![]() |
Inca un enzo a luat calea nemuririi
1 Attachment(s)
Inca un enzo a luat calea nemuririi in Seoul, Corea de Sud
urmatoarea generatie o sa aiba oare pilot automat ? :rolleyes2 |
Re: Inca un enzo a luat calea nemuririi
doamne inca unul? dupa ce ca sunt cateva le mai si trosnesc astia!
o sa devina specie in disparitie! |
Re: Inca un enzo a luat calea nemuririi
:lol: Se imputineaza Enzourile....oameni cu bani si fara minte...isi merita soarta!
|
Re: Inca un enzo a luat calea nemuririi
cu o masina ca aia te mai astepti sa mori acasa?
|
Re: Inca un enzo a luat calea nemuririi
o sa devina din ce in ce mai exclusivit un enzo si din ce in ce mai scump:)
|
Re: Inca un enzo a luat calea nemuririi
este inevitabil sa nu se intample accidente in general... dar cu un enzo si cu un picior drept mai 'nebun' chiar treci masura :)
|
Re: Inca un enzo a luat calea nemuririi
fenyx ,nota zece frate ptr ce ai zis.de ce iti iei masina aia ?sa mergi cum mergi cu slk-ul sau sa stai proptit cu spatele tot timpul in spatar ?
|
Re: Inca un enzo a luat calea nemuririi
Pacat de masina...Nu mai sunt decat aprox 395 care pot fi facute praf .....
|
Re: Inca un enzo a luat calea nemuririi
asta e reparabil :D
probabil astea 2 lovite sunt singurele cu propietari care au descoperit a doua jumatate a acceleratiei :D |
Re: Inca un enzo a luat calea nemuririi
Quote:
|
Re: Inca un enzo a luat calea nemuririi
tui chinezu ala daramat... ce masina... moment de reculegere ...
|
Re: Inca un enzo a luat calea nemuririi
dar cum s'a intamplat?? ca vad ca e lovita si in fata si in spate
|
Re: Inca un enzo a luat calea nemuririi
vor exista tot timpul persoane cu f multi bani care sa cumpere asa ceva... si daca persoana respectiva are din nefericire un copil idiot... care vrea sa dea o tura cu masina.. ajunge la stiri ;)
|
Re: Inca un enzo a luat calea nemuririi
Pai ia sa adunam toti niste bani sa luam un Enzo la cheta ... ca oricum pretul lui va creste...facem si noi un ban cinstit ca astia-s prosti si le tot proptesc...pacat de ele:(
|
Re: Inca un enzo a luat calea nemuririi
Quote:
|
Re: Inca un enzo a luat calea nemuririi
Pai il tinem in garaj cativa ani:)...si cand va ajunge la un 3-4 milioane il vindem...;)...adevarul e ca se cam impart soferii in 3 categorii:amatori, profesionisti si...taximetristi...astia nu`s oameni , is veniti din alta galaxie, de pe alta planeta....
|
Re: Inca un enzo a luat calea nemuririi
Primul Enzo acela facut puzzle cik ar putea fi reparat de Ferrari pt. 300 de mii de euro :D
|
Re: Inca un enzo a luat calea nemuririi
doar un singur enzo nu s-a reparat ala care a fost despicat in 2 in italia, restu a u fost reparate toate.
|
Re: Inca un enzo a luat calea nemuririi
asta e lovit mai putin decat alalaltu :D...totu spre bine :lol:
|
Re: Inca un enzo a luat calea nemuririi
Quote:
greshit .. exista 2 .. hai 3 categorii ... soferii , conducatorii auto si taximetrishti .. k sa fii sofer tre sa shtii sa conduci .. restu sunt conducatori auto ... |
Re: Inca un enzo a luat calea nemuririi
Quote:
|
Re: Inca un enzo a luat calea nemuririi
Si eu care credeam ca masina asta e facuta ca sa fie tinuta in....colectii private sau ca ajung pe maini bune.Dar.....
|
Re: Inca un enzo a luat calea nemuririi
Foarte pacat!Oricum am auzit ca pentru a achizitiona un enzo, obligatoriu sa mai fi avut in garaj si un F 50 sau asa ceva........
|
Re: Inca un enzo a luat calea nemuririi
mad nike ..nu neaparat un f 50 ..pt a achizitiona un Enzo ..pe langa faptul ca tre sa mai fi avut un ferrari in garaj ..ar mai trebui sa fi si invitat de catre cei de la ferrari sa cumperi o asemenea masina .. daca nu ..singura solutie e sa`l cumperi la mana a doua ..si Surpriza ..la mana a doua pretzul e dublu fata de enzo nou :D ..si app de acel enzo lovit .. si cu moartea care nu te gaseste acasa daca ai un enzo .. :D ..Sa nu uitam ..Enzo e printre cele mai sigure masini din lumea :D:D !!
|
Re: Inca un enzo a luat calea nemuririi
Quote:
|
Re: Inca un enzo a luat calea nemuririi
Quote:
ce te face sa spui asta? Ai rezultate de la crash test,pe care noi nu le stim? La peste 150 km/h nici o masina nu mai este sigura la impact direct. |
Re: Inca un enzo a luat calea nemuririi
Quote:
|
Re: Inca un enzo a luat calea nemuririi
Quote:
|
Re: Inca un enzo a luat calea nemuririi
4 Attachment(s)
Iata pozele....accidentul s-a petrecut la 200 km/h si shoferul avea 41 de ai...
|
Re: Inca un enzo a luat calea nemuririi
auuuuuu :)) am uitat sa specific ..ca este una din cele mai sigure ..dar pana la o anumita viteza ..dupa 200km`/h nu sh care sunt sansele sa mai supravietzuiesti ..in orice masina oricat ar fi de sigura:D
|
| All times are GMT +2. The time now is 22:29. |
- Copyright 2026 4Tuning