![]() |
[EXT] Dacia 1310 ... it`s black...it`s white ..yeyeye :P
10 Attachment(s)
chit ca va place sau nu...cu to(n)tzii trebuie sa apreciem efortul acestui om...felicitari TAU`le ... vai de curu vostru daca votatzi kitch .... muhahahahahaha |
Re: [EXT] Dacia 1310 ... it`s black...it`s white ..yeyeye :P
suuuuuuuuper dacia ... cea mai frumoasa din Romania ... Tau`le ..esti maestru ... tzine`o tot asa ...pe cand ..apar ledurile ?:D :D
|
Re: [EXT] Dacia 1310 ... it`s black...it`s white ..yeyeye :P
EXTRAORDINARA!! Felicitari TAU'le... ;) cea mai tare Dacie.... SPOR LA TREABA IN CONTINUARE ;)
|
Re: [EXT] Dacia 1310 ... it`s black...it`s white ..yeyeye :P
-foarte faina, dar trebuie jante argintii eventual cu buza combinate cu suspensie ceva mai joasa
-atentie mai mare la detalii gen imbinari si alinieri vezi toba, pragurile... |
Re: [EXT] Dacia 1310 ... it`s black...it`s white ..yeyeye :P
de schimbat pragurile cu unele drepte
|
Re: [EXT] Dacia 1310 ... it`s black...it`s white ..yeyeye :P
corect unde se imbina ar mai trebui umpic retusat
garda la sol mai mica pragurile poti sa le tii si pe astea ca tot da bine pe masina+ca e si unicata dacia in romania ==>este extraordinara si as vrea sa arate si batrana dacie din fata blocului ceva cam la fel(diferita sa nu fie 2 la fel:D)......cea din fata blocului de la mine e tot alba din `97(proprietatea mea) |
Re: [EXT] Dacia 1310 ... it`s black...it`s white ..yeyeye :P
Imi mai expun odata parerea chiar daca Tau o stie prea bine...
Este o masina foarte foarte tare,pentru o dacie...singurul minus de acum sunt pragurile...dar vor veni in curand unele noi...asa mi-a spus Robert... Jantele se imbina perfect cu restul masinii... Neoanele pe dacia asta sunt super tari....dau o senzatie de OZN :) Dacie cu lcd cine a mai auzit :) O masina in care s-au investit bani si munca...si merita un EXTRAORDINAR |
Re: [EXT] Dacia 1310 ... it`s black...it`s white ..yeyeye :P
Quote:
|
Re: [EXT] Dacia 1310 ... it`s black...it`s white ..yeyeye :P
e asa e romanu..cand vede ceva aranjat..,, tunat chiar super ..cum e dacia lui tau... voteaza aiurea
despre aceasta dacie opinia mea este ca e la momentul actual este cea mai frumoasa dacie tunata care nu are vreun element sa dea in kitch . |
Re: [EXT] Dacia 1310 ... it`s black...it`s white ..yeyeye :P
este EXTRAORDINARA ... tine-o tot asa TAU ... BAFTA si de acum incolo ...
BORA POWER :o :lol: |
Re: [EXT] Dacia 1310 ... it`s black...it`s white ..yeyeye :P
super! e cea mai tare dacie pe care am vazut-o eu... bun gust asta e!
bv tau-le |
Re: [EXT] Dacia 1310 ... it`s black...it`s white ..yeyeye :P
mai sunt fraieri care sa voteze asa numa sa se afle in treaba.
Taule nu is manelist dar versurile astea le tin si io minte , poti sa le dedici la astia care iti fac faze dastea Dusmanii imi poarta pica dar n-au valoarea mea , sau cum draqu era :) |
Re: [EXT] Dacia 1310 ... it`s black...it`s white ..yeyeye :P
Quote:
|
Re: [EXT] Dacia 1310 ... it`s black...it`s white ..yeyeye :P
Clar cea mai tare dacie pe care am vazut-o pana acum si nu cred ca o sa mai vad una mai bine lucrata si ingrijita ca TAU... Felicitari !
Votat extraordinara ! ;) |
Re: [EXT] Dacia 1310 ... it`s black...it`s white ..yeyeye :P
ce sa zic...:D..tine`o tot asa cu schimbarile si imbunatatirile...esti pe drumul cel bun( spre deosebire de Dacia :D )...bafta!
|
Re: [EXT] Dacia 1310 ... it`s black...it`s white ..yeyeye :P
bravo tau-le Evolution Crew e mandru de tine !!!!! GOOD WORK
|
Re: [EXT] Dacia 1310 ... it`s black...it`s white ..yeyeye :P
ma intreb oare ce gusturi au cei ce au votat "merge", "urata" si "kitch" ?
sunt vreo 4 fenomene... |
Re: [EXT] Dacia 1310 ... it`s black...it`s white ..yeyeye :P
cea mai buna solutie dupa parerea mea este sa se faca votul PUBLIC...sa se vada sub optiunile de vot ce user a votat extraordinara cine kitch...;)
|
Re: [EXT] Dacia 1310 ... it`s black...it`s white ..yeyeye :P
pacat ca nu vrea sa puna si un motor capabil pa ea...:( ar fi meritat si ea saraca...cu siguranta:(...hai sa vedem...ce o sa mai fac:D
|
Re: [EXT] Dacia 1310 ... it`s black...it`s white ..yeyeye :P
Quote:
iar ei nu au nici bicicleta si daca au au dintr-aia cu 2 viteze una inainte si una inapoi :lol: |
Re: [EXT] Dacia 1310 ... it`s black...it`s white ..yeyeye :P
tau..sper ca nu te superi ca am votat doar este reusita..dar chiar ESTE reusita..mai mult deocamdata nu pot sa spun... ehe ..lasa ca o sa vada toti....
|
Re: [EXT] Dacia 1310 ... it`s black...it`s white ..yeyeye :P
fratilor... ma intreb eu asa in capul meu : DC nu faceti voi moderatorii sau cine poate ceva in legatura cu votul,adica in momentul cand cineva voteaza sa fie obligat sa dea si un comentariu,altfel nu va putea vota si gata! asa ar fi cel mai bine
ps: am votat e reusita pt ca e ! :) |
Re: [EXT] Dacia 1310 ... it`s black...it`s white ..yeyeye :P
deci...am vb cu gratzian...si DE ACUM INCOLO..toate poll`urile vor fi PUBLICE .... VOM PUTEA VEDEA CINE SI CE VOTEAZA!!! .... ASA CA VA ROG SA AVETZI GRIJA CAND FACETZI UN POLL (la car styling) SA NU UITATZI SA BIFATZI CASUTA CU Open Poll(sau cam asa ceva...cautatzi si voi pe acolo pls )!!
|
Re: [EXT] Dacia 1310 ... it`s black...it`s white ..yeyeye :P
foarte buna ideea ;)
|
Re: [EXT] Dacia 1310 ... it`s black...it`s white ..yeyeye :P
cea mai tare dacie in opinia mea si cunoscand oarecum o parte din etapele ce vor urma garantez ca va fi nu una dintre cele mai frumoase ci cea mai frumoasa dacie (berlina). Astept cu nerabdare de la zi la zi sa vad ce modificari mai are de gand sa faca.
|
Re: [EXT] Dacia 1310 ... it`s black...it`s white ..yeyeye :P
e chiar reusita.
singurul minus...pragurile, dar daca le schimbi, o sa ai cea mai veritabil tunata dacie din Romania, cel putin la exterior si interior... vezi ca la Tm este cineva care are pus si turbo pe motorul original de dacie, poate te ajuta si cu asta... |
Re: [EXT] Dacia 1310 ... it`s black...it`s white ..yeyeye :P
PS ... aia de au votat kitch pot sa apese si pe tragaci...
|
Re: [EXT] Dacia 1310 ... it`s black...it`s white ..yeyeye :P
este extraordinara vedeta! :)
|
Re: [EXT] Dacia 1310 ... it`s black...it`s white ..yeyeye :P
:shock: cel mai tare exterior de Berlina
dar sa nu uitam ca are ceva si la partea Audio ;) |
Re: [EXT] Dacia 1310 ... it`s black...it`s white ..yeyeye :P
iauzi... sunet... hmmm... taule ce ne ascunzi ? :D
|
Re: [EXT] Dacia 1310 ... it`s black...it`s white ..yeyeye :P
Quote:
vezi ca nu ascund nimic:lol::lol::lol::lol: |
Re: [EXT] Dacia 1310 ... it`s black...it`s white ..yeyeye :P
eu o stiu live, chiar daca nu avea jante atunci si arata bine. tot respectul pentru ambitia si idee lui tau.
|
Re: [EXT] Dacia 1310 ... it`s black...it`s white ..yeyeye :P
Multa munca ... da se si vede. Felicitari proprietarului pentru masina.
( parca ar da mai bine un prag drept...) |
Re: [EXT] Dacia 1310 ... it`s black...it`s white ..yeyeye :P
Cea mai tare Dacie din Romania.Acum stiti cum e treaba aia....e usor sa ajungi pe locul 1, mai greu e sa te mentii acolo.
|
Re: [EXT] Dacia 1310 ... it`s black...it`s white ..yeyeye :P
Quote:
|
Re: [EXT] Dacia 1310 ... it`s black...it`s white ..yeyeye :P
destul de reusita masina... nu-mi place kestia aia de pe capota si k are vopsite jantele negre... dar asta tine de gustul fiecaruia presupun
tau stai prin zona brancoveanu, k te-am vz p acolo!? |
Re: [EXT] Dacia 1310 ... it`s black...it`s white ..yeyeye :P
Quote:
si da prin brancoveanu stau! |
Re: [EXT] Dacia 1310 ... it`s black...it`s white ..yeyeye :P
marfa... asteptam poze :D
|
Re: [EXT] Dacia 1310 ... it`s black...it`s white ..yeyeye :P
18 Attachment(s)
am promis poze, am niste poze de azi si de ieri dar in lucru mai am putin si este gata de strada....
|
Re: [EXT] Dacia 1310 ... it`s black...it`s white ..yeyeye :P
frumos... da ce simbolizeaza tipul ala cu aripi????
|
| All times are GMT +2. The time now is 06:53. |
- Copyright 2026 4Tuning