Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte Anunturi Piese (https://forum.4tuning.ro/524-anunturi-piese.html)
-   -   De vanzare Machete auto profesionale scara 1/18 (https://forum.4tuning.ro/524-anunturi-piese/1968-vanzare-machete-auto-profesionale-scara-1-18-a.html)

machete13 03-10-04 19:06

Mercedes E-class 1/18
http://www.autoart.ro/pd1096806512.htm?categoryId=5

machete13 18-10-04 23:15

Hummer H2 DUB city 1/18

http://www.autoart.ro/pd1092375473.htm?categoryId=2

machete13 26-10-04 15:43

1 Attachment(s)
motociclete Jesse James 1/18

COObra 26-10-04 16:33

vreau un BMW seria 5 model E12
mai precis fabricatie 1979.
zi-mi daca ai si la ce bani ca eu m-am tot uitat si nu am gasit
multumesc

machete13 26-10-04 17:21

Imi pare rau , nu exista.Din vremea aceea doar BMW 2002, 645,Baur,ursulet si cam atat.

ffocus 18-11-04 13:33

ford focus ai?

machete13 19-11-04 00:05

1 Attachment(s)
A mai vrut cineva wrc facuta de autoart si astept raspuns daca mai exista.
Varianta de strada pot sa aduc facuta de Motor max dar la doua usi rosu sau albastru dar si o varianta tunata facuta de hotwheels.Pretul la varianta in doua usi de strada este 1.400.000 lei iar la cea tunata este 1.800.000lei .Doar la wrc facut de autoart este 2800.000lei
Eu iti recomand cea tunata si cea de la autoart daca mai exista.

machete13 19-11-04 00:09

1 Attachment(s)
si poze cu modelul motormax

CT-03-ART 19-11-04 08:56

cea modificata...poate o sa ajunga shi a ta la fel sau mai bine...

B 68 VLD 19-11-04 09:22

Nubira exista? :lol: Si as vrea modificata daca se poate! :lol:

machete13 19-11-04 11:59

:) nu exista nimic de la Daewoo sau hiunday

Hondarul 19-11-04 15:14

Honda Accord Aerodeck 1986. In SUA nu am gasit asa ceva.

machete13 29-11-04 23:36

1 Attachment(s)
Peugeot 307 WRC 1/18

http://www.autoart.ro/pd1101714152.htm?categoryId=3

machete13 05-12-04 16:31

Pana la sfarsitul anului reducere 10%

dsign 21-12-04 18:26

macheta de dacia logan ai idee cine o face? aduci si tu asa ceva?
daca da te rog sa-mi dai un pm.

machete13 26-12-04 20:02

pe logan la 1/43 o face firma Eligor. Nu pot sa aduc.

supersev 01-01-05 22:32

golf 4 albastru in 4 usi .... cat de mare si cat costa ?

machete13 06-01-05 20:11

1 Attachment(s)
Exista doar golf 4 in 2 usi negru scara 1/18 (26cm)

machete13 10-02-05 00:10

SUBARU IMPREZA WRC 2003 #7 1/18

Stoc limitat incepand cu 1 martie, comandati din timp!

pauladrian 16-02-05 00:09

as fi curios de un 106 3usi.ce culori :?:

Bontzay 18-11-06 14:42

Re: De vanzare Machete auto profesionale scara 1/18
 
ma interesa Peugeot 307 CC daca ai frate :D tunat sau simplu..

mihaitzaa 19-11-06 22:53

Re: De vanzare Machete auto profesionale scara 1/18
 
E36 coupe daca ai si la ce bani

bogdan_wrc 21-11-06 07:33

Re: De vanzare Machete auto profesionale scara 1/18
 
la ce pret e Golful IV? mai ai si alte culori? albastru inchis..?

Lucian 21-11-06 08:17

Re: De vanzare Machete auto profesionale scara 1/18
 
Daca ai si la Dacia Nova indiferent de scara o cumpar indiferent de pret (in limitele bunului simt) .

fanete 21-11-06 09:20

Re: De vanzare Machete auto profesionale scara 1/18
 
nu ai sa gasesti, in cel mai fericit caz sa gasesti renaul 12 sau cit era ala de au copiat ei nova. ei abia au facut loganuri acum....

ma intereseaza si pe mine de la honda ce imi poti aduce. m-ar interesa o integra

Gabi 22-11-06 00:29

Re: De vanzare Machete auto profesionale scara 1/18
 
Baieti, ultimu' mesaj era scris in februarie 2005 :)

Dino 22-11-06 09:17

Re: De vanzare Machete auto profesionale scara 1/18
 
clio williams '94 ?

fanete 22-11-06 10:35

Re: De vanzare Machete auto profesionale scara 1/18
 
Quote:

Originally Posted by Gabi (Post 632051)
Baieti, ultimu' mesaj era scris in februarie 2005 :)

foarte tare.....

si vad ca "Dino" asta a postat dupa ce ai scris tu chestia asta :)

RACING MAN 22-11-06 13:05

Re: De vanzare Machete auto profesionale scara 1/18
 
Un peugeot 205 T16 Se gaseste ?????

dea4u_andreea 15-10-07 13:34

Re: De vanzare Machete auto profesionale scara 1/18
 
Ma intereseaza o macheta de seat toledo de prin 2000.am nevoie in vreo luna jumate.astept rasp ms:D


All times are GMT +2. The time now is 20:20.

- Copyright 2026 4Tuning