![]() |
"I have a dream!" dar deocamdata nu posed decat asta:
loc de laudat si aratat ce bestie poseda sau imprumuta de la parinti fiecare. sa ne limitam doar la poze si date tehnice. daca se simte nevoia deschidem un topic pentru pareri tehnice.
Am fost nevoit sa editez sau sa sterg o serie de posturi. Nu postati mai mult de trei fisiere! Chat aiciPentru discutii off-topic: Mai multe poze aici Persoane din afara Buzaului aici Diverse aici |
4 Attachment(s)
deocamdata nu posed decat :
motor 2,0 tdi .. 101 cai .. consuma putin tare asa ca.. lux :) mai e un a6..pe care il imprumut de la tata ... 2,5 tdi v6 150 cai my dream .. Bmw 330 cd .. ;) |
Re: "i have a dream!" dar deocamdata nu posed decat asta:
2 Attachment(s)
momentan suzuki swift 1,3 16 valve SOHC, 62 kw (84 cp) din fabrica, 830 kg. filtru si evacuare sport, 2003, hatchback. 0-100km/h 9,4 sec. (foto 1)
mi-as dori: foto 2 |
Re: "i have a dream!" dar deocamdata nu posed decat asta:
2 Attachment(s)
Dacie... batrana... mai batrana ca mine ;)
am pa ea momentan: roti, motor, scaune, volan... ce mai .. toate dotarile ;) + un sist audio sony xplod Cred ca am sa ii dau sa manance carbuni incinsi poate se transforma in vreun Mustang |
3 Attachment(s)
normal ca nu posed...dar imprumut de la tata : Renault Clio Symbol II Sedan, motor 1.4 8V 75 CP ,motorul este clasic, performante stock, deci alte informatii despre el pe site-ul renault.ro, fabricatie 2005. Nimic tuning nimic styling..deocamdata.
Mai multe informatii aici http://www.renault.ro/ro/autovehicule/car_ft.php?v=12 Visul meu? ultima foto :D...Doamne ajuta! |
Re: "i have a dream!" dar deocamdata nu posed decat asta:
1 Attachment(s)
Man...I'm living my dream right there ! In poza aia e tot ce imi doresc. Sint modest nu-i asa ?
Cu perspectiva mea de peste ocean va spun ca mi-as dori un RS-6 sau un E65 AMG. Dar realist...de-abia astept sa imi schimb Subaru Legacy GT pe un...Subaru Legacy GT - probabil modelul 2008 Spec B. Si singurul motiv este ca e greu de condus cu cutie manuala...iar modelul 2008 va avea "DSG" cu 6 trepte de viteza. |
Re: "i have a dream!" dar deocamdata nu posed decat asta:
3 Attachment(s)
fara tuning, daca vedeti si pe unde merge :( si a 2-a poza>o pana mica :D
si visele ceva de genul ultimei poze |
Re: "i have a dream!" dar deocamdata nu posed decat asta:
1 Attachment(s)
semi-posesor astra 20dth 2002,101 cp; imi doresc multe; sa zic un seria 3.
|
Re: "i have a dream!" dar deocamdata nu posed decat asta:
3 Attachment(s)
Deocamdata R19 GTS, 73 cp/5000rpm, dar trage destul de bine! Poate pe viitor urmeaza si partea de tuning.
Uitasem! This is my little dream car:twisted: (foto 3) |
Re: "i have a dream!" dar deocamdata nu posed decat asta:
3 Attachment(s)
Na, sa ma laud si eu! Am mai pus pozele astea, da' nu-i nimic, ca nu le pun de la mine:)
Renault Fuego '82 Acum 2 ani-motor 2 litri, 110 cai = 25% in oras Acum motor 1.6 diesel de Peugeot 205, vreo 70 de cai Bucati de esapament de la un Golf II Capota modificata putin in dreptul farurilor Priza de aer e ca nu incapea motorul nou, nu ca-mi place mie 3 neoane ca unu l-am spart:) si nu-l mai inlocuiesc ca m-am lecuit dupa ce am ramas fara talon Planuri de tuning: o sa traga tata remorci cu ea si eu sper sa ma aleg cu ceva mai nou:D |
Re: "i have a dream!" dar deocamdata nu posed decat asta:
3 Attachment(s)
Nu am decat o dacie 1310 dar fuge destul de bine pt o dacie de varsta ei:smile: in rest pt curse am un mitsubishi colt GTI 1,8 140 cp+ECU modificat de mitsubishi eclipse:twisted: .My dream car is BMW M3 GTR V8 (E46)
cateva poze!!:D |
Re: "i have a dream!" dar deocamdata nu posed decat asta:
3 Attachment(s)
Momentan un Passat break 1.9TDI, 101CP...si un Opel Vectra Hatchback (de la frate-miu) din '95 cu un motor ECOTEC de 2000cmc, 16V, 136CP, injectie monopunct Simtec(pe care il folosesc mai des...But my dream is a Ford Mustang(like many other people)...8)
|
Re: "i have a dream!" dar deocamdata nu posed decat asta:
1 Attachment(s)
dacia 1300...dreaming at......
|
Re: "i have a dream!" dar deocamdata nu posed decat asta:
1 Attachment(s)
salut ....am si eu o dacie,dar visez sa.......mearga bine:D
|
Re: "I have a dream!" dar deocamdata nu posed decat asta:
2 Attachment(s)
Trebuie sa am asa ceva neaparat...ce posed...stiti voi!
|
Re: "I have a dream!" dar deocamdata nu posed decat asta:
2 Attachment(s)
Berlina '99, nu am planuri prea mari... doar... :D
|
Re: "I have a dream!" dar deocamdata nu posed decat asta:
2 Attachment(s)
daca mai e cineva care inca nu stie, de marti sper k asta o sa fie a mea, s-o udam, si dupa incepe transformarea, de-tiganeala, si sper sa ajunga sa semene cat mai mult cu asta neagra:D
|
Re: "I have a dream!" dar deocamdata nu posed decat asta:
Ce sa zic? Multa bafta Tzutzule!
|
Re: "I have a dream!" dar deocamdata nu posed decat asta:
Quote:
|
Re: "I have a dream!" dar deocamdata nu posed decat asta:
pai cam astea sunt planurile....plus multe altele...., cauciucuri p fata n-are (ies sarmele din ele), muzica, s-ai fac aeru sa mearga, si o gramada de detalii, mici dar importante. oricum, dupa o zi de mers cu ea, pot sa zic k-s multumit:D
|
Re: "I have a dream!" dar deocamdata nu posed decat asta:
Quote:
|
3 Attachment(s)
buna ma numesc cosmin sunt nou pe aici :oops: si am avut o dacie break! acum mi-am luat propia mea pisicutza motor de 3500 cmc diesel 320 cp are tot in afara de bodykit motor si cutie de m3:D 0-100 in 7 sec si 0-200 in 141 eu zic ca este destul de bine;) sper sa fiu acceptat pe forumul vostru! cam asta a fost scurta mea prezentare! astept comentariile voastre! in viitorul apropiat vreau sa ii aduc multe inbunatatiri! si ei cat si celeilalte piscutze pe care o sa o iau peste 2 luni! 325i :D
f frumos opelul! este bn ca consuma putin cea ce nu pot zice de a mea si la scor are motorina imi vine sa imi bat nevasta :D tineo tot asa sa ti se indeplineasca visul asta iti doresc :D |
Re: "I have a dream!" dar deocamdata nu posed decat asta:
Salutare la toata lumea. Posed si eu un mic ursulet 318 cu care am planuri mari dar cam greu cu finantele. Insa usor usor...........
Scuze de off......., dar: 22_fxf am unele intrebari pt tine? 1) ai schimbat motorul? (nu a fost pus motor de 3,5 diesel pe bmw pisicuta) 2)cam ce ai facut la el si cat ai investit sa scoti 320 cp? (cea mai puternik pisicuta are 321 cp- M3) Bafta tuturor la tunat si la cat mai multe masini nervoase. |
Re: "I have a dream!" dar deocamdata nu posed decat asta:
2 Attachment(s)
salutare...
eu momentan posed un focus albastru....si visez la unu nou,daca se poate macar un ST,daca nu,un RS m ar multumi:lol: |
Re: "I have a dream!" dar deocamdata nu posed decat asta:
ce sa zic..bafta la toti sa vi se implineasca toate dorintele:X....eu din pacate nu posed nimic deoarece nu am 18 ani:(:(:(...de abea astept:D
|
Re: "I have a dream!" dar deocamdata nu posed decat asta:
1 Attachment(s)
nu mai e focusu acum,e o balenusha:oops:
|
Re: "I have a dream!" dar deocamdata nu posed decat asta:
2 Attachment(s)
Golf 3 (under construction).....n-am pretentii mari :lol: :D
|
Re: "I have a dream!" dar deocamdata nu posed decat asta:
1 Attachment(s)
Quote:
Sica ai fost cel mai fair play, imi place visul tau si sa te ajute cel de sus sa realizezi ce ti-ai propus! On topic: Deocamdata nu posed nimic si nici cu un Megane al tatalui meu nu ma pot lauda, asa ca astept sa fiu eu posesorul unei masini iar voua sa vi se indeplineasca toate visele! ....Ca tot veni vorba....:X |
Re: "I have a dream!" dar deocamdata nu posed decat asta:
Quote:
|
Re: "I have a dream!" dar deocamdata nu posed decat asta:
Spioni falsi,nu se vinde nimic:lol:
Daca doamne fereste se va intampla asta,va ajunge la mine:lol: |
Re: "I have a dream!" dar deocamdata nu posed decat asta:
2 Attachment(s)
am o d`asta asa cu 2 roti :D (prima poza)
si imi clatesc ochii la asta (a 2`a poza ) |
Re: "I have a dream!" dar deocamdata nu posed decat asta:
1 Attachment(s)
Update, inca un vis implinit, o sora mai mica si mai nervoasa pt Calibra ...deocamdata visez doar sa o pun la punct
|
| All times are GMT +2. The time now is 16:02. |
- Copyright 2026 4Tuning