![]() |
VW Fest in Bucharest
ideea a fost a lu balan joint... sa facem o intalnire vw golf.... cred... ca o sa se stranga lumea... dar mai intai anuntati aici daca sunteti deacord.. si ... propuneti o data.. ;) ca banuiesc , ca ora.. nu mai are importanta ;) .....
cred ca ar fii bine intr`o sambata..... ! parerea.. mea hai sa vedem.... care cum vine ....! Se poate veni si cu alte marci de Vw... da ... cred ca majoritatea.... o sa aiba Golf.... hai sa vedem.... cati vor ! |
Re: Intalnire Vw Golf in Bucharest !
cand ar fi asta :rolleyes2 ... sa anuntam si pe aici.... poate conving si pe ....sti tu cine ;) ...si venim
p.s avem cu ce veni si ce arata ;) |
Re: Intalnire Vw Golf in Bucharest !
hopaaa aveti golfuri frumoase si nu ne aratati aaa! secretosilor!!! hai sariti baieti si anuntati-va care veniti! ar fii frumos ! intalnirea va avea loc in bucuresti !!! O sa aleaga golfuletz locul! mie mi-ar place la Prisma! E un loc cunoscut si s-au mai facut intruniri acolo!!!!! bafta si sper sa ne strangem cat mai multi!!!! Asteptam si golfisti din tara nu numai din bucuresti!! ::)))
|
Re: Intalnire Vw Golf in Bucharest !
pei.... sa ne strangem mai multi si facem intalnire !
Nu aleg eu locul il alegem toti ;) fiecare face propuneri si vedem... care e cea mai buna ! |
Re: Intalnire Vw Golf in Bucharest !
salut......in sfarsit cineva care propune ceva frumos....pana la urma unde se tine intalnirea asta...va rog sa ma anuntati si pe mine pls....ID MESS : Ady_r_001
abia astept:D Ar fi misto pe la Pescarus sambata seara...adica asta seara pe 22.... 22-30. |
Re: Intalnire Vw Golf in Bucharest !
nupz.... tre sa ne strangem.... mai multi..ca asa ce facem intalnire cu 2 golfuri ?!
asteptam sa facem un mare si frumoasa.... ! multi zic..c a se fac.. intalniri pe vwforum... da ei fac.... prin tara....eu zic.. ca mai frumos facem noi daca ne strangem mai multi.. si iese chiar misto ! da mai anuntati si voi propietari de vw golfuri bora nu conteaza.. si sa ne intalnim |
Re: Intalnire Vw Golf in Bucharest !
se mai alatura... inca ... un Golfist :D.... si speram ca ni se mai alatura si alti
|
Re: Intalnire Vw Golf in Bucharest !
Quote:
hai.... baieti ;) |
Re: Intalnire Vw Golf in Bucharest !
hai baietii ca mai vine unu doar ca depinde de data......
|
Re: Intalnire Vw Golf in Bucharest !
sper sa se prezinte toti golfistii ca sa fie frumos....da sa vina si altii,,,,,no problem......
|
Re: Intalnire Vw Golf in Bucharest !
ar fi frumos sa fie ceva organizat din timp, poate vin mai multi si din tara, ca asa in bucuresti noaptea vedem multe golfuri pe strazi
|
Re: Intalnire Vw Golf in Bucharest !
pei daca iese frumos intalnirea asta..... facem altele mai mari... da momentan eu zic... sa incepem... cu inceputu ;).....
hai sariti cu Date.... si locatii ! si mai corupeti VW`isti :D |
Re: Intalnire Vw Golf in Bucharest !
Deocamdata mai sunt cativa care mai au de lucru la masini!!! Eu zic sa nu ne grabim sa fixam o data ca sa poata veni si cei din afara Bucurestiului!! cam pe 10 iulie sa zicem ar fii perfect nu?? e timp destul pana atunci! Sper sa se stranga cati mai multi si nu uitati ca tre sa mai alegem si locul!!!
|
Re: Intalnire Vw Golf in Bucharest !
Quote:
si s-ar putea sa fie ceva pe 9 la craiova asa ca nu stiu mai vb :rolleyes2 |
Re: Intalnire Vw Golf in Bucharest !
cel mai bine e intr`o sambata !
ca duminica poate nu poate sa vina toata lumea luni nici atat ca mai lucreza ;) |
Re: Intalnire Vw Golf in Bucharest !
<---------------
|
Re: Intalnire Vw Golf in Bucharest !
frumos post :D.....
inca un Golfist....... ......... FMM`u RULZ :D bravo tata :D |
Re: Intalnire Vw Golf in Bucharest !
hai k am nishte prieteni cu golfuri. in afara d FDM cu 2(sper sa-l termine dar..nu cred, are mult d munk la el) sper sa mai conving un gf4 si un gf3. aaa si mai e un prieten cu un 2 alb. da
sa se hotarasca data, k sa le comunic.;) eu as fi d parere sa se faca prima sambata dupa 10 iulie, adik...p 15 k scapa lumea sid bac ;) |
Re: Intalnire Vw Golf in Bucharest !
cand se face acest lucru merg si yo....clar nu lipsesc....:D....asa k count me in....astept un anuntz cu ceva concret si sigur sa stiu si yo....:D...super tare ideea
|
Re: Intalnire Vw Golf in Bucharest !
1 Attachment(s)
Problema nu e daca venim sau nu dar ne trebuie ceva concret..Locul cu exactitate...si Ziua....presupun ca sunt destui posesori de vw care vor sa si dea cu parerea despre un alta, sa se documenteze sau pur si simplu sa vada niste masini frumoase in care s au investit bani si si timp. Yo cred ca ar trebui sa insistam si sa facem ceva frumos....Am vazut ca cineva a zis de Prisma...foarte bine sa vedem cati sunt de acord cu Prisma...:) Iar un baiat a zis pe 15 sa scape lumea de examene...foarte bine...dar trebuie ajuns la un acord comun...:) Va salut si sa vedem opini,nu??
|
Re: Intalnire Vw Golf in Bucharest !
in ceea ce ma priveste pe mine pe 15 sunt la mare:d ,daca o facem pe 22 sunt acolo...si poate au timp si altii sa se hotarasca.....si ca locatie eu as propune o parcare dasta de hipermarket......poate metro .....ca e si loc si nu ne deranjaza nimeni....mai ziceti si voi....
|
Re: Intalnire Vw Golf in Bucharest !
Quote:
|
Re: Intalnire Vw Golf in Bucharest !
ar fii bine peste 2 saptamani..... pe 9.... ! ca peste 2 saptamani terminati si cu Bac`u... si ne intalnim o zi... cat despre locatie.... vedem.... ori la pescarus ori victoriei gasim.. nu`i astra porblema
in prisma nu cred ca poti sa intrii..... alta solutie ar fii parcul 23 august... e fff mult spatiu ... intr`o zona.. da nu stiu cum e cu aceesul masinilor... vedem |
Re: Intalnire Vw Golf in Bucharest !
Salut ... :lol:
Ca idee pot sa zic si eu :oops: ... De exemplu cei din VW Forum se intalnesc la Polivalenta SUS si vin in jur de 40-50 masini ( JOIA la ora 19:00 ), cam acolo se intalnesc toate cluburile in fiecare zi a saptamanii ... Ideea este ca e spatiu SUPER mare de parcare + nu e POLITIE ( in Victoriei, Constitutiei, Pescarus cam colcaiei de POLITIE ) ...:lol: Ideea este ca acolo ar fi OK si este loc de parcare mare + e un loc BUN ( parerea mea ) :lol: ... Noi de exemplu INSANE RACERS CLUB ne intalnim acolo VINEREA la 20:30 si vreau sa zic ca e SUPER OK ... Eu propun intalnirea intr-o SAMBATA sau DUMINICA ( intre 19:00 - 21:00 ) ca e super bine asa. :rolleyes2 Astept sugesti de la toata lumea ... prezenta mea VA FI OBLIGATORIE !! :lol: |
Re: Intalnire Vw Golf in Bucharest !
hop si eu ... semnez condica. doar sa aflu din timp locatia... voi urmari topicul... propun tot asa...sambata sau duminica... mai spre seara.
zGb... dau de tine si aici, huh? sau mai bine vad ca dai tu de mine... :) |
Re: Intalnire Vw Golf in Bucharest !
Quote:
si ps: nu conteaza ca ai BORA... o sa faci senzatie :D |
Re: Intalnire Vw Golf in Bucharest !
Quote:
|
Re: Intalnire Vw Golf in Bucharest !
pai am pus la favourites topicul. intru din cand in cand..sa vad ce si cum.
|
Re: Intalnire Vw Golf in Bucharest !
tu ce golf ai ?! :)
|
Re: Intalnire Vw Golf in Bucharest !
Hai sa alegem ...data......
1iulie 8iulie sau 15iulie..... deja... peste 4 saptamani e prea mult..... sau nu neaparat pe datele astea.... aceste date.. sunt sambata.. daca vreti vineri.... alegem... 30iunie 7 iulie 14iulie .....! eu momentan sunt pentru 8iulie ! |
Re: Intalnire Vw Golf in Bucharest !
8 iulie 99% nu pot eu. dar sa vedem ce zice si majoritatea. 1 iulie e prea in scurt si nu au timp multi sa afle.
un G4 TDI detin. |
Re: Intalnire Vw Golf in Bucharest !
eu pe 8 iulie sunt la o nunta gen...iar pe 1 am examen dar dimineata....
|
Re: Intalnire Vw Golf in Bucharest !
pai si eu tot la nunta ma duc...dar in Pl.
si fara zGb nu vin ! loool! |
Re: Intalnire Vw Golf in Bucharest !
eu pot sa vin ORICAND :lol: ... si o sa mai aduc inca 5 prieteni cu BORA si GOLF :shock: ... deci toata treaba este sa se hotarasca LUMEA cand ne vedem ... :lol: PLEASE ALL
|
Re: Intalnire Vw Golf in Bucharest !
speeder...ai vazut si tu topicul asta??
|
Re: Intalnire Vw Golf in Bucharest !
dar vinerea poti bogdan , zgb. ? adica pe 7 ?!
|
Re: Intalnire Vw Golf in Bucharest !
decat seara..dupa 19.00..deh...serviciul..si drumul ca sunt din Ploiesti
mai da pm si altor useri ca poate nu vad aici.. |
Re: Intalnire Vw Golf in Bucharest !
am mai dat... pm`uri.... si mesaje pe messenger... o sa mai vina ... :P uite Xel vine cu inca 4-5 prieteni Claudiu la fel....
vii din Ploiesti ?! ca s`ar putea sa mai vina cineva.. din ploiesti paote veniti impreuna... da astept cinfirmarea :) ..... oky..cred ca in mare ramane pe 15iulie. |
Re: Intalnire Vw Golf in Bucharest !
Cum sa nu....
Venim mare brigada ;) Daka mai asteptatzi putzin o sa apar kiar cu Mk1 meu :D Dar oricum voi veni, eu si ink katziva tovarashi. In ultima vreme sia pus o gramad' da lume 16v pe Golfuri 1... vedetzi voi la intrunire B-) :peace: |
Re: Intalnire Vw Golf in Bucharest !
mama ne amenintii :D " vedeti voi " :D HUA :D .... :twisted: :twisted: :twisted:
pei e bine pentru tine pe 15-16 iulie ? |
| All times are GMT +2. The time now is 09:26. |
- Copyright 2026 4Tuning