mai dus vreo 300 m si machedonu facea " ba putzaaaaaaa franaaaaaaaaa ba gata" apoi il injura si pleaca! mai lipsea sa-i dea una si era TZARAN RAU ! |
Re: Asa se parcheaza. Da?
Quote:
|
Re: Asa se parcheaza. Da?
ma jur pe mama ca exact asa a fost..radeam cu tata de la geam pe burta! oricum a parait ceva la masina...a facut si ceva burnout( probabil pustiu a dat cu pedala in podea) ... mai stiti si voi cum e sa te sui prima data la volan ,,frica ! el saraca accelera la inceput dar masina nu se misca..si ala a tzipat sa accelereze si ma gandesc eu ca ala a pus-o in podea! :))))) oricum a lasat pe acolo niste pete negre ! imi pare rau ca n-am filmat ...eram prea atras de oitza
|
Re: Asa se parcheaza. Da?
5 Attachment(s)
inka un exemplu..de femeie la volan..si n-am prins-o decat in 3 ipostaze..restu le-am ratat cu obiectivu..(Multipla si Altea aceeasi tipa):oops:
sa ai X5 si sa nu poti parca normal..pe zapda?:oops: :rolleyes2 toti vecinii mei |
Re: Asa se parcheaza. Da?
sper sa nu ma pozati si pe mine cand parchez pe refugiul statiei de tramvai :lol: nu-s femeie, doar nerabdator.
|
Re: Asa se parcheaza. Da?
ii foarte grea parcarea laterala .. ce vrei ? :D
|
Re: Asa se parcheaza. Da?
nu e vorba de greutate...e vorba de comoditate...si eu cam la fel fac ..depinde acum...daca toti sunt intr-o ordine logic ca fac k restu..dar altfel procedez cum imi vine mai usor mie ...
|
Re: Asa se parcheaza. Da?
Fara suparare da asta tine si de educatia omului ... si nu e vb de cineva in mod special ... e vb de romani ... in general. Nu mai spun ca daca ajungi intr-o parcare mai mare (mall, metro ... etc) o gramada de masini sunt parcate pe 2 locuri ... si mai ales pe primele locuri ... alea spre intrare.
|
Re: Asa se parcheaza. Da?
5 Attachment(s)
Sa va pun si io niste poze...
|
Re: Asa se parcheaza. Da?
Quote:
|
Re: Asa se parcheaza. Da?
pai sotzu ei e ceva prin politie..k asa urla vaca intr-o zi..la un vecin ce i-a zis ...sa-si mute masina de la scara noastra k i-o sparge next time :oops: :lol:
|
| All times are GMT +2. The time now is 03:19. |
- Copyright 2026 4Tuning