![]() |
Bmw E30 24Valve 192cp+
Jucaus tare , dornic de provocari.
In seara asta: vs Czt (umblat) 1-0 vs Kadett Sfi(umblat) 3-1 vs e36 2.8(umblat) 1-0 si restu ...ce vor urma...:D |
Re: Bmw E30 24Valve 192cp+
vs e60 530d(umblat)-bobyMOM 1-2:lol:
|
Re: Bmw E30 24Valve 192cp+
lasa ca si al tau e "umblat'....te-am vazut la urziceni, ai rabatat oglinda de la sofer, deci inca 15 cai castigati.......:lol::lol:....plus ca mai ai si motor de 2,8 cu interne de 3000........:lol::lol::lol:
bravo maestre....un urs 2,5 24v care chiar trage ff. bine....;) |
Re: Bmw E30 24Valve 192cp+
:clap::pistoles:trage bine nu ma plang ,da si la urziceni meritam mai mult poate data viitoare . :D:drunk:
|
Re: Bmw E30 24Valve 192cp+
Quote:
daca nu era boby aseara luai cupa.....:lol: |
Re: Bmw E30 24Valve 192cp+
Quote:
|
Re: Bmw E30 24Valve 192cp+
Bravo omule - trage bine masina, am cu cine ma da :)) dar scorul la general este inca favorabil pt mine :))) astept ocazia sa ma egalezi si chiar sa ma depasesti ;)
|
Re: Bmw E30 24Valve 192cp+
Felicitari Madalin ... trage f bine ursul tau. Mai ne speli si noua rusinea la ursi.
La cat mai multi cai!!! |
Re: Bmw E30 24Valve 192cp+
cu care CZT "umblat" te-ai dat si l-ai batut?si cu ce 2.8 "umblat" te-ai dat si l-ai batut?Daca vii in Buc ai 3 masini pe masura ta BMW e36 2.5 cu care sa te dai.
|
Re: Bmw E30 24Valve 192cp+
Quote:
|
Re: Bmw E30 24Valve 192cp+
care pisica 2.8 a fost la alexeni si sa dat.ca nu erau decat 2.5i si tds,2.3 si 2.0
|
Re: Bmw E30 24Valve 192cp+
Cu un CZT si un E36 din Peco machete din alea de 20 ron :clap: la bucuresti nu o sa vin niciodata ca nu are rost,e lumea ofticata.
|
Re: Bmw E30 24Valve 192cp+
Quote:
|
Re: Bmw E30 24Valve 192cp+
pai atunci la urmatoarea legala te astept la start.daca la buc nu vrei sa vii.
|
Re: Bmw E30 24Valve 192cp+
Cu cea mai mare placere, nu refuz pe nimeni cum nici masini de peste 500cp nu am refuzat ,pentru ca scopul masinii este pura distractie nu vreau sa fac faima cu ea pe nedrept,ce pot eu si masina voi incerca sa arat la fiecare cursa.
|
Re: Bmw E30 24Valve 192cp+
Quote:
|
Re: Bmw E30 24Valve 192cp+
Stai linistit,a facut distributia la noi la Campina asa ca ...stiu ce vb.
|
Re: Bmw E30 24Valve 192cp+
A fost ciuca batailor masina mea la ultima editie.
Intre timp si-a revenit, dupa ce am scos o roaba de nisip din admisie :))) made in Alexeni. Asa ca te astept in weekend cu macheta de la Peco :)) |
Re: Bmw E30 24Valve 192cp+
Quote:
serpi sint de pe M-ul lui boby....traseul se tobe de pe a lui nebunu... daca era in configuratia care o zici tu il bateam si eu....:D e 2.8 admisie 2,5.... |
Re: Bmw E30 24Valve 192cp+
Mda seara nasoala,lume multa in tribuna,lume multa pe strada si cateva rezultate naspa :
vs e36 2.8 0-1(o juma` de bara) :D vs CZT 0-1(o bara) vs LAF 2.8 2-0 |
Re: Bmw E30 24Valve 192cp+
Quote:
ai 2.5 benzina, de cate ori sa-ti spun???? |
Re: Bmw E30 24Valve 192cp+
Quote:
|
Re: Bmw E30 24Valve 192cp+
Quote:
unde o ti parcata?......:lol: ti-am zis sa iti dai siretele jos de la adidasi si mai castigai ceva ponei...:lol: felicitari bai nene.....:)... |
Re: Bmw E30 24Valve 192cp+
Quote:
|
Re: Bmw E30 24Valve 192cp+
frumoasa atmosfera acolo
|
Re: Bmw E30 24Valve 192cp+
Dap mai veniti si voi asa din cand in cand dar nu puzderie :lol: ca iara nu ne intelegem.E frumos sa mai schimbam si noi meniul ;)
Bafta |
Re: Bmw E30 24Valve 192cp+
Alta runda de perpendiculare :twisted: dar pentru mine nu prea au fost masini,si am incercat sa ma dau cu ce am avut :D
Odata e multa lume alta data prea putina....asta e. Aseara tot cu baietii de la Ploiesti m-am dat dar nu se pun scorurile :yikes: |
Re: Bmw E30 24Valve 192cp+
Seara cu peripetii terminata in forta :D
vs e30 2.5 Adi Viteza 1-0 vs e36 2.8 rereresoftat 1-0 vs Toledo 1.9tdi "umblat" 1-0 In rest ... sa se stie ca de la sensul giratoriu ...nu te poti duce decat pe CAMP!!! :woowoo: |
Re: Bmw E30 24Valve 192cp+
Scuzele mele am aflat recent ca Toledo e 1.8 turbo :D nu TDI:rolleyes2
My bad |
Re: Bmw E30 24Valve 192cp+
vs Golf2 vr6 (universcomimpex) 1-0
vs M o M (e60) 0-1 :lol: |
Re: Bmw E30 24Valve 192cp+
cam greu cu balena neagra :twisted:
|
Re: Bmw E30 24Valve 192cp+
Cunosc si eu limitele mele si ale masinii momentan,balena lu boby e ceva mai sus,stiu cum trage un 3.0D ,dar softat cum e al lui ...:rolleyes2
|
Re: Bmw E30 24Valve 192cp+
vs e36 FFS 1-0
vs e36 2.8 0-1 vs e30 SMG(radu) :-) 1-1 |
Re: Bmw E30 24Valve 192cp+
vrei un scirocco 2,0 resoftat ?
|
Re: Bmw E30 24Valve 192cp+
Merge dc nu ...8) ne auzim poate pe vineri .
|
Re: Bmw E30 24Valve 192cp+
ai pm ne auzim
|
Re: Bmw E30 24Valve 192cp+
hai vulturik k am ceva nou pt tine!
evident tot opel tot 2.0 tot aspirat! |
Re: Bmw E30 24Valve 192cp+
:D:D:D ai inceput deja sa suferi ???!!! crezi ca nu am auzit ca ai alt cazan care trage bn?bv tie...eu mai am de lucru la a mea dar ne vedem curand
|
Re: Bmw E30 24Valve 192cp+
Quote:
|
Re: Bmw E30 24Valve 192cp+
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 13:35. |
- Copyright 2026 4Tuning