Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Bazar AUTO - MASINI (https://forum.4tuning.ro/191-bazar-auto-masini.html)
-   -   Golf 2 (https://forum.4tuning.ro/191-bazar-auto-masini/19423-golf-2-a.html)

Bizonul 24-06-06 14:47

Golf 2
 
3 Attachment(s)
de vanzare, sau variante diesel cu diferenta de la mine..(daca este cazul)
detalii pe PM

Bizonul 30-07-06 19:34

Re: Golf 2
 
1 Attachment(s)
up........

Bizonul 30-07-06 19:34

Re: Golf 2
 
up........

b47bez 06-08-06 09:24

Re: Golf 2
 
pune si tu mai multe detalii,ce motor, cutie

Bizonul 16-08-06 08:44

Re: Golf 2
 
3 Attachment(s)
pentru b47bez..motorul este 1.6 8v inscris si omologat RAR.are ITP pana in 2008 luna o7, asigurare valabila..detaliile le discutam in alta parte daca esti interesat

masina a suportat ceva modificari deci arata cam asa....

colegutu_2005 18-08-06 22:54

Re: Golf 2
 
hai noroc am mai vb noi...un schimb te intereseaza???? am un nissan sport marfa....dak te aranjeaza cumva????...ym:colegutu_2005 si vb noi....

Bizonul 19-08-06 17:22

Re: Golf 2
 
nu ..........

b47bez 20-08-06 18:15

Re: Golf 2
 
poate vrei sa ne intilnim intro dupaamiaza,marti sau miercuri,daca da lasa un tel si te sun eu pe marti seara.

Bizonul 21-08-06 08:37

Re: Golf 2
 
saptamana asta nu pot ca o am la mecanic.schimb arcurile pe fatza, capetele de bara, bucsile mari si mici de la bascula deci este dezmembrata.dupa cum stii pt bucsile mari trebuiesc date jos basculele .de aici si imposibilitatea mea de a vedea masina saptamana asta..poate in week daca scap

b47bez 22-08-06 14:36

Re: Golf 2
 
mai dai un mess daca termini pina vineri,poate ne vedem sambata sau duminica.bafta

Bizonul 29-08-06 21:07

Re: Golf 2
 
schimbat capetele de bara, bieletele, bucsi bascula toate...geometrie..si UP

Bizonul 13-09-06 20:43

Re: Golf 2
 
merge de la mine un UPPP

bil1706 17-09-06 18:19

Re: Golf 2
 
Bizonule.....da frate si tu un pret, a nde fabr etc etc

Bizonul 18-09-06 08:49

Re: Golf 2
 
scz man
pretzul este 2300 E anul '87.motor 1.6 8v schimbat acum 3 ani cand am luat masina si omologat RAR deci este pe acte, merge ceas..cateva mici modificari pe ici pe colo.
jante iarna + vara..mai vb dava esti interesat.bafta

wrest 18-09-06 13:15

Re: Golf 2
 
Un schimb cu o sierra din 86 2.3 d 2usi cu: articulatii schimbate,caseta directie,tinichigerie si vopsitorie facute?

Bizonul 18-09-06 17:01

Re: Golf 2
 
@wrest frate, am primit msj de la tine dar nu am avut timp sa-ti raspund.nu sunt interesat pentru ca anul masinii tale ma lasa jos.intelegi tu..masina este ok din pct meu de vedere, motorul putin cam mare(taxe, deh... dar o rezolvam eu.)) dar ti-am zis..anul este singurul care ma trage
bafta
masinutza arata bine

Bizonul 23-09-06 17:25

Re: Golf 2
 
6 Attachment(s)
UP cu poze.
jante RH 15 + 1 set de jante tabla cu gume iarna MICHELIN PILOT ALPIN si KUMHO WINTERSPORT 7200

PH-04-WPD 24-09-06 03:58

Re: Golf 2
 
m-ar interesa pe mine ... daca mai lasi din pret! vreo cativa euroi din aia

Bizonul 24-09-06 20:42

Re: Golf 2
 
1 Attachment(s)
glumesti nu?.fara suparare frate dar eu iti dau masina cu multe nodificari care probabil te costau o gramada de banii daca iti luai una stock.banii investiti, nu mi-i scot daca o dau si asa la banii astia.
mai nou sunt jantele RH 205/50 si 195/45/15 + pentru iarna un set de jante de tabla incaltate si cateva piese acolo..sa ramanem totusi cu picioarele pe pamant si sa ne rezumam la realitate..
bafta si tie. astea sunt jantele de iarna

PH-04-WPD 24-09-06 21:04

Re: Golf 2
 
pe mine nu ma intereseaza tuningul ... ma intereseaza masina ... daca vrei poti sa-i dai jos tot ce ai pus tu de tuning pe ea ... in afara de jenti.

FiReBuRn 25-09-06 13:34

Re: Golf 2
 
cati km are ? puncte de rugina ceva ? :)

Bizonul 25-09-06 20:49

Re: Golf 2
 
UP ..10 caractere(vorba lui smith)..
tinichigeria a fost facuta acum aprox 2 ani.tot tacamul..

FiReBuRn 26-09-06 15:15

Re: Golf 2
 
dar arata mai bine cu spoiler spate ..asa e prea simpla..m-ar interesa..un id d mess pe privat sa putem vb ?

Bizonul 26-09-06 18:45

Re: Golf 2
 
ma rog, daca esti interesat ti-l dau si pe ala numai ca trebuie "re"facut.cand l-am dat jos de pe masina am scos plasa si armaturile, se poate face daca esti interesat insa pe mine ma depaseste.bafta

Bizonul 26-09-06 18:57

Re: Golf 2
 
1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by Bizonul (Post 566104)
ma rog, daca esti interesat ti-l dau si pe ala numai ca trebuie "re"facut.cand l-am dat jos de pe masina am scos plasa si armaturile, se poate face daca esti interesat insa pe mine ma depaseste.bafta

cat despre bara actuala va primi in curand o prelungire exact ca in poza.

FiReBuRn 27-09-06 14:02

Re: Golf 2
 
da..daca nu eram interesat nu mai intrebam probaibl :) imi placea si cu eleron..dar lasa-mi te rog un id d mess pe prv sa vb mai amanuntit! (ps. i-ar sta bine cu prelungirea ca in poza :D)

Bizonul 28-09-06 21:23

Re: Golf 2
 
ti-am dat PM

Bizonul 30-09-06 10:55

Re: Golf 2
 
4 Attachment(s)
UP.......ceva poze

Bizonul 03-10-06 20:50

Re: Golf 2
 
pretz nou.2000 E

Bizonul 07-10-06 19:31

Re: Golf 2
 
+ caseta de directie si un set de discuri frana noi noutze la cutie.trebuie doar puse pe masina..probabil ca maine pun eu discurile

razak 08-10-06 13:10

Re: Golf 2
 
ma intereseaza :) da-mi un pm cu mai multe detalii si numarul tau de telefon

Bizonul 19-10-06 17:56

Re: Golf 2
 
se poate inchide.s-a dat masina

razak 20-10-06 10:21

Re: Golf 2
 
Asa e ! Sold 2 me !

Let the tuning begin :D!


All times are GMT +2. The time now is 07:05.

- Copyright 2026 4Tuning