![]() |
VW DATE poll2: Locul
avem mai multe locuri in care am putea... hai sa vedem.. votati !
|
Re: VW DATE poll2: Locul
Pescarus : e ceva loc... da nus e prea banal.. si oricum.. o sa vina si alte masini
Snagov: nus daca e loc pentru toti ?! :-? Casa alba : pare perfect.. mai retras... mult loc :D Polivalenta : nu stiu exact cum e acolo Victoriei : prea putin loc Podu grand : astept o poza.. sa vad cum e locu :D |
Re: VW DATE poll2: Locul
nu mai bine veniti pe litoral? :lol:
|
Re: VW DATE poll2: Locul
am veni... da e drum lung :D
si costa bani :D :)) |
Re: VW DATE poll2: Locul
O sa ti pun yo o poza maine cu Podul Grand dar e distrus ca se lucreaza:(
Inca ceva ...pe unde e Casa Alba??? |
Re: VW DATE poll2: Locul
ganditi-va sa fie umbra, ca in mijlocul lui iulie e posibil sa fie chiar cald.
|
Re: VW DATE poll2: Locul
casa alba e pl baneasa.. si am impresia... ca sunt copaci ca e padure
nu speeder ?! |
Re: VW DATE poll2: Locul
pescarus: toata lumea vine in parc in w-e
sala polivalenta: idem snagov: prea departe pentru a mobiliza multa lume |
Re: VW DATE poll2: Locul
care-i Casa Alba? sa vad ce stiu eu si ce ziceti voi.
|
Re: VW DATE poll2: Locul
nici eu nu stiu exact.. unde e.... il asteptam pe speeder sa ne zica.. sau cine stie !
|
Re: VW DATE poll2: Locul
votat snagov...de Buc si asflat si caldura sunt satul..ar merge si la casa aia alba..daca se afla pe unde e...
dar sa anuntati locatia si data si pe topicul pricncipal |
Re: VW DATE poll2: Locul
Casa alba.... e pl baneasa.... am fost pe acolo.... adica... am o idee cam cum e.... da sa ne zica speeder mai mult ;)
|
Re: VW DATE poll2: Locul
casa alba e restaurantul din baneasa....
cum faci dreapta dp dn1 inspre pipera,dupa academia de pulitie, e un restaurant pe dreapta... langa el e o parcare mare.... mare :D avem loc destul acolo... dar mai e problema cu cei care vin la iarba verde...sar putea sa parcheze p akolo si nush.. sa ocupe locuri... pt cei care stiu akolo siau sarbatorit 4ss si evo crew zilele aniversare.. |
Re: VW DATE poll2: Locul
nus eu zic ca e cel mai bine la casa alba.... deoarce e ceva mai indepartat de bucuresti e aer curat... e umbra .... !
|
Re: VW DATE poll2: Locul
Salve :peace: ... EU am zis POLIVALENTA ca e super retras si OK :pistoles: , acolo in cel mai rau caz vine lumea sa iti admire masina la 4tuning :lol: ... POLITIE nu e + ca e spatiu mare :lol: ... Deci eu raman pentru POLIVALENTA ( de exemplu in Pescarus a venit POLITIA vineri seara si a filmat toate masinile ca sa trimita amenda de parcare incorecta ; in CONSTITUTIEI vine garda din 5 in 5 min si intreaba daca se fac curse pt ca vad multe masini adunate iar NASPA ) ... trageti singur concluzie unde e BINE ( eu zic POLIVALENTA ) :lol:
|
Re: VW DATE poll2: Locul
pei la casa alba ?! vine politie ?! :D
|
Re: VW DATE poll2: Locul
pai oricum sa alegem intre polivalenta si Casa aia alba.. cred ca am inteles si eu pe unde e.. la stop la Baneasa fac stanga (ca vin dinspre Pl) si merg pana vad pe dreapta un rest mare si langa mult golfuri..vw..
|
Re: VW DATE poll2: Locul
hai ca vad lume noua care a votat.... agent smith bizonu si tot bod ;)
va asteptam VW FEST ! |
Re: VW DATE poll2: Locul
Quote:
ce politie mey?! nu vine nimeni... |
Re: VW DATE poll2: Locul
deci cred ca ramane... la Polivalenta pe 15 iulie ... ?! mai lasam poll`u cateva zile... sa vedem... ca poate egaleaza.. casa alba in prelungiri :D
|
Re: VW DATE poll2: Locul
Se pare ca POLIVALENTA are cele mai mare sanse ... :lol:
O sa fie super OK ... :lol: |
Re: VW DATE poll2: Locul
XEL"Naga tu ti-ai doruit mult sa ne starngem la Polivalenta! Se pare ca ai reusit! Sper sa fie misto locul si abia astept sa iti vad golful!:))
|
Re: VW DATE poll2: Locul
deoarece au ramas in cursa.. doar 2 locatii am facut un poll decisiv ... pentru a vedea unde ramane VW FEST
asa ca va rog inca odata sa votati ... pe acest topic https://forum.4tuning.ro/323-discutii-vw/19666-vw-fest-poll-decisiv.html |
Re: VW DATE poll2: Locul
asta poate fi inchis :)
|
| All times are GMT +2. The time now is 17:53. |
- Copyright 2026 4Tuning