Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   CAR STYLING (https://forum.4tuning.ro/83-car-styling.html)
-   -   [EXT] Dacia 1310 ... it`s black...it`s white ..yeyeye :P (https://forum.4tuning.ro/83-car-styling/19197-ext-dacia-1310-it-black-it-white-yeyeye.html)

blowwind 20-06-06 12:21

[EXT] Dacia 1310 ... it`s black...it`s white ..yeyeye :P
 
10 Attachment(s)
chit ca va place sau nu...cu to(n)tzii trebuie sa apreciem efortul acestui om...felicitari TAU`le ...
vai de curu vostru daca votatzi kitch .... muhahahahahaha

Bmwaldo 20-06-06 12:54

Re: [EXT] Dacia 1310 ... it`s black...it`s white ..yeyeye :P
 
suuuuuuuuper dacia ... cea mai frumoasa din Romania ... Tau`le ..esti maestru ... tzine`o tot asa ...pe cand ..apar ledurile ?:D :D

andrey2003 20-06-06 13:03

Re: [EXT] Dacia 1310 ... it`s black...it`s white ..yeyeye :P
 
EXTRAORDINARA!! Felicitari TAU'le... ;) cea mai tare Dacie.... SPOR LA TREABA IN CONTINUARE ;)

mmneg 20-06-06 13:07

Re: [EXT] Dacia 1310 ... it`s black...it`s white ..yeyeye :P
 
-foarte faina, dar trebuie jante argintii eventual cu buza combinate cu suspensie ceva mai joasa
-atentie mai mare la detalii gen imbinari si alinieri vezi toba, pragurile...

mmneg 20-06-06 13:14

Re: [EXT] Dacia 1310 ... it`s black...it`s white ..yeyeye :P
 
de schimbat pragurile cu unele drepte

mihai88 20-06-06 13:33

Re: [EXT] Dacia 1310 ... it`s black...it`s white ..yeyeye :P
 
corect unde se imbina ar mai trebui umpic retusat
garda la sol mai mica

pragurile poti sa le tii si pe astea ca tot da bine pe masina+ca e si unicata dacia in romania


==>este extraordinara si as vrea sa arate si batrana dacie din fata blocului ceva cam la fel(diferita sa nu fie 2 la fel:D)......cea din fata blocului de la mine e tot alba din `97(proprietatea mea)

orlando 20-06-06 17:51

Re: [EXT] Dacia 1310 ... it`s black...it`s white ..yeyeye :P
 
Imi mai expun odata parerea chiar daca Tau o stie prea bine...
Este o masina foarte foarte tare,pentru o dacie...singurul minus de acum sunt pragurile...dar vor veni in curand unele noi...asa mi-a spus Robert...
Jantele se imbina perfect cu restul masinii...
Neoanele pe dacia asta sunt super tari....dau o senzatie de OZN :)
Dacie cu lcd cine a mai auzit :)
O masina in care s-au investit bani si munca...si merita un EXTRAORDINAR

andrey2003 20-06-06 18:34

Re: [EXT] Dacia 1310 ... it`s black...it`s white ..yeyeye :P
 
Quote:

Originally Posted by blowwind
vai de curu vostru daca votatzi kitch .... muhahahahahaha

Off-topic: a votat cineva kitch :sad:

bodyspeed 20-06-06 19:32

Re: [EXT] Dacia 1310 ... it`s black...it`s white ..yeyeye :P
 
e asa e romanu..cand vede ceva aranjat..,, tunat chiar super ..cum e dacia lui tau... voteaza aiurea
despre aceasta dacie opinia mea este ca e la momentul actual este cea mai frumoasa dacie tunata care nu are vreun element sa dea in kitch .

Xel'Naga 20-06-06 19:42

Re: [EXT] Dacia 1310 ... it`s black...it`s white ..yeyeye :P
 
este EXTRAORDINARA ... tine-o tot asa TAU ... BAFTA si de acum incolo ...

BORA POWER :o :lol:

momo 20-06-06 19:44

Re: [EXT] Dacia 1310 ... it`s black...it`s white ..yeyeye :P
 
super! e cea mai tare dacie pe care am vazut-o eu... bun gust asta e!
bv tau-le

DaBotta 20-06-06 19:46

Re: [EXT] Dacia 1310 ... it`s black...it`s white ..yeyeye :P
 
mai sunt fraieri care sa voteze asa numa sa se afle in treaba.
Taule nu is manelist dar versurile astea le tin si io minte , poti sa le dedici la astia care iti fac faze dastea

Dusmanii imi poarta pica dar n-au valoarea mea , sau cum draqu era :)

B-69-TAU 20-06-06 19:49

Re: [EXT] Dacia 1310 ... it`s black...it`s white ..yeyeye :P
 
Quote:

Originally Posted by DaBotta
mai sunt fraieri care sa voteze asa numa sa se afle in treaba.
Taule nu is manelist dar versurile astea le tin si io minte , poti sa le dedici la astia care iti fac faze dastea

Dusmanii imi poarta pica dar n-au valoarea mea , sau cum draqu era :)

si acum mai rad! esti tare rau frate!=)):lol::lol::lol::lol::lol:

sandrin 20-06-06 19:50

Re: [EXT] Dacia 1310 ... it`s black...it`s white ..yeyeye :P
 
Clar cea mai tare dacie pe care am vazut-o pana acum si nu cred ca o sa mai vad una mai bine lucrata si ingrijita ca TAU... Felicitari !
Votat extraordinara ! ;)

fiderzen 20-06-06 19:51

Re: [EXT] Dacia 1310 ... it`s black...it`s white ..yeyeye :P
 
ce sa zic...:D..tine`o tot asa cu schimbarile si imbunatatirile...esti pe drumul cel bun( spre deosebire de Dacia :D )...bafta!

BabyBlue_EVO 20-06-06 20:38

Re: [EXT] Dacia 1310 ... it`s black...it`s white ..yeyeye :P
 
bravo tau-le Evolution Crew e mandru de tine !!!!! GOOD WORK

momo 20-06-06 20:45

Re: [EXT] Dacia 1310 ... it`s black...it`s white ..yeyeye :P
 
ma intreb oare ce gusturi au cei ce au votat "merge", "urata" si "kitch" ?

sunt vreo 4 fenomene...

orlando 20-06-06 21:15

Re: [EXT] Dacia 1310 ... it`s black...it`s white ..yeyeye :P
 
cea mai buna solutie dupa parerea mea este sa se faca votul PUBLIC...sa se vada sub optiunile de vot ce user a votat extraordinara cine kitch...;)

gabiWRC 20-06-06 21:16

Re: [EXT] Dacia 1310 ... it`s black...it`s white ..yeyeye :P
 
pacat ca nu vrea sa puna si un motor capabil pa ea...:( ar fi meritat si ea saraca...cu siguranta:(...hai sa vedem...ce o sa mai fac:D

bodyspeed 20-06-06 21:18

Re: [EXT] Dacia 1310 ... it`s black...it`s white ..yeyeye :P
 
Quote:

Originally Posted by momo
ma intreb oare ce gusturi au cei ce au votat "merge", "urata" si "kitch" ?

sunt vreo 4 fenomene...

crede-ma ca si eu mi-am pus intrebarea si cand am descoperit am ramas socat cum frate sa votezi kitch la o masina care arata super si s-au bagat bani gramada in ea
iar ei nu au nici bicicleta si daca au
au dintr-aia cu 2 viteze una inainte si una inapoi :lol:

Opportunity 20-06-06 21:46

Re: [EXT] Dacia 1310 ... it`s black...it`s white ..yeyeye :P
 
tau..sper ca nu te superi ca am votat doar este reusita..dar chiar ESTE reusita..mai mult deocamdata nu pot sa spun... ehe ..lasa ca o sa vada toti....

Eugen_TL 20-06-06 21:58

Re: [EXT] Dacia 1310 ... it`s black...it`s white ..yeyeye :P
 
fratilor... ma intreb eu asa in capul meu : DC nu faceti voi moderatorii sau cine poate ceva in legatura cu votul,adica in momentul cand cineva voteaza sa fie obligat sa dea si un comentariu,altfel nu va putea vota si gata! asa ar fi cel mai bine

ps: am votat e reusita pt ca e ! :)

blowwind 20-06-06 22:13

Re: [EXT] Dacia 1310 ... it`s black...it`s white ..yeyeye :P
 
deci...am vb cu gratzian...si DE ACUM INCOLO..toate poll`urile vor fi PUBLICE .... VOM PUTEA VEDEA CINE SI CE VOTEAZA!!! .... ASA CA VA ROG SA AVETZI GRIJA CAND FACETZI UN POLL (la car styling) SA NU UITATZI SA BIFATZI CASUTA CU Open Poll(sau cam asa ceva...cautatzi si voi pe acolo pls )!!

sandrin 20-06-06 22:20

Re: [EXT] Dacia 1310 ... it`s black...it`s white ..yeyeye :P
 
foarte buna ideea ;)

B-83-DAC 20-06-06 22:38

Re: [EXT] Dacia 1310 ... it`s black...it`s white ..yeyeye :P
 
cea mai tare dacie in opinia mea si cunoscand oarecum o parte din etapele ce vor urma garantez ca va fi nu una dintre cele mai frumoase ci cea mai frumoasa dacie (berlina). Astept cu nerabdare de la zi la zi sa vad ce modificari mai are de gand sa faca.

daflyer_oradea 20-06-06 23:36

Re: [EXT] Dacia 1310 ... it`s black...it`s white ..yeyeye :P
 
e chiar reusita.
singurul minus...pragurile, dar daca le schimbi, o sa ai cea mai veritabil tunata dacie din Romania, cel putin la exterior si interior...
vezi ca la Tm este cineva care are pus si turbo pe motorul original de dacie, poate te ajuta si cu asta...

daflyer_oradea 20-06-06 23:37

Re: [EXT] Dacia 1310 ... it`s black...it`s white ..yeyeye :P
 
PS ... aia de au votat kitch pot sa apese si pe tragaci...

ESPinoza 20-06-06 23:38

Re: [EXT] Dacia 1310 ... it`s black...it`s white ..yeyeye :P
 
este extraordinara vedeta! :)

BASU 21-06-06 07:55

Re: [EXT] Dacia 1310 ... it`s black...it`s white ..yeyeye :P
 
:shock: cel mai tare exterior de Berlina
dar sa nu uitam ca are ceva si la partea Audio ;)

momo 21-06-06 09:33

Re: [EXT] Dacia 1310 ... it`s black...it`s white ..yeyeye :P
 
iauzi... sunet... hmmm... taule ce ne ascunzi ? :D

B-69-TAU 21-06-06 10:46

Re: [EXT] Dacia 1310 ... it`s black...it`s white ..yeyeye :P
 
Quote:

Originally Posted by momo
iauzi... sunet... hmmm... taule ce ne ascunzi ? :D

ce sa ascund? nu ascund nimic, h-unit clarion, dif hertz, statie hertz, subwoofer hertz......
vezi ca nu ascund nimic:lol::lol::lol::lol:

steaua23 21-06-06 20:36

Re: [EXT] Dacia 1310 ... it`s black...it`s white ..yeyeye :P
 
eu o stiu live, chiar daca nu avea jante atunci si arata bine. tot respectul pentru ambitia si idee lui tau.

FUBU_S 22-06-06 01:06

Re: [EXT] Dacia 1310 ... it`s black...it`s white ..yeyeye :P
 
Multa munca ... da se si vede. Felicitari proprietarului pentru masina.
( parca ar da mai bine un prag drept...)

dexter_20 23-06-06 18:15

Re: [EXT] Dacia 1310 ... it`s black...it`s white ..yeyeye :P
 
Cea mai tare Dacie din Romania.Acum stiti cum e treaba aia....e usor sa ajungi pe locul 1, mai greu e sa te mentii acolo.

B-69-TAU 24-06-06 02:03

Re: [EXT] Dacia 1310 ... it`s black...it`s white ..yeyeye :P
 
Quote:

Originally Posted by dexter_20
Cea mai tare Dacie din Romania.Acum stiti cum e treaba aia....e usor sa ajungi pe locul 1, mai greu e sa te mentii acolo.

fac cate ceva in permanenta!;) ;) ;) ;)

Ace Axel 26-06-06 21:31

Re: [EXT] Dacia 1310 ... it`s black...it`s white ..yeyeye :P
 
destul de reusita masina... nu-mi place kestia aia de pe capota si k are vopsite jantele negre... dar asta tine de gustul fiecaruia presupun

tau stai prin zona brancoveanu, k te-am vz p acolo!?

B-69-TAU 26-06-06 22:12

Re: [EXT] Dacia 1310 ... it`s black...it`s white ..yeyeye :P
 
Quote:

Originally Posted by Ace Axel
destul de reusita masina... nu-mi place kestia aia de pe capota si k are vopsite jantele negre... dar asta tine de gustul fiecaruia presupun

tau stai prin zona brancoveanu, k te-am vz p acolo!?

capota in maxim 4-5 zile va fi alta!
si da prin brancoveanu stau!

Ace Axel 27-06-06 07:45

Re: [EXT] Dacia 1310 ... it`s black...it`s white ..yeyeye :P
 
marfa... asteptam poze :D

B-69-TAU 08-07-06 21:03

Re: [EXT] Dacia 1310 ... it`s black...it`s white ..yeyeye :P
 
18 Attachment(s)
am promis poze, am niste poze de azi si de ieri dar in lucru mai am putin si este gata de strada....

momo 08-07-06 22:45

Re: [EXT] Dacia 1310 ... it`s black...it`s white ..yeyeye :P
 
frumos... da ce simbolizeaza tipul ala cu aripi????


All times are GMT +2. The time now is 06:53.

- Copyright 2026 4Tuning